استاد رحمانپور دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد رحمانپور دعانویس | همچنین باید به دقت توجه کنیم که آیا مدیتیشن در حال تبدیل شدن به طبیعت دوم برای ما است یا خیر – آیا ما تمایل داریم مدیتیشن را در طول روز فراموش کنیم یا همیشه آن را به خاطر بسپاریم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این که آیا باید برای بازگرداندن توجه خود به مدیتیشن تلاش کنیم، یا اینکه آن را با لذت و آسودگی زیاد انجام دهیم.

استاد | بدیهی است که هر کاری که انجام دادن آن آسان و ساده باشد، به راحتی نیز قابل یادآوری است. در مقابل، هر چیزی که انجام آن دشوار است، به خاطر سپردن آن دشوار است.

سایت مپ الخزرا | مراقبت از کودک برای یک پرستار کودک “شغل” است، اما برای مادرش طبیعی تر است، زیرا او به طور غریزی به رفاه فرزندش متعهد است.

استاد رحمانپور دعانویس

استاد رحمانپور دعانویس | مدیتیشن برای کسانی که متعهد به خودشناسی هستند ساده و آسان است. انجام خوب مدیتیشن به معنای دستیابی به رشد کل نگر در زندگی است.

بدن خانه است، اصل زندگی صاحب آن است. فقط با حکم آن ما در بدن خود زندگی می کنیم. حضور آن در درون ما برای انجام فعالیت هایی که تا زمانی که زنده هستیم انجام می دهیم ضروری است.

استاد رحمانپور دعانویس | خانه بدن ما برای این اصل است و متعلق به آن است. وجود جسمانی ما در این دنیا تنها به وجود و مجوز این صاحب بستگی دارد.

هر زمان که این واقعیت اساسی را فراموش کنیم باید در زندگی خود با مشکلاتی روبرو شویم. ما باید از طریق مراقبه خود دوباره به صاحبش معرفی شویم.

READ  شکستن طلسم رزق و روزی

استاد رحمانپور دعانویس | من عمداً از کلمه “باز معرفی” استفاده کرده ام، زیرا اکثریت ما از اساس وجود خود آگاه نیستیم. ما باید با وضوح و قطعیت مطلق وجود این نیروی زنده را در درون خود بشناسیم.

هنگامی که این کار را انجام می دهیم، زندگی ما به طور خودکار با آرامش، انرژی و نشاط پر می شود. هنگامی که آشنایی ما با اصل زندگی دوباره برقرار شد.

استاد رحمانپور دعانویس | خود به خود با این انرژی یکی می شویم. پس از چنین یگانگی، هر کاری که در زندگی انجام می دهیم بسیار بهتر از آنچه قبلا انجام داده ایم می شود.

هنگامی که ما با اصل زندگی یکی می شویم، بهبود کیفی قابل توجهی در زندگی ما به ارمغان می آورد. مجوز استفاده مالکیت نیست همه ما می دانیم که در دوره ریاست جمهوری، رئیس جمهور ایالات متحده در کاخ سفید و نخست وزیر بریتانیا در خیابان داونینگ 10 در لندن زندگی می کند.

استاد رحمانپور دعانویس | با این حال، پس از پایان دوره ریاست جمهوری، رئیس جمهور خواه ناخواه باید کاخ سفید را تخلیه کند. کاملاً ممکن است که رئیس جمهور پس از چند سال حضور در کاخ سفید.

احساس کند که این مکان متعلق به او است و او مالک واقعی آن مکان است. با این حال، این واقعیت را تغییر نخواهد داد. وقتی دوره او تمام شد، متوجه می شود که مالک واقعی کیست.

استاد رحمانپور دعانویس | گاهی اوقات مستاجرینی که در یک خانه اجاره ای زندگی می کنند شروع به فکر می کنند که مالک ملک هستند، به ویژه زمانی که مالک برای ایجاد حقوق مالکیت حاضر نمی شود.

READ  دعا نویسی راست یا دروغ

چیزی مشابه در مورد اصل زندگی در درون ما اتفاق می افتد. اصل زندگی، یعنی مالک واقعی بدن ما، هرگز برای تثبیت مالکیت آن مطرح نمی شود.

استاد رحمانپور دعانویس | بنابراین تمایل داریم به راحتی وجود آن را نادیده بگیریم و فرض کنیم که مالک واقعی ما هستیم.

مدیتیشن باید شادی به ارمغان بیاورد علاوه بر رهایی از افکار، بی تلاشی و توجه، شادی نیز باید جزء ضروری و جدایی ناپذیر مراقبه ما باشد.

استاد رحمانپور دعانویس | با این حال، اگر از طریق مدیتیشن خود هوس چنین لذتی را داشته باشیم، هرگز به سراغ ما نخواهد آمد.

در واقع، چنین هوسی در واقع می تواند آنقدر ما را پریشان کند و حواسمان را پرت کند که مراقبه درست و آسان بسیار دشوار خواهد بود.

استاد رحمانپور دعانویس | بعد از اینکه واقعاً بر هنر مدیتیشن تسلط یافتیم و توانستیم بدون زحمت مراقبه کنیم، اقیانوس همیشه حاضر شادی را در درون خود کشف می کنیم.

ما شروع به حمام کردن در این اقیانوس شادی می کنیم و لذت شناور شدن در جزر و مدهای بی پایان سعادت را تجربه می کنیم.

استاد رحمانپور دعانویس | این حقیقتاً مکاشفه بزرگی است که بفهمیم اگر به دنبال شادی باشیم، از ما فرار می‌کند، اما لحظه‌ای که از چنین تلاش‌هایی دست برداریم، شادی به وفور بر ما جاری می‌شود.

کار با کیفیت بالا برای رفاه و ثروت ضروری است در هند، به طور سنتی لاکشمی به عنوان الهه ثروت پرستش می شود.

استاد رحمانپور دعانویس | گفته می شود که الهه ثروت به کسانی که بر انجام کارهای محول شده خود با کیفیت عالی و فداکاری متمرکز هستند، برکت می دهد، نه کسانی که ناامیدانه دنبال او می دوند.

READ  ابطال طلسم سردی

این به همان اندازه در مورد شادی قابل اجرا است. ما باید معنای عمیق تر این جمله در مورد ثروت را با دقت درک کنیم. اگر دنبال پول نباشیم.

استاد رحمانپور دعانویس | بلکه در کاری که با فداکاری زیاد انجام می دهیم به دنبال برتری باشیم، الهه ثروت از کار ما بسیار خشنود خواهد شد.

طبیعتاً او احساس می کند که با ما باشد، به این معنی که ما به دلیل کار با کیفیت و اختصاصی خود پول زیادی به دست خواهیم آورد.

 

 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =

نوشته های مشابه