استاد سید علی موسوی دعا نویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد سید علی موسوی دعا نویس | او یک تاجر موفق است. او اغلب می گوید که با رفتن منظم در مسیرهای طبیعت گردی چیزهای زیادی یاد گرفته است. او همچنین می گوید که از کلاس درس طبیعت بیشتر از کلاس درس آموخته است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من اغلب تعجب می کنم که او چگونه وقت می یابد تا به چنین سرگرمی های طاقت فرسایی بپردازد. او توضیح می دهد که با قرار گرفتن در نزدیکی طبیعت فوراً سرحال می شود.

استاد | هماهنگی با طبیعت برای او بیش از هر چیز دیگری در زندگی اش ثواب داشته است. او صبر، برنامه ریزی و پیروی از قانون را از مادر طبیعت جذب کرده است.

سایت مپ الخزرا | با نگاهی به کسب و کار موفقی که او در دست اجرا دارد، کاملاً واضح است که او می داند در مورد چه چیزی صحبت می کند. مانند این تاجر، برای موفقیت در تمرین مراقبه خود باید طبیعت را از نزدیک مشاهده کنیم و از آن بیاموزیم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس

استاد سید علی موسوی دعا نویس | من یک نفر را می شناسم که این کار را کرده است. او عاشق طبیعت است. او عاشق پیاده روی، پیاده روی، کوهنوردی و اسکی است.

ما باید با نگاه کردن به خودمان شروع کنیم تا بفهمیم ماهیت ما چیست، قبل از اینکه شروع به مشاهده طبیعتی کنیم که ما را احاطه کرده است.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | هنگامی که تمایلات و تمایلات طبیعی خود را روشن کردیم، می‌توانیم به بررسی تکنیک‌های موجود مدیتیشن بپردازیم تا یک یا چند مورد را که برای طبیعت ما مناسب به نظر می‌رسند انتخاب کنیم.

READ  ابطال طلسم چشم زخم

سپس، می‌توانیم تمرین آنها را یکی یکی شروع کنیم تا ببینیم کدام یک بهترین کاربرد و کاربرد عملی را در زندگی روزمره ما دارد.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | پس از آن، ما می توانیم توجه خود را بر روی بهترین، بهبود کیفیت آن متمرکز کنیم و به اصلاح و تکمیل آن ادامه دهیم.

پس از دستیابی به درجه کافی از مهارت در مراقبه، باید به انجام آن بیشتر ادامه دهیم تا درک کاملی در مورد ارتباط آن در زندگی مدرن ایجاد کنیم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | هنگامی که به چنین درکی رسیدیم، می توانیم آنچه را که واقعاً می دانیم و شخصاً تجربه می کنیم، با دیگران به اشتراک بگذاریم. هوشیاری مداوم در مورد کیفیت همچنان ضروری خواهد بود.

برقراری ارتباط با دیگرانی که مدیتیشن را از ما آموخته اند، لذت بزرگی است. این انگیزه و علاقه ما را زنده نگه می دارد. دیگران را به تمرین بیشتر مراقبه تشویق می کند.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | ما باید یک روش دقیق برای ارزیابی سطح کمالی که در مراقبه به آن رسیده‌ایم تکامل دهیم و سعی کنیم به آن پایبند باشیم و در عین حال خود ارزیابی و ارزیابی دیگران انجام دهیم.

هوی و هوس های شخصی در مدیتیشن جایی ندارد. چنین مسائلی می تواند بر ارزیابی و قضاوت بی طرفانه ما تأثیر بگذارد. ما باید در این زمینه عملی و واقع بین باشیم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | فضایی آرام در مجاورت طبیعت و همراهی با افراد همفکر برای رشد معنوی از طریق مدیتیشن ضروری است. تمجید نادرست و مماشات نفس برای این هدف مضر است.

READ  نوشتن دعا

ما باید کیفیت را در حین یادگیری مدیتیشن برای خود و متعاقباً هنگامی که آن را به دیگران منتقل می کنیم، رعایت کنیم. بنابراین، ما شهرت بدی برای هنر و علم مراقبه به ارمغان نمی آوریم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | آگاهی از کیفیت در مدیتیشن به معنای تمرکز بر انجام صحیح آن و عدم نگرانی در مورد نتایج است. اگر درست انجام دهیم، نتایج به دست می‌آید.

کیفیت نیز به معنای واضح بودن در تئوری و عمل است. کیفیت به «چگونه» انجامش بستگی دارد، نه «آنچه» انجام می دهیم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | اگر فلسفه را درک کنیم و در حین انجام آن در چارچوب ذهنی درستی باشیم، کیفیت به طور طبیعی به وجود می آید. هند در طول هزاران سال در زمینه یوگا و مدیتیشن راه طولانی را پیموده است.

در طول چند هزار سال گذشته، اساتید روحانی از هند، بسیاری از تکنیک های مراقبه را به کمال رسانده اند. آنها در در دسترس قرار دادن این تکنیک ها در سطح جهان بسیار سخاوتمندانه عمل کرده اند.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | این تکنیک های آزمایش شده توسط میلیون ها نفر از سراسر جهان استفاده می شود.

جالب اینجاست که مدیتیشن بیشتر یک حالت درونی است که در سطح فیزیکی به راحتی قابل مشاهده نیست، جدای از اعمال فیزیکی جزئی که در طول تمرین انجام می دهیم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | به غیر از تکنیک های مراقبه، هند اساتید معنوی بزرگی مانند باگوان ویاسا، پاتانجلی، باگوان بودا، ماهاویر، رامانا ماهارشی، جی. کریشنامورتی، ویوکاناندا، یوگی آئوروبیندو را به وجود آورده است.

READ  دعانویس یهودی در مازندران

از این نظر، هند رهبر معنوی جهان است. بنابراین از طرف ما عاقلانه خواهد بود که تأیید کنیم تکنیک مدیتیشنی که قصد یادگیری و دنبال کردن آن را داریم، ارتباط هندی معتبری با آن دارد.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | وقتی می‌گویم ارتباط هندی، منظورم این نیست که هر چیزی که برچسب “هندی” دارد، لزوماً معتبر و خوب است. ما باید آن را تأیید و تأیید کنیم.

نکته مهم این است که اصول اولیه را با وضوح واقعی درک کنید و در مورد آن ساده لوح یا مکانیکی نباشید. 2 مدیتیشن باید به ما در حل مشکلات کمک کند.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | یوگی ها و استادان معنوی از تجربه شخصی خود می گویند که تنها ماموریت زندگی انسان کشف خود واقعی یا آتمان درون ماست. «آتمان» نام انرژی الهی یا اصل حیات درون ماست.

آنها معتقدند که پاسخ واقعی و پایدار برای همه مشکلات انسان، اعم از مادی و معنوی، در شناخت خود واقعی نهفته است.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | برای رسیدن به آن، ما باید پرده جهل را از بین ببریم و دید خود را شفاف کنیم تا بتوانیم خود واقعی را در درون خود ببینیم.

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =

نوشته های مشابه