استاد رحمانپور دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد رحمانپور دعانویس | همچنین باید به دقت توجه کنیم که آیا مدیتیشن در حال تبدیل شدن به طبیعت دوم برای ما است یا خیر – آیا ما تمایل داریم مدیتیشن را در طول روز فراموش کنیم یا همیشه آن را به خاطر بسپاریم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این که آیا باید برای بازگرداندن توجه خود به مدیتیشن تلاش کنیم، یا اینکه آن را با لذت و آسودگی زیاد انجام دهیم.

استاد | بدیهی است که هر کاری که انجام دادن آن آسان و ساده باشد، به راحتی نیز قابل یادآوری است. در مقابل، هر چیزی که انجام آن دشوار است، به خاطر سپردن آن دشوار است.

سایت مپ الخزرا | مراقبت از کودک برای یک پرستار کودک “شغل” است، اما برای مادرش طبیعی تر است، زیرا او به طور غریزی به رفاه فرزندش متعهد است.

استاد رحمانپور دعانویس

استاد رحمانپور دعانویس | مدیتیشن برای کسانی که متعهد به خودشناسی هستند ساده و آسان است. انجام خوب مدیتیشن به معنای دستیابی به رشد کل نگر در زندگی است.

بدن خانه است، اصل زندگی صاحب آن است. فقط با حکم آن ما در بدن خود زندگی می کنیم. حضور آن در درون ما برای انجام فعالیت هایی که تا زمانی که زنده هستیم انجام می دهیم ضروری است.

استاد رحمانپور دعانویس | خانه بدن ما برای این اصل است و متعلق به آن است. وجود جسمانی ما در این دنیا تنها به وجود و مجوز این صاحب بستگی دارد.

هر زمان که این واقعیت اساسی را فراموش کنیم باید در زندگی خود با مشکلاتی روبرو شویم. ما باید از طریق مراقبه خود دوباره به صاحبش معرفی شویم.

READ  دعانویس خوب در خوزستان

استاد رحمانپور دعانویس | من عمداً از کلمه “باز معرفی” استفاده کرده ام، زیرا اکثریت ما از اساس وجود خود آگاه نیستیم. ما باید با وضوح و قطعیت مطلق وجود این نیروی زنده را در درون خود بشناسیم.

هنگامی که این کار را انجام می دهیم، زندگی ما به طور خودکار با آرامش، انرژی و نشاط پر می شود. هنگامی که آشنایی ما با اصل زندگی دوباره برقرار شد.

استاد رحمانپور دعانویس | خود به خود با این انرژی یکی می شویم. پس از چنین یگانگی، هر کاری که در زندگی انجام می دهیم بسیار بهتر از آنچه قبلا انجام داده ایم می شود.

هنگامی که ما با اصل زندگی یکی می شویم، بهبود کیفی قابل توجهی در زندگی ما به ارمغان می آورد. مجوز استفاده مالکیت نیست همه ما می دانیم که در دوره ریاست جمهوری، رئیس جمهور ایالات متحده در کاخ سفید و نخست وزیر بریتانیا در خیابان داونینگ 10 در لندن زندگی می کند.

استاد رحمانپور دعانویس | با این حال، پس از پایان دوره ریاست جمهوری، رئیس جمهور خواه ناخواه باید کاخ سفید را تخلیه کند. کاملاً ممکن است که رئیس جمهور پس از چند سال حضور در کاخ سفید.

احساس کند که این مکان متعلق به او است و او مالک واقعی آن مکان است. با این حال، این واقعیت را تغییر نخواهد داد. وقتی دوره او تمام شد، متوجه می شود که مالک واقعی کیست.

استاد رحمانپور دعانویس | گاهی اوقات مستاجرینی که در یک خانه اجاره ای زندگی می کنند شروع به فکر می کنند که مالک ملک هستند، به ویژه زمانی که مالک برای ایجاد حقوق مالکیت حاضر نمی شود.

READ  طلسم عشق شدید

چیزی مشابه در مورد اصل زندگی در درون ما اتفاق می افتد. اصل زندگی، یعنی مالک واقعی بدن ما، هرگز برای تثبیت مالکیت آن مطرح نمی شود.

استاد رحمانپور دعانویس | بنابراین تمایل داریم به راحتی وجود آن را نادیده بگیریم و فرض کنیم که مالک واقعی ما هستیم.

مدیتیشن باید شادی به ارمغان بیاورد علاوه بر رهایی از افکار، بی تلاشی و توجه، شادی نیز باید جزء ضروری و جدایی ناپذیر مراقبه ما باشد.

استاد رحمانپور دعانویس | با این حال، اگر از طریق مدیتیشن خود هوس چنین لذتی را داشته باشیم، هرگز به سراغ ما نخواهد آمد.

در واقع، چنین هوسی در واقع می تواند آنقدر ما را پریشان کند و حواسمان را پرت کند که مراقبه درست و آسان بسیار دشوار خواهد بود.

استاد رحمانپور دعانویس | بعد از اینکه واقعاً بر هنر مدیتیشن تسلط یافتیم و توانستیم بدون زحمت مراقبه کنیم، اقیانوس همیشه حاضر شادی را در درون خود کشف می کنیم.

ما شروع به حمام کردن در این اقیانوس شادی می کنیم و لذت شناور شدن در جزر و مدهای بی پایان سعادت را تجربه می کنیم.

استاد رحمانپور دعانویس | این حقیقتاً مکاشفه بزرگی است که بفهمیم اگر به دنبال شادی باشیم، از ما فرار می‌کند، اما لحظه‌ای که از چنین تلاش‌هایی دست برداریم، شادی به وفور بر ما جاری می‌شود.

کار با کیفیت بالا برای رفاه و ثروت ضروری است در هند، به طور سنتی لاکشمی به عنوان الهه ثروت پرستش می شود.

استاد رحمانپور دعانویس | گفته می شود که الهه ثروت به کسانی که بر انجام کارهای محول شده خود با کیفیت عالی و فداکاری متمرکز هستند، برکت می دهد، نه کسانی که ناامیدانه دنبال او می دوند.

READ  بهترین دعانویس در کرج

این به همان اندازه در مورد شادی قابل اجرا است. ما باید معنای عمیق تر این جمله در مورد ثروت را با دقت درک کنیم. اگر دنبال پول نباشیم.

استاد رحمانپور دعانویس | بلکه در کاری که با فداکاری زیاد انجام می دهیم به دنبال برتری باشیم، الهه ثروت از کار ما بسیار خشنود خواهد شد.

طبیعتاً او احساس می کند که با ما باشد، به این معنی که ما به دلیل کار با کیفیت و اختصاصی خود پول زیادی به دست خواهیم آورد.

 

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 7 =

نوشته های مشابه