استاد طلسم

استاد رائفی پور دعانویس

استاد رائفی پور دعانویس | در آن روزگار جهیزیه از روی عشق و علاقه طبیعی به داماد و خانواده اش داده می شد. اما بعداً این سنت برای والدین عروس مزاحم و باعث نگرانی جدی والدین شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بر آنها واجب و لازم الاجرا شد که به اندازه ای که خواستگاران می خواستند پول بدهند. اکنون، این عمل خاص تمام زیبایی، معنا و ارتباط سنتی خود را از دست داده است.

استاد | در چند وقت اخیر، موارد متعددی از حملات مرگبار به دختران جوان گزارش شده است، زیرا آنها قادر به آوردن مبالغ ظالمانه پولی که توسط همسر خود خواسته شده بود، نبودند.

سایت مپ الخزرا | اخیراً به دلیل چنین ظلم هایی، آگاهی عمومی نسبت به مهریه در حال افزایش است. با این حال، این سنت هنوز به طور کامل ریشه کن نشده است. در عمل، پول هنوز در طول ازدواج تغییر می کند.

استاد رائفی پور دعانویس

استاد رائفی پور دعانویس | والدین عروس مدام به والدین داماد پول می دهند که با خوشحالی آن را دریافت می کنند. در بیشتر موارد، هر دو تصمیم می گیرند در مورد چنین معاملاتی سکوت کنند.

طبیعتاً هیچ کس نمی داند پشت پرده چه اتفاقی می افتد و این سنت از نسلی به نسل دیگر ادامه دارد. چیزی مشابه در مورد کسانی که مدیتیشن آموزش می دهند و کسانی که آموزش می بینند اتفاق می افتد.

استاد رائفی پور دعانویس | موفقیت واقعی در مدیتیشن یک پیشنهاد بلند مدت است. شخص باید سال های زیادی را صرف کند تا تسلط واقعی در مدیتیشن ایجاد کند.

READ  طلسم ازدواج سریع زن مطلقه

برای اکثر معلمان و دانش آموزان بسیار دشوار است که چنین تعهد طولانی مدتی را به هدف آموزش یا یادگیری مراقبه جلب کنند.

استاد رائفی پور دعانویس | در نتیجه، آنها یا به میانبرها متوسل می شوند یا شروع به برتری بیشتر از آنچه در واقع هستند می کنند. در هر دو موقعیت، شکست در پایان تقریباً قطعی است.

برای هر معلمی، پذیرفتن شکست در ارائه دانش مناسب به دانش‌آموزان بسیار شرم‌آور است. برای یک دانش آموز به همان اندازه شرم آور است که اعتراف کند که حتی پس از سال ها تمرین منظم نتوانسته است به هیچ چیز قابل توجهی در مدیتیشن دست یابد.

استاد رائفی پور دعانویس | اگر هر دو تصمیم بگیرند در مورد شکست های فردی خود ساکت بمانند، هیچ کس هرگز حقیقت را نخواهد فهمید. این همان کاری است که به نظر می رسد اکثر معلمان و دانش آموزان انجام می دهند.

احساس رازداری دائماً حول رابطه سنتی بین یک گورو و شاگردانش پرورش می یابد. هر چیزی که معنوی است به طور سنتی در راز پنهان نگه داشته می شود.

استاد رائفی پور دعانویس | هم معلم و هم دانش آموز، نادانی و شکست خود را به طور ایمن زیر لباس رنگارنگ سنت پوشانده اند. در نهایت آنها خود و دیگرانی را که برای یادگیری مدیتیشن از آنها آمده اند فریب می دهند.

تحت رهبری چنین گوروها و شاگردان آنها، سنت های مختلف مراقبه برای مدتی زنده می مانند و تا حدودی نیز رشد می کنند. اما دیر یا زود تمایل به پژمرده شدن دارند زیرا معمولاً فاقد مواد هستند.

READ  دعانویس خوب در اصفهان

استاد رائفی پور دعانویس | یک تخته سنگ تمیز بسیار بهتر است در تجربه من، آموزش مراقبه به کسانی که چیزی در مورد آن نمی دانند بسیار آسان تر از کسانی است که فکر می کنند همه چیز را می دانند.

کسانی که می‌خواهند آن را از نو بیاموزند، «لوح ذهن» پاکی را با خود حمل می‌کنند. ذهن های پاک به مراتب بیشتر از ذهن های پر از اطلاعات پذیرای یادگیری هستند.

استاد رائفی پور دعانویس | در مقابل، کسانی که آموخته اند و برای مدت طولانی مدیتیشن را تمرین می کنند، یا کسانی که اطلاعات زیادی در مورد آن دارند، معمولاً در نگرش خود نسبت به یادگیری بسیار سفت و سخت هستند.

آنها به سختی پذیرای چیزهای جدید یا متفاوت از آنچه قبلاً می دانند یا اعتقاد دارند هستند. این به ویژه در مورد تمرین کنندگان طولانی مدت مدیتیشن که کلیت یوگا را در نظر نگرفته اند صادق است.

استاد رائفی پور دعانویس | کلیت یوگا به معنای دیدگاه همه جانبه و جامع آن است که سلامت و رفاه فردی و جمعی را در بر می گیرد. آنها عمدتاً از همه اینها آگاه نیستند و بنابراین تصورات نادرست زیادی دارند.

آنها ایده های اشتباهی را پرورش می دهند و ممکن است در مورد اشکال خاصی از مدیتیشن دارای برخی ویژگی های خاص باشند.

استاد رائفی پور دعانویس | آنها ممکن است به نفع یک یا علیه سایر اشکال مراقبه تعصب داشته باشند. تا زمانی که از این بار رها نباشند، نمی توانند مراقبه را به درستی یاد بگیرند.

آموزش مدیتیشن به چنین افرادی کاری پرزحمت، زمان بر و بزرگ است. مثل این است که مستقیماً درگیر یک فرآیند رمزگشایی شوند که نه آماده هستند و نه پذیرا هستند.

READ  طلسم ستاره

استاد رائفی پور دعانویس | در واقع، تمام تصورات نادرست در مورد شکل مراقبه ای که آنها انجام داده اند به درستی حل نمی شود زیرا آنها تمایلی به یادگیری چیزهای کاملاً جدید ندارند. بنابراین می تواند یک اتلاف وقت کامل باشد.

اگر به درستی انجام نشود، بار باورهای غلط ادامه دارد. در نهایت، فشار آنقدر زیاد می شود که یادگیری واقعی و آموزش واقعی غیرممکن می شود.

استاد رائفی پور دعانویس | برخی از تمرین‌کنندگان مدیتیشن خشک، بی‌جان و بسته هستند. برای آنها بسیار دشوار است که بپذیرند کاری که در تمام آن سال ها انجام داده اند اشتباه بوده است.

نفس های متورم آنها مانع می شود. در مقابل، افرادی که زندگی معمولی دارند، دانش‌آموزان بسیار بهتری می‌سازند. آنها می دانند که چیزی در مورد مدیتیشن نمی دانند و بنابراین مشتاق یادگیری هستند.

استاد رائفی پور دعانویس | می گویند اگر فردی را که به خواب عمیقی می خوابد، می توانید بیدار کنید. اما شما نمی توانید کسی را که حاضر نیست شما را بیدار کند بیدار کنید

 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + ده =