استاد رائفی پور دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد رائفی پور دعانویس | در آن روزگار جهیزیه از روی عشق و علاقه طبیعی به داماد و خانواده اش داده می شد. اما بعداً این سنت برای والدین عروس مزاحم و باعث نگرانی جدی والدین شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بر آنها واجب و لازم الاجرا شد که به اندازه ای که خواستگاران می خواستند پول بدهند. اکنون، این عمل خاص تمام زیبایی، معنا و ارتباط سنتی خود را از دست داده است.

استاد | در چند وقت اخیر، موارد متعددی از حملات مرگبار به دختران جوان گزارش شده است، زیرا آنها قادر به آوردن مبالغ ظالمانه پولی که توسط همسر خود خواسته شده بود، نبودند.

سایت مپ الخزرا | اخیراً به دلیل چنین ظلم هایی، آگاهی عمومی نسبت به مهریه در حال افزایش است. با این حال، این سنت هنوز به طور کامل ریشه کن نشده است. در عمل، پول هنوز در طول ازدواج تغییر می کند.

استاد رائفی پور دعانویس

استاد رائفی پور دعانویس | والدین عروس مدام به والدین داماد پول می دهند که با خوشحالی آن را دریافت می کنند. در بیشتر موارد، هر دو تصمیم می گیرند در مورد چنین معاملاتی سکوت کنند.

طبیعتاً هیچ کس نمی داند پشت پرده چه اتفاقی می افتد و این سنت از نسلی به نسل دیگر ادامه دارد. چیزی مشابه در مورد کسانی که مدیتیشن آموزش می دهند و کسانی که آموزش می بینند اتفاق می افتد.

استاد رائفی پور دعانویس | موفقیت واقعی در مدیتیشن یک پیشنهاد بلند مدت است. شخص باید سال های زیادی را صرف کند تا تسلط واقعی در مدیتیشن ایجاد کند.

READ  شکستن طلسم گرفتاری

برای اکثر معلمان و دانش آموزان بسیار دشوار است که چنین تعهد طولانی مدتی را به هدف آموزش یا یادگیری مراقبه جلب کنند.

استاد رائفی پور دعانویس | در نتیجه، آنها یا به میانبرها متوسل می شوند یا شروع به برتری بیشتر از آنچه در واقع هستند می کنند. در هر دو موقعیت، شکست در پایان تقریباً قطعی است.

برای هر معلمی، پذیرفتن شکست در ارائه دانش مناسب به دانش‌آموزان بسیار شرم‌آور است. برای یک دانش آموز به همان اندازه شرم آور است که اعتراف کند که حتی پس از سال ها تمرین منظم نتوانسته است به هیچ چیز قابل توجهی در مدیتیشن دست یابد.

استاد رائفی پور دعانویس | اگر هر دو تصمیم بگیرند در مورد شکست های فردی خود ساکت بمانند، هیچ کس هرگز حقیقت را نخواهد فهمید. این همان کاری است که به نظر می رسد اکثر معلمان و دانش آموزان انجام می دهند.

احساس رازداری دائماً حول رابطه سنتی بین یک گورو و شاگردانش پرورش می یابد. هر چیزی که معنوی است به طور سنتی در راز پنهان نگه داشته می شود.

استاد رائفی پور دعانویس | هم معلم و هم دانش آموز، نادانی و شکست خود را به طور ایمن زیر لباس رنگارنگ سنت پوشانده اند. در نهایت آنها خود و دیگرانی را که برای یادگیری مدیتیشن از آنها آمده اند فریب می دهند.

تحت رهبری چنین گوروها و شاگردان آنها، سنت های مختلف مراقبه برای مدتی زنده می مانند و تا حدودی نیز رشد می کنند. اما دیر یا زود تمایل به پژمرده شدن دارند زیرا معمولاً فاقد مواد هستند.

READ  نوشتن دعا روی فلز

استاد رائفی پور دعانویس | یک تخته سنگ تمیز بسیار بهتر است در تجربه من، آموزش مراقبه به کسانی که چیزی در مورد آن نمی دانند بسیار آسان تر از کسانی است که فکر می کنند همه چیز را می دانند.

کسانی که می‌خواهند آن را از نو بیاموزند، «لوح ذهن» پاکی را با خود حمل می‌کنند. ذهن های پاک به مراتب بیشتر از ذهن های پر از اطلاعات پذیرای یادگیری هستند.

استاد رائفی پور دعانویس | در مقابل، کسانی که آموخته اند و برای مدت طولانی مدیتیشن را تمرین می کنند، یا کسانی که اطلاعات زیادی در مورد آن دارند، معمولاً در نگرش خود نسبت به یادگیری بسیار سفت و سخت هستند.

آنها به سختی پذیرای چیزهای جدید یا متفاوت از آنچه قبلاً می دانند یا اعتقاد دارند هستند. این به ویژه در مورد تمرین کنندگان طولانی مدت مدیتیشن که کلیت یوگا را در نظر نگرفته اند صادق است.

استاد رائفی پور دعانویس | کلیت یوگا به معنای دیدگاه همه جانبه و جامع آن است که سلامت و رفاه فردی و جمعی را در بر می گیرد. آنها عمدتاً از همه اینها آگاه نیستند و بنابراین تصورات نادرست زیادی دارند.

آنها ایده های اشتباهی را پرورش می دهند و ممکن است در مورد اشکال خاصی از مدیتیشن دارای برخی ویژگی های خاص باشند.

استاد رائفی پور دعانویس | آنها ممکن است به نفع یک یا علیه سایر اشکال مراقبه تعصب داشته باشند. تا زمانی که از این بار رها نباشند، نمی توانند مراقبه را به درستی یاد بگیرند.

آموزش مدیتیشن به چنین افرادی کاری پرزحمت، زمان بر و بزرگ است. مثل این است که مستقیماً درگیر یک فرآیند رمزگشایی شوند که نه آماده هستند و نه پذیرا هستند.

READ  طلسم حذف رقیب

استاد رائفی پور دعانویس | در واقع، تمام تصورات نادرست در مورد شکل مراقبه ای که آنها انجام داده اند به درستی حل نمی شود زیرا آنها تمایلی به یادگیری چیزهای کاملاً جدید ندارند. بنابراین می تواند یک اتلاف وقت کامل باشد.

اگر به درستی انجام نشود، بار باورهای غلط ادامه دارد. در نهایت، فشار آنقدر زیاد می شود که یادگیری واقعی و آموزش واقعی غیرممکن می شود.

استاد رائفی پور دعانویس | برخی از تمرین‌کنندگان مدیتیشن خشک، بی‌جان و بسته هستند. برای آنها بسیار دشوار است که بپذیرند کاری که در تمام آن سال ها انجام داده اند اشتباه بوده است.

نفس های متورم آنها مانع می شود. در مقابل، افرادی که زندگی معمولی دارند، دانش‌آموزان بسیار بهتری می‌سازند. آنها می دانند که چیزی در مورد مدیتیشن نمی دانند و بنابراین مشتاق یادگیری هستند.

استاد رائفی پور دعانویس | می گویند اگر فردی را که به خواب عمیقی می خوابد، می توانید بیدار کنید. اما شما نمی توانید کسی را که حاضر نیست شما را بیدار کند بیدار کنید

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + ده =

نوشته های مشابه