استاد طلسم

استاد طباطبایی دعانویس

استاد طباطبایی دعانویس | لرد ویتال از جانب عابد خود به خاطر شکایت جدی از او ناراحت نبود. او به نامدیو از عفو کامل اطمینان داد و به او گفت که هیچ ترس یا تردیدی برای گزارش دادن آن به او نداشته باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | نامدئو ادامه داد: «خداوندا، از طرف تو کاملاً ناپسند است که همیشه دستانت را روی کمرت بگذاری. مخصوصاً هنگامی که مردم برای اقامه نماز می آیند و بر پاهای تو سجده می کنند.

استاد | باید به عبادت آنان وقوف داشته باشی و دست خود را از کمر بلند کنی تا آنان را از صلوات خود غرق کنی. چرا این کار را نمی کنی؟» لرد ویتال پاسخ داد: «پسر عزیزم، تو فقط به ظاهر نامناسب رفتار من نسبت به فدائیانم نگاه می کنی.

سایت مپ الخزرا | اما آیا می دانید که از میان هزاران به اصطلاح فدایی که به معبد می آیند، به ندرت کسی برای لذت بردن از دیدار من می آید.

استاد طباطبایی دعانویس

استاد طباطبایی دعانویس | همه با انگیزه‌های خودخواهانه به اینجا می‌آیند.» خداوند ادامه داد: «ممکن است به نظر برسد که در برابر من سجده می‌کنند و همچنین ممکن است به نظر برسند که بهترین گل را به من هدیه می‌دهند.

اما همانطور که می‌دانید، من به راحتی تحت تأثیر چنین حرکات سطحی قرار نمی‌گیرم. . من خیلی بیشتر از هر چیز دیگری پذیرای عشق واقعی هستم.

استاد طباطبایی دعانویس | بیشتر آنها به قصد این می آیند که در ازای ارادتشان به من چیزی یا چیز دیگری را بخواهند. تو از جمله مشتیانی هستی که با عشق و علاقه واقعی به من می آیند و از من چیزی نمی خواهند.

READ  دعانویس در چهارمحال و بختیاری

و، شما از تجربه شخصی خود می دانید، من چقدر برای فدایی واقعی مانند شما اهمیت می دهم، چقدر می توانم با چنین فداییان صمیمی و دوست داشتنی باشم.

استاد طباطبایی دعانویس | من با شما صحبت می کنم، هر غذایی که به من پیشنهاد می کنید با شادی بخورید.

من همچنین به جنابایی (یک بانوی مقدس معروف و از جانبازان لرد ویتال) در کارهای خانه اش کمک می کنم و در خانه اکنات ظروف می شوییم.» (اکنات نام یکی دیگر از قدیس های بزرگ و فداکار لرد ویتال است.)

استاد طباطبایی دعانویس | من واقعاً این کار را نمی کنم. بدانید که آیا چنین صحبتی وجود داشته است یا نه و آیا این داستان حقیقت دارد یا خیر. من در مورد آن نگران نیستم – داستانی مانند این پیام بسیار قدرتمندی را به همراه دارد.

برای من پیام داستان مهمتر از خود داستان است. پیام این است که اگر خدا را با عشق خالص عبادت کنید و از او چیزی متقابلاً انتظار نداشته باشید.

استاد طباطبایی دعانویس | او برای همیشه از آن شما می شود و شما را از همه نعمت های خود غرق می کند. به همین ترتیب، اگر فقط برای لذت خالص مراقبه مطالعه و تمرین کنیم.

مطمئناً آرامش، سعادت و برکت بی‌نظیری از یکی شدن با خدا را تجربه خواهیم کرد. منظور من از یکی بودن با خدا، یکی بودن با معبدی نیست که در معبد نشسته است.

استاد طباطبایی دعانویس | بلکه یک انسان کامل و یکپارچه از طریق تمرین منظم مراقبه و یکی بودن با تمامیت کل جهان هستی است. بت پرستی برای تجربه تمامیت درون ما که با کلیت جهانی مرتبط می شود بسیار مفید است.

READ  طلسم هندی

یگانگی با کل هستی تجربه ای بی نظیر است. اگر از همان ابتدا در مسیر درست مراقبه باقی بمانیم، چنین کاملی را خیلی سریعتر از آنچه انتظار داریم تجربه خواهیم کرد.

استاد طباطبایی دعانویس | راز شماره چهار ایجاد یک ذائقه واقعی برای مدیتیشن 1 چگونه برای بهبود تمرکز ذهنی یک ذائقه برای مدیتیشن ایجاد کنیم.

حتی تمرین‌کنندگان منظم مراقبه شکایت دارند که نمی‌توانند ذهن خود را به درستی در طول مدیتیشن متمرکز کنند.

استاد طباطبایی دعانویس | به این دلیل است که ناخودآگاه در روشی که آن را انجام می دهند بیش از حد مکانیکی می شوند: آن را جالب نمی دانند یا از انجام آن لذت نمی برند.

به ناچار، انجام آن به طور منظم بیش از حد خسته کننده می شود. به تدریج انگیزه آنها از بین می رود و پیشرفت چندانی نمی کنند. تجربه مهم‌تر از اطلاعات صرف است.

استاد طباطبایی دعانویس | مسئله اصلی در اینجا نه در مورد یادگیری نحوه تمرکز ذهن در طول مدیتیشن، بلکه یادگیری چگونگی ایجاد علاقه واقعی به مراقبه است.

ایجاد ذائقه واقعی برای چیزی یک امر تجربه است. اولین قدم در ایجاد ذائقه برای چیزی این است که کمی با طعم آن آشنا شوید.

استاد طباطبایی دعانویس | ما باید از این روش برای کودکی استفاده کنیم که نسبت به عادات غذایی آن خیلی سختگیر است. ما باید کودک را تشویق کنیم تا غذاهای مختلف را امتحان کند.

اگر ما به عنوان بزرگسال می خواهیم ذائقه غذاهای مختلف را تقویت کنیم، ابتدا باید آنها را در مقادیر کم امتحان کنیم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 16 =