استاد طلسم

استاد محمد مهدی دعانویس

استاد محمد مهدی دعانویس | داستان زیر در این زمینه بسیار معنادار است. دادو ماهاراج حکیمی بود که به خاطر خرد معنوی خود مشهور بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | منطقه ای که دادو در آن زندگی می کرد توسط یک مقام دولتی شرور اداره می شد که به خاطر جنایات خود بدنام بود.

استاد | افسر به دلیل مشکلی که با وجود تمام تلاش هایش برای حل آن نتوانست راه حلی برای آن بیابد بسیار ناراحت شد.

سایت مپ الخزرا | در حالی که در حالت آشفتگی کامل بود، شخصی به او توصیه کرد که به دادو مهاراج برود و از او برای آرامش خاطر از او مشورت بگیرد.

استاد محمد مهدی دعانویس

استاد محمد مهدی دعانویس | فوراً سوار اسب شد و به جستجوی دادو ماهاراج رفت. در راه به مرد فقیری برخورد کرد که سنگ و خار را از جاده بیرون می آورد تا از صدمه دیدن افرادی که در مسیر راه می رفتند جلوگیری کند.

مسئول سر مرد فقیر فریاد زد: «تو ای ولگرد! یک دفعه راهم را پاک کن! نمی دانی من رئیس دولت این منطقه هستم؟» مرد بیچاره نگاهی به مسئول کرد، لبخند زد و آرام به کارش ادامه داد.

استاد محمد مهدی دعانویس | افسر با دیدن این موضوع مانند گاو نر عصبانی شد. او کاملاً از کوره در رفت و با شلاق به کمر بیچاره زد و او را به کنار جاده هل داد و ادامه داد.

پس از طی مسافتی، سرانجام از رهگذری در مورد دادو ماهاراج پرسید. افسر متوجه شد که مرد فقیری که قبلاً در جاده ملاقات کرده بود.

READ  ابطال طلسم مغازه

استاد محمد مهدی دعانویس | در واقع همان فردی بود که او به دنبال او بود – خود دادو ماهاراج بود! از خودش احساس شرم کرد. “چطور میتونستم اینقدر با او بی رحم باشم؟

چرا قبل از اینکه به او سرزنش کنم او را نشناختم؟» این مقام ابراز تاسف کرد. او با ناراحتی نزد مرد فقیر رفت تا از او عفو کند و از او پرسید که آیا باز هم مراقبه را به او یاد خواهد داد؟

استاد محمد مهدی دعانویس | دادو ماهاراج به او دلداری داد: «نگران نباش. من اصلا به خاطر رفتار بد شما با من ناراحت نیستم. برعکس، من از ظلم و ظلم تو سرگرم شدم. مطمئناً به من فرصتی داد تا خودم را به خوبی آزمایش کنم.

وقتی تو به من توهین می کردی می توانستم واکنش هایم را ببینم. میدونم کاری که کردی از روی نادانی بود اگر می خواهید مدیتیشن را از کسی یاد بگیرید.

استاد محمد مهدی دعانویس | باید هنگام انتخاب بسیار مراقب باشید. این احتمالاً همان کاری است که شما ناخودآگاه انجام می دادید.

بنابراین، هیچ دلیلی وجود ندارد که هیچ یک از ما نسبت به این حادثه احساس بدی داشته باشیم.» توضیحات به طور کامل افسر را متقاعد کرد که دادو ماهاراج بدون شک استاد روحانی واقعی است که او در جستجوی او بود، و تصمیم گرفت تحت راهنمایی توانا او مراقبه بیاموزد.

استاد محمد مهدی دعانویس | راز شماره شش جوی مناسب را در درون خود بیابید 1 اهمیت جو بیرون کیفیت مدیتیشن ما و پیشرفت اولیه ما تا حد زیادی به در دسترس بودن فضای مساعد در خانه و خارج بستگی دارد.

