باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | این دسته از کشیشان لوسیفری حضوری بسیار واقعی در جهان دارند و با توجه به حمایتی که این متصدیان منحرف از سلسله مراتب کلیسا دریافت کردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | درست است، واقعی. با پشتیبانی مخفی سلسله مراتب کلیسا در همه سطوح عمل می کند. مارتین چندین بار در نوشته خود به این فرقه کودک آزاری اشاره کرد.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | ادعای مالاکی مارتین مبنی بر اینکه آنها یک برادر سازمان یافته از شیطان پرستان را تشکیل می دهند که او از آن به عنوان “لژ لوسیفر” یاد می کند، ثابت می کند.

استاد | اظهارات او ارزش بررسی طولانی دارد، با توجه به این که بسیاری از آنچه او ادعا می کرد درست است، اخیراً در مطبوعات عمومی آشکار شده است.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | همگی به گروهی از کشیش های کاتولیک کودک آزاری و آزار جنسی اشاره می کنند که حداقل برخی از آنها با اشکال مختلف درگیر بودند.

ترسناک ترین چیز برای جان پل، این بود که او با حضور غیرقابل تغییر یک نیروی بدخواه در واتیکان خودش مخالفت کرده بود.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | و در منصب اسقف های خاص. این همان چیزی بود که کلیسای‌های آگاه آن را «نیروی فوق‌العاده» می‌نامیدند.

وقوع پدوفیلی شیطانی – آداب و رسوم – قبلاً در میان اسقف‌ها و کشیشان به‌طور گسترده‌ای مانند تورین، در ایتالیا، و کارولینای جنوبی، در ایالات متحده، ثبت شده بود.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | اعمال مذهبی پدوفیلی شیطانی توسط متخصصان به عنوان اوج مناسک فرشته سقوط کرده در نظر گرفته می شود.

READ  دعا نویسی برای ثروتمند شدن

ناگهان غیرقابل بحث شد که اکنون، در طول این پاپ، سازمان کاتولیک رومی یک لژ دائمی لوسیفر یافت شد! 179 حضور روحانیونی که شیطان را می پرستیدند و آن را دوست داشتند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | اسقف ها و کشیشانی که پسران و یکدیگر را لواط می کردند. راهبه هایی که “آیین سیاه” ویکا را انجام می دادند و در روابط لزبین زندگی می کردند.

هر روز، از جمله یکشنبه ها و روزهای مقدس، اعمال بدعت، کفر و خشم و بی تفاوتی توسط مردانی که به کاهن خوانده شده بودند، در محراب های مقدس مرتکب و مجاز می شدند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | اعمال و مناسک مقدس نه تنها در محراب های مسیح انجام می شد، بلکه با همدستی یا حداقل اجازه ضمنی برخی از کاردینال ها، اسقف اعظم و اسقف ها بود.

در مجموع آنها یک اقلیت بودند – چیزی بین یک تا ده درصد از پرسنل کلیسا. اما از میان آن اقلیت، بسیاری از آنها مناصب یا رتبه های فوق العاده بالایی را اشغال کردند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | حقایقی که پاپ را به سطح جدیدی از رنج کشاند عمدتاً دو بود: پیوندهای سازمانی سیستماتیک – به عبارت دیگر شبکه – که بین برخی گروه‌های همجنس‌گرای روحانی و پیمان‌های شیطان پرستی ایجاد شده بود.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | و قدرت و نفوذ بیش از حد آن شبکه. حداقل در سه شهر بزرگ، اعضای روحانیون حداقل یک عهد پدوفیلیا را در اختیار دارند که منحصراً توسط روحانیون و برای آنها نگهداری می شود.

READ  طلسم جادو ازدواج

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | زنان مذهبی می توانند پیمان لزبین ها را به روشی مشابه حفظ کنند.2 در یک مصاحبه ممنوعه برای انجمن خانواده آمریکایی، مالاچی مارتین همچنین گزارش داد که 1 تا 2 درصد از کشیش های کلیسای کاتولیک روم، شیطان پرستی را انجام می دهند که درگیر آن هستند.

با نوعی از آزار جنسی تشریفاتی او این آمار را از یک مطالعه مخفی کلیسایی که از منبع واتیکان دریافت کرده بود به دست آورد.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | برخی از مطالب این تحقیق به رسانه ها درز کرده و به اطلاع عموم رسیده است.

مقامات واتیکان هرگز به طور داوطلبانه هیچ یک از مطالعات خود را در مورد زندگی جنسی کشیش ها و راهبه های خود منتشر نکرده اند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | تمام اسناد به طور ناشناس توسط مقامات عالی رتبه کلیسای کاتولیک روم فاش شد. آن دسته از کاتولیک های خوبی هستند که در کلیسا باقی می مانند و شواهد نکوهشی علیه واتیکان درز می کنند.

بدون آنها بی عدالتی آزار روحانیت کاتولیک ادامه خواهد داشت و تعداد زیادی از کودکان و زنان از دست روحانیون پست رنج خواهند برد.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | مارتین، لژ لوسیفر 180 نیز به وجود “نمایشگاه های مادر” در ویدئوی ممنوعه AFA اشاره می کند و بیان می کند که آنها پیمان های شیطان پرستی بودند که به طور مخفیانه در کلیسای کاتولیک فعالیت می کردند.

وجود اتاق سیاه و اتاق شیطان در مطالعات موردی قبلی به این ادعا به عنوان واقعیت اشاره دارد. در واقع اتاق‌های تشریفاتی ویژه‌ای وجود دارد که توسط کشیش‌های کاتولیک برای آزار و اذیت کودکان استفاده می‌شود.

READ  دعانویسی کامل

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | آنچه مارتین آن را لوسیفر یا ابرنیرو نامید به گروه کوچکی در واتیکان اشاره دارد که جنبه‌های خاصی از سیاست کلیسا را ​​کنترل می‌کند.

دستورالعمل‌هایی را تنظیم کرده است که اجازه می‌دهد آزار جنسی در مقیاس وسیع توسط روحانیون کاتولیک – که تعداد کمی از آنها در آزار آیین‌های شیطانی دخیل هستند – تعیین کنند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | این جناح صرفاً جزئی از یک توطئه بزرگتر است که در داخل و خارج از کلیسای کاتولیک روم عمل می کند.

لازم به ذکر است که اکثریت قریب به اتفاق روحانیون کاتولیک هرگز عهد تجرد خود را نمی شکنند. علاوه بر این، روحانی معمولی کاتولیک که از قربانیان بی پناه سوء استفاده جنسی می کند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | شیطان پرست آشکار یا لوسیفریست نیست، زیرا آنها شاهزاده این جهان را نمی پرستند یا تقلید نمی کنند.

با این حال، تعداد بسیار کمی از کشیش ها در SRA شرکت می کنند و در حالی که از حمایت کامل اسقف های مربوطه خود بهره مند می شوند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشه | خسارت زیادی به بار آورده اند که به عقب خم شده اند تا آنها را قادر به ادامه مراسم کنند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

نوشته های مشابه