دعانویس

ایا دعا نوشتن اثر دارد

ایا دعا نوشتن اثر دارد | به نظر می رسد در ترکیب گفتگو با دویدن، افراد با احساسات خود صادق تر هستند. این ممکن است به این دلیل باشد که ما در حال حرکت هستیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چرخاندن پاها و بازوها، و به ویژه دم و بازدم، ذهن فشرده و مفهومی و شخصیت اجتماعی ما را آرام می کند. این به ما امکان می دهد در بیان خود آزادتر و با روحیه تر باشیم.

ایا دعا نوشتن اثر دارد

ایا دعا نوشتن اثر دارد | همچنین، گفتن دروغ در حین دویدن بسیار دشوارتر به نظر می رسد، و اگر این کار را انجام دهیم، باید برای آن بسیار بیشتر تلاش کنیم.

استاد | همه اینها نتیجه تجربه مداوم نفس است. نفس نوعی سرم حقیقت است – بیان صداقت در مورد اینکه چه احساسی داریم و چه کاری انجام می دهیم.

ایا دعا نوشتن اثر دارد | در این منظر، واقعاً مهم نیست که درباره چه چیزی صحبت کنیم. در واقع، حتی لازم نیست نکته ای وجود داشته باشد.

اغلب هنگامی که در حال دویدن در حال گفتگو هستیم، احساس پذیرش بیشتری می کنیم. تبادل ایده ها و افکار آزادانه جریان دارد.

ایا دعا نوشتن اثر دارد | در واقع، با استفاده صحیح، مکالمه در حین دویدن می تواند مغز ما را تحریک کند تا به ما در درک موضوعاتی کمک کند که قبلاً بسیاری از آنها را درک نکرده بودیم.

شناخته شده است که پیاده روی های طولانی تخیل نویسندگان را تحریک می کند. شاید برای دوندگان، دویدن های طولانی همین اثر را داشته باشد.

READ  دعا نویسی روی قفل

ایا دعا نوشتن اثر دارد | حتی اگر زمان تفکر عمیق نباشد، ممکن است به ما در درک حکمتی که قبلاً ندیده بودیم کمک کند. وقتی در حال دویدن بودیم.

نیک اغلب می‌گفت: «اوه، قبلاً متوجه این موضوع نبودم.» ارتباط با فرد دیگری، گفت‌وگو را از گفتن هر چیزی که به ذهن ما می‌رسد به یک هنر تبدیل می‌کند.

ایا دعا نوشتن اثر دارد | هنر مکالمه فقط این نیست که یک نفر در طول دویدن بی وقفه صحبت کند، بلکه یک جریان هماهنگ از احساسات، افکار و ایده هاست.

به همین دلیل است که مکالمه می تواند بخشی از دویدن با اسب باد باشد (به فصل 40 مراجعه کنید). این ارتباط است.

ایا دعا نوشتن اثر دارد | برخلاف تبادل موضوع یا فقط شلوغ کردن فضا با کلمات. همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید، تنها چیزی که بیشتر از پاهای دونده ورزش می کند، دهان دونده است.

در این منظر، لزوماً نیازی به گفتگو نیست. مواقعی وجود دارد که سکوت مناسب است – همانطور که دانستن زمان استراحت به همان اندازه مهم است.

ایا دعا نوشتن اثر دارد | که بدانید چه زمانی باید تمرین کنید. به عنوان مثال، ممکن است شما آماده مکالمه باشید، اما شریک زندگی شما آماده نیست. بنابراین ما باید حساس و هنرمند باشیم.

برخی موضوعات ممکن است دردناک یا نامناسب باشند. برای اینکه در مکالمه خوب باشیم، باید از حساسیت و درک خود از طرف مقابل، زمان و مکان استفاده کنیم. هنر مکالمه در فرهنگ تبت بسیار زنده و زنده است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − یک =