استاد محمدی دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد محمدی دعانویس | در غیاب چنین بینشی، نمی توان دنیای درون را به درستی کشف کرد. اگر دید درونی ما توسعه نیافته باشد، رسیدن به لایه‌های عمیق‌تر آگاهی از طریق مدیتیشن دشوار خواهد بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ناگفته نماند که وسایلی که برای تحقق هدف خود به کار می بریم باید مطابق با آنچه می خواهیم به آن برسیم باشد.

استاد | چاقویی که برای بریدن سبزیجات استفاده می شود برای بریدن چوب استفاده نمی شود. میکسر مورد استفاده برای مخلوط کردن سیمان و ماسه برای کارهای ساختمانی را نمی توان برای مخلوط کردن مواد غذایی استفاده کرد.

سایت مپ الخزرا | قیچی استفاده شده توسط آرایشگر را نمی توان برای یک عمل جراحی استفاده کرد. وقتی مشخص شدیم که می خواهیم در زندگی به چه چیزی برسیم، باید از ابزارهای مناسب برای رسیدن به هدفمان استفاده کنیم. دید درونی یکی از این ابزارهاست.

استاد محمدی دعانویس

استاد محمدی دعانویس | دید درونی برای کسانی که علاقه مند به یادگیری مدیتیشن هستند بسیار مفید است.

کسانی که به دنبال لذت های نفسانی هستند ارزش ذاتی این ابزار را درک نمی کنند. دید درونی برای کسانی مفید است که از زیبایی بیرونی فقط در عمق پوست قدردانی می کنند: آنها به شدت انگیزه دارند تا آنچه را که در پس چنین زیبایی نهفته است کشف و کشف کنند.

استاد محمدی دعانویس | یک بینش درونی توسعه‌یافته در چنین کاوش‌هایی کلیدی است – این به ما کمک می‌کند تا در وجود خود و دیگران نیز به کاوش عمیق بپردازیم.

ما می توانیم طبیعت درونی را درک کنیم بینش درونی در شناخت استاد واقعی که باید هنر مراقبه را از او بیاموزیم مفید است.

استاد محمدی دعانویس | در چندین زمینه دیگر نیز مفید است، اما ما باید در استفاده از آن دقت و احتیاط زیادی را رعایت کنیم. اگر ما آن را عاقلانه به شیوه ای منظم و ظریف استفاده کنیم.

READ  شکستن طلسم تنهاییست

به خوبی توسعه می یابد. کیفیت کلی، وسعت، عمق و وسعت خودآگاهی با دید درونی بهبود می یابد. نحوه تفکر، عمل و رفتار یک فرد با آگاهی گسترده، بسیار متفاوت از سایر افراد است.

استاد محمدی دعانویس | فردی که بینش درونی خوبی دارد می تواند بسیاری از چیزها را که دیگران نمی توانند درک کند و بفهمد. رمزگشایی معنا از گفتار و کردار چنین شخصی آسان نیست.

شاگردی برای جمع آوری صدقه برای خود و استادش به شهری می رود. او از دانه های غذایی که به صورت صدقه دریافت می کند غذا می پزد. او با احترام و عشق فراوان این غذا را به استاد خود تقدیم می کند.

استاد محمدی دعانویس | اما مرشد از خوردن آن امتناع می کند. مرید که از این امتناع گیج شده بود به این فکر می کند که آیا در آشپزی او مشکلی وجود دارد یا خیر.

این سوال، “چرا استاد بزرگوار من از خوردن غذا خودداری کرد؟” مدام او را آزار می دهد. در نهایت، او تصمیم می گیرد برای توضیح به مرشد نزدیک شود.

استاد محمدی دعانویس | مرشد توضیح می دهد: “من می دانم که شما این غذا را با تمام عشق خود در آن آماده کرده اید.” اما حوصله خوردنش را ندارم. من ارتعاشات منفی بسیار قوی از غذا دریافت می کنم.

شخصی که از او صدقه گرفته اید، حتماً آدم بدی بوده است. در غیر این صورت دلیلی وجود ندارد که حوصله خوردن این غذا را نداشته باشم.

استاد محمدی دعانویس | شما ممکن است به شهر بروید و بفهمید که او چه نوع فردی است و پس از بازگشت به من اطلاع دهید.» مرید برای تحقیق به شهر می‌آید و در کمال تعجب متوجه می‌شود.

که شخص مورد نظر واقعاً گناهکار بوده است. از راه های ناجوانمردانه ثروت اندوزی کرده بود و بی رحمانه از مردم ضعیف و درمانده برای جمع آوری گنجینه های عظیم ثروت استثمار کرده بود.

READ  دعانویس برای گنج

استاد محمدی دعانویس | گورو دید درونی بسیار توسعه یافته ای داشت. با کمک چنین بینشی به راحتی می توانست حقیقت این شخص و پیشینه اخلاقی او را حس کند و به همین دلیل نمی توانست غذایی را که از صدقه های خانه این شخص تهیه می شد بخورد.

سودمندی دید درونی در زندگی روزمره یک دید درونی به خوبی توسعه یافته در امور روزمره ما نیز بسیار مفید است.

استاد محمدی دعانویس | فرض کنید شخصی با یک پیشنهاد تجاری جذاب به ملاقات شما می آید و یک معامله مالی بسیار سودآور را ارائه می دهد.

اگر دید درونی شما که به خوبی توسعه یافته است نشان می دهد که چیزی شبیه یا مشکوک در مورد این شخص وجود دارد، مانند یک دارایی بزرگ برای شما خواهد بود.

استاد محمدی دعانویس | شما این فرصت را خواهید داشت که قبل از اینکه تصمیم نهایی در مورد امضای قرارداد با او بگیرید، احتیاط کنید.

توجه به چنین نشانه ای می تواند راه زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد و شما را از ضررهای مالی سنگین نجات دهد.

استاد محمدی دعانویس | داشتن چنین توانایی ویژه ای واقعاً یک دارایی بزرگ در دنیای امروز است. ما همیشه توسط تبلیغات بمباران می‌شویم و سعی می‌کنیم ما را به خرید چیزهای مختلف ترغیب کنند.

اگر تصمیم ما برای خرید بر اساس ظاهر سطحی و احساس بیرونی محصول باشد، نسبت به خرید چیزهای غیر ضروری آسیب پذیر می شویم.

استاد محمدی دعانویس | ما می توانیم با استفاده از بینش درونی خود از این امر جلوگیری کنیم. به ما نشان می دهد که چه چیزهایی در محصولی که ممکن است قصد خرید آن را داشته باشیم خوب و بد است و در نتیجه به ما کمک می کند تصمیم درستی برای خرید بگیریم.

READ  دعانویس برای کارگشایی

این ما را از فریب دادن ظاهر پر زرق و برق اشیای فروش نجات می دهد. مزایا محصولات جانبی هستند کلاس‌های ویژه برای توسعه دید درونی به عنوان بخشی از جامعه مصرف‌کننده بعید است که جلوی چنین اقدامات غیراخلاقی را بگیرد.

استاد محمدی دعانویس | دید درونی را نمی توان فقط به این دلیل توسعه داد که در امور روزمره ما مفید است. مزایا بیشتر شبیه محصولات جانبی هستند تا هر چیز دیگری.

از طرف ما اشتباه خواهد بود که مراقبه را صرفاً برای بهره مندی از آن در این راه انجام دهیم. با این کار، حتی اگر آن مزایا را به دست آوریم، ماهیت آنها موقتی و سطحی خواهد بود.

استاد محمدی دعانویس | اگر ما مدیتیشن را فقط برای لذت بردن از آن تمرین کنیم – بدون هیچ انتظار یا قصد خاصی که “چه چیزی در آن برای من وجود دارد؟” – مزایای ماندگارتری به دست خواهیم آورد.

جنگ معروف هند – مهابهارات، بین کائوراواها و پانداواها، همانطور که در حماسه معروف مهابهاراتا به تصویر کشیده شده است – در شرف آغاز بود.

استاد محمدی دعانویس | لرد کریشنا گزینه ای را برای بررسی در مقابل جنگجوی بزرگ آرجونا از طرف پانداواها و دوریودانا از طرف مقابل قرار داد.

او از آنها خواست که بین خود و ارتش عظیمش برای جنگیدن در جنگ بعدی یکی را انتخاب کنند. آرجونا به سرعت لرد کریشنا را انتخاب کرد و دوریودانا ارتش را انتخاب کرد.

استاد محمدی دعانویس | آرجونا مطمئناً می‌دانست که اگر خدا در کنار او باشد، هر چیز دیگری به طور خودکار سر جای خودش قرار می‌گیرد و نگران چیزی نخواهد بود.

او همچنین می‌دانست که اگر خدا در کنار او نباشد، کل ارتش – سواره نظام، استراتژی و سلاح – بی‌ارزش خواهد بود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =

نوشته های مشابه