باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم صبی

باطل شدن طلسم صبی | این تشریفات عموماً خصوصی بودند، به جز زمانی که یک آکولیت تبدیل به یک مبتکر می شد. مانند بسیاری از آیین‌های فرآیند، از شعارها استفاده می‌شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این گروه همچنین نمادهایی را به اعضا اعطا می کرد تا ارتقاء آنها را به مرحله بالاتر نشان دهد. به عنوان مثال، به فردی که از Initiate به Messenger حرکت می‌کرد.

باطل شدن طلسم صبی

باطل شدن طلسم صبی | نشان بز مندس نماینده شیطان دریافت کرد. در سال‌های بعد این به صلیب نقره‌ای با مار قرمز روی آن تغییر یافت.»28 «مجمع سبت هر هفته در شب شنبه برگزار می‌شد و زمانی بود که همه اعضا می‌توانستند دور هم جمع شوند.

استاد | در اتاق تشریفات آلفا، که به شیوه ای خاص چیده شده بود، برگزار شد. محرابی مدور در وسط اتاق بود که در دو طرف آن پایه هایی قرار داشت که یکی کاسه ای آب و دیگری کاسه ای از آتش بود.

باطل شدن طلسم صبی | همانطور که گفته شد، غسل تعمیدهای جدید مراسمی بودند که همراه با عبور یک عضو از وضعیتی به وضعیت دیگر بودند و در هر پله از نردبان سلسله مراتب بالا می رفتند.

شرکت کنندگان به صورت دایره ای دور محراب روی بالشتک هایی روی زمین می نشستند در حالی که دو کشیش روی صندلی هایی در طرف مقابل اتاق رو به روی هم می نشستند.

باطل شدن طلسم صبی | این دو کشیش قربانی و انجیلی نامیده می شدند. 82 لژ لوسیفر فداکار نماد مسیح بود و انجیلی نماینده شیطان.

READ  شماره قویترین دعانویس

قربانی بیشتر مراسم را اداره می کرد، در حالی که انجیل، موعظه پر احساسی را ایراد می کرد.»29 «بیشتر نمادگرایی در مجلس سبت مربوط به اصل اصلی باورهای فرآیند، یعنی «روابط دوگانه خدایان و وحدت مسیح و شیطان.»

باطل شدن طلسم صبی | «فرایند همراه با تشریفات، از تمرینات درمانی در تلاش برای «درمان روح آنها» استفاده کرد. جلسه درمانی اولیه حلقه توسعه تله پاتی بود. TDC، همانطور که اعضا به آن اشاره کردند، شامل تعدادی تمرین گروهی و دوگانه با هدف توسعه قدرت تله پاتیک شرکت کنندگان بود.

اعضای فرآیند تله پاتی را اینگونه تعریف کردند: «آگاه شدن، افزایش حساسیت در اطراف افراد دیگر». . . قادر به درک احساس یک شخص، بدون صحبت کردن در مورد آن.»

باطل شدن طلسم صبی | تمرین مشابه دیگر مدیتیشن نیمه شب بود که در هر دو شب آخر هفته انجام می شد. میانجی روی یک جفت ایده تمرکز می کند، یکی منفی و دیگری مثبت.

هدف این بود که به عنوان راه حلی برای تضاد بین نعمت ها و بارها برای شرکت کنندگان عمل کند.» (31) «پیشرفت ها مهم ترین جلسات برای رسولان، مبتکران و شاگردان بیرونی بودند.

باطل شدن طلسم صبی | اینها با آموزش در مورد فرآیند سروکار داشتند و قرار بود درمانی باشند. این جلسات حدود سه ساعت با استراحتی کوتاه در میانه و عموماً در شب های دوشنبه و چهارشنبه برگزار می شد.

فعالیت‌ها بخش اول این جلسات و نیمه دوم مطالعه باورهای فرآیندی بود. یکی از این فعالیت ها Training Routine Zero نام داشت.

باطل شدن طلسم صبی | برای این دو عضو کاملاً ثابت می نشینند و برای مدت طولانی به چشمان یکدیگر خیره می شوند.

READ  شکستن طلسم شیطانی

برای «گذراندن» این آزمون، فرد باید بتواند تمام تلاش‌ها برای پرت کردن حواس او را نادیده بگیرد.» (32) «فرایند از دستگاه الکترونیکی استفاده می‌کرد که آن‌ها P-Scope نامیدند تا احساسات و اهداف ناخودآگاه را آشکار کنند.

باطل شدن طلسم صبی | P-Scope بسیار شبیه E-Meter ساینتولوژی ساخته شده است، که به نوبه خود یک ابزار حساس به گرما شبیه به بیوفیدبک و دستگاه‌های دروغ سنج است.

P-Scope در جلساتی که شامل یک درمانگر و یک یا اتاق سیاه 83 مشتری دیگر بود استفاده شد. درمانگر سوالاتی از مشتری پرسید و خوانش دستگاه را ضبط کرد.

باطل شدن طلسم صبی | این خوانش‌ها در یک خط هدف سازماندهی شدند که به موجب آن می‌توان هدف نهایی ناخودآگاه مشتری را کشف کرد.» چندین جلسه درمانی/کشف مشابه وجود داشت که اعضای سطح بالاتر فرقه در آن شرکت کردند.

باطل شدن طلسم صبی | این جلسات، مانند جلسات دیگر اعضا، متمرکز بود. در توسعه تله پاتی فرد و آشکار کردن اهداف ناخودآگاه و ترس هایی که بر رفتار آنها تأثیر می گذارد.

باینبریج پیشنهاد می کند که استفاده از این جلسات برای همه اعضا وسیله ای برای ایجاد کنترل بر افرادی بود که شرکت کردند.

باطل شدن طلسم صبی | او در کتاب قدرت شیطان () می‌گوید: «چند تمرین درمانی، شرکت‌کننده را مجبور می‌کرد تا تمام احساساتش را بیان کند و همه اعمالش را بپذیرد.

سپس درمانگران انفرادی، یا گروه‌هایی از هموطنان [پروسیون‌ها]، فرد را در جهت دلخواه خم می‌کنند و او را به شیوه‌ای ظریف اما مطلق کنترل می‌کنند.»

باطل شدن طلسم صبی | زمانی که The Process در اوج خود بود، توجه زیادی را به خود جلب کرد. مردم اعضای این گروه را «شیطان پرستان» می نامیدند زیرا معتقد بودند شیطان به عنوان خداست.

READ  دعانویس یهودی در مازندران

آنها همچنین، مانند بسیاری از جنبش‌های مذهبی جدید، به مشارکت در خشونت و اعمال جنسی وحشیانه و تلاش برای تسریع پایان جهان متهم شدند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − چهار =