استاد طلسم

استاد زنگنه طلسم

استاد زنگنه طلسم | کسانی که روحیه ورزشکاری بسیار توسعه یافته دارند، به شیوه ای بسیار طبیعی و خودجوش با دیگران همکاری می کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با این وجود، آنها خود را غنی می کنند و روحیه عالی خود را بدون هیچ مشکلی حفظ می کنند. طبیعتاً آنها همیشه با خود و دیگران راحت هستند.

استاد | پس از پایان مسابقه، یک ورزشکار واقعی می تواند با حریف خود بنشیند و با او گفتگوی دوستانه داشته باشد. در طی یک دوره زمانی، همه این بازیکنان خوشحال و آرام می شوند.

سایت مپ الخزرا | آنها به زودی پر از شادی و شادی بی اندازه می شوند. وقتی به بازیکنان اشاره می کنم، لزوماً منظورم فقط بازیکنان موفق نیست.

استاد زنگنه طلسم

استاد زنگنه طلسم | بازیکنان موفق همیشه در نگرش و روحیه خود بازیگوش نیستند. و کسانی که بازیگوش هستند ممکن است لزوماً به معنای متعارف موفق نباشند.

موفق بودن در زندگی یک چیز است و موفقیت در یک بازی چیز دیگری. موفقیت در زندگی یعنی واقعاً شاد، راضی و آرام باشید.

استاد زنگنه طلسم | صرف نظر از اینکه در بازی زندگی خوب عمل می کنید یا خیر. یک فرد واقعاً موفق در مجموع یک فرد بسیار بازیگوش است.

یک بازیکن موفق در حالی که در حال انجام بازی است بسیار رقابتی است. اما غالباً او ناخودآگاه این رقابت را وارد زندگی شخصی خود می کند و بنابراین هرگز نمی تواند واقعاً خوشحال و در صلح با خود باشد.

استاد زنگنه طلسم | اگر یک بازی رقابتی و روحیه رقابتی فراتر از حد کشیده شود، استرس و تنش غیر قابل تحملی را به دنبال دارد که فرد را بدبخت و ناراضی می کند.

READ  طلسم ازدواج شیخ بهایی

هر فردی که تحت استرس است، به رنج زیادی دعوت می کند. وقتی به یک بازی و بازیکنان اشاره می کنم، منظورم بازی های شدید رقابتی یا بازیکنان بسیار رقابتی نیست.

استاد زنگنه طلسم | همچنین به کسانی که در ورزش خاصی یک موفقیت بزرگ یا یک شکست بزرگ هستند، اشاره نمی کنم.

ما باید از بازی ای که انجام می دهیم به عنوان ابزاری برای توسعه روحیه ورزشی خوب استفاده کنیم و سپس از آن برای بهبود عملکرد خود در بازی استفاده کنیم.

استاد زنگنه طلسم | در حالی که عملکرد خود را بهبود می دهیم، باید به جای بهبود عملکرد فی نفسه، بر لذت بردن از بازی تمرکز کنیم.

بهبود عملکرد ما با میزان لذت ما از بازی و یادگیری از آن رابطه مستقیم دارد. ورزش واقعی منجر به بازیگوشی می شود.

استاد زنگنه طلسم | بازیگوشی کیفیت درک ما از نکات ظریف بازی را بهبود می بخشد. درک صحیح عملکرد را بهبود می بخشد.

عملکرد بهبود یافته به لذتی که از بازی می برد می افزاید. لذت بازی به بخش‌های عمیق‌تر وجود ما نفوذ می‌کند و بنابراین در بافت زندگی ما ادغام می‌شود.

استاد زنگنه طلسم | بازیگوش بودن در مدیتیشن اگر یاد بگیریم که مراقبه را به همان شیوه بازیگوشی که در ورزش انجام می دهیم نگاه کنیم، در راه تبدیل شدن به فردی شادتر خواهیم بود.

پس از آن، تمرین مراقبه بیشتر شبیه سرگرمی می شود تا تشریفات صرف. اگر در یک روز خاص، به دلایلی، از مدیتیشن لذتی را که روز قبل داشتیم، نداشته باشیم، ناراحت نمی شویم.

READ  طلسم خورشید

استاد زنگنه طلسم | بلکه شکست اتفاقی را به راحتی و به راحتی می پذیریم. البته ما باید در نگرش بازیگوش خود نسبت به مدیتیشن به خوبی پایه گذاری شده تا این اتفاق بیفتد.

در زمان مناسب، نگرش بازیگوش بخشی از ما می شود. با کمک چنین نگرشی، ما می‌توانیم همه مشکلات مربوط به دنیای درونی خود را بسیار آزادتر، جسورانه‌تر و شفاف‌تر مدیریت کنیم.

استاد زنگنه طلسم | بنابراین، مشکلات با سهولت بیشتری نسبت به قبل حل می شوند. این نگرش بازیگوش زمانی به کار می آید که ذهن ما در حین مدیتیشن بیش از حد مملو از افکار مختلف می شود.

ما می‌توانیم به آن افکار به شیوه‌ای شادتر نگاه کنیم، با آنها به عنوان بخشی از بازی مراقبه رفتار کنیم و اجازه ندهیم که ما را ناراحت کنند.

استاد زنگنه طلسم | برای اینکه در مدیتیشن خوب عمل کنیم، باید از نظر ذهنی برای یک سفر طولانی آماده باشیم. در طول هر سفر طولانی – به ویژه زمانی که یک نوع خاص از سفر مانند مدیتیشن است.

ممکن است مجبور شویم زمان‌های سخت، سخت و ناامیدکننده‌ای را پشت سر بگذاریم. وقتی این را تجربه می کنید، ممکن است احساس کنید که این پایان همه چیز است.

استاد زنگنه طلسم | مانند “شب سیاه روح” است. وقتی در چنین وضعیتی هستیم، به نظر می رسد هیچ چیز دیگر برای ما کارساز نیست.

احساسات غم انگیز و متروک ما را فرا می گیرد و مراقبه ما علی رغم تلاش های مداوم ما به خوبی کار نمی کند. مثل این است که در یک خلاء غیر قابل درک از ناامیدی و ناامیدی قرار داشته باشید.

READ  باطل کردن طلسم دفن شده

استاد زنگنه طلسم | همچنین ممکن است احساس کنیم که تا به حال هیچ چیزی جواب نداده است و به نقطه اول برگشته ایم. حتی ممکن است احساس کنیم که اعتبار و قابلیت اطمینان مدیتیشن را زیر سوال ببریم.

بسیاری از افرادی که به طور منظم مدیتیشن را تمرین می کنند، باید این تجربه دردناک را در یک زمان پشت سر بگذارند. اغلب زمانی به سراغ ما می آید که انتظارش را نداریم و به سختی برای آن آماده ایم.

استاد زنگنه طلسم | مخصوصاً برای کسانی که مدیتیشن را خیلی جدی می گیرند اتفاق می افتد. کسانی که مدیتیشن را خیلی ساده می‌گیرند، از چنین سختی عبور نمی‌کنند، اما پیشرفت زیادی هم نمی‌کنند.

اگر فقدان مشکلات همراه با عدم پیشرفت در مراقبه باشد، چنین رهایی از مشکلات ارزش بسیار کمی دارد. زندگی شامل مشکلات است و رشد ما به این معنی است.

استاد زنگنه طلسم | که باید آن مشکلات را حل کنیم. “رشد با مشکلات” گزینه بهتر و خوشایندتر از “بدون رشد بدون مشکل” به عنوان جایگزین است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =