باطل شدن طلسم قوی


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم قوی | با این حال، هیچ کس برای تماشای لین و دور نگه داشتن او از پسران جوان تعیین نشد. در سال  کاردینال لاو لین را مسئول کشیش های سالخورده در خانه اسقف نشینی برای متصدیان بازنشسته و ناتوان کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما باز هم کاری نکرد که کشیش فعلی را از دریافت کمک های روانی جدی باز دارد.” حتی پس از اینکه کلیسا با شش نفر از قربانیان آلفا امگا خود از دادگاه خارج شد.

باطل شدن طلسم قوی

باطل شدن طلسم قوی | هنوز در مرکز بازنشستگی بود. پس از افشای پرونده کلیسایی او در سال 1999، ده ها نفر دیگر از قربانیان آلفا امگا شکایت کردند.

استاد | در زمان نگارش این کتاب، لین بازنشسته است و در نیوهمپشایر زندگی می کند. بعید است که او هرگز به دلیل انقضای مدت زمان، متهم به جرم شود.

باطل شدن طلسم قوی | هنگامی که اسقف اعظم بوستون سرکوب دروغین کشیش های متهم را در سال 2018 انجام داد، لین از محله خود در چلسی برکنار شد و به مرخصی استعلاجی قرار گرفت.

قربانیان سابق او عمدتاً برای غرامت مدنی علیه اسقف اعظم بوستون شکایت می کنند که هیچ اقدامی برای محافظت از آنها در برابر درمان معنوی وحشتناک لین انجام نداده است.” ظاهراً با پسران جوان در اتاق سیاه رابطه جنسی داشته است.

باطل شدن طلسم قوی | همانطور که گفته شد، وزارت جوانان شانلی او را با کلیسای فرآیند قضاوت نهایی و تعداد زیادی پسر بی خانمان که بسیاری از آنها به دنبال هدایت معنوی او بودند، در تماس قرار داد.

READ  شکستن طلسم مار در گنج یابی

بنابراین، هر دو کشیش می‌توانند روش‌های درمانی خود را طوری شکل دهند که مردان جوان را به اعمال جنسی سوق دهند. وقتی که خود تماس جنسی واقعی را در نظر می گیریم.

باطل شدن طلسم قوی | عناصر شیطانی واقعاً چندان مهم به نظر نمی رسند. با این حال، بررسی همه عناصر موجود در این معادله بیمار ضروری است تا جامعه از چنین حوادث وحشتناکی در آینده جلوگیری کند.

کاملاً ممکن است که شانلی و لین عناصری را از الهیات دگریمستون به عرفان/جنسی خود وام گرفته یا ترکیب کرده باشند.

باطل شدن طلسم قوی | برای درک این امکان ضروری است که نگاهی دقیق تر به منشا کلیسای فرآیند و اعمال و مراسم آن بیندازیم.

کلیسای فرآیند قضاوت نهایی «اگرچه برخی از عناصر الهیات کلیسای فرآیند در فصل شانلی پوشش داده شد، بررسی دقیق آموزه‌های رابرت مور دی گریمستون برای درک این فرقه و چگونگی تأثیر آن بر کلیسای کاتولیک در بوستون ضروری است.

باطل شدن طلسم قوی | ریشه‌های کلیسای پروسه به آلیستر کراولی برمی‌گردد، که کنترل یک نظم عرفانی آلمانی به نام Ordo Templi Orientis را در سال 1990 به دست آورد.

ظاهراً احیای شوالیه‌های معبد بود و ادعای یک شجره باستانی داشت، اما در واقع توسط یک غیب‌ساز آلمانی در حدود  تأسیس شده بود.

باطل شدن طلسم قوی | پدر معنوی Ordo Templi Orientis کارل کلنر، یک شیمیدان ثروتمند اتریشی بود. کلنر یک فراماسون متعهد بود که سفرهای زیادی کرد و اشکال مختلف باطنی را مطالعه کرد.

او ادعا می‌کند که با سه نفر از اساتیدی که او را به فرقه‌ای به نام برادری هرمتیک نور هدایت کردند، در تماس بوده است. ).

READ  دعانویس عالی

باطل شدن طلسم قوی | او و هارتمن بعداً در ساخت 78 لوسیفرز لوسیفر برای درمان سل با یکدیگر همکاری کردند که معلوم شد چیزی بیش از یک معالجه کواک نیست.

کلنر معتقد بود که «کلیدی» را کشف کرده است که توضیح روشنی از تمام تصاویر پیچیده فراماسونری ارائه می‌دهد، و به گفته کلنر، اسرار جهان را گشوده است.

باطل شدن طلسم قوی | کلنر مایل بود یک کالج فراماسونری تأسیس کند که برای همه فراماسون‌ها به‌عنوان وسیله‌ای برای دستیابی به دانش باطنی باز باشد.»

«در این مقطع، کلنر شروع به بحث در مورد ایده‌اش برای تأسیس یک کالج فراماسونی با همکار تئودور رویس کرد. در طول این جلسات، کلنر تعیین کرد که کالج جدید باید نامیده شود.

باطل شدن طلسم قوی | هسته درونی برای تقلید از بالاترین درجات فراماسونری سازماندهی می‌شود، اما همچنین شامل آموزه‌های و “کلید” کلنر برای نمادگرایی ماسونی می‌شود.

این نظم به روی مردان و زنان باز بود.» (16) «زنان نمی‌توانستند تحت نظام کنونی آن زمان ماسون شوند، و شاید این یکی از دلایلی بود که کلنر تصمیم گرفت از فراماسونری جدا شود و جامعه‌ای شامل جنسیت خود را تشکیل دهد.

باطل شدن طلسم قوی | دلیل این کار این ساده است. کلنر مراسم های جنسی را ایجاد کرد و از شرکت زنان و مردان در آن لذت می برد.» (17) «این نظم آیین های فراماسونی و جادوی جنسی را با این اعتقاد که شوالیه های معبد قبل از مرگشان در سال 2012 آیین های مشابه، اگر نه یکسان، اجرا کردند.

باطل شدن طلسم قوی | اعضا انرژی جنسی خود را در طول مراسم جادویی به عنوان وسیله ای برای شناسایی خدایان مختلف از جمله عیسی مسیح برانگیختند.

READ  دعا نوشتن برای مهر و محبت

به عنوان تکمیل درجات بالاتر فراماسونری تلقی می شد و بنابراین می توان آن را شاخه ای فراماسونری نامید.»18 «ریس جانشین کلنر به عنوان رئیس در سال 1919 شد و شروع به صدور منشور برای گروه های مختلف در سراسر جهان کرد.

باطل شدن طلسم قوی | از جمله مبتکران او غیبت شناسان معروف رودلف اشتاینر، آلیستر کراولی و پاپوس و همچنین اچ. اسپنسر لوئیس بودند. کراولی کنترل شعبه لندن OTO را به دست آورد و به آن جهت گیری دوجنسی تری داد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =

نوشته های مشابه