READ  آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد

با این حال، با پیشرفت بیشتر و رسیدن به سطح معینی از بلوغ در مدیتیشن، لازم نیست در مورد چنین فضایی خیلی خاص باشیم – ما قادر خواهیم بود در هر کجا و در هر محیطی مراقبه کنیم.

استاد محمد مهدی دعانویس | اهمیت اتمسفر بیرونی اگر در مدیتیشن مبتدی هستیم، همواره ذهن ما همیشه در تمام جهات سرگردان است.

اختلالات بیرونی ممکن است بر ما و مراقبه ما تأثیر بگذارد. بنابراین توصیه می‌شود که یک گوشه از یک اتاق در آپارتمان/خانه یا ترجیحاً یک اتاق جداگانه، مخصوصاً برای تمرین مراقبه داشته باشیم.

استاد محمد مهدی دعانویس | توصیه می شود در آن ناحیه کاری جز مدیتیشن انجام ندهید. تا آنجا که ممکن است، ما باید آگاهانه ارتعاشات ظریف مدیتیشن را در فضای خانه حفظ کنیم.

قبل از اینکه وارد فضای مدیتیشن یا اتاق مدیتیشن شویم، باید کفش‌های خود را – همراه با تمام نگرانی‌ها و افکار پیش پا افتاده‌مان – خارج از عرصه ویژه مراقبه بگذاریم.

استاد محمد مهدی دعانویس | یک تشک نرم، راحت و نازک را روی زمین قرار دهید. یک ملحفه نخی سفید تمیز روی آن پهن کنید. چراغ ها را تاریک نگه دارید.

لباس های نرم و گشاد بپوشید. یک چوب بخور را با رایحه ای ملایم و آرام بسوزانید. اطمینان حاصل کنید که هوای تازه به اندازه کافی وجود دارد.

استاد محمد مهدی دعانویس | اما نسیم مستقیم روی بدن شما وجود ندارد. نهال جوان مراقبه در مراحل اولیه، ما باید مراقب مراقبه خود باشیم.

انگار که از یک نهال جوان مراقبت می کنیم. ما باید از آن در برابر مهاجمان محافظت کنیم، مانند افرادی که مدیتیشن را تایید نمی کنند یا کسانی که نظرات منفی در مورد آن دارند.

READ  دعانویس خوب در یزد

استاد محمد مهدی دعانویس | ما همچنین باید مراقب کسانی باشیم که احتمالا ما را مسخره می کنند یا کسانی که در رویکرد خود نسبت به زندگی بیش از حد مادی گرا هستند.

ممکن است نظرات منفی یا سخنان توهین آمیزی داشته باشند و نهال ظریفی را که با دقت در خاک ذهن خود کاشته ایم، از بین ببرند.

استاد محمد مهدی دعانویس | اظهارات آنها ممکن است آنقدر ما را ناراحت کند که حتی ممکن است به طور تکانشی احساس کنیم که تمرین مراقبه را کنار بگذاریم.

به همین دلیل است که باید از چنین مهاجمانی دوری کنیم و در نتیجه از نهال مراقبه محافظت کنیم. هنگامی که توانایی مراقبت از خود را داشته باشد و قدرت کافی برای محافظت از خود را داشته باشد.

استاد محمد مهدی دعانویس | خود به خود رشد خواهد کرد. در این صورت دیگر نیازی به مراقبت ویژه نخواهد بود. از شیر گرفتن تدریجی ما همین کار را با یک کودک در حال رشد انجام می دهیم.

در چند ماه اول کاملاً از شیر مادر تغذیه می شود. پس از چهار ماهگی به تدریج از شیر مادر جدا می شود. روند از شیر گرفتن آهسته نگه داشته می شود.

استاد محمد مهدی دعانویس | به طوری که زمان کافی را برای کودک فراهم می کند تا با تغییر الگوی غذایی سازگار شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =