استاد طلسم

استاد زرقاط ابلیس

استاد زرقاط ابلیس | چرا از همان زمان و انرژی برای مدیتیشن و برای ایجاد بینش در مورد فرآیند وارد کردن مدیتیشن به زندگی روزمره خود استفاده نمی کنیم؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در حین مدیتیشن، اگر با یک موقعیت دشوار یا اجتناب ناپذیر مواجه شویم که نمی توانیم کاری انجام دهیم تا فضایی مناسب در اطراف خود ایجاد کنیم.

استاد | هیچ فایده ای ندارد که وقت گرانبهای خود را با نفرین یا سرزنش دیگران یا شرایط یا ما به خاطر نداشتن شرایط مناسب تلف کنیم.

سایت مپ الخزرا | اتلاف وقت و انرژی محض خواهد بود. خیلی بهتر و عاقلانه تر است که واقعیت را همانطور که هست بپذیریم و یاد بگیریم با آن زندگی کنیم.

استاد زرقاط ابلیس

استاد زرقاط ابلیس | چرا زندگی ارزشمند خود را در انجام کارهای غیرعاقلانه هدر دهیم؟ چرا بی سر و صدا واقعیت را همانطور که هست نمی پذیریم و یاد نمی گیریم با آن زندگی کنیم؟

گاهی اوقات، مراقبه ما به دلیل مشکلات دنیوی دشواری که هیچ راه حلی فوری در چشم ندارند، دچار اختلال می شود.

استاد زرقاط ابلیس | در چنین مواقعی، باید مراقبه خود را متوقف کنیم و با مشکل همراه باشیم تا شاهد تأثیرات آن بر خود باشیم. بنابراین، ما می توانیم آن را راحت تر درک و حل کنیم.

ما نیز کمتر ناراحت و تحریک پذیر خواهیم بود. جو در خانه برای اینکه مدیتیشن مثمر ثمر باشد، فضای خانواده باید آزاد، دوستانه و بازیگوش باشد.

استاد زرقاط ابلیس | من برخی از تمرین‌کنندگان مدیتیشن را می‌شناسم که تصور می‌کنند چون در حال انجام یک فعالیت معنوی هستند، این حق را دارند که بدون توجه به دیگران رفتار کنند.

READ  نوشتن دعا برای افزایش رزق و روزی

آنها زندگی سایر اعضای خانواده خود را به دلیل هوس ها و هوس های خود بسیار دشوار می کنند. ما باید در نظر داشته باشیم که تا جایی که ممکن است نباید هیچ مزاحمتی برای خانواده خود ایجاد کنیم.

استاد زرقاط ابلیس | فقط به این دلیل که در حال تمرین مراقبه هستیم، نیازی به داشتن ایده های بزرگ درباره خود نیست. ما باید در رویکرد خود ساده و سازگار باشیم تا فضای خوبی در خانه ایجاد کنیم.

در خانه آسان است که تمهیدات لازم را برای برآوردن نیازهای جسمانی خود برای آسایش در حین مدیتیشن انجام دهیم.

استاد زرقاط ابلیس | اما به مراتب چالش برانگیزتر است تا درک اعضای خانواده را جلب کنیم که مدیتیشن یک مهمان خوش آمد در خانواده است.

در ابتدا بهتر است مدیتیشن را برای خود نگه داریم و اجازه ندهیم همه از آن مطلع شوند. فقط روی یک تمرین منظم و بدون وقفه متمرکز بمانید.

استاد زرقاط ابلیس | اجازه دهید خانواده تغییراتی را در رفتار و رفتار ما مشاهده کنند. نیازی نیست همیشه در مورد فواید مدیتیشن صحبت کنید. بگذارید زندگی ما بلندتر از حرف های ما صحبت کند.

تا زمانی که اتفاق نیفتد، بهتر است سکوت کنید و صبر را رعایت کنید. زمانی که تغییرات مثبتی را در ما ببینند، به طور خودکار تمایل بیشتری به دریافت مشاوره از ما خواهند داشت.

استاد زرقاط ابلیس | حتی اگر این کار را نکنند، حداقل به ارزش واقعی مراقبه پی خواهند برد. طبیعتاً آنها راحت تر با ما همکاری خواهند کرد. اگر به نظر می رسد که خانواده ما واقعاً علاقه مند به یادگیری مدیتیشن هستند.

READ  طلسم مرگ

ممکن است دانش خود را در مرحله بعد که واقعاً خودمان بر آن مسلط شده ایم، با آنها در میان بگذاریم. تا آن زمان، درس دادن زودهنگام فایده ای ندارد.

استاد زرقاط ابلیس | پیشینه خانوادگی جو خانواده تا حدودی به پیشینه خانوادگی ما نیز بستگی دارد، یعنی خانواده ای که در آن متولد شده ایم. پدر و مادرمان چگونه ما را تربیت کردند؟

آیا هر دو والدین یا فقط یکی از والدین ما را بزرگ کرده اند؟ فضای خانه در دوران کودکی ما چگونه بود؟ آیا دوستانه و عاری از تنش بود یا بیش از حد انضباطی؟

استاد زرقاط ابلیس | اگر پیشینه خانوادگی ما به اعمال معنوی و یادگیری فلسفی علاقه داشت، طبیعتاً درک، تمرین و انجام خوب مراقبه برای ما بسیار آسان خواهد بود.

برای مثال، اگر پدر و مادر هر دو پزشک باشند، ما از همان دوران کودکی در خانه در معرض جوی مرتبط با پزشکی خواهیم بود. اگر تصمیم بگیریم بعداً خودمان برای حرفه پزشکی برویم.

استاد زرقاط ابلیس | مزیت بیشتری از این سابقه خانوادگی خواهیم داشت. اگر مناسب باشد، می‌توانیم در طول کار خود از والدین خود راهنمایی دریافت کنیم. اگر ما یک کسب و کار خانوادگی داشته باشیم.

این فرصت را خواهیم داشت که همه چیز را در مورد نحوه اداره یک کسب و کار بدانیم. ما با ماهیت مشکلات مربوط به اداره تجارت آشنا خواهیم شد.

استاد زرقاط ابلیس | ما همچنین می دانیم که چگونه مشکلات مختلف را در زمان های بد و خوب مدیریت کنیم. چگونه می توان از روندهای در حال تغییر بازار احساس کرد.

READ  بزرگترین دعا نویسی

نحوه تدوین برنامه های مناسب برای بهره برداری از نوسانات بازار. چگونه می توان بین فعالیت های تولیدی و فروش و غیره تعادل ایجاد کرد.

استاد زرقاط ابلیس | ما به آموزش های عملی و دانش در مورد مدیریت موفق یک کسب و کار دسترسی مستقیم خواهیم داشت که مطمئناً بسیار مهم تر و مفیدتر از دانشی است که از کتاب های مدیریت کسب و کار به دست می آید.

در چنین شرایطی، شروع و راه اندازی یک کسب و کار جدید به انتخاب خود و انجام آن با موفقیت نیز برای ما بسیار آسان خواهد بود.

استاد زرقاط ابلیس | احساس بد یا مغرور نکنید به همین ترتیب، اگر پیشینه خانوادگی مدیتیشن داشته باشیم، مراقبه کردن برای ما آسان خواهد بود.

با این حال، ما آشکارا هیچ کنترل آگاهانه ای بر جایی که قرار است در این زندگی متولد شویم، نداریم. بنابراین لازم نیست وقت ارزشمند خود را با شکایت از اینکه در خانواده ای با پیشینه معنوی خوب متولد نشده ایم تلف کنیم.

استاد زرقاط ابلیس | عاقلانه تر است که آن زمان را صرف کنار زدن مشکل کنید. از آنجایی که این در طول زندگی ما تغییر نخواهد کرد، چرا نگران آن باشیم؟ چرا واقعیت را نمی پذیریم و برای مراقبت صحیح از o اقدامی مشخص انجام نمی دهیم

 

 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =