استاد طلسم

استاد مهدوی دعانویس

استاد مهدوی دعانویس | او در هر لحظه حساس در طول جنگ از خداوند نصیحت می‌کرد که در نهایت باعث پیروزی پانداواها شد. لرد کریشنا ارابه آرجونا را هدایت می کرد و هر از گاهی به او توصیه های مناسب می کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دوریودانا که فردی با درک عالی بود، فقط می‌توانست ببیند که ارتش چقدر بزرگ است. او از اینکه ارتش در کنارش بود بسیار خوشحال بود و فکر می کرد که اندازه ارتش در پیروزی در جنگ بسیار مهم است.

استاد | با این حال، او در پایان ناامید شد، زیرا پیروزی دائماً از او فرار می کرد. دوریودانا وسواس زیادی به پیروزی در جنگ داشت، اما نمی‌توانست نقش تعیین‌کننده لرد کریشنا را در نتیجه جنگ پیش‌بینی کند.

سایت مپ الخزرا | آرجونا هم خیلی مشتاق برد بود، اما عاقل هم بود. او خدا را انتخاب کرد زیرا او را بسیار دوست داشت و همچنین به او احترام می گذاشت.

استاد مهدوی دعانویس

استاد مهدوی دعانویس | آنچه بعداً اتفاق افتاد، بدون هیچ گونه تردیدی ثابت می‌کند که آرجونا در انتخاب کریشنا واقعاً عاقل بوده است.

او ارزش همنشینی صمیمانه با خدایی را می دانست که قرار بود ارابه او را در طول جنگ راهنمایی کند. اخلاقیات داستان این است که آرجونا فردی دنیوی و معنوی بود.

استاد مهدوی دعانویس | او لرد کریشنا را انتخاب کرد زیرا او را دوست داشت و به او احترام می گذاشت. پیروزی در جنگ به عنوان محصول جانبی همراهی او با خداوند بود.

دوریودانا فقط یک فرد خردمند دنیوی بود. بنابراین او ارتش را انتخاب کرد، اما در جنگ شکست خورد. چند سال پیش تجربه بسیار جالبی داشتم.

استاد مهدوی دعانویس | یک رهبر سیاسی با قد بلند برای یادگیری یوگا نزد من می آمد. او از تدریس من بسیار خوشحال شد و بدون اینکه من از او چیزی بخواهم، گفت: دکتر، اگر موضوع شخصی در دست دولت دارید، لطفاً به من اطلاع دهید. فوراً این کار را انجام خواهم داد.»

READ  دعانویس استاد بجستانی

مودبانه این پیشنهاد را رد کردم و گفتم: «از حرکت محبت آمیز شما بسیار متشکرم، اما از هر آنچه در سطح شخصی دارم راضی هستم.

استاد مهدوی دعانویس | من بسیار خوشحالم که از طریق یوگا به شما کمک می کنم. من نمی خواهم هیچ لطف شخصی از شما بگیرم.

عمدتاً به این دلیل که شما نمی توانید آنچه را که واقعاً به دنبال آن هستم به من بدهید و من به آنچه می خواهید ارائه دهید علاقه ای ندارم.

استاد مهدوی دعانویس | بعلاوه، اگر واقعاً چیزی را می خواهم، ترجیح می دهم مستقیماً آن را از خدا بخواهم، زیرا قویاً معتقدم که او تأمین کننده واقعی همه چیز است.»

من واقعاً نمی خواستم با نپذیرفتن کمک او با او بد و بی ادب باشم. . می دانستم که او با عشق، محبت و احترام آن را ارائه کرده است.

استاد مهدوی دعانویس | اما من به او به عنوان شاگرد عزیز یوگا نگاه می کردم و نمی خواستم رابطه شاگرد و معلم ما را بر هم بزند. او از رفتار “عجیب” من غافلگیر شد!

او معمولاً با افرادی ملاقات می کرد که همیشه چیزی یا چیز دیگری از او می خواستند، زیرا او یک سیاستمدار خوب بود.

استاد مهدوی دعانویس | او به ندرت کسی مانند من را ملاقات کرد که حتی حاضر به قبول آنچه او با خوشحالی ارائه کرده بود، نبود. خودتان را فریب ندهید درست است که همه چیز در این دنیا ممکن است.

