باطل شدن طلسم قوی


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم قوی | با این حال، هیچ کس برای تماشای لین و دور نگه داشتن او از پسران جوان تعیین نشد. در سال  کاردینال لاو لین را مسئول کشیش های سالخورده در خانه اسقف نشینی برای متصدیان بازنشسته و ناتوان کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما باز هم کاری نکرد که کشیش فعلی را از دریافت کمک های روانی جدی باز دارد.” حتی پس از اینکه کلیسا با شش نفر از قربانیان آلفا امگا خود از دادگاه خارج شد.

باطل شدن طلسم قوی

باطل شدن طلسم قوی | هنوز در مرکز بازنشستگی بود. پس از افشای پرونده کلیسایی او در سال 1999، ده ها نفر دیگر از قربانیان آلفا امگا شکایت کردند.

استاد | در زمان نگارش این کتاب، لین بازنشسته است و در نیوهمپشایر زندگی می کند. بعید است که او هرگز به دلیل انقضای مدت زمان، متهم به جرم شود.

باطل شدن طلسم قوی | هنگامی که اسقف اعظم بوستون سرکوب دروغین کشیش های متهم را در سال 2018 انجام داد، لین از محله خود در چلسی برکنار شد و به مرخصی استعلاجی قرار گرفت.

قربانیان سابق او عمدتاً برای غرامت مدنی علیه اسقف اعظم بوستون شکایت می کنند که هیچ اقدامی برای محافظت از آنها در برابر درمان معنوی وحشتناک لین انجام نداده است.” ظاهراً با پسران جوان در اتاق سیاه رابطه جنسی داشته است.

باطل شدن طلسم قوی | همانطور که گفته شد، وزارت جوانان شانلی او را با کلیسای فرآیند قضاوت نهایی و تعداد زیادی پسر بی خانمان که بسیاری از آنها به دنبال هدایت معنوی او بودند، در تماس قرار داد.

READ  طلسم زیاد شدن خواستگار

بنابراین، هر دو کشیش می‌توانند روش‌های درمانی خود را طوری شکل دهند که مردان جوان را به اعمال جنسی سوق دهند. وقتی که خود تماس جنسی واقعی را در نظر می گیریم.

باطل شدن طلسم قوی | عناصر شیطانی واقعاً چندان مهم به نظر نمی رسند. با این حال، بررسی همه عناصر موجود در این معادله بیمار ضروری است تا جامعه از چنین حوادث وحشتناکی در آینده جلوگیری کند.

کاملاً ممکن است که شانلی و لین عناصری را از الهیات دگریمستون به عرفان/جنسی خود وام گرفته یا ترکیب کرده باشند.

باطل شدن طلسم قوی | برای درک این امکان ضروری است که نگاهی دقیق تر به منشا کلیسای فرآیند و اعمال و مراسم آن بیندازیم.

کلیسای فرآیند قضاوت نهایی «اگرچه برخی از عناصر الهیات کلیسای فرآیند در فصل شانلی پوشش داده شد، بررسی دقیق آموزه‌های رابرت مور دی گریمستون برای درک این فرقه و چگونگی تأثیر آن بر کلیسای کاتولیک در بوستون ضروری است.

باطل شدن طلسم قوی | ریشه‌های کلیسای پروسه به آلیستر کراولی برمی‌گردد، که کنترل یک نظم عرفانی آلمانی به نام Ordo Templi Orientis را در سال 1990 به دست آورد.

ظاهراً احیای شوالیه‌های معبد بود و ادعای یک شجره باستانی داشت، اما در واقع توسط یک غیب‌ساز آلمانی در حدود  تأسیس شده بود.

باطل شدن طلسم قوی | پدر معنوی Ordo Templi Orientis کارل کلنر، یک شیمیدان ثروتمند اتریشی بود. کلنر یک فراماسون متعهد بود که سفرهای زیادی کرد و اشکال مختلف باطنی را مطالعه کرد.

او ادعا می‌کند که با سه نفر از اساتیدی که او را به فرقه‌ای به نام برادری هرمتیک نور هدایت کردند، در تماس بوده است. ).

READ  دعا نویسی و طلسم برای ازدواج

باطل شدن طلسم قوی | او و هارتمن بعداً در ساخت 78 لوسیفرز لوسیفر برای درمان سل با یکدیگر همکاری کردند که معلوم شد چیزی بیش از یک معالجه کواک نیست.

کلنر معتقد بود که «کلیدی» را کشف کرده است که توضیح روشنی از تمام تصاویر پیچیده فراماسونری ارائه می‌دهد، و به گفته کلنر، اسرار جهان را گشوده است.

باطل شدن طلسم قوی | کلنر مایل بود یک کالج فراماسونری تأسیس کند که برای همه فراماسون‌ها به‌عنوان وسیله‌ای برای دستیابی به دانش باطنی باز باشد.»

«در این مقطع، کلنر شروع به بحث در مورد ایده‌اش برای تأسیس یک کالج فراماسونی با همکار تئودور رویس کرد. در طول این جلسات، کلنر تعیین کرد که کالج جدید باید نامیده شود.

باطل شدن طلسم قوی | هسته درونی برای تقلید از بالاترین درجات فراماسونری سازماندهی می‌شود، اما همچنین شامل آموزه‌های و “کلید” کلنر برای نمادگرایی ماسونی می‌شود.

این نظم به روی مردان و زنان باز بود.» (16) «زنان نمی‌توانستند تحت نظام کنونی آن زمان ماسون شوند، و شاید این یکی از دلایلی بود که کلنر تصمیم گرفت از فراماسونری جدا شود و جامعه‌ای شامل جنسیت خود را تشکیل دهد.

باطل شدن طلسم قوی | دلیل این کار این ساده است. کلنر مراسم های جنسی را ایجاد کرد و از شرکت زنان و مردان در آن لذت می برد.» (17) «این نظم آیین های فراماسونی و جادوی جنسی را با این اعتقاد که شوالیه های معبد قبل از مرگشان در سال 2012 آیین های مشابه، اگر نه یکسان، اجرا کردند.

باطل شدن طلسم قوی | اعضا انرژی جنسی خود را در طول مراسم جادویی به عنوان وسیله ای برای شناسایی خدایان مختلف از جمله عیسی مسیح برانگیختند.

READ  نوشتن دعا برای دفع چشم زخم

به عنوان تکمیل درجات بالاتر فراماسونری تلقی می شد و بنابراین می توان آن را شاخه ای فراماسونری نامید.»18 «ریس جانشین کلنر به عنوان رئیس در سال 1919 شد و شروع به صدور منشور برای گروه های مختلف در سراسر جهان کرد.

باطل شدن طلسم قوی | از جمله مبتکران او غیبت شناسان معروف رودلف اشتاینر، آلیستر کراولی و پاپوس و همچنین اچ. اسپنسر لوئیس بودند. کراولی کنترل شعبه لندن OTO را به دست آورد و به آن جهت گیری دوجنسی تری داد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + پنج =

نوشته های مشابه