باطل شدن طلسم و دعا


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم و دعا | زمانی که مارتین در برنامه‌های اصلی مانند آرت بل شرکت کرد، از نظر قانونی به او توصیه شد که از کلاه گیس‌های بزرگ کلیسایی که در فرقه پدوفیل شیطانی دخیل بودند صحبت نکند تا هویت خبرچین‌هایی را که اکثر آنها با کلیسا قراردادهای محرمانه امضا کرده بودند، به خطر نیندازد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | سوزاندن پدر کونز در 10 مارس 1998، پدر فیوره آخرین کسی بود که دوستش پدر آل کونز را زنده دید. آن‌ها به تازگی از مونرو، ویسکانسین، در هنگام بارش برف خفیف، جایی که خانواده کاتولیک ما در آن نوار چسب می‌خوردند، رانندگی کرده بودند.

باطل شدن طلسم و دعا

باطل شدن طلسم و دعا | تصمیم گرفته شد که فیوره از آن شب به بعد جای کونز را در میکروفون بگیرد. کانز همچنین تهدیدهای تهدیدآمیز بیشتری دریافت کرد، زیرا برنامه های Fiore برای نمایش این نمایش به عموم مردم درز کرد.

استاد | کونز برای زندگی خود و خواهر و برادرش در ویسکانسین می ترسید. پدر فیوره چنین رزروی نداشت و به یاد می‌آورد که کونز از حضور فیوره در استودیو از خوشحالی می‌درخشد، اما مشغله غیرمشخصه کونز را نیز به یاد می‌آورد.

باطل شدن طلسم و دعا | کونز و فیوره قبل از رویارویی با اسقف لیبرال در رادیو عمومی، تا حد امکان اطلاعات بیشتری می خواستند.

کونز بعداً آخرین شب زندگی کونز را شرح داد: فداکاری انسانی 151: «شب زیبایی بود – یکی از آن شب‌های سرد و صاف مارس که دانه‌های برف روی سنگفرش آب می‌شدند.

باطل شدن طلسم و دعا | و تقریباً در نیمه راه خانه، او فقط سرش را بلند کرد. می‌توانستم قیافه‌اش را در نور داشبورد ببینم. و در نهایت به او گفتم: “آل، تو برای این همه سال دوست خوبی بودی.” مکث طولانی شد، سپس گفتم: “آل، می‌دانی، من واقعاً تو را دوست دارم.” و بعد به بالا نگاه کردم و چشمانش پر از اشک شد.

READ  دعانویس برای بازگشت معشوق

تنها چیزی که می‌توانست بگوید این بود: «می‌دانم، می‌دانم.» «دو کشیش تا رسیدن به سنت مایکل ساعت‌ها چیزی نخورده بودند.

باطل شدن طلسم و دعا | هنگامی که فیوره کونز را در حدود ساعت 100 دقیقه پیاده کرد، در میان برف غبارآلود به دنبال او صدا زد: “هی، آل، حتما یک تکه پنیر یا چیزی برای خودت بیاور.” فیوره بازگو می کند، من این کار را خواهم کرد.

ما Fr. کونز حداقل تا ساعت 12:20 زنده بود، زیرا در آن زمان با یکی از دوستانش مکالمه تلفنی داشت. «در صبح روز 20 مارس، اولین چهارشنبه در روزه‌داری، یک معلم جوان به Fr. محل زندگی کونز در ساعت 10:00 او پدر کونز را دید که با صورت به پایین در حوضچه خون خود در کف راهرو کلاس درس جناح مدرسه سنت مایکل دراز کشیده بود. گلویش را بریده بودند و او را رها کرده بودند تا بمیرد.

باطل شدن طلسم و دعا | به طور معمول، در مورد یک حمله تروماتیک که در آن قلب قربانی به سرعت به تپش ادامه می دهد، بدن به سرعت خون را تسلیم می کند و Fr. کونز ممکن است در عرض دو تا پنج دقیقه هوشیاری خود را از دست داده باشد و مدت کوتاهی پس از آن بر اثر خون ناکافی و نارسایی قلبی جان خود را از دست داده است.

باطل شدن طلسم و دعا | برو و او را در پتو پیچیده اند. او با دیگر اعضای حیرت زده در سالن دهکده دان روبروی کلیسای سنت مایکل ایستاده بود.

پدر فیوره پس از تحقیقات فشرده درباره قتل، از هرگونه سوء ظن پاک شد. صحنه جنایت 152، تجزیه و تحلیل لوسیفر لژ، مرگ کونز را به ساعت 15:00 بعدازظهر، مارس 12، نزدیک‌تر می‌کند تا به ساعت 12 صبح، مارس 2، زمانی که جسد او کشف شد.

READ  استاد دعانویس در کرمانشاه

باطل شدن طلسم و دعا | این فیوره بود که به طور رسمی قربانی را در صحنه برای مطبوعات شناسایی کرد.»13 مثله کردن گوساله «از آنجایی که در آن صبح وحشتناک در صحنه جنایت، لری واگنر یک گوساله مثله شده را در مزرعه پدرش در خارج از میدلتون پیدا کرد.

چند دقیقه دور از جسد کونز. واگنر گفت، در حالی که گلویش بریده شده بود و خون در سطل شیر ریخته شده بود، ساق پاهای عقبش نیز از ناحیه لگن بریده شد.

باطل شدن طلسم و دعا | واگنر گفت: پاها به طور تمیز و تقریباً حرفه ای بریده شده بودند. “تو باید بدونی که چیکار میکنی.” واگنر گوساله مثله شده را حدود ساعت 10:00 صبح هنگام رانندگی در مزرعه پدرش در جاده اشنایدر کشف کرد. در حالی که از کنار کلبه های چوبی گوساله رد می شد.

قرمزی چوب چشمانش را به خود جلب کرد. او حدود یک اینچ خون را در ته سطل شیر یافت. پاهای گوساله گم شده در هیچ کجا یافت نشد.» واگنر گفت: «این برای من و پدرم کاملاً تکان دهنده بود. «این یک تخلف است. مادرم را ترساند. این ضایعات یک حیوان است.»

باطل شدن طلسم و دعا | «دفتر کلانتر شهرستان دان تحقیقاتی را در مورد مثله کردن آغاز کرد. کلبه های گوساله در نمای دشتی از جاده اشنایدر و حدود 100 متر دورتر از خانه رابرت واگنر، که مالک مزرعه ای بود که پسرش در آن کار می کرد، قرار داشت.

لری واگنر گفت که نمی‌توانست حدس بزند که چرا کسی می‌خواهد یک حیوان بی‌دفاع را مثله کند.»16 «طبق گزارش‌های پلیس، مثله‌سازی بین ساعت 12:00 بعد از ظهر اتفاق افتاد.

READ  طلسم لوح

باطل شدن طلسم و دعا | مارس  و  بامداد مارس ، تقریباً محدوده زمانی دقیق قتل کونز. گلوی حیوان در قفس بریده شده بود، اما برخلاف کونز، اندام تناسلی آن بریده شده بود.

واگنر ارشد به پلیس گفت که احتمالاً کار یک فرقه در آن منطقه بوده است. مثله کردن گوساله کارت ویزیت یا «امضای» شیطان پرستان است.»

باطل شدن طلسم و دعا | فداکاری انسان 153 چه کسی کونز را کشت؟ پدر فیوره از اینکه قتل کونز در همان شبی که او انجام داد، مات و مبهوت بود


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

نوشته های مشابه