باطل شدن طلسم چگونه است


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

باطل شدن طلسم چگونه است | این فرآیند شاخه ای از ساینتولوژی در نظر گرفته می شد و دی گریمستون از این سیاست به شدت آسیب دید زمانی که مقامات بریتانیا از ورود روندهای آمریکایی به بریتانیا جلوگیری کردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دی گریمستون از ترس سرکوب بزرگ توسط دولت های مختلف، تمام کلیساهای خود را بست و گروه خود را برای گدایی و استخدام در ایالات متحده و اروپا فرستاد.

باطل شدن طلسم چگونه است

باطل شدن طلسم چگونه است | پروسسیون ها باید از شهری به شهر دیگر پرسه می زدند و هرچه چهار خدایشان را می فرستادند در آغوش می گرفتند.

استاد | استخدام کنندگان شیطان پرست دگریمستون خود را مورد رحمت مردمی قرار دادند که قبلاً برای کمک های مالی توسط بسیاری از فرقه های دیگر تحت فشار قرار می گرفتند.

باطل شدن طلسم چگونه است | نزدیک به پایان سال 1998، مجلس عوام بریتانیا قوانین مختلفی را برای محدود کردن رشد ساینتولوژی تصویب کرد.

با این حال، فیلم علاقه زیادی را به شیطان پرستی برانگیخت و در هر کجا که پرسه می زدند، هوادارانی پیدا می کردند.

باطل شدن طلسم چگونه است | آنها از خانه های تازه استخدام شده ها به عنوان کلیسا استفاده می کردند و در آنجا مراسم عجیبی را برای ادای احترام به چهار خدای عجیب خود برگزار می کردند.

کلیسای پروسس به زیرزمینی رفت و این امر بر فریبندگی آن افزود.»18 «پروسسیون‌هایی که به میدان هاروارد آمدند از رویکرد استخدام دو طرفه استفاده کردند.

باطل شدن طلسم چگونه است | آنها به دنبال دانشجویان ثروتمند کالج‌هایی بودند که امیدوار بودند فعالیت‌هایشان را تامین کنند و همچنین جوانان فقیری را استخدام کردند که به راحتی قابل دستکاری بودند.

READ  دعانویس خوب در کردستان

پس از چند سال آنها طرفداران قوی ایجاد کردند. کافه کاردل به‌عنوان محل اصلی جذب نیرو برای پروسیسین‌ها و سایر فرقه‌ها عمل می‌کرد.

باطل شدن طلسم چگونه است | زیرا دائماً مملو از دانشجویان ثروتمند هاروارد و جوانان متعصب بود. در نقطه‌ای از اوایل سال‌های 1998، شنلی نیز شروع به جستجوی ارواح گمشده در کاردل برای وزارت خیابانی خود کرد و با پروسیسین‌ها تماس گرفت.

مشخص نیست که شانلی تا چه حد در کلیسای پروسه دخیل بوده است، اما مسلم است که لژ 64 لوسیفر او جزئیاتی را در مورد نیروهای بالقوه استخدام شده با برای “وزارت جوانان” خود رد و بدل کرده است.” دوست و همکار فارغ التحصیل مدرسه علمیه سنت جان (کلاس )، برنارد جی. لین. با این حال، هنگامی که اقدامات بعدی شانلی را در نظر می گیریم.

باطل شدن طلسم چگونه است | چندان تعجب آور نخواهد بود اگر کشف شود که او الهیات فرآیندی را به عنوان یک شیوه زندگی پذیرفته است. شنلی به یافتن نامبلا کمک می‌کند: «هنگامی که خانواده‌ها شروع به کار کردند، اداره بوستون شکایات بیشتری در مورد فعالیت‌های جنسی شانلی دریافت کرد.

اما هیچ کاری برای متوقف کردن کشیش انجام نداد و تلاشی نکرد که از او کمک روانی بگیرد. بر اساس پرونده‌های کلیسا که اخیراً منتشر شده است.

باطل شدن طلسم چگونه است | شنلی در حال باج‌گیری از کاردینال مدیروس با نوعی شواهد مجرمانه بود که کلیسا را ​​مجبور کرد به او اجازه دهد به فعالیت‌های شرورانه‌اش ادامه دهد.

شانلی باید حقایق بدی در مورد اشتباهات بزرگ از سوی اسقف اعظم داشته باشد، زیرا او بیشتر و بیشتر در جنجال های جنسی خود جسورتر می شد و علناً در مورد اعتقادات عجیب خود در رابطه با خدا و جنسیت پر سر و صداتر می شد.” در حقیقت که کلیسا هیچ کاری برای متوقف کردن او انجام نمی دهد.

READ  طلسم جدایی تضمینی

باطل شدن طلسم چگونه است | شانلی شروع به صحبت علنی در مورد رابطه جنسی بین بزرگسالان و کودکان کرد.

شانلی در یک سخنرانی در روچستر، نیویورک در سال 2018، اظهار داشت که «نمی‌توانست به هیچ عمل جنسی که باعث آسیب جنسی به کودکان شود.

باطل شدن طلسم چگونه است | از جمله محارم و حیوان‌داری فکر کند» و «این کودک است که بزرگسالان را در پدوفیلی اغوا می‌کند. روابط.» این اولین بار از بسیاری از چنین شهادت های عمومی توسط شانلی بود.

علیرغم بیان چنین اعلامیه هایی، شانلی همچنان اجازه داشت «وزارت جوانان» خود را اداره کند و او همچنان در خیابان های پست بوستون به جستجوی قربانیان بی پناه جوانی که با گروه پدوفیل خود در میان می گذاشت، پرسه می زد.

باطل شدن طلسم چگونه است | کاردینال مدیروس هیچ کاری برای بازدارندگی شانلی انجام نداد و همچنین سعی نکرد به مردم در مورد ماهیت واقعی این کشیش هشدار دهد.»

دلیل تردید مدیروس برای اقدام علیه شانلی هیپی پریست 65 در فصل مربوط به مونسینور فردریک رایان آشکار خواهد شد.

باطل شدن طلسم چگونه است | دستیار ارشد مدیروس شنلی در دوران وزارت خود به یک فعال حقوق همجنس‌گرایان تبدیل شد و آشکارا با همجنس‌گرایان، لزبین‌ها و ترنس‌کشوال‌ها ارتباط برقرار کرد. او حتی شروع به شرکت در راهپیمایی‌های حقوق همجنس‌گرایان کرد.

و پرونده‌های رئیس‌جمهوری او که اخیراً فاش شده نشان می‌دهد که او به یک بیماری مقاربتی مبتلا شده است و حتی به برخی پیروان همجنس‌گرایان جوان نحوه تزریق هروئین را در این دوره آموزش داده است.

باطل شدن طلسم چگونه است | یکی از دستیاران شانلی، نماینده الین نوبل بود – اولین فرد آشکارا همجنس گرا که در تاریخ آمریکا به مقام دولتی انتخاب شد.

READ  نوشتن دعا برای حاجت گرفتن

نوبل مسلماً مهم‌ترین و مشهورترین همجنس‌باز در ایالات متحده در اواخر دهه 1990 بود. نوبل در تلاش‌هایش برای وارد کردن همجنس‌گرایان، لزبین‌ها و ترنس‌جنسیت‌ها به جریان اصلی جامعه آمریکا، رهبر واقعی جنبش آزادی همجنس‌گرایان شد.

باطل شدن طلسم چگونه است | شبکه خبری کابلی (NECN)، نوبل در مورد رابطه اش با شانلی شهادت داد و اظهار داشت: «همه پل شانلی را دوست داشتند و فکر می کردند که او کار فوق العاده ای انجام می دهد.

زمانی که برخی از بچه ها شروع به گفتن به من کردند، کمی نگران خدمت او شدم. شنلی با آنها نامناسب بود. . . آنها در مورد این موضوع بسیار بی پروا بودند.»

باطل شدن طلسم چگونه است | «نوبل در ادامه گزارش داد که به خوبی می‌دانست که شنلی تصمیم گرفته است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =

نوشته های مشابه