باطل شدن طلسم صبی


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم صبی | این تشریفات عموماً خصوصی بودند، به جز زمانی که یک آکولیت تبدیل به یک مبتکر می شد. مانند بسیاری از آیین‌های فرآیند، از شعارها استفاده می‌شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این گروه همچنین نمادهایی را به اعضا اعطا می کرد تا ارتقاء آنها را به مرحله بالاتر نشان دهد. به عنوان مثال، به فردی که از Initiate به Messenger حرکت می‌کرد.

باطل شدن طلسم صبی

باطل شدن طلسم صبی | نشان بز مندس نماینده شیطان دریافت کرد. در سال‌های بعد این به صلیب نقره‌ای با مار قرمز روی آن تغییر یافت.»28 «مجمع سبت هر هفته در شب شنبه برگزار می‌شد و زمانی بود که همه اعضا می‌توانستند دور هم جمع شوند.

استاد | در اتاق تشریفات آلفا، که به شیوه ای خاص چیده شده بود، برگزار شد. محرابی مدور در وسط اتاق بود که در دو طرف آن پایه هایی قرار داشت که یکی کاسه ای آب و دیگری کاسه ای از آتش بود.

باطل شدن طلسم صبی | همانطور که گفته شد، غسل تعمیدهای جدید مراسمی بودند که همراه با عبور یک عضو از وضعیتی به وضعیت دیگر بودند و در هر پله از نردبان سلسله مراتب بالا می رفتند.

شرکت کنندگان به صورت دایره ای دور محراب روی بالشتک هایی روی زمین می نشستند در حالی که دو کشیش روی صندلی هایی در طرف مقابل اتاق رو به روی هم می نشستند.

باطل شدن طلسم صبی | این دو کشیش قربانی و انجیلی نامیده می شدند. 82 لژ لوسیفر فداکار نماد مسیح بود و انجیلی نماینده شیطان.

READ  طلسم بازگشت

قربانی بیشتر مراسم را اداره می کرد، در حالی که انجیل، موعظه پر احساسی را ایراد می کرد.»29 «بیشتر نمادگرایی در مجلس سبت مربوط به اصل اصلی باورهای فرآیند، یعنی «روابط دوگانه خدایان و وحدت مسیح و شیطان.»

باطل شدن طلسم صبی | «فرایند همراه با تشریفات، از تمرینات درمانی در تلاش برای «درمان روح آنها» استفاده کرد. جلسه درمانی اولیه حلقه توسعه تله پاتی بود. TDC، همانطور که اعضا به آن اشاره کردند، شامل تعدادی تمرین گروهی و دوگانه با هدف توسعه قدرت تله پاتیک شرکت کنندگان بود.

اعضای فرآیند تله پاتی را اینگونه تعریف کردند: «آگاه شدن، افزایش حساسیت در اطراف افراد دیگر». . . قادر به درک احساس یک شخص، بدون صحبت کردن در مورد آن.»

باطل شدن طلسم صبی | تمرین مشابه دیگر مدیتیشن نیمه شب بود که در هر دو شب آخر هفته انجام می شد. میانجی روی یک جفت ایده تمرکز می کند، یکی منفی و دیگری مثبت.

هدف این بود که به عنوان راه حلی برای تضاد بین نعمت ها و بارها برای شرکت کنندگان عمل کند.» (31) «پیشرفت ها مهم ترین جلسات برای رسولان، مبتکران و شاگردان بیرونی بودند.

باطل شدن طلسم صبی | اینها با آموزش در مورد فرآیند سروکار داشتند و قرار بود درمانی باشند. این جلسات حدود سه ساعت با استراحتی کوتاه در میانه و عموماً در شب های دوشنبه و چهارشنبه برگزار می شد.

فعالیت‌ها بخش اول این جلسات و نیمه دوم مطالعه باورهای فرآیندی بود. یکی از این فعالیت ها Training Routine Zero نام داشت.

باطل شدن طلسم صبی | برای این دو عضو کاملاً ثابت می نشینند و برای مدت طولانی به چشمان یکدیگر خیره می شوند.

READ  دعانویس برای جلب محبت

برای «گذراندن» این آزمون، فرد باید بتواند تمام تلاش‌ها برای پرت کردن حواس او را نادیده بگیرد.» (32) «فرایند از دستگاه الکترونیکی استفاده می‌کرد که آن‌ها P-Scope نامیدند تا احساسات و اهداف ناخودآگاه را آشکار کنند.

باطل شدن طلسم صبی | P-Scope بسیار شبیه E-Meter ساینتولوژی ساخته شده است، که به نوبه خود یک ابزار حساس به گرما شبیه به بیوفیدبک و دستگاه‌های دروغ سنج است.

P-Scope در جلساتی که شامل یک درمانگر و یک یا اتاق سیاه 83 مشتری دیگر بود استفاده شد. درمانگر سوالاتی از مشتری پرسید و خوانش دستگاه را ضبط کرد.

باطل شدن طلسم صبی | این خوانش‌ها در یک خط هدف سازماندهی شدند که به موجب آن می‌توان هدف نهایی ناخودآگاه مشتری را کشف کرد.» چندین جلسه درمانی/کشف مشابه وجود داشت که اعضای سطح بالاتر فرقه در آن شرکت کردند.

باطل شدن طلسم صبی | این جلسات، مانند جلسات دیگر اعضا، متمرکز بود. در توسعه تله پاتی فرد و آشکار کردن اهداف ناخودآگاه و ترس هایی که بر رفتار آنها تأثیر می گذارد.

باینبریج پیشنهاد می کند که استفاده از این جلسات برای همه اعضا وسیله ای برای ایجاد کنترل بر افرادی بود که شرکت کردند.

باطل شدن طلسم صبی | او در کتاب قدرت شیطان () می‌گوید: «چند تمرین درمانی، شرکت‌کننده را مجبور می‌کرد تا تمام احساساتش را بیان کند و همه اعمالش را بپذیرد.

سپس درمانگران انفرادی، یا گروه‌هایی از هموطنان [پروسیون‌ها]، فرد را در جهت دلخواه خم می‌کنند و او را به شیوه‌ای ظریف اما مطلق کنترل می‌کنند.»

باطل شدن طلسم صبی | زمانی که The Process در اوج خود بود، توجه زیادی را به خود جلب کرد. مردم اعضای این گروه را «شیطان پرستان» می نامیدند زیرا معتقد بودند شیطان به عنوان خداست.

READ  شکستن طلسم ازدواج پسر

آنها همچنین، مانند بسیاری از جنبش‌های مذهبی جدید، به مشارکت در خشونت و اعمال جنسی وحشیانه و تلاش برای تسریع پایان جهان متهم شدند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =

نوشته های مشابه