استاد طلسم

استاد محمدیان دعانویس

استاد محمدیان دعانویس | با این حال، درک و باور آنچه در تاریکی پنهان است، به شجاعت زیادی نیاز دارد. زمانی که لاتا منگشکار، خواننده مشهور بین‌المللی از هند، بسیار جوان بود، استاد او می‌توانست استعداد فوق‌العاده‌ای را در او ببیند که هیچ کس دیگری نمی‌توانست آن را ببیند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او به استعداد او اعتماد کرد و همچنین به لاتا جوان آموخت که به نبوغ خود ایمان داشته باشد. او راهنمایی های مناسب و به موقع کرد و او را به عنوان خواننده موفقی که تبدیل به «بهاراتراتنا» (جواهر هند)، بالاترین افتخار غیرنظامی هند شد، تربیت کرد.

استاد | اکنون، همه از او تمجید می کنند و تمجید می کنند. او در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شده است. اکنون برای قدردانی و ستایش نبوغ او به سختی نیاز به تخصص است.

سایت مپ الخزرا | اما مطمئناً پیش‌بینی آینده عالی او زمانی که «هیچ‌کس» بود بسیار دشوار بود. به طور مشابه، آقای آچارکار، مربی معروف کریکت از هند.

استاد محمدیان دعانویس

استاد محمدیان دعانویس | باور نسبتاً آسان به آنچه آشکار است – درست در مقابل ما است و به راحتی قابل مشاهده است.

کودک نابغه ساچین تندولکار را زمانی که در کریکت کسی نبود، شناسایی کرد. آچارکار آموزش، تشویق و راهنمایی مناسبی به ساچین داد.

استاد محمدیان دعانویس | به گونه‌ای که او به یک ضربه‌زن بزرگ تبدیل شد، و همچنین دریافت کننده «بهاراتاتنا» بود. اسطوره فقید کریکت سر دون بردمن شباهت های زیادی بین ضربه زدن خود و ساچین دید.

با نگاهی به بیان اولیه استعداد و پتانسیل در لاتا و ساچین، استادان مربوطه آنها جرأت کردند به پتانسیل “نامرئی” شاگردان خود ایمان بیاورند.

استاد محمدیان دعانویس | آنها همچنین به آنها یاد دادند که به خود ایمان داشته باشند. این مطمئناً نمایشی از شجاعت فوق العاده توسط گوروها و شاگردان آنها است.

هر دو شاگرد اکنون به موفقیتی بی نظیر در زمینه های مربوطه خود دست یافته اند. قضاوت در مورد پتانسیل گسترده پنهان در یک فرد صرفاً با نگاه کردن به بیان کوچکی از چنین پتانسیل، به ویژه زمانی که در مرحله نوپایی است، آسان نیست.

READ  دعانویس خوب در اصفهان

استاد محمدیان دعانویس | مرحوم جیدو کریشنامورتی به طور گسترده به عنوان یک استاد معنوی واقعی قرن بیستم در نظر گرفته می شود. او نه تنها فلسفه زندگی خود را به هزاران نفر آموخت، بلکه خود نیز در آن زندگی کرد.

هنگامی که او به سختی نه یا ده ساله بود، آنی بسانت و لیدبیتر، دو تئوسوفیست مشهور، به وضوح معلم جهان آینده را در او مشاهده کردند.

استاد محمدیان دعانویس | جیدو، کریشنامورتی جوان، در حال بازی در ساحل دریا بود که لیدبیتر برای اولین بار او را دید. او متوجه شد که هاله جیدو بسیار خاص است، زیرا به وضوح یک کریستال است.

هاله ها میدان های اثیری در اطراف فرد هستند: وسعت، رنگ، وضوح و درخشش آن ها حالت درونی فرد را منعکس می کند.

استاد محمدیان دعانویس | لیدبیتر از هاله خارق العاده جیدو کاملاً حیرت زده و خیره شده بود. لیدبیتر و بسانت جیدو را پذیرفتند و او را با عشق و مراقبت فراوان تربیت کردند تا معلم جهان خفته را در او به نمایش بگذارند.

چگونه یک فرد به یک اقتدار تبدیل می شود؟ همه ما خوش شانس نیستیم که از استاد معنوی مانند کریشنامورتی راهنمایی معتبر دریافت کنیم.

استاد محمدیان دعانویس | اما یک چیز مسلم است: ما برای درک درست تمرین مراقبه به چنین راهنمایی نیاز داریم. برای پیشرفت در مدیتیشن، راهنمایی نیز ضروری است.

مشکل واقعی این است که چگونه می توان فهمید که آیا یک فرد خاص استاد واقعی است یا خیر. چگونه در این زمینه تصمیم درستی بگیریم؟

استاد محمدیان دعانویس | آیا راهی برای تأیید اقتدار یک استاد معنوی وجود دارد؟ یک نفر برای تبدیل شدن به یک استاد واقعی چه کاری باید انجام دهد؟

اقتدار در زندگی روزمره ما می‌توانیم با بررسی صلاحیت‌های یک پزشک خاص مشخص کنیم که آیا یک پزشک خاص در پزشکی صاحب اختیار است یا خیر.

استاد محمدیان دعانویس | این که آیا او پزشک خوبی است یا خیر را می توان با دانستن اینکه چند بیمار به کلینیک او مراجعه می کنند و چند نفر از آنها پس از درمان او خوب می شوند، قضاوت کرد.

READ  نوشتن دعا روی انگشتر عقیق

تخصص یک پیمانکار ساختمان را می توان با بازدید از ساختمان ها و مجموعه های مختلف ساخته شده توسط وی پی برد. مهارت های آشپزی یک سرآشپز را می توان با چشیدن غذاهایی که می پزد تأیید کرد.

استاد محمدیان دعانویس | اقتدار در مراقبه و معنویت را می توان با مشاهده رفتار فردی که ادعا می کند یک استاد معنوی است و نحوه رفتار او قضاوت کرد.

اگر او اصیل باشد، خواهید دید که تمام شخصیت او مملو از آرامش، شادی، نشاط، عشق و خودآگاهی کامل است. او همیشه یک فرد واقعاً یکپارچه به نظر می رسد.

استاد محمدیان دعانویس | از آنجایی که او دائماً در حالت مراقبه است، تأثیر عمیق آن به وضوح در زندگی روزمره او مشهود است.

توسعه اقتدار در مدیتیشن بدیهی است که کسانی که فقط علاقه مند به صرف 10-15 دقیقه در صبح و 10-15 دقیقه در عصر هستند، به احتمال زیاد چنین اقتداری را ندارند.

استاد محمدیان دعانویس | به همین ترتیب، بعید است فردی که تنها قصدش از انجام مدیتیشن، درمان مشکل سلامتی خود یا آرام کردن ذهنش باشد.

بتواند در مدیتیشن به یک مرجع تبدیل شود. استادان معنوی افرادی هستند که عمیقاً درگیر مراقبه و موضوعات مرتبط هستند.

استاد محمدیان دعانویس | ماموریت و هدف اصلی زندگی آنها مدیتیشن است و کاملا به این هدف متعهد هستند.

طبیعتاً به دلیل مشارکت و صمیمیت خود، به تدریج تخصص زیادی در این موضوع پیدا می کنند تا مراقبه را به دیگران آموزش دهند.

استاد محمدیان دعانویس | درست است که بدون تمرین متعهدانه و مستمر هیچ تخصصی وجود ندارد و بدون تخصص نمی توان در هیچ زمینه ای مرجعیت داشت.

تخصص از طریق تمرین می آید اگر فردی بخواهد در هر زمینه ای متخصص یا صاحب مقام شود، اولین کاری که باید انجام شود این است که بفهمد وابستگی واقعی او چیست.

READ  دعانویس خوب سراغ دارید

استاد محمدیان دعانویس | هنگامی که این کار انجام شد، باید توجه خود را بر یافتن فرصتی برای دنبال کردن استعداد و ایجاد شغل از آن متمرکز کنید.

پس از آن، فرد باید تمام زمان موجود را صرف مطالعه کامل رشته انتخابی کند. برای درک ابعاد کلی و ظریف این حوزه باید با نهایت صداقت، فداکاری و مشارکت کامل انجام شود.

استاد محمدیان دعانویس | هدف اصلی در پس چنین مطالعه ای هرگز نباید تنها تثبیت اقتدار ما بر افراد دیگر باشد.

این باید برای لذت محض یادگیری، برای عشق واقعی به موضوع انجام شود. یک مطالعه عمیق مانند این باید یک قطعه کار با کیفیت بالا باشد.

استاد محمدیان دعانویس | چنین کاری به طور خودکار برای فرد تخصص می آورد و تخصص به او اقتدار طبیعی می بخشد.

در مقابل، اگر فردی موضوع مهمی مانند مدیتیشن را صرفاً به خاطر اقتدار بر دیگران مطالعه کند، کیفیت تمرین مراقبه بسیار آسیب خواهد دید.

استاد محمدیان دعانویس | و تمرین بی کیفیت هرگز نمی تواند تخصص یا اختیار به ارمغان بیاورد. فقط برای عشق است، نه برای اقتدار، من یک زن خانه دار را می شناسم که آشپز عالی است.

او برای لذت آشپزی آشپزی می کند و نه برای کسب تمجید. او دوست دارد وقتی خانواده و دوستانش غذای دلچسبی را می خورند که او با عشق آماده کرده است، چهره های خانواده و دوستانش را با شادی و رضایت ببیند.

استاد محمدیان دعانویس | او تمام قلب و روح خود را صرف آشپزی خود می کند. او به سختی کار در آشپزی اهمیتی نمی‌دهد، زیرا عاشق افرادی است که برایشان آشپزی می‌کند و به آنها اهمیت می‌دهد.

خدمت خوب به خانواده مایه شادی و رضایت اوست. طبیعتاً خانواده‌اش نیز از او مراقبت، احترام و محبت دارند. اعضای خانواده در امور مهم از او مشاوره می گیرند – اقتدار او از طریق عشق و فداکاری به دست آمده است


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =