استاد زرقاط ابلیس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد زرقاط ابلیس | چرا از همان زمان و انرژی برای مدیتیشن و برای ایجاد بینش در مورد فرآیند وارد کردن مدیتیشن به زندگی روزمره خود استفاده نمی کنیم؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در حین مدیتیشن، اگر با یک موقعیت دشوار یا اجتناب ناپذیر مواجه شویم که نمی توانیم کاری انجام دهیم تا فضایی مناسب در اطراف خود ایجاد کنیم.

استاد | هیچ فایده ای ندارد که وقت گرانبهای خود را با نفرین یا سرزنش دیگران یا شرایط یا ما به خاطر نداشتن شرایط مناسب تلف کنیم.

سایت مپ الخزرا | اتلاف وقت و انرژی محض خواهد بود. خیلی بهتر و عاقلانه تر است که واقعیت را همانطور که هست بپذیریم و یاد بگیریم با آن زندگی کنیم.

استاد زرقاط ابلیس

استاد زرقاط ابلیس | چرا زندگی ارزشمند خود را در انجام کارهای غیرعاقلانه هدر دهیم؟ چرا بی سر و صدا واقعیت را همانطور که هست نمی پذیریم و یاد نمی گیریم با آن زندگی کنیم؟

گاهی اوقات، مراقبه ما به دلیل مشکلات دنیوی دشواری که هیچ راه حلی فوری در چشم ندارند، دچار اختلال می شود.

استاد زرقاط ابلیس | در چنین مواقعی، باید مراقبه خود را متوقف کنیم و با مشکل همراه باشیم تا شاهد تأثیرات آن بر خود باشیم. بنابراین، ما می توانیم آن را راحت تر درک و حل کنیم.

ما نیز کمتر ناراحت و تحریک پذیر خواهیم بود. جو در خانه برای اینکه مدیتیشن مثمر ثمر باشد، فضای خانواده باید آزاد، دوستانه و بازیگوش باشد.

استاد زرقاط ابلیس | من برخی از تمرین‌کنندگان مدیتیشن را می‌شناسم که تصور می‌کنند چون در حال انجام یک فعالیت معنوی هستند، این حق را دارند که بدون توجه به دیگران رفتار کنند.

READ  باطل کردن جادو با طناب

آنها زندگی سایر اعضای خانواده خود را به دلیل هوس ها و هوس های خود بسیار دشوار می کنند. ما باید در نظر داشته باشیم که تا جایی که ممکن است نباید هیچ مزاحمتی برای خانواده خود ایجاد کنیم.

استاد زرقاط ابلیس | فقط به این دلیل که در حال تمرین مراقبه هستیم، نیازی به داشتن ایده های بزرگ درباره خود نیست. ما باید در رویکرد خود ساده و سازگار باشیم تا فضای خوبی در خانه ایجاد کنیم.

در خانه آسان است که تمهیدات لازم را برای برآوردن نیازهای جسمانی خود برای آسایش در حین مدیتیشن انجام دهیم.

استاد زرقاط ابلیس | اما به مراتب چالش برانگیزتر است تا درک اعضای خانواده را جلب کنیم که مدیتیشن یک مهمان خوش آمد در خانواده است.

در ابتدا بهتر است مدیتیشن را برای خود نگه داریم و اجازه ندهیم همه از آن مطلع شوند. فقط روی یک تمرین منظم و بدون وقفه متمرکز بمانید.

استاد زرقاط ابلیس | اجازه دهید خانواده تغییراتی را در رفتار و رفتار ما مشاهده کنند. نیازی نیست همیشه در مورد فواید مدیتیشن صحبت کنید. بگذارید زندگی ما بلندتر از حرف های ما صحبت کند.

تا زمانی که اتفاق نیفتد، بهتر است سکوت کنید و صبر را رعایت کنید. زمانی که تغییرات مثبتی را در ما ببینند، به طور خودکار تمایل بیشتری به دریافت مشاوره از ما خواهند داشت.

استاد زرقاط ابلیس | حتی اگر این کار را نکنند، حداقل به ارزش واقعی مراقبه پی خواهند برد. طبیعتاً آنها راحت تر با ما همکاری خواهند کرد. اگر به نظر می رسد که خانواده ما واقعاً علاقه مند به یادگیری مدیتیشن هستند.

READ  نوشتن دعا روی طلا

ممکن است دانش خود را در مرحله بعد که واقعاً خودمان بر آن مسلط شده ایم، با آنها در میان بگذاریم. تا آن زمان، درس دادن زودهنگام فایده ای ندارد.

استاد زرقاط ابلیس | پیشینه خانوادگی جو خانواده تا حدودی به پیشینه خانوادگی ما نیز بستگی دارد، یعنی خانواده ای که در آن متولد شده ایم. پدر و مادرمان چگونه ما را تربیت کردند؟

آیا هر دو والدین یا فقط یکی از والدین ما را بزرگ کرده اند؟ فضای خانه در دوران کودکی ما چگونه بود؟ آیا دوستانه و عاری از تنش بود یا بیش از حد انضباطی؟

استاد زرقاط ابلیس | اگر پیشینه خانوادگی ما به اعمال معنوی و یادگیری فلسفی علاقه داشت، طبیعتاً درک، تمرین و انجام خوب مراقبه برای ما بسیار آسان خواهد بود.

برای مثال، اگر پدر و مادر هر دو پزشک باشند، ما از همان دوران کودکی در خانه در معرض جوی مرتبط با پزشکی خواهیم بود. اگر تصمیم بگیریم بعداً خودمان برای حرفه پزشکی برویم.

استاد زرقاط ابلیس | مزیت بیشتری از این سابقه خانوادگی خواهیم داشت. اگر مناسب باشد، می‌توانیم در طول کار خود از والدین خود راهنمایی دریافت کنیم. اگر ما یک کسب و کار خانوادگی داشته باشیم.

این فرصت را خواهیم داشت که همه چیز را در مورد نحوه اداره یک کسب و کار بدانیم. ما با ماهیت مشکلات مربوط به اداره تجارت آشنا خواهیم شد.

استاد زرقاط ابلیس | ما همچنین می دانیم که چگونه مشکلات مختلف را در زمان های بد و خوب مدیریت کنیم. چگونه می توان از روندهای در حال تغییر بازار احساس کرد.

READ  دعانویس یهودی در مازندران

نحوه تدوین برنامه های مناسب برای بهره برداری از نوسانات بازار. چگونه می توان بین فعالیت های تولیدی و فروش و غیره تعادل ایجاد کرد.

استاد زرقاط ابلیس | ما به آموزش های عملی و دانش در مورد مدیریت موفق یک کسب و کار دسترسی مستقیم خواهیم داشت که مطمئناً بسیار مهم تر و مفیدتر از دانشی است که از کتاب های مدیریت کسب و کار به دست می آید.

در چنین شرایطی، شروع و راه اندازی یک کسب و کار جدید به انتخاب خود و انجام آن با موفقیت نیز برای ما بسیار آسان خواهد بود.

استاد زرقاط ابلیس | احساس بد یا مغرور نکنید به همین ترتیب، اگر پیشینه خانوادگی مدیتیشن داشته باشیم، مراقبه کردن برای ما آسان خواهد بود.

با این حال، ما آشکارا هیچ کنترل آگاهانه ای بر جایی که قرار است در این زندگی متولد شویم، نداریم. بنابراین لازم نیست وقت ارزشمند خود را با شکایت از اینکه در خانواده ای با پیشینه معنوی خوب متولد نشده ایم تلف کنیم.

استاد زرقاط ابلیس | عاقلانه تر است که آن زمان را صرف کنار زدن مشکل کنید. از آنجایی که این در طول زندگی ما تغییر نخواهد کرد، چرا نگران آن باشیم؟ چرا واقعیت را نمی پذیریم و برای مراقبت صحیح از o اقدامی مشخص انجام نمی دهیم

 

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =

نوشته های مشابه