استاد محمدزاده دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد محمدزاده دعانویس | برخلاف تصور اکثر مردم، تصور یک فرد عاقل از نظر معنوی کاملاً متفاوت است. او کاملاً از این واقعیت آگاه است که واقعیت نامرئی یا «ناپیدا» بسیار بزرگتر از واقعیت آشکار است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من می خواهم داستان بسیار مناسبی را نقل کنم که به این موضوع مربوط می شود. این از یکی از قدیمی ترین متون معنوی است.

استاد | یک مرشد از شاگردش می خواهد که میوه ای از درخت بگیرد. سپس از او می پرسد: “آیا می دانی این چیست؟” مرید پاسخ می دهد: “این یک میوه است.” مرشد دستور می دهد: “این میوه را برش دهید و به من بگویید داخل آن چیست.” مرید میوه را باز می‌کند و می‌گوید: «تکه‌ای از میوه وجود دارد.»

سایت مپ الخزرا | پس از خوردن تفاله با مرید، مرشد از او می‌خواهد یکی از دانه‌ها را بشکند و سپس می‌پرسد: «داخل دانه چیست؟ شاگرد پاسخ می دهد: “آقا، “هیچ چیز” در داخل نیست.

استاد محمدزاده دعانویس

استاد محمدزاده دعانویس | من فقط می‌توانم یک فضای خالی را ببینم.» مرشد به او توضیح می‌دهد: «به این معنی است که «علت» میوه قابل مشاهده در این فضای خالی نهفته است.

بدون دانه هیچ درختی وجود ندارد و بدون درخت هیچ میوه ای وجود ندارد. یعنی دانه علت درخت است. همانطور که علت میوه در دانه نهفته است.

استاد محمدزاده دعانویس | علت بذر نیز باید در داخل دانه وجود داشته باشد. اما با شکستن دانه، چیزی در آنجا پیدا نمی کنید.

در خاتمه، می‌توان گفت که وجود فضای «نامرئی» در داخل دانه، عامل وجود «مرئی» یک دانه و دانه مرئی برای درخت و میوه‌های آن است.

READ  باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد

استاد محمدزاده دعانویس | همچنین ممکن است به این نتیجه برسد که نه تنها آنچه برای چشم فانی ما قابل مشاهده است واقعی است.

بلکه آنچه برای آن نامرئی است نیز به همان اندازه واقعی است. در اینجا ممکن است یک سوال مرتبط مطرح شود. «آیا نیستی می تواند علت چیزی باشد که واقعاً وجود دارد؟» پاسخ به این سؤال «بله» و همچنین «نه» است.

استاد محمدزاده دعانویس | چشم فانی ما نمی تواند آنچه را که درون دانه است ببیند. به این معنا، «هیچ» در درون یک دانه علت «دانه مرئی» است.

اما فقط به این دلیل که چشم فانی ما نمی تواند چیزی را ببیند به این معنی نیست که واقعاً چیزی درون آن وجود ندارد.

استاد محمدزاده دعانویس | ما نمی توانیم آن را ببینیم زیرا توانایی دیدن آن را با چشمان فانی خود نداریم. به این معنا، آن «چیزی» در درون دانه، علت بذر «واقعی» است.

پس از شستن کامل دست‌ها با آب و صابون، ممکن است فکر کنیم که آنها تمیز هستند، اما اگر زیر یک میکروسکوپ قوی نگاهی دقیق‌تر بیندازیم، ممکن است میکروارگانیسم‌های زیادی را پیدا کنیم.

استاد محمدزاده دعانویس | چشمان فیزیکی ما نمی توانند آنچه را که دید تقویت شده ما با کمک میکروسکوپ می بیند، درک کنند. دید تقویت‌شده چیز جدیدی ایجاد نمی‌کند.

اما می‌توانیم آنچه را که واقعاً در آنجا وجود دارد، ببینیم. اکنون نظریه‌های فیزیک نیز به این نتیجه می‌رسند که اگر به تقسیم اتم‌ها ادامه دهیم.

استاد محمدزاده دعانویس | در نهایت به ذرات زیراتمی می‌رسیم که از اتم‌ها کوچک‌تر هستند. درون آن ذرات فقط یک فضای خالی وجود دارد.

READ  نوشتن دعا در روز شنبه

این نیستی یا فضای خالی درون به عنوان واقعیت غیر آشکار یا Avyakta Brahma شناخته می شود و آنچه در چشم ما قابل مشاهده است به عنوان واقعیت آشکار یا Vyakta Brahma شناخته می شود.

استاد محمدزاده دعانویس | آشکار از ناپیدا به وجود می آید. آشکار، در گذر زمان، محو می‌شود تا با آنچه آشکار نمی‌شود ادغام شود. به عبارت دیگر آویاکتا برهما علت ویاکتا برهما و ویاکتا برهما علت آویاکتا برهما است.

یکی بدون دیگری نمی تواند وجود داشته باشد. 5 نادیده و دیده هر دو به یک اندازه محدودیت های واقعی واقعیت مرئی هستند اکثر مردم بر این باورند که واقعیت فقط از آنچه برای آنها قابل مشاهده است تشکیل می شود و بنابراین قلمرو تجربیات آنها محدود می ماند.

استاد محمدزاده دعانویس | آنها فقط بخشی از واقعیت را می بینند، اما آن را کامل می دانند. از آنجایی که آنها فقط یک واقعیت ناقص را می بینند و می پذیرند، به چیزهایی که آشکار، قابل مشاهده و در محدوده اندام های حسی آنها هستند اعتقاد دارند.

طبیعتاً آنها فقط از لذت هایی لذت می برند که برای آن اندام های حسی قابل درک است و کاملاً در آنها گرفتار می شوند. یک ساداکای عاقل، که تمرین‌کننده منظم مراقبه است.

استاد محمدزاده دعانویس | مانند دیگران از واقعیت ظاهری با اندام‌های حسی لذت می‌برد، اما ابعاد نامرئی واقعیت مرئی را نیز کشف و کشف می‌کند. بنابراین، او واقعیت کامل را درک می کند.

از آنجا که او قادر به درک جنبه های شناخته شده و همچنین ناشناخته واقعیت است، ادراکات او کامل تر و ماهیت غنی تر می شود.

READ  نوشتن دعا برای خوشبختی

استاد محمدزاده دعانویس | او نه تنها «خلأ نامرئی» را علت واقعی جهان مرئی می‌داند، بلکه جرأت می‌کند به این تجربه کاملاً اعتماد کند. او از واقعیت آشکار لذت می برد.

اما زیاد درگیر آن نمی شود. او شجاعت و قدرت منحصر به فردی را برای اعتماد به نامرئی ایجاد می کند. این توانایی برجسته به ویژگی بارز چنین فردی تبدیل می شود.

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =

نوشته های مشابه