استاد سید علی موسوی دعا نویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد سید علی موسوی دعا نویس | او یک تاجر موفق است. او اغلب می گوید که با رفتن منظم در مسیرهای طبیعت گردی چیزهای زیادی یاد گرفته است. او همچنین می گوید که از کلاس درس طبیعت بیشتر از کلاس درس آموخته است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من اغلب تعجب می کنم که او چگونه وقت می یابد تا به چنین سرگرمی های طاقت فرسایی بپردازد. او توضیح می دهد که با قرار گرفتن در نزدیکی طبیعت فوراً سرحال می شود.

استاد | هماهنگی با طبیعت برای او بیش از هر چیز دیگری در زندگی اش ثواب داشته است. او صبر، برنامه ریزی و پیروی از قانون را از مادر طبیعت جذب کرده است.

سایت مپ الخزرا | با نگاهی به کسب و کار موفقی که او در دست اجرا دارد، کاملاً واضح است که او می داند در مورد چه چیزی صحبت می کند. مانند این تاجر، برای موفقیت در تمرین مراقبه خود باید طبیعت را از نزدیک مشاهده کنیم و از آن بیاموزیم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس

استاد سید علی موسوی دعا نویس | من یک نفر را می شناسم که این کار را کرده است. او عاشق طبیعت است. او عاشق پیاده روی، پیاده روی، کوهنوردی و اسکی است.

ما باید با نگاه کردن به خودمان شروع کنیم تا بفهمیم ماهیت ما چیست، قبل از اینکه شروع به مشاهده طبیعتی کنیم که ما را احاطه کرده است.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | هنگامی که تمایلات و تمایلات طبیعی خود را روشن کردیم، می‌توانیم به بررسی تکنیک‌های موجود مدیتیشن بپردازیم تا یک یا چند مورد را که برای طبیعت ما مناسب به نظر می‌رسند انتخاب کنیم.

READ  استاد دعانویس برگی

سپس، می‌توانیم تمرین آنها را یکی یکی شروع کنیم تا ببینیم کدام یک بهترین کاربرد و کاربرد عملی را در زندگی روزمره ما دارد.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | پس از آن، ما می توانیم توجه خود را بر روی بهترین، بهبود کیفیت آن متمرکز کنیم و به اصلاح و تکمیل آن ادامه دهیم.

پس از دستیابی به درجه کافی از مهارت در مراقبه، باید به انجام آن بیشتر ادامه دهیم تا درک کاملی در مورد ارتباط آن در زندگی مدرن ایجاد کنیم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | هنگامی که به چنین درکی رسیدیم، می توانیم آنچه را که واقعاً می دانیم و شخصاً تجربه می کنیم، با دیگران به اشتراک بگذاریم. هوشیاری مداوم در مورد کیفیت همچنان ضروری خواهد بود.

برقراری ارتباط با دیگرانی که مدیتیشن را از ما آموخته اند، لذت بزرگی است. این انگیزه و علاقه ما را زنده نگه می دارد. دیگران را به تمرین بیشتر مراقبه تشویق می کند.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | ما باید یک روش دقیق برای ارزیابی سطح کمالی که در مراقبه به آن رسیده‌ایم تکامل دهیم و سعی کنیم به آن پایبند باشیم و در عین حال خود ارزیابی و ارزیابی دیگران انجام دهیم.

هوی و هوس های شخصی در مدیتیشن جایی ندارد. چنین مسائلی می تواند بر ارزیابی و قضاوت بی طرفانه ما تأثیر بگذارد. ما باید در این زمینه عملی و واقع بین باشیم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | فضایی آرام در مجاورت طبیعت و همراهی با افراد همفکر برای رشد معنوی از طریق مدیتیشن ضروری است. تمجید نادرست و مماشات نفس برای این هدف مضر است.

READ  نوشتن دعا برای سر به راه شدن فرزند

ما باید کیفیت را در حین یادگیری مدیتیشن برای خود و متعاقباً هنگامی که آن را به دیگران منتقل می کنیم، رعایت کنیم. بنابراین، ما شهرت بدی برای هنر و علم مراقبه به ارمغان نمی آوریم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | آگاهی از کیفیت در مدیتیشن به معنای تمرکز بر انجام صحیح آن و عدم نگرانی در مورد نتایج است. اگر درست انجام دهیم، نتایج به دست می‌آید.

کیفیت نیز به معنای واضح بودن در تئوری و عمل است. کیفیت به «چگونه» انجامش بستگی دارد، نه «آنچه» انجام می دهیم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | اگر فلسفه را درک کنیم و در حین انجام آن در چارچوب ذهنی درستی باشیم، کیفیت به طور طبیعی به وجود می آید. هند در طول هزاران سال در زمینه یوگا و مدیتیشن راه طولانی را پیموده است.

در طول چند هزار سال گذشته، اساتید روحانی از هند، بسیاری از تکنیک های مراقبه را به کمال رسانده اند. آنها در در دسترس قرار دادن این تکنیک ها در سطح جهان بسیار سخاوتمندانه عمل کرده اند.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | این تکنیک های آزمایش شده توسط میلیون ها نفر از سراسر جهان استفاده می شود.

جالب اینجاست که مدیتیشن بیشتر یک حالت درونی است که در سطح فیزیکی به راحتی قابل مشاهده نیست، جدای از اعمال فیزیکی جزئی که در طول تمرین انجام می دهیم.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | به غیر از تکنیک های مراقبه، هند اساتید معنوی بزرگی مانند باگوان ویاسا، پاتانجلی، باگوان بودا، ماهاویر، رامانا ماهارشی، جی. کریشنامورتی، ویوکاناندا، یوگی آئوروبیندو را به وجود آورده است.

READ  طلسم مرگ میخوام

از این نظر، هند رهبر معنوی جهان است. بنابراین از طرف ما عاقلانه خواهد بود که تأیید کنیم تکنیک مدیتیشنی که قصد یادگیری و دنبال کردن آن را داریم، ارتباط هندی معتبری با آن دارد.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | وقتی می‌گویم ارتباط هندی، منظورم این نیست که هر چیزی که برچسب “هندی” دارد، لزوماً معتبر و خوب است. ما باید آن را تأیید و تأیید کنیم.

نکته مهم این است که اصول اولیه را با وضوح واقعی درک کنید و در مورد آن ساده لوح یا مکانیکی نباشید. 2 مدیتیشن باید به ما در حل مشکلات کمک کند.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | یوگی ها و استادان معنوی از تجربه شخصی خود می گویند که تنها ماموریت زندگی انسان کشف خود واقعی یا آتمان درون ماست. «آتمان» نام انرژی الهی یا اصل حیات درون ماست.

آنها معتقدند که پاسخ واقعی و پایدار برای همه مشکلات انسان، اعم از مادی و معنوی، در شناخت خود واقعی نهفته است.

استاد سید علی موسوی دعا نویس | برای رسیدن به آن، ما باید پرده جهل را از بین ببریم و دید خود را شفاف کنیم تا بتوانیم خود واقعی را در درون خود ببینیم.

 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

نوشته های مشابه