باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم و دعا

باطل شدن طلسم و دعا | زمانی که مارتین در برنامه‌های اصلی مانند آرت بل شرکت کرد، از نظر قانونی به او توصیه شد که از کلاه گیس‌های بزرگ کلیسایی که در فرقه پدوفیل شیطانی دخیل بودند صحبت نکند تا هویت خبرچین‌هایی را که اکثر آنها با کلیسا قراردادهای محرمانه امضا کرده بودند، به خطر نیندازد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | سوزاندن پدر کونز در 10 مارس 1998، پدر فیوره آخرین کسی بود که دوستش پدر آل کونز را زنده دید. آن‌ها به تازگی از مونرو، ویسکانسین، در هنگام بارش برف خفیف، جایی که خانواده کاتولیک ما در آن نوار چسب می‌خوردند، رانندگی کرده بودند.

باطل شدن طلسم و دعا

باطل شدن طلسم و دعا | تصمیم گرفته شد که فیوره از آن شب به بعد جای کونز را در میکروفون بگیرد. کانز همچنین تهدیدهای تهدیدآمیز بیشتری دریافت کرد، زیرا برنامه های Fiore برای نمایش این نمایش به عموم مردم درز کرد.

استاد | کونز برای زندگی خود و خواهر و برادرش در ویسکانسین می ترسید. پدر فیوره چنین رزروی نداشت و به یاد می‌آورد که کونز از حضور فیوره در استودیو از خوشحالی می‌درخشد، اما مشغله غیرمشخصه کونز را نیز به یاد می‌آورد.

باطل شدن طلسم و دعا | کونز و فیوره قبل از رویارویی با اسقف لیبرال در رادیو عمومی، تا حد امکان اطلاعات بیشتری می خواستند.

کونز بعداً آخرین شب زندگی کونز را شرح داد: فداکاری انسانی 151: «شب زیبایی بود – یکی از آن شب‌های سرد و صاف مارس که دانه‌های برف روی سنگفرش آب می‌شدند.

باطل شدن طلسم و دعا | و تقریباً در نیمه راه خانه، او فقط سرش را بلند کرد. می‌توانستم قیافه‌اش را در نور داشبورد ببینم. و در نهایت به او گفتم: “آل، تو برای این همه سال دوست خوبی بودی.” مکث طولانی شد، سپس گفتم: “آل، می‌دانی، من واقعاً تو را دوست دارم.” و بعد به بالا نگاه کردم و چشمانش پر از اشک شد.

READ  دعانویس صحت دارد

تنها چیزی که می‌توانست بگوید این بود: «می‌دانم، می‌دانم.» «دو کشیش تا رسیدن به سنت مایکل ساعت‌ها چیزی نخورده بودند.

باطل شدن طلسم و دعا | هنگامی که فیوره کونز را در حدود ساعت 100 دقیقه پیاده کرد، در میان برف غبارآلود به دنبال او صدا زد: “هی، آل، حتما یک تکه پنیر یا چیزی برای خودت بیاور.” فیوره بازگو می کند، من این کار را خواهم کرد.

ما Fr. کونز حداقل تا ساعت 12:20 زنده بود، زیرا در آن زمان با یکی از دوستانش مکالمه تلفنی داشت. «در صبح روز 20 مارس، اولین چهارشنبه در روزه‌داری، یک معلم جوان به Fr. محل زندگی کونز در ساعت 10:00 او پدر کونز را دید که با صورت به پایین در حوضچه خون خود در کف راهرو کلاس درس جناح مدرسه سنت مایکل دراز کشیده بود. گلویش را بریده بودند و او را رها کرده بودند تا بمیرد.

باطل شدن طلسم و دعا | به طور معمول، در مورد یک حمله تروماتیک که در آن قلب قربانی به سرعت به تپش ادامه می دهد، بدن به سرعت خون را تسلیم می کند و Fr. کونز ممکن است در عرض دو تا پنج دقیقه هوشیاری خود را از دست داده باشد و مدت کوتاهی پس از آن بر اثر خون ناکافی و نارسایی قلبی جان خود را از دست داده است.

باطل شدن طلسم و دعا | برو و او را در پتو پیچیده اند. او با دیگر اعضای حیرت زده در سالن دهکده دان روبروی کلیسای سنت مایکل ایستاده بود.

پدر فیوره پس از تحقیقات فشرده درباره قتل، از هرگونه سوء ظن پاک شد. صحنه جنایت 152، تجزیه و تحلیل لوسیفر لژ، مرگ کونز را به ساعت 15:00 بعدازظهر، مارس 12، نزدیک‌تر می‌کند تا به ساعت 12 صبح، مارس 2، زمانی که جسد او کشف شد.

READ  طلسم برای دفع

باطل شدن طلسم و دعا | این فیوره بود که به طور رسمی قربانی را در صحنه برای مطبوعات شناسایی کرد.»13 مثله کردن گوساله «از آنجایی که در آن صبح وحشتناک در صحنه جنایت، لری واگنر یک گوساله مثله شده را در مزرعه پدرش در خارج از میدلتون پیدا کرد.

چند دقیقه دور از جسد کونز. واگنر گفت، در حالی که گلویش بریده شده بود و خون در سطل شیر ریخته شده بود، ساق پاهای عقبش نیز از ناحیه لگن بریده شد.

باطل شدن طلسم و دعا | واگنر گفت: پاها به طور تمیز و تقریباً حرفه ای بریده شده بودند. “تو باید بدونی که چیکار میکنی.” واگنر گوساله مثله شده را حدود ساعت 10:00 صبح هنگام رانندگی در مزرعه پدرش در جاده اشنایدر کشف کرد. در حالی که از کنار کلبه های چوبی گوساله رد می شد.

قرمزی چوب چشمانش را به خود جلب کرد. او حدود یک اینچ خون را در ته سطل شیر یافت. پاهای گوساله گم شده در هیچ کجا یافت نشد.» واگنر گفت: «این برای من و پدرم کاملاً تکان دهنده بود. «این یک تخلف است. مادرم را ترساند. این ضایعات یک حیوان است.»

باطل شدن طلسم و دعا | «دفتر کلانتر شهرستان دان تحقیقاتی را در مورد مثله کردن آغاز کرد. کلبه های گوساله در نمای دشتی از جاده اشنایدر و حدود 100 متر دورتر از خانه رابرت واگنر، که مالک مزرعه ای بود که پسرش در آن کار می کرد، قرار داشت.

لری واگنر گفت که نمی‌توانست حدس بزند که چرا کسی می‌خواهد یک حیوان بی‌دفاع را مثله کند.»16 «طبق گزارش‌های پلیس، مثله‌سازی بین ساعت 12:00 بعد از ظهر اتفاق افتاد.

READ  دعا نویس خوب شماره

باطل شدن طلسم و دعا | مارس  و  بامداد مارس ، تقریباً محدوده زمانی دقیق قتل کونز. گلوی حیوان در قفس بریده شده بود، اما برخلاف کونز، اندام تناسلی آن بریده شده بود.

واگنر ارشد به پلیس گفت که احتمالاً کار یک فرقه در آن منطقه بوده است. مثله کردن گوساله کارت ویزیت یا «امضای» شیطان پرستان است.»

باطل شدن طلسم و دعا | فداکاری انسان 153 چه کسی کونز را کشت؟ پدر فیوره از اینکه قتل کونز در همان شبی که او انجام داد، مات و مبهوت بود


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =