باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | دو نفر از پنج راهبه ای که اظهار داشتند مورد آزار جنسی قرار گرفته اند، ادعا کردند که استثمار آنها شامل نوعی تماس تناسلی است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همه راهبه‌هایی که مدعی بهره‌کشی مکرر جنسی بودند، گزارش دادند که توسط مافوق‌های مذهبی برای جلب رضایت جنسی تحت فشار قرار می‌گرفتند».

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | سه نفر از هر چهار نفر از این راهبه ها ادعا کردند که توسط یک کشیش، راهبه یا افراد مذهبی دیگر قربانی جنسی شده اند.

استاد | اما توسط برخی از خودی‌های واتیکان فاش شد)، گزارش شده است که حداقل ، راهبه‌های کاتولیک (حدود ) ٪ از همه راهبه های آمریکایی) [اعداد صحیح؟] ادعا می کنند که مورد آزار جنسی قرار گرفته اند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | بر اساس نظرسنجی از راهبه‌ها در ایالات متحده (که عمداً توسط کلیسا منتشر نشد.

آفریقا به گسترش ایدز. اودونوهو اظهار داشت: «متأسفانه، خواهران همچنین گزارش می دهند که کشیش ها از آنها سوء استفاده جنسی کرده اند، زیرا آنها نیز ترس از آلوده شدن به HIV از طریق تماس جنسی با زنان دیگر را داشتند. علناً به دلیل آزار جنسی راهبه ها توسط کشیش ها عذرخواهی کرد.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | اما منتقدان مشاهده کردند که عذرخواهی پاپ یک پاراگراف بود و در یک پیام صفحه‌ای (“کاتولیک‌ها در اقیانوسیه” از همه موضوعات مبهم) که طیف گسترده‌ای از موضوعات را پوشش می‌داد، مدفون شده بود.»5 سازمان‌ها، از جمله ائتلاف ملی آمریکایی راهبه ها، کلیسای کاتولیک را برای پاسخگویی فراخوانده اند.

READ  دعانویس یهودی در بوشهر

درخواست آنها شامل اتهامات خاصی علیه کلیسای آمریکایی است، به عنوان مثال: «در ایالات متحده، مقامات کلیسا با بازگرداندن کشیش محله به فیلیپین از تعقیب کیفری محافظت کردند تا بتواند از شکایت زنی که در نوجوانی دارای رابطه جنسی بود، فرار کند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | پس از هفت سال گزارش های عمومی و یادداشت های داخلی کلیسا، حقیقت در مورد آزار جنسی زنان توسط کشیش ها شروع به آشکار شدن می کند.

مقالاتی مانند مقاله جین آیزنر در مرکز دیلی تایمز ژوئن، “راهبه های بدرفتار توجه اندک به خود می گیرند.” همه این گزارش‌ها نسخه‌ای از همین سوال را مطرح می‌کنند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | وقتی اسقف‌های آمریکایی اخیراً در دالاس گرد هم آمدند تا سیاستی در مورد کشیش‌هایی که کودکان را مورد آزار جنسی قرار می‌دهند تدوین کنند، چرا آزار و اذیت زنان ذکر نشد؟

این وضعیت در مورد رفتار ضعیف راهبه ها توسط کشیش منحرف نشان می دهد که اقدامات پدر رابرت مفان بسیار رایج تر از آن چیزی است که مردم تصور می کنند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | گستردگی آزار جنسی راهبه‌ها بسیار زیاد است، و بعید نیست که بسیاری از این سوء استفاده‌ها شامل جادوی جنسی لوسیفری باشد که مفان توسط کاردینال برنارد لاو اجازه انجام آن را داشت.

سیاه‌نمایی رسانه‌ای در مورد آزار جنسی روحانیون از زنان چه در موارد تشریفاتی و چه غیر مناسکی، شرمساری بزرگی است.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | وضعیت اسفبار کودکان پسری که زیر دست کشیش های بدسرپرست رنج می برند، البته هولناک است و باید پوشش گسترده ای در رسانه ها داشته باشد. با این حال، سوء استفاده جنسی از راهبه ها و زنان توسط روحانیون مشکل بزرگ تری است.

READ  دعانویس استاد مقیمی

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | گزارش ماساچوست AG در مورد پدوفیلیای کشیش توماس ریلی، دادستان کل ماساچوست، رسوایی آزار جنسی روحانیان در اسقف نشینی بوستون را “بزرگترین فاجعه ای که برای کودکان رخ داده است” در ماساچوست خواند.

تراژدی که کشیش های بسیار بیشتری را درگیر کرد و قربانیان بسیار بیشتری را شامل شد. بیش از 10 ماه افشای عمومی آسیب زا نشان داده است.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | ریلی، در انتشار گزارش یک تحقیق 1 ماهه، گفت که بیش از 6 دهه حداقل 10 کشیش و 10 نفر دیگر از کارمندان کلیسا متهم به آزار و اذیت حداقل 10 سال شده اند. خردسالان. ریلی گفت که تعداد واقعی قربانیان ممکن است بسیار بیشتر باشد و احتمالاً بیش از باشد.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | اما رایلی همچنین گفت که، اگرچه او آرزو داشت که غیر از این باشد، او نمی‌توانست قانون کیفری بیابد که بر اساس آن بتواند رهبران کلیسا، از جمله کاردینال لاو را تحت تعقیب قرار دهد.

با این حال، او به این نتیجه رسید که لاو، دو اسقف پیشین او به عنوان اسقف اعظم و شماره- لوسیفر لژ پیدا شده اند! 183 اسقف زیردست، سال‌های آزار را تسهیل کردند و بارها و بارها از کشیش‌ها محافظت کردند و کودکان را آسیب‌پذیر کردند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | ریلی گفت: «بدرفتاری با کودکان به قدری گسترده و طولانی مدت بود که در حد باورنکردنی بود.

او گفت که رهبران کلیسا «در واقع برای سال‌های بسیار زیادی کودکان را قربانی کردند.»[۹] این گزارش همچنین به شواهدی اشاره کرد که نشان می‌دهد لاو «سال‌ها از مشکل آزار جنسی روحانیون از کودکان آگاهی داشته است» – حتی قبل از اینکه اسقف اعظم شود.

READ  استاد کشمیری دعانویس

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | بوستون در دفتر ریلی که مجبور بود از احضاریه هیئت منصفه برای افشای اجباری توسط مقامات کلیسا استفاده می کرد، شواهد جدیدی از تلاش معاونان قانون، که پنج نفر از آنها اکنون ریاست حوزه های اسقف خود را بر عهده دارند.

برای پنهان کردن مشکل از مردم و گاهی اوقات از پرس و جو از مقامات مجری قانون کشف کرد. .10 برای مثال: «اسقف رابرت جی. بنکس در سال 2018 از دادستان ها و یک قاضی خواست که نسبت به کشیش یوجین ام. اوسالیوان که به تجاوز به یک پسر محراب اعتراف کرده بود، مهربان باشند.

باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد | بر اساس این گزارش، بانک‌ها چیزی را می‌دانستند که دادستان‌ها نمی‌دانستند – اینکه اوسالیوان قربانیان دیگری هم داشته است. بنکس اکنون اسقف گرین بی است


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =