باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | این دسته از کشیشان لوسیفری حضوری بسیار واقعی در جهان دارند و با توجه به حمایتی که این متصدیان منحرف از سلسله مراتب کلیسا دریافت کردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | درست است، واقعی. با پشتیبانی مخفی سلسله مراتب کلیسا در همه سطوح عمل می کند. مارتین چندین بار در نوشته خود به این فرقه کودک آزاری اشاره کرد.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | ادعای مالاکی مارتین مبنی بر اینکه آنها یک برادر سازمان یافته از شیطان پرستان را تشکیل می دهند که او از آن به عنوان “لژ لوسیفر” یاد می کند، ثابت می کند.

استاد | اظهارات او ارزش بررسی طولانی دارد، با توجه به این که بسیاری از آنچه او ادعا می کرد درست است، اخیراً در مطبوعات عمومی آشکار شده است.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | همگی به گروهی از کشیش های کاتولیک کودک آزاری و آزار جنسی اشاره می کنند که حداقل برخی از آنها با اشکال مختلف درگیر بودند.

ترسناک ترین چیز برای جان پل، این بود که او با حضور غیرقابل تغییر یک نیروی بدخواه در واتیکان خودش مخالفت کرده بود.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | و در منصب اسقف های خاص. این همان چیزی بود که کلیسای‌های آگاه آن را «نیروی فوق‌العاده» می‌نامیدند.

وقوع پدوفیلی شیطانی – آداب و رسوم – قبلاً در میان اسقف‌ها و کشیشان به‌طور گسترده‌ای مانند تورین، در ایتالیا، و کارولینای جنوبی، در ایالات متحده، ثبت شده بود.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | اعمال مذهبی پدوفیلی شیطانی توسط متخصصان به عنوان اوج مناسک فرشته سقوط کرده در نظر گرفته می شود.

READ  طلسم ازدواج سریع از راه دور

ناگهان غیرقابل بحث شد که اکنون، در طول این پاپ، سازمان کاتولیک رومی یک لژ دائمی لوسیفر یافت شد! 179 حضور روحانیونی که شیطان را می پرستیدند و آن را دوست داشتند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | اسقف ها و کشیشانی که پسران و یکدیگر را لواط می کردند. راهبه هایی که “آیین سیاه” ویکا را انجام می دادند و در روابط لزبین زندگی می کردند.

هر روز، از جمله یکشنبه ها و روزهای مقدس، اعمال بدعت، کفر و خشم و بی تفاوتی توسط مردانی که به کاهن خوانده شده بودند، در محراب های مقدس مرتکب و مجاز می شدند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | اعمال و مناسک مقدس نه تنها در محراب های مسیح انجام می شد، بلکه با همدستی یا حداقل اجازه ضمنی برخی از کاردینال ها، اسقف اعظم و اسقف ها بود.

در مجموع آنها یک اقلیت بودند – چیزی بین یک تا ده درصد از پرسنل کلیسا. اما از میان آن اقلیت، بسیاری از آنها مناصب یا رتبه های فوق العاده بالایی را اشغال کردند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | حقایقی که پاپ را به سطح جدیدی از رنج کشاند عمدتاً دو بود: پیوندهای سازمانی سیستماتیک – به عبارت دیگر شبکه – که بین برخی گروه‌های همجنس‌گرای روحانی و پیمان‌های شیطان پرستی ایجاد شده بود.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | و قدرت و نفوذ بیش از حد آن شبکه. حداقل در سه شهر بزرگ، اعضای روحانیون حداقل یک عهد پدوفیلیا را در اختیار دارند که منحصراً توسط روحانیون و برای آنها نگهداری می شود.

READ  دعا برای شکستن طلسم بیکاری

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | زنان مذهبی می توانند پیمان لزبین ها را به روشی مشابه حفظ کنند.2 در یک مصاحبه ممنوعه برای انجمن خانواده آمریکایی، مالاچی مارتین همچنین گزارش داد که 1 تا 2 درصد از کشیش های کلیسای کاتولیک روم، شیطان پرستی را انجام می دهند که درگیر آن هستند.

با نوعی از آزار جنسی تشریفاتی او این آمار را از یک مطالعه مخفی کلیسایی که از منبع واتیکان دریافت کرده بود به دست آورد.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | برخی از مطالب این تحقیق به رسانه ها درز کرده و به اطلاع عموم رسیده است.

مقامات واتیکان هرگز به طور داوطلبانه هیچ یک از مطالعات خود را در مورد زندگی جنسی کشیش ها و راهبه های خود منتشر نکرده اند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | تمام اسناد به طور ناشناس توسط مقامات عالی رتبه کلیسای کاتولیک روم فاش شد. آن دسته از کاتولیک های خوبی هستند که در کلیسا باقی می مانند و شواهد نکوهشی علیه واتیکان درز می کنند.

بدون آنها بی عدالتی آزار روحانیت کاتولیک ادامه خواهد داشت و تعداد زیادی از کودکان و زنان از دست روحانیون پست رنج خواهند برد.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | مارتین، لژ لوسیفر 180 نیز به وجود “نمایشگاه های مادر” در ویدئوی ممنوعه AFA اشاره می کند و بیان می کند که آنها پیمان های شیطان پرستی بودند که به طور مخفیانه در کلیسای کاتولیک فعالیت می کردند.

وجود اتاق سیاه و اتاق شیطان در مطالعات موردی قبلی به این ادعا به عنوان واقعیت اشاره دارد. در واقع اتاق‌های تشریفاتی ویژه‌ای وجود دارد که توسط کشیش‌های کاتولیک برای آزار و اذیت کودکان استفاده می‌شود.

READ  بهترین دعانویس در بوشهر

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | آنچه مارتین آن را لوسیفر یا ابرنیرو نامید به گروه کوچکی در واتیکان اشاره دارد که جنبه‌های خاصی از سیاست کلیسا را ​​کنترل می‌کند.

دستورالعمل‌هایی را تنظیم کرده است که اجازه می‌دهد آزار جنسی در مقیاس وسیع توسط روحانیون کاتولیک – که تعداد کمی از آنها در آزار آیین‌های شیطانی دخیل هستند – تعیین کنند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | این جناح صرفاً جزئی از یک توطئه بزرگتر است که در داخل و خارج از کلیسای کاتولیک روم عمل می کند.

لازم به ذکر است که اکثریت قریب به اتفاق روحانیون کاتولیک هرگز عهد تجرد خود را نمی شکنند. علاوه بر این، روحانی معمولی کاتولیک که از قربانیان بی پناه سوء استفاده جنسی می کند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | شیطان پرست آشکار یا لوسیفریست نیست، زیرا آنها شاهزاده این جهان را نمی پرستند یا تقلید نمی کنند.

با این حال، تعداد بسیار کمی از کشیش ها در SRA شرکت می کنند و در حالی که از حمایت کامل اسقف های مربوطه خود بهره مند می شوند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | خسارت زیادی به بار آورده اند که به عقب خم شده اند تا آنها را قادر به ادامه مراسم کنند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =