استاد کشمیری دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد کشمیری دعانویس | طرفداران آنقدر عاشق گوش دادن به موسیقی هستند که از همه سختی ها، آب و هوا و شلوغی بیش از حدی که تجربه می کنند ناراحت نمی شوند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در حین گوش دادن به موسیقی، آنها نیازی به تلاش خاصی ندارند تا روی گوش دادن متمرکز بمانند. آن‌ها در آن شب‌ها چنان غرق در «معنای الهی» هستند که ذهنشان به سختی سرگردان می‌شود.

استاد | اما وقتی نوبت به انجام کمی کار اضافی در دفتر می‌رسد، آن را خیلی کسل‌کننده می‌دانند یا برای انجام آن احساس خستگی می‌کنند.

سایت مپ الخزرا | آنها نمی توانند به درستی به کار خود رسیدگی کنند و معمولاً اشتباهات زیادی مرتکب می شوند. آنها برای اجتناب از چنین کاری بهانه می آورند و سطح کارایی آنها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

استاد کشمیری دعانویس

استاد کشمیری دعانویس | آنچه در مورد طرفداران موسیقی صادق است در مورد طرفداران ورزش نیز صادق است. ورزش برای میلیون ها نفر یک دین جدید است.

آن‌ها آنقدر عاشق تماشای آن هستند که به تلویزیون خود چسبیده‌اند و هر زمان که تیمشان بازی می‌کند، غذای خود را از دست می‌دهند.

استاد کشمیری دعانویس | در حالی که آنها در حال تماشای بازی هستند، هیچ چیز دیگری حواس آنها را پرت یا مزاحم نمی کند. ترافیک پر سر و صدا، دعوا و داد و فریاد مردم و بازی و داد و فریاد بچه ها فرقی نمی کند.

اما وقتی نوبت به مطالعه می رسد، نمی توانند به همان شکل توجه خود را متمرکز کنند. حالا کوچکترین صدا اهمیت زیادی دارد. همان پسران و دخترانی که می توانند کاملاً در انجام کاری که دوست دارند جذب شوند.

READ  طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه

استاد کشمیری دعانویس | ناگهان احساس بی حوصلگی و خستگی می کنند. همین اصل در مورد مراقبه نیز صدق می کند. تا زمانی که علاقه واقعی به مدیتیشن نداشته باشیم، باید تلاش ویژه ای برای تمرکز کنیم.

اما زمانی که ذائقه واقعی مدیتیشن را در خود ایجاد کنیم، چنین تلاشی لازم نیست. تمرکز ذهن به طور خودکار و بدون دردسر خود به خود به وجود می آید. هیچ تلاشی لازم نیست.

استاد کشمیری دعانویس | نیازی به اعمال هیچ نیرویی برای رسیدن به سطوح بالاتر آگاهی از طریق مدیتیشن نیست. 2 برای عده ای خاص نیست که طبل خود را بزنند بسیاری از مردم فکر می کنند که مدیتیشن فقط برای افراد معدودی است.

یک بار در دوره‌ای در مورد مراقبه توسط شخصی شرکت می‌کردم که به خاطر خطابه‌های عالی‌اش معروف بود. وقتی او را تماشا می کردم و به صحبت هایش گوش می دادم، در کلام، شخصیت، زبان بدن و طرز گفتارش احساس غرور می کردم. شخصی که او را به حضار معرفی کرد با تحسین و تحسین بسیار برای سخنران محترم صحبت کرد.

استاد کشمیری دعانویس | وی خاطرنشان کرد: سخنران در خانواده ای متدین و دارای میراث معنوی و دانش بزرگ متولد شده است.

وی همچنین در مورد نشانه های عظمت اولیه دوران کودکی در گوینده صحبت کرد و توصیفات واضحی از شیطنت های دوران کودکی خود، بی علاقگی به مطالعه، عدم علاقه به آموزش رسمی، پیشرفت در مسیر مراقبه، اولین تجربه سمادی و غیره بیان کرد.

استاد کشمیری دعانویس | تمرکز مقدمه چندان بر روی اطلاعات ضروری درباره گوینده نبود تا مخاطبان بیشتر از او استقبال کنند. این بیشتر از آن بود. او می خواست به حضار القا کند که سخنران یک فرد معمولی نیست.

READ  دعانویس کاربلد

او به دسته خاصی از افراد استثنایی تعلق داشت که برای انجام یک ماموریت ویژه در این دنیا «انتخاب» شده اند. انگار دنیا پر از آدم های نادان و ستمدیده، صبورانه منتظر آمدنش بودند.

استاد کشمیری دعانویس | به طور خلاصه، این فرصت بسیار مهمی بود که مخاطبان بتوانند سخنان گرانبهای این مرد بزرگ را بشنوند. نقد اولیه، قدردانی بعداً من از این گونه مقدمه ها شگفت زده می شوم و تا حد زیادی سرگرم می شوم.

وقتی کسی از نظر مردم موفق شد، همه شروع به تمجید و قدردانی از چنین شخصی برای هر کاری که کرده است، صرف نظر از درست یا نادرست بودن آن، می کنند.

استاد کشمیری دعانویس | در واقع این استاد روحانی باید کودک بسیار سختی بوده باشد که در مدرسه توسط معلمانش به شدت تنبیه و سرزنش شده است. اما اکنون “شیطنت” قابل مجازات او ناگهان تبدیل به “شیطنت ستودنی” می شود.

عملکرد ضعیف او در آموزش رسمی به نشانه بارز خلاقیت تبدیل می شود. همان معلمانی که زمانی از عملکرد تحصیلی او ناامید بودند، اکنون شروع به گفتن می کنند که عدم علاقه او در واقع نشانه هوش استثنایی است که فقط در افراد خارق العاده یافت می شود.

استاد کشمیری دعانویس | در کودکی، ساچین تندولکار، ستاره بزرگ کریکت هند، احتمالاً چند ضربات را تمرین کرده است که شیشه‌های خانه آپارتمانی را که در آن زندگی می‌کرد شکسته است.

در آن زمان حتماً همسایه ها با او قهر کرده و به پدر و مادرش از شیطنت او شکایت کرده اند. برخی از آنها حتی ممکن است چند اظهارنظر تحقیرآمیز و زننده در مورد آینده او به عنوان یک بازیکن کریکت داشته باشند.

READ  طلسمات ابطال سحر

استاد کشمیری دعانویس | اما اکنون که او استعداد خود را به‌عنوان یکی از بهترین بات‌بازان جهان که تنها با سر دان برادمن بزرگ تمام دوران قابل مقایسه است، ثابت کرده است.

همان همسایه‌ها به سرعت موضع خود را تغییر داده و با افتخار شروع به نقل آن نمونه‌ها به عنوان نشانه‌های اولیه می‌کنند.

استاد کشمیری دعانویس | او یک کودک اعجوبه و نابغه این قرن است. هر کاری که او در کودکی انجام می داد، ناگهان تبدیل به یک موضوع قدردانی می شود.

در سال‌های آینده، زمانی که او تبدیل به بزرگترین بت‌منی شود که تاریخ کریکت تا به حال تولید کرده است، آنها شروع به تمجید از او خواهند کرد.

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 8 =

نوشته های مشابه