استاد طلسم

استاد کاوه دعانویس

استاد کاوه دعانویس | تعداد کمی از مراقبه‌گران هستند که مشکلات مشابهی دارند. برخی از آنها علیرغم تلاش های صادقانه خود در مراقبه خوب عمل نمی کنند. آنها پس از چند شکست دلشان را از دست می دهند، زیرا فکر می کنند به جایی نمی رسند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنها همچنین در مورد ظرفیت خود برای یادگیری و تمرین مراقبه، تعمیمات وحشیانه ای می کنند. آنها معمولاً دیگران را به جز خودشان مقصر شکست هایشان می دانند.

استاد | یکی از دلایل مهم نوشتن این کتاب ارائه راه حل های قانع کننده برای چنین مشکلاتی است. راز شماره دو بدانید که مدیتیشن چیست پس از بحث در مورد اهمیت نگاه گسترده تر به مدیتیشن و اینکه چگونه به ما در حل مشکلات روزمره کمک می کند، اکنون باید بفهمیم که مدیتیشن چیست.

سایت مپ الخزرا | دانستن آنچه مدیتیشن نیست، مقدمه ای برای دانستن چیستی آن و قدردانی از آن است. این ما را از هدر دادن زمان و انرژی گرانبها در پیگیری روش‌های اشتباه مراقبه نجات می‌دهد.

استاد کاوه دعانویس

استاد کاوه دعانویس | سپس از همان انرژی می‌توان برای تمرین منظم و برای دستیابی به سطوح عمیق‌تر مدیتیشن استفاده کرد.

1 این یک تمرکز اجباری ذهن نیست ناامیدی ناشی از شکست در مدیتیشن سالها پیش، زمانی که سخنرانی خود را در مورد مدیتیشن تمام می کردم، مردی شصت ساله جلو آمد و از من سوالی پرسید.

استاد کاوه دعانویس | دکتر وینود، من در چندین سال گذشته به طور منظم مدیتیشن را تمرین کرده ام، اما هرگز آن آرامش ذهنی را که شما در مورد آن صحبت می کنید، تجربه نکرده ام. آیا فکر می کنید من کار اشتباهی انجام داده ام؟

READ  شکستن طلسم حصار

لطفاً مرا راهنمایی می‌کنید؟» او توجه حضار را به خود جلب کرد، عمدتاً به این دلیل که مردی دانش‌آموز بود، تقریباً دوبرابر سن من و با این حال بسیار مشتاق بود چیزی از من بیاموزد.

استاد کاوه دعانویس | در آن روزها این یک وضعیت غیرعادی در هند بود – به ندرت پیش می آمد که یک مرد دانشمند شکست و ناامیدی خود را با کسی تقریباً نیمی از سن خود علناً در میان بگذارد.

اول از همه، اعتراف به اینکه ممکن است اشتباه کرده باشد سخت است. پذیرفتن اشتباه خود در خلوت به اندازه کافی دشوار است، اما پذیرفتن آن به طور عمومی بسیار دشوار است.

استاد کاوه دعانویس | اعتراف به جهل و اعتراف به شکست خود به شجاعت زیادی نیاز دارد. اشتیاق این آقا برای اصلاح اشتباه و آموختن چیزهای جدید بسیار قابل ستایش بود.

اکثریت مردم ترجیح می‌دهند در درون نفس خود زندانی بمانند: آنها در قبرهای خلقت خود مدفون می‌مانند. آنها حتی نمی دانند که زندگی تحت تأثیر یک نفس مانند زندگی در دنیای توهم و تخیل است.

استاد کاوه دعانویس | با این کار بیشتر به خودشان ضرر می رسانند تا سود. کسانی که به این حقیقت پی می برند همیشه قادر به ایجاد تغییر در زندگی خود نیستند و نمی توانند زندگی اطرافیان خود را تغییر دهند.

این به این دلیل است که درک آنها اغلب بیش از حد سطحی است و بنابراین در تغییر هر چیزی کاملاً بی تأثیر است. خوشبختانه این آقا چنین مشکلی نداشت.

استاد کاوه دعانویس | از آنجایی که مانع اصلی نفس وجود نداشت، ارتباط و برقراری ارتباط با او برای من بسیار آسان بود. به نظر می رسید که او بسیار پذیرای توصیه من بود.

READ  طلسم ازدواج با پسر مورد علاقه

از آنچه بعداً به من گفت مشخص بود که از یک روش متعارف مراقبه پیروی می کرده است. در طول مدیتیشن او تلاش بیهوده ای داشت تا توجه خود را بر بت لرد گانش متمرکز کند.

استاد کاوه دعانویس | بت پرستی مفهومی عمیق و قدرتمند است. این در واقع هدیه ای گرانبها از سوی حکیمان هندی به تمام جهان است. این روش عبادت در هند رایج است.

نسبتاً آسان است که ذهن خود را در مورد چیزی ملموس و قابل درک مانند یک بت به جای وسعت بی نهایت غیرقابل درک واقعیت انتزاعی مستقر کنیم.

استاد کاوه دعانویس | بت پرستی می تواند بسیار مفید باشد، مشروط بر اینکه با وضوح و درک زیادی در مورد آنچه که فرد هنگام انجام مناسک مربوط به این عبادت انجام می دهد، انجام شود.

بسیاری از مردم نمی دانند همه چیز در مورد چیست. آنها از اصول اولیه آگاهی ندارند و بت پرستی آنها صرفاً به تکرار مکانیکی چند آداب و مناسک خلاصه می شود.

استاد کاوه دعانویس | این مرد دانشمند بود اما روشن فکر نبود. برای نزدیک به 20 سال، او “بیش از حد” تلاش می کرد تا روی بت لرد گانش تمرکز کند، اما با وجود تلاش های خالصانه اش هنوز نتوانست به جایی برسد.

کیفیت و عمق مراقبه او هرگز پیشرفتی را نشان نداد. به نظرم می رسید که او نمونه ای از صدها هزار نفری است که تمرکز ذهنی را با مدیتیشن اشتباه گرفته اند و بنابراین به جایی نمی رسند.

استاد کاوه دعانویس | تمرکز بدون تلاش و تنش نیازی به تلاش زیاد برای دستیابی به تمرکز ذهنی در طول مدیتیشن نیست. در واقع، مدیتیشن، همانطور که معمولاً باور می شود، یک موضوع موفقیت نیست.

READ  دعا نویسی روی قفل

این واقعاً یک اتفاق است. تمرکز ذهنمان بر روی انجام کارهایی که واقعا دوست داریم انجام دهیم، همیشه آسان است. وقتی ما عمیقاً علاقه مند به انجام کاری با تمام وجود و ذهن خود در آن هستیم.

استاد کاوه دعانویس | و زمانی که از انجام آن بسیار احساس رضایت می کنیم، پیدا کردن زمان برای آن هرگز مشکل بزرگی نیست.

در حین انجام چنین فعالیت هایی مجبور نیستیم انرژی زیادی به خرج دهیم. جشنواره موسیقی ساوای گانداروا یک رویداد بزرگ برای کسانی است که عاشق گوش دادن به موسیقی کلاسیک هندی هستند.

 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 8 =