استاد محمدیان دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد محمدیان دعانویس | با این حال، درک و باور آنچه در تاریکی پنهان است، به شجاعت زیادی نیاز دارد. زمانی که لاتا منگشکار، خواننده مشهور بین‌المللی از هند، بسیار جوان بود، استاد او می‌توانست استعداد فوق‌العاده‌ای را در او ببیند که هیچ کس دیگری نمی‌توانست آن را ببیند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او به استعداد او اعتماد کرد و همچنین به لاتا جوان آموخت که به نبوغ خود ایمان داشته باشد. او راهنمایی های مناسب و به موقع کرد و او را به عنوان خواننده موفقی که تبدیل به «بهاراتراتنا» (جواهر هند)، بالاترین افتخار غیرنظامی هند شد، تربیت کرد.

استاد | اکنون، همه از او تمجید می کنند و تمجید می کنند. او در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شده است. اکنون برای قدردانی و ستایش نبوغ او به سختی نیاز به تخصص است.

سایت مپ الخزرا | اما مطمئناً پیش‌بینی آینده عالی او زمانی که «هیچ‌کس» بود بسیار دشوار بود. به طور مشابه، آقای آچارکار، مربی معروف کریکت از هند.

استاد محمدیان دعانویس

استاد محمدیان دعانویس | باور نسبتاً آسان به آنچه آشکار است – درست در مقابل ما است و به راحتی قابل مشاهده است.

کودک نابغه ساچین تندولکار را زمانی که در کریکت کسی نبود، شناسایی کرد. آچارکار آموزش، تشویق و راهنمایی مناسبی به ساچین داد.

استاد محمدیان دعانویس | به گونه‌ای که او به یک ضربه‌زن بزرگ تبدیل شد، و همچنین دریافت کننده «بهاراتاتنا» بود. اسطوره فقید کریکت سر دون بردمن شباهت های زیادی بین ضربه زدن خود و ساچین دید.

با نگاهی به بیان اولیه استعداد و پتانسیل در لاتا و ساچین، استادان مربوطه آنها جرأت کردند به پتانسیل “نامرئی” شاگردان خود ایمان بیاورند.

استاد محمدیان دعانویس | آنها همچنین به آنها یاد دادند که به خود ایمان داشته باشند. این مطمئناً نمایشی از شجاعت فوق العاده توسط گوروها و شاگردان آنها است.

هر دو شاگرد اکنون به موفقیتی بی نظیر در زمینه های مربوطه خود دست یافته اند. قضاوت در مورد پتانسیل گسترده پنهان در یک فرد صرفاً با نگاه کردن به بیان کوچکی از چنین پتانسیل، به ویژه زمانی که در مرحله نوپایی است، آسان نیست.

READ  دعا نوشتن صحت دارد

استاد محمدیان دعانویس | مرحوم جیدو کریشنامورتی به طور گسترده به عنوان یک استاد معنوی واقعی قرن بیستم در نظر گرفته می شود. او نه تنها فلسفه زندگی خود را به هزاران نفر آموخت، بلکه خود نیز در آن زندگی کرد.

هنگامی که او به سختی نه یا ده ساله بود، آنی بسانت و لیدبیتر، دو تئوسوفیست مشهور، به وضوح معلم جهان آینده را در او مشاهده کردند.

استاد محمدیان دعانویس | جیدو، کریشنامورتی جوان، در حال بازی در ساحل دریا بود که لیدبیتر برای اولین بار او را دید. او متوجه شد که هاله جیدو بسیار خاص است، زیرا به وضوح یک کریستال است.

هاله ها میدان های اثیری در اطراف فرد هستند: وسعت، رنگ، وضوح و درخشش آن ها حالت درونی فرد را منعکس می کند.

استاد محمدیان دعانویس | لیدبیتر از هاله خارق العاده جیدو کاملاً حیرت زده و خیره شده بود. لیدبیتر و بسانت جیدو را پذیرفتند و او را با عشق و مراقبت فراوان تربیت کردند تا معلم جهان خفته را در او به نمایش بگذارند.

چگونه یک فرد به یک اقتدار تبدیل می شود؟ همه ما خوش شانس نیستیم که از استاد معنوی مانند کریشنامورتی راهنمایی معتبر دریافت کنیم.

استاد محمدیان دعانویس | اما یک چیز مسلم است: ما برای درک درست تمرین مراقبه به چنین راهنمایی نیاز داریم. برای پیشرفت در مدیتیشن، راهنمایی نیز ضروری است.

مشکل واقعی این است که چگونه می توان فهمید که آیا یک فرد خاص استاد واقعی است یا خیر. چگونه در این زمینه تصمیم درستی بگیریم؟

استاد محمدیان دعانویس | آیا راهی برای تأیید اقتدار یک استاد معنوی وجود دارد؟ یک نفر برای تبدیل شدن به یک استاد واقعی چه کاری باید انجام دهد؟

اقتدار در زندگی روزمره ما می‌توانیم با بررسی صلاحیت‌های یک پزشک خاص مشخص کنیم که آیا یک پزشک خاص در پزشکی صاحب اختیار است یا خیر.

استاد محمدیان دعانویس | این که آیا او پزشک خوبی است یا خیر را می توان با دانستن اینکه چند بیمار به کلینیک او مراجعه می کنند و چند نفر از آنها پس از درمان او خوب می شوند، قضاوت کرد.

READ  روش ابطال طلسم و جادو

تخصص یک پیمانکار ساختمان را می توان با بازدید از ساختمان ها و مجموعه های مختلف ساخته شده توسط وی پی برد. مهارت های آشپزی یک سرآشپز را می توان با چشیدن غذاهایی که می پزد تأیید کرد.

استاد محمدیان دعانویس | اقتدار در مراقبه و معنویت را می توان با مشاهده رفتار فردی که ادعا می کند یک استاد معنوی است و نحوه رفتار او قضاوت کرد.

اگر او اصیل باشد، خواهید دید که تمام شخصیت او مملو از آرامش، شادی، نشاط، عشق و خودآگاهی کامل است. او همیشه یک فرد واقعاً یکپارچه به نظر می رسد.

استاد محمدیان دعانویس | از آنجایی که او دائماً در حالت مراقبه است، تأثیر عمیق آن به وضوح در زندگی روزمره او مشهود است.

توسعه اقتدار در مدیتیشن بدیهی است که کسانی که فقط علاقه مند به صرف 10-15 دقیقه در صبح و 10-15 دقیقه در عصر هستند، به احتمال زیاد چنین اقتداری را ندارند.

استاد محمدیان دعانویس | به همین ترتیب، بعید است فردی که تنها قصدش از انجام مدیتیشن، درمان مشکل سلامتی خود یا آرام کردن ذهنش باشد.

بتواند در مدیتیشن به یک مرجع تبدیل شود. استادان معنوی افرادی هستند که عمیقاً درگیر مراقبه و موضوعات مرتبط هستند.

استاد محمدیان دعانویس | ماموریت و هدف اصلی زندگی آنها مدیتیشن است و کاملا به این هدف متعهد هستند.

طبیعتاً به دلیل مشارکت و صمیمیت خود، به تدریج تخصص زیادی در این موضوع پیدا می کنند تا مراقبه را به دیگران آموزش دهند.

استاد محمدیان دعانویس | درست است که بدون تمرین متعهدانه و مستمر هیچ تخصصی وجود ندارد و بدون تخصص نمی توان در هیچ زمینه ای مرجعیت داشت.

تخصص از طریق تمرین می آید اگر فردی بخواهد در هر زمینه ای متخصص یا صاحب مقام شود، اولین کاری که باید انجام شود این است که بفهمد وابستگی واقعی او چیست.

READ  دعانویس ترس

استاد محمدیان دعانویس | هنگامی که این کار انجام شد، باید توجه خود را بر یافتن فرصتی برای دنبال کردن استعداد و ایجاد شغل از آن متمرکز کنید.

پس از آن، فرد باید تمام زمان موجود را صرف مطالعه کامل رشته انتخابی کند. برای درک ابعاد کلی و ظریف این حوزه باید با نهایت صداقت، فداکاری و مشارکت کامل انجام شود.

استاد محمدیان دعانویس | هدف اصلی در پس چنین مطالعه ای هرگز نباید تنها تثبیت اقتدار ما بر افراد دیگر باشد.

این باید برای لذت محض یادگیری، برای عشق واقعی به موضوع انجام شود. یک مطالعه عمیق مانند این باید یک قطعه کار با کیفیت بالا باشد.

استاد محمدیان دعانویس | چنین کاری به طور خودکار برای فرد تخصص می آورد و تخصص به او اقتدار طبیعی می بخشد.

در مقابل، اگر فردی موضوع مهمی مانند مدیتیشن را صرفاً به خاطر اقتدار بر دیگران مطالعه کند، کیفیت تمرین مراقبه بسیار آسیب خواهد دید.

استاد محمدیان دعانویس | و تمرین بی کیفیت هرگز نمی تواند تخصص یا اختیار به ارمغان بیاورد. فقط برای عشق است، نه برای اقتدار، من یک زن خانه دار را می شناسم که آشپز عالی است.

او برای لذت آشپزی آشپزی می کند و نه برای کسب تمجید. او دوست دارد وقتی خانواده و دوستانش غذای دلچسبی را می خورند که او با عشق آماده کرده است، چهره های خانواده و دوستانش را با شادی و رضایت ببیند.

استاد محمدیان دعانویس | او تمام قلب و روح خود را صرف آشپزی خود می کند. او به سختی کار در آشپزی اهمیتی نمی‌دهد، زیرا عاشق افرادی است که برایشان آشپزی می‌کند و به آنها اهمیت می‌دهد.

خدمت خوب به خانواده مایه شادی و رضایت اوست. طبیعتاً خانواده‌اش نیز از او مراقبت، احترام و محبت دارند. اعضای خانواده در امور مهم از او مشاوره می گیرند – اقتدار او از طریق عشق و فداکاری به دست آمده است


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

نوشته های مشابه