باطل شدن طلسم با سرکه


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم با سرکه | که بدین ترتیب او را تازیانه زد. او را از مسیرهای رسمی دین خارج کرد و با فاصله کوتاهی، او را به تاریک ترین گودال شیطان پرستی کشاند.» در نتیجه، لوسیفریان به دلیل هرج و مرج و تلفاتی که طاعون به آنها خریده بود، نوکیشان زیادی به دست آوردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مرگ سیاه شروع به فروکش کرد و کلیسای رم شروع به تقویت مجدد نفوذ خود کرد، اعضای لوسیفرین برادران روح آزاد در برابر عدالت خریداری شدند.

باطل شدن طلسم با سرکه

باطل شدن طلسم با سرکه | اگرچه تفتیش عقاید به بسیاری از قربانیان بی گناه آسیب رساند، مانند گیاهان دارویی روستایی، که آنها را با لوسیفریان اشتباه می گرفتند، اما یکی از پیامدهای مثبت این دادگاه کلیسایی سرکوب برادران بود.

استاد | اعضای زن فرقه، به نام بیگینز، به قصد خود برای تقلید از شورش اولیه لوسیفر و تلاش او برای خدا شدن گواهی دادند. اگرچه دانش پژوهان معاصر نسبت به پذیرش سوابق تفتیش عقاید محتاط هستند.

باطل شدن طلسم با سرکه | محقق فیلیپ زیگلر این دوره عجیب را مورد بررسی قرار داد و اظهار داشت: «وحشت مرگ سیاه، انسانها را به جستجوی یک رابطه شدیدتر و شخصی تر با خدا سوق داد.

زیرا آنها آن را مغرضانه لوسیفر لژ یافت شده می دانند! 191 و نادرست، قصد لوسیفری فرقه روح آزاد را می توان با یکی از اسناد باقی مانده این فرقه تأیید کرد.

باطل شدن طلسم با سرکه | یک رساله روح آزاد، به نام شوستر کاتری، موارد زیر را بیان می کند: «روح آزادی یا روح آزاد زمانی به دست می آید که فرد به طور کامل به خدا تبدیل شود.

READ  طلسم طلاق

این پیوند آنقدر کامل است که نه مریم باکره و نه فرشتگان قادر به تشخیص انسان و خدا نیستند. در آن فرد به حالت اولیه خود باز می گردد، قبل از اینکه از خدا بیرون بیاید.

باطل شدن طلسم با سرکه | انسان با آن نور ذاتی روشن می شود که در کنار آن همه نورهای خلق شده تاریکی و ابهام است.

با من شاد باش، زیرا من خدا شده ام. . . . من در برکت ابدی خود جاودانه شدم.» فقط باید یادآوری کرد که لوسیفر در زبان عبری به معنای «اشراق» یا «حامل نور» است تا بفهمیم خدای واقعی برادران روح آزاد کیست.»31 «کلیسای کاتولیک روم تلاش کرد.

باطل شدن طلسم با سرکه | از بین بردن این فرقه عجیب سخت است هنگامی که کلیسا کلیسای جامع آلبی را که به دست برادران افتاده بود بازپس گرفت.

آنها متوجه شدند که بدعت گذاران نقاشی دیواری از لواطانی را که مشغول آمیزش بودند، حک کرده بودند. مانند تمام هنرهای شیطانی برادران، این اثر احتمالاً به عنوان یک وسیله آموزشی مورد استفاده قرار می گرفت.

باطل شدن طلسم با سرکه | نقاشی‌های دیواری مختلف شیطانی قطعاً در این عبادتگاه‌ها جایگاه برجسته‌ای می‌گرفتند، برای مثال، در محراب، زمانی که برادران روح آزاد در حدود در قدرت بودند.

با کاهش مرگ سیاه و کنترل مجدد واتیکان بر بناهای مقدس خود، متصدیان کاتولیک این آثار هنری را دوباره طراحی کردند و این نمایش‌های شیطانی را در جایگاه کمتری در کلیساها قرار دادند تا نمادی از بازپس گیری کلیسای مسیح توسط مسیح باشد.

باطل شدن طلسم با سرکه | برای روحانیون مصلحت‌تر بود که چهره‌های مسیحی را که بر تصاویر جهنمی در آثار هنری تسلط داشتند نشان دهند تا کاملاً روشن شود که پاپ رم بار دیگر در قدرت است.»

READ  نوشتن دعا برای خرید خانه

«درجه موفقیت کلیسا در برچیدن این فرقه، غیر واضح. با این حال، مسلم است که در حوالی سال 2018 مسیح دیگری در آلمان ظاهر شد و همان آموزه های برادران روح آزاد را آموزش داد.

باطل شدن طلسم با سرکه | نام این مسیحای دروغین کلاوس لوگویگ بود و کلیسایی را تشکیل داد که آن را «دوستان خون» نامید و خود را پسر خدا معرفی کرد. این نجات دهنده جدید دوازده حواری را منصوب کرد تا به عنوان پخش کنندگان روستایی انجیل جنسی او خدمت کنند.

جماعت 192 لوسیفر لژ در حال رشد او تنها از یک مراسم مقدس لذت بردند – رابطه جنسی. کودکانی که خارج از ازدواج در این کلیسا به دنیا می آمدند مقدس تلقی می شدند.

باطل شدن طلسم با سرکه | لودویگ به دوستان خون دستور داد که محرمانه را رعایت کنند و هرگز آموزه های درونی کلیسای خود را برای افراد ناآشنا فاش نکنند.»33 «این گروه توسط مقامات مدنی کشف و محاکمه شدند. مسیح لودویگ فرار کرد و هرگز با محاکمه روبرو نشد.

یکی از حواریون اعتراف کرد که با  زنان مختلف، که اکثر آنها همسران اعضای کلیسا بودند، رابطه جنسی داشته است.

باطل شدن طلسم با سرکه | پس از محاکمه، اعضای باقی مانده مجبور شدند به کلیساهای مسیحی مرسوم بپیوندند.» (34) مسیحای بعدی که ظهور کرد، یعقوب فرانک بود که داستانش را در فصل پدر جیمز فولی گفتیم.

همانطور که گفته شد، فرانک امپراتور و امپراتور هاپسبورگ را فریب داد تا باور کنند که او خداست و جادوی جنسی انجیل واقعی عیسی مسیح است.

READ  ابطال طلسم چیست

باطل شدن طلسم با سرکه | چند سال بعد از مرگ فرانک، جوزف اسمیت شروع به حمایت از ایده های مشابه در ایالات متحده کرد. درهم تنیدگی کلیساهای فاضلاب همانطور که نشان داده شد.

این تصور که عیسی ازدواج کرده بود و نوعی جادوی جنسی را ترویج می کرد، از دوران باستان تا اوایل قرن نوزدهم باقی ماند.

باطل شدن طلسم با سرکه | مورمون‌ها، همانطور که در فصل شستشوی مغزی و SRA نشان داده شد، این اعتقاد را در ها ادامه دادند و این اعتقاد را به آن اضافه کردند که آنها فرزندان خونی عیسی و مریم مجدلیه هستند.

باطل شدن طلسم با سرکه | واضح است که ایده های برادران روح آزاد از تلاش های دفتر پترین برای ریشه کن کردن فرقه جان سالم به در برد.

آموزه‌های آن علی‌رغم تلاش‌های فراوان کلیسا برای بی‌اعتبار کردن اصول اصلی آن، زنده ماند. این تلاش شامل همه چیز از بحث مستدل بودنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 7 =

نوشته های مشابه