باطل شدن طلسم با سرکه


نظرات

مقاله علمی

باطل کردن طلسم

باطل شدن طلسم با سرکه | که بدین ترتیب او را تازیانه زد. او را از مسیرهای رسمی دین خارج کرد و با فاصله کوتاهی، او را به تاریک ترین گودال شیطان پرستی کشاند.» در نتیجه، لوسیفریان به دلیل هرج و مرج و تلفاتی که طاعون به آنها خریده بود، نوکیشان زیادی به دست آوردند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مرگ سیاه شروع به فروکش کرد و کلیسای رم شروع به تقویت مجدد نفوذ خود کرد، اعضای لوسیفرین برادران روح آزاد در برابر عدالت خریداری شدند.

باطل شدن طلسم با سرکه

باطل شدن طلسم با سرکه | اگرچه تفتیش عقاید به بسیاری از قربانیان بی گناه آسیب رساند، مانند گیاهان دارویی روستایی، که آنها را با لوسیفریان اشتباه می گرفتند، اما یکی از پیامدهای مثبت این دادگاه کلیسایی سرکوب برادران بود.

استاد | اعضای زن فرقه، به نام بیگینز، به قصد خود برای تقلید از شورش اولیه لوسیفر و تلاش او برای خدا شدن گواهی دادند. اگرچه دانش پژوهان معاصر نسبت به پذیرش سوابق تفتیش عقاید محتاط هستند.

باطل شدن طلسم با سرکه | محقق فیلیپ زیگلر این دوره عجیب را مورد بررسی قرار داد و اظهار داشت: «وحشت مرگ سیاه، انسانها را به جستجوی یک رابطه شدیدتر و شخصی تر با خدا سوق داد.

زیرا آنها آن را مغرضانه لوسیفر لژ یافت شده می دانند! 191 و نادرست، قصد لوسیفری فرقه روح آزاد را می توان با یکی از اسناد باقی مانده این فرقه تأیید کرد.

باطل شدن طلسم با سرکه | یک رساله روح آزاد، به نام شوستر کاتری، موارد زیر را بیان می کند: «روح آزادی یا روح آزاد زمانی به دست می آید که فرد به طور کامل به خدا تبدیل شود.

READ  دعای ابطال طلسم امیرالمومنین

این پیوند آنقدر کامل است که نه مریم باکره و نه فرشتگان قادر به تشخیص انسان و خدا نیستند. در آن فرد به حالت اولیه خود باز می گردد، قبل از اینکه از خدا بیرون بیاید.

باطل شدن طلسم با سرکه | انسان با آن نور ذاتی روشن می شود که در کنار آن همه نورهای خلق شده تاریکی و ابهام است.

با من شاد باش، زیرا من خدا شده ام. . . . من در برکت ابدی خود جاودانه شدم.» فقط باید یادآوری کرد که لوسیفر در زبان عبری به معنای «اشراق» یا «حامل نور» است تا بفهمیم خدای واقعی برادران روح آزاد کیست.»31 «کلیسای کاتولیک روم تلاش کرد.

باطل شدن طلسم با سرکه | از بین بردن این فرقه عجیب سخت است هنگامی که کلیسا کلیسای جامع آلبی را که به دست برادران افتاده بود بازپس گرفت.

آنها متوجه شدند که بدعت گذاران نقاشی دیواری از لواطانی را که مشغول آمیزش بودند، حک کرده بودند. مانند تمام هنرهای شیطانی برادران، این اثر احتمالاً به عنوان یک وسیله آموزشی مورد استفاده قرار می گرفت.

باطل شدن طلسم با سرکه | نقاشی‌های دیواری مختلف شیطانی قطعاً در این عبادتگاه‌ها جایگاه برجسته‌ای می‌گرفتند، برای مثال، در محراب، زمانی که برادران روح آزاد در حدود در قدرت بودند.

با کاهش مرگ سیاه و کنترل مجدد واتیکان بر بناهای مقدس خود، متصدیان کاتولیک این آثار هنری را دوباره طراحی کردند و این نمایش‌های شیطانی را در جایگاه کمتری در کلیساها قرار دادند تا نمادی از بازپس گیری کلیسای مسیح توسط مسیح باشد.

باطل شدن طلسم با سرکه | برای روحانیون مصلحت‌تر بود که چهره‌های مسیحی را که بر تصاویر جهنمی در آثار هنری تسلط داشتند نشان دهند تا کاملاً روشن شود که پاپ رم بار دیگر در قدرت است.»

READ  شکستن طلسم فروش خانه

«درجه موفقیت کلیسا در برچیدن این فرقه، غیر واضح. با این حال، مسلم است که در حوالی سال 2018 مسیح دیگری در آلمان ظاهر شد و همان آموزه های برادران روح آزاد را آموزش داد.

باطل شدن طلسم با سرکه | نام این مسیحای دروغین کلاوس لوگویگ بود و کلیسایی را تشکیل داد که آن را «دوستان خون» نامید و خود را پسر خدا معرفی کرد. این نجات دهنده جدید دوازده حواری را منصوب کرد تا به عنوان پخش کنندگان روستایی انجیل جنسی او خدمت کنند.

جماعت 192 لوسیفر لژ در حال رشد او تنها از یک مراسم مقدس لذت بردند – رابطه جنسی. کودکانی که خارج از ازدواج در این کلیسا به دنیا می آمدند مقدس تلقی می شدند.

باطل شدن طلسم با سرکه | لودویگ به دوستان خون دستور داد که محرمانه را رعایت کنند و هرگز آموزه های درونی کلیسای خود را برای افراد ناآشنا فاش نکنند.»33 «این گروه توسط مقامات مدنی کشف و محاکمه شدند. مسیح لودویگ فرار کرد و هرگز با محاکمه روبرو نشد.

یکی از حواریون اعتراف کرد که با  زنان مختلف، که اکثر آنها همسران اعضای کلیسا بودند، رابطه جنسی داشته است.

باطل شدن طلسم با سرکه | پس از محاکمه، اعضای باقی مانده مجبور شدند به کلیساهای مسیحی مرسوم بپیوندند.» (34) مسیحای بعدی که ظهور کرد، یعقوب فرانک بود که داستانش را در فصل پدر جیمز فولی گفتیم.

همانطور که گفته شد، فرانک امپراتور و امپراتور هاپسبورگ را فریب داد تا باور کنند که او خداست و جادوی جنسی انجیل واقعی عیسی مسیح است.

READ  استاد دعانویس در کرمانشاه

باطل شدن طلسم با سرکه | چند سال بعد از مرگ فرانک، جوزف اسمیت شروع به حمایت از ایده های مشابه در ایالات متحده کرد. درهم تنیدگی کلیساهای فاضلاب همانطور که نشان داده شد.

این تصور که عیسی ازدواج کرده بود و نوعی جادوی جنسی را ترویج می کرد، از دوران باستان تا اوایل قرن نوزدهم باقی ماند.

باطل شدن طلسم با سرکه | مورمون‌ها، همانطور که در فصل شستشوی مغزی و SRA نشان داده شد، این اعتقاد را در ها ادامه دادند و این اعتقاد را به آن اضافه کردند که آنها فرزندان خونی عیسی و مریم مجدلیه هستند.

باطل شدن طلسم با سرکه | واضح است که ایده های برادران روح آزاد از تلاش های دفتر پترین برای ریشه کن کردن فرقه جان سالم به در برد.

آموزه‌های آن علی‌رغم تلاش‌های فراوان کلیسا برای بی‌اعتبار کردن اصول اصلی آن، زنده ماند. این تلاش شامل همه چیز از بحث مستدل بود


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =

نوشته های مشابه