زمانی که بینش درونی ما به طور کامل توسعه یابد. با این حال، باید از گرفتار شدن در خودفریبی تحت عنوان بینش درونی خودداری کنیم.

READ  نوشتن دعا مهره مار

استاد مهدوی دعانویس | ممکن است منجر به ادعاهای نادرستی شود، مانند: “من درست می گویم، زیرا این دعوت درونی من است”، “نیازی به ارائه هیچ توضیحی برای اعمالم ندارم.

زیرا بینش درونی خوبی دارم”. چنین ادعاهایی بسیار خطرناک هستند، به ویژه زمانی که نادرست باشند. ممکن است کسی طعمه تصورات اشتباه شود و با قدرت چنین ادعاهای سستی شروع به استثمار مردم کند.

استاد مهدوی دعانویس | ممکن است یک واکنش زنجیره ای از ادعاهای نادرست را آغاز کند، که تهدیدی جدی برای پیشرفت معنوی و همچنین مادی ما باشد.

محدودیت های بیان بیرونی را درک کنید تشخیص تفاوت های ظریف در انگیزه در پشت هر رفتار آشکار بسیار دشوار است.

استاد مهدوی دعانویس | یک فرد معمولی و یک فرد عاقل معنوی ممکن است از نظر رفتار ظاهری بسیار شبیه به هم به نظر برسند.

اما وضعیت درونی آنها و دلایل رفتار آنها احتمالاً قطب های متفاوتی هستند. اگر کسی نتواند این تفاوت را درک کند، ممکن است هنگام ارزیابی رفتار قابل مشاهده اشتباه کند.

استاد مهدوی دعانویس | اگر شخص ماهیت واقعیت آشکار را درک کند، می توان به راحتی از چنین اشتباهاتی اجتناب کرد.

انگیزه پشت یک عمل مهمتر است فرض کنید یک فرد عاقل معنوی و یک فرد معمولی از یک نوع غذا لذت می برند.

استاد مهدوی دعانویس | اعمال آنها در حین غذا خوردن در سطحی بسیار شبیه به هم خواهد بود، اما انگیزه های اساسی می تواند بسیار متفاوت باشد.

انگیزه ها بخشی از محیط داخلی هستند و به راحتی برای دیگران قابل مشاهده نیستند. به دلیل گرایش ریشه‌ای انسان به فرض اینکه فقط آنچه قابل مشاهده است واقعی است.

READ  باطل کردن طلسم پسر

استاد مهدوی دعانویس | فرد تمایل دارد فراموش کند که واقعیت بسیار بیشتر از آنچه برای چشمان ما قابل مشاهده است است.

چیزی که برای ما قابل مشاهده است دقیقاً مانند نوک یک کوه یخ است. آنچه در زیر پنهان است بسیار بزرگتر از آن چیزی است که در سطح برای ما قابل مشاهده است.

استاد مهدوی دعانویس | بنابراین، کسی که تصور می کند فقط آنچه قابل مشاهده است واقعی است، اشتباه می کند.

وقتی یک مرد جوان گل رز زیبایی را به معشوقش تقدیم می کند، این بیان بیرونی احساس عشق و لطافت او نسبت به اوست.

استاد مهدوی دعانویس | این ژست قابل مشاهده تنها بخش بی نهایت کوچکی از عشق بی حد و مرزی است که او در قلب خود دارد.

به همین ترتیب، هنگام تماشای زیبایی خارق‌العاده طبیعت، می‌توان یک انگیزه خلاقانه نادیده در برخی افراد ایجاد کرد. این ممکن است در قالب یک شعر یا یک نقاشی بیان شود.

استاد مهدوی دعانویس | اما میل خلاقانه واقعی که در درون ما پنهان است بسیار بیشتر از آن چیزی است که بیان بیرونی آن می تواند نشان دهد.

برای اکثر مردم، واقعیت محدود به هر چیزی است که به وضوح آشکار است. ما فقط آنچه را که می توانیم ببینیم باور داریم.

استاد مهدوی دعانویس | دختر و پسری که عاشق هستند همیشه انتظار دارند چنین عشقی را از یکدیگر ابراز کنند. این بیان می تواند هر چیزی باشد.

از یک ژست گرفته تا ابراز محبت بیان شده تا یک هدیه خوب. این مانند یک تعهد فیزیکی است که احساس امنیت و اطمینان می دهد.

 

 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =