دعانویس

امروز برای نوشتن دعا مناسب است

امروز برای نوشتن دعا مناسب است | و زندگی انسان های شرور چیزی جز «فریب دادن و فریب خوردن» نیست (دوم تیموس 3:13). به طوری که ما شهادت کافی برای این صلاحیت دشمنی که باید با او سر و کار داشته باشیم، داشته باشیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او فریبکار است; که توجه به همه چیز، ذهن انسان را در برخورد با دشمن دچار زیان می کند. او می‌داند که نمی‌تواند در برابر کسی که فریبکار است، امنیت داشته باشد.

امروز برای نوشتن دعا مناسب است

امروز برای نوشتن دعا مناسب است | اما در تمام روزهایش در مقابل نگهبانی و دفاع از خود بایستد. علاوه بر این، برای آشکار ساختن قدرت و مزیتی که گناه با فریب خود دارد.

استاد | می‌توان مشاهده کرد که کتاب مقدس بیشتر آن را سر و چشمه هر گناهی قرار می‌دهد، حتی گویی هیچ گناهی بعد از آن وجود نداشته است.

امروز برای نوشتن دعا مناسب است | همانطور که بعداً آشکار خواهیم کرد. و به این ترتیب گزارشی که رسول در مورد کسانی که تحت قدرت گناه هستند این است که آنها “فریب خورده اند” (تیطوس 3: 3).

اما فریب پیش از آن رفته است. بنابراین 1 تیم 2:13-14). دلیلی که رسول بیان می کند که چرا آدم، با وجود اینکه برای اولین بار شکل گرفت، اولین بار در تجاوز نبود.

امروز برای نوشتن دعا مناسب است | به این دلیل است که او ابتدا فریب نخورد. زن، گرچه ماندگار شد، اما اولین بار فریب خورد، اولین بار در گناه بود. حتی آن گناه اول از فریب شروع شد و تا زمانی که ذهن فریب نخورد روح در امان بود.

READ  طلسم برهم زدن ازدواج

بنابراین، حوا این موضوع را واقعاً بیان کرد، هرچند که آن را به سرانجام خوبی نرساند. او می گوید: «مار مرا فریب داد و من خوردم» (پیدایش 3:13).

امروز برای نوشتن دعا مناسب است | او فکر کرد که با متهم کردن مار، جرم خود را کاهش دهد. و این ثمره جدیدی از گناهی بود که او خود را به آن انداخته بود. اما واقعیت حقیقت داشت – او قبل از اینکه غذا بخورد فریفته شد.

فریب قبل از تجاوز پیش رفت. و رسول نشان می دهد که گناه و شیطان همچنان یک مسیر را طی می کنند (دوم قرنتیان 11: 3).

امروز برای نوشتن دعا مناسب است | او می‌گوید: «همان روشی که در گذشته وجود داشت برای انجام گناه واقعی وجود دارد: فریب دادن، فریب دادن پیش از این است.

و گناه، یعنی تحقق واقعی آن، بعد از آن است». از این رو، همه 81 مورد، کارهای بزرگی را که شیطان در جهان انجام می دهد.

امروز برای نوشتن دعا مناسب است | برای برانگیختن مردم به مخالفت با خداوند عیسی مسیح و پادشاهی او، کم اهمیت تر می کند، او آنها را با فریب انجام می دهد: شیطان که تمام جهان را فریب می دهد» (مکاشفه 12:9).

اگر به شدت فریب نمی‌خوردند، نمی‌توان بر مردان غالب شد تا در خدمت او بمانند و نقشه‌های او را تا نابودی ابدی و گاه موقتی خود انجام دهند (همچنین به مکاشفه 20:10 مراجعه کنید).

امروز برای نوشتن دعا مناسب است | اگر مواظب باشیم که گناه نکنیم، مراقب باشیم که فریب نخوریم (افس. 5: 6؛ اول قرنتیان 6: 9؛ 15: 33؛ گال. 6: 7؛ لوقا 21: 8 را ببینید).

READ  طلسم زبان بند همگان

از تمام شهادت‌ها می‌توان تأثیری را که فریب بر گناه می‌گذارد، و در نتیجه مزیتی را که قانون گناه برای به نمایش گذاشتن قدرت خود با فریبکاری خود دارد، دریابیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 8 =