استاد دعانویس مشهدی


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد دعانویس مشهدی | اگر امیال خود را از نزدیک مشاهده کنیم و سعی کنیم بفهمیم که چگونه به وجود می آیند و ما را به بردگی می گیرند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اسارت فوراً از بین می رود. ما نیازی به انجام کاری بیشتر از این نداریم. ما فقط باید ذهن خود را باز نگه داریم و به مطالعه اینکه چگونه هر خواسته ای آشکار می شود و در این فرآیند اسارت ایجاد می کند، ادامه دهیم.

استاد | باید جزئیات بیان آن را نیز مطالعه کنیم. بنابراین، ما می توانیم به وضوح ماهیت برده وار آن را درک کنیم. اگر فقط یک خواسته را به طور کامل و عمیق مطالعه کنیم.

سایت مپ الخزرا | به ما کمک می کند تا بینش خود را نسبت به واقعیت های اساسی زندگی توسعه دهیم. