استاد طباطبایی دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد طباطبایی دعانویس | لرد ویتال از جانب عابد خود به خاطر شکایت جدی از او ناراحت نبود. او به نامدیو از عفو کامل اطمینان داد و به او گفت که هیچ ترس یا تردیدی برای گزارش دادن آن به او نداشته باشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | نامدئو ادامه داد: «خداوندا، از طرف تو کاملاً ناپسند است که همیشه دستانت را روی کمرت بگذاری. مخصوصاً هنگامی که مردم برای اقامه نماز می آیند و بر پاهای تو سجده می کنند.

استاد | باید به عبادت آنان وقوف داشته باشی و دست خود را از کمر بلند کنی تا آنان را از صلوات خود غرق کنی. چرا این کار را نمی کنی؟» لرد ویتال پاسخ داد: «پسر عزیزم، تو فقط به ظاهر نامناسب رفتار من نسبت به فدائیانم نگاه می کنی.

سایت مپ الخزرا | اما آیا می دانید که از میان هزاران به اصطلاح فدایی که به معبد می آیند، به ندرت کسی برای لذت بردن از دیدار من می آید.

استاد طباطبایی دعانویس

استاد طباطبایی دعانویس | همه با انگیزه‌های خودخواهانه به اینجا می‌آیند.» خداوند ادامه داد: «ممکن است به نظر برسد که در برابر من سجده می‌کنند و همچنین ممکن است به نظر برسند که بهترین گل را به من هدیه می‌دهند.

اما همانطور که می‌دانید، من به راحتی تحت تأثیر چنین حرکات سطحی قرار نمی‌گیرم. . من خیلی بیشتر از هر چیز دیگری پذیرای عشق واقعی هستم.

استاد طباطبایی دعانویس | بیشتر آنها به قصد این می آیند که در ازای ارادتشان به من چیزی یا چیز دیگری را بخواهند. تو از جمله مشتیانی هستی که با عشق و علاقه واقعی به من می آیند و از من چیزی نمی خواهند.

READ  نوشتن دعا روی موم

و، شما از تجربه شخصی خود می دانید، من چقدر برای فدایی واقعی مانند شما اهمیت می دهم، چقدر می توانم با چنین فداییان صمیمی و دوست داشتنی باشم.

استاد طباطبایی دعانویس | من با شما صحبت می کنم، هر غذایی که به من پیشنهاد می کنید با شادی بخورید.

من همچنین به جنابایی (یک بانوی مقدس معروف و از جانبازان لرد ویتال) در کارهای خانه اش کمک می کنم و در خانه اکنات ظروف می شوییم.» (اکنات نام یکی دیگر از قدیس های بزرگ و فداکار لرد ویتال است.)

استاد طباطبایی دعانویس | من واقعاً این کار را نمی کنم. بدانید که آیا چنین صحبتی وجود داشته است یا نه و آیا این داستان حقیقت دارد یا خیر. من در مورد آن نگران نیستم – داستانی مانند این پیام بسیار قدرتمندی را به همراه دارد.

برای من پیام داستان مهمتر از خود داستان است. پیام این است که اگر خدا را با عشق خالص عبادت کنید و از او چیزی متقابلاً انتظار نداشته باشید.

استاد طباطبایی دعانویس | او برای همیشه از آن شما می شود و شما را از همه نعمت های خود غرق می کند. به همین ترتیب، اگر فقط برای لذت خالص مراقبه مطالعه و تمرین کنیم.

مطمئناً آرامش، سعادت و برکت بی‌نظیری از یکی شدن با خدا را تجربه خواهیم کرد. منظور من از یکی بودن با خدا، یکی بودن با معبدی نیست که در معبد نشسته است.

استاد طباطبایی دعانویس | بلکه یک انسان کامل و یکپارچه از طریق تمرین منظم مراقبه و یکی بودن با تمامیت کل جهان هستی است. بت پرستی برای تجربه تمامیت درون ما که با کلیت جهانی مرتبط می شود بسیار مفید است.

READ  باطل شدن طلسم و دعا

یگانگی با کل هستی تجربه ای بی نظیر است. اگر از همان ابتدا در مسیر درست مراقبه باقی بمانیم، چنین کاملی را خیلی سریعتر از آنچه انتظار داریم تجربه خواهیم کرد.

استاد طباطبایی دعانویس | راز شماره چهار ایجاد یک ذائقه واقعی برای مدیتیشن 1 چگونه برای بهبود تمرکز ذهنی یک ذائقه برای مدیتیشن ایجاد کنیم.

حتی تمرین‌کنندگان منظم مراقبه شکایت دارند که نمی‌توانند ذهن خود را به درستی در طول مدیتیشن متمرکز کنند.

استاد طباطبایی دعانویس | به این دلیل است که ناخودآگاه در روشی که آن را انجام می دهند بیش از حد مکانیکی می شوند: آن را جالب نمی دانند یا از انجام آن لذت نمی برند.

به ناچار، انجام آن به طور منظم بیش از حد خسته کننده می شود. به تدریج انگیزه آنها از بین می رود و پیشرفت چندانی نمی کنند. تجربه مهم‌تر از اطلاعات صرف است.

استاد طباطبایی دعانویس | مسئله اصلی در اینجا نه در مورد یادگیری نحوه تمرکز ذهن در طول مدیتیشن، بلکه یادگیری چگونگی ایجاد علاقه واقعی به مراقبه است.

ایجاد ذائقه واقعی برای چیزی یک امر تجربه است. اولین قدم در ایجاد ذائقه برای چیزی این است که کمی با طعم آن آشنا شوید.

استاد طباطبایی دعانویس | ما باید از این روش برای کودکی استفاده کنیم که نسبت به عادات غذایی آن خیلی سختگیر است. ما باید کودک را تشویق کنیم تا غذاهای مختلف را امتحان کند.

اگر ما به عنوان بزرگسال می خواهیم ذائقه غذاهای مختلف را تقویت کنیم، ابتدا باید آنها را در مقادیر کم امتحان کنیم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =

نوشته های مشابه