استاد طلسم

استاد کشمیری دعانویس

استاد کشمیری دعانویس | طرفداران آنقدر عاشق گوش دادن به موسیقی هستند که از همه سختی ها، آب و هوا و شلوغی بیش از حدی که تجربه می کنند ناراحت نمی شوند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در حین گوش دادن به موسیقی، آنها نیازی به تلاش خاصی ندارند تا روی گوش دادن متمرکز بمانند. آن‌ها در آن شب‌ها چنان غرق در «معنای الهی» هستند که ذهنشان به سختی سرگردان می‌شود.

استاد | اما وقتی نوبت به انجام کمی کار اضافی در دفتر می‌رسد، آن را خیلی کسل‌کننده می‌دانند یا برای انجام آن احساس خستگی می‌کنند.

سایت مپ الخزرا | آنها نمی توانند به درستی به کار خود رسیدگی کنند و معمولاً اشتباهات زیادی مرتکب می شوند. آنها برای اجتناب از چنین کاری بهانه می آورند و سطح کارایی آنها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

استاد کشمیری دعانویس

استاد کشمیری دعانویس | آنچه در مورد طرفداران موسیقی صادق است در مورد طرفداران ورزش نیز صادق است. ورزش برای میلیون ها نفر یک دین جدید است.

آن‌ها آنقدر عاشق تماشای آن هستند که به تلویزیون خود چسبیده‌اند و هر زمان که تیمشان بازی می‌کند، غذای خود را از دست می‌دهند.

استاد کشمیری دعانویس | در حالی که آنها در حال تماشای بازی هستند، هیچ چیز دیگری حواس آنها را پرت یا مزاحم نمی کند. ترافیک پر سر و صدا، دعوا و داد و فریاد مردم و بازی و داد و فریاد بچه ها فرقی نمی کند.

اما وقتی نوبت به مطالعه می رسد، نمی توانند به همان شکل توجه خود را متمرکز کنند. حالا کوچکترین صدا اهمیت زیادی دارد. همان پسران و دخترانی که می توانند کاملاً در انجام کاری که دوست دارند جذب شوند.

READ  طلسم استاد زاهد

استاد کشمیری دعانویس | ناگهان احساس بی حوصلگی و خستگی می کنند. همین اصل در مورد مراقبه نیز صدق می کند. تا زمانی که علاقه واقعی به مدیتیشن نداشته باشیم، باید تلاش ویژه ای برای تمرکز کنیم.

اما زمانی که ذائقه واقعی مدیتیشن را در خود ایجاد کنیم، چنین تلاشی لازم نیست. تمرکز ذهن به طور خودکار و بدون دردسر خود به خود به وجود می آید. هیچ تلاشی لازم نیست.

استاد کشمیری دعانویس | نیازی به اعمال هیچ نیرویی برای رسیدن به سطوح بالاتر آگاهی از طریق مدیتیشن نیست. 2 برای عده ای خاص نیست که طبل خود را بزنند بسیاری از مردم فکر می کنند که مدیتیشن فقط برای افراد معدودی است.

یک بار در دوره‌ای در مورد مراقبه توسط شخصی شرکت می‌کردم که به خاطر خطابه‌های عالی‌اش معروف بود. وقتی او را تماشا می کردم و به صحبت هایش گوش می دادم، در کلام، شخصیت، زبان بدن و طرز گفتارش احساس غرور می کردم. شخصی که او را به حضار معرفی کرد با تحسین و تحسین بسیار برای سخنران محترم صحبت کرد.

استاد کشمیری دعانویس | وی خاطرنشان کرد: سخنران در خانواده ای متدین و دارای میراث معنوی و دانش بزرگ متولد شده است.

وی همچنین در مورد نشانه های عظمت اولیه دوران کودکی در گوینده صحبت کرد و توصیفات واضحی از شیطنت های دوران کودکی خود، بی علاقگی به مطالعه، عدم علاقه به آموزش رسمی، پیشرفت در مسیر مراقبه، اولین تجربه سمادی و غیره بیان کرد.

استاد کشمیری دعانویس | تمرکز مقدمه چندان بر روی اطلاعات ضروری درباره گوینده نبود تا مخاطبان بیشتر از او استقبال کنند. این بیشتر از آن بود. او می خواست به حضار القا کند که سخنران یک فرد معمولی نیست.

READ  دعانویس لاکچری تهران

او به دسته خاصی از افراد استثنایی تعلق داشت که برای انجام یک ماموریت ویژه در این دنیا «انتخاب» شده اند. انگار دنیا پر از آدم های نادان و ستمدیده، صبورانه منتظر آمدنش بودند.

استاد کشمیری دعانویس | به طور خلاصه، این فرصت بسیار مهمی بود که مخاطبان بتوانند سخنان گرانبهای این مرد بزرگ را بشنوند. نقد اولیه، قدردانی بعداً من از این گونه مقدمه ها شگفت زده می شوم و تا حد زیادی سرگرم می شوم.

وقتی کسی از نظر مردم موفق شد، همه شروع به تمجید و قدردانی از چنین شخصی برای هر کاری که کرده است، صرف نظر از درست یا نادرست بودن آن، می کنند.

استاد کشمیری دعانویس | در واقع این استاد روحانی باید کودک بسیار سختی بوده باشد که در مدرسه توسط معلمانش به شدت تنبیه و سرزنش شده است. اما اکنون “شیطنت” قابل مجازات او ناگهان تبدیل به “شیطنت ستودنی” می شود.

عملکرد ضعیف او در آموزش رسمی به نشانه بارز خلاقیت تبدیل می شود. همان معلمانی که زمانی از عملکرد تحصیلی او ناامید بودند، اکنون شروع به گفتن می کنند که عدم علاقه او در واقع نشانه هوش استثنایی است که فقط در افراد خارق العاده یافت می شود.

استاد کشمیری دعانویس | در کودکی، ساچین تندولکار، ستاره بزرگ کریکت هند، احتمالاً چند ضربات را تمرین کرده است که شیشه‌های خانه آپارتمانی را که در آن زندگی می‌کرد شکسته است.

در آن زمان حتماً همسایه ها با او قهر کرده و به پدر و مادرش از شیطنت او شکایت کرده اند. برخی از آنها حتی ممکن است چند اظهارنظر تحقیرآمیز و زننده در مورد آینده او به عنوان یک بازیکن کریکت داشته باشند.

READ  شکستن طلسم جن دفینه

استاد کشمیری دعانویس | اما اکنون که او استعداد خود را به‌عنوان یکی از بهترین بات‌بازان جهان که تنها با سر دان برادمن بزرگ تمام دوران قابل مقایسه است، ثابت کرده است.

همان همسایه‌ها به سرعت موضع خود را تغییر داده و با افتخار شروع به نقل آن نمونه‌ها به عنوان نشانه‌های اولیه می‌کنند.

استاد کشمیری دعانویس | او یک کودک اعجوبه و نابغه این قرن است. هر کاری که او در کودکی انجام می داد، ناگهان تبدیل به یک موضوع قدردانی می شود.

در سال‌های آینده، زمانی که او تبدیل به بزرگترین بت‌منی شود که تاریخ کریکت تا به حال تولید کرده است، آنها شروع به تمجید از او خواهند کرد.

 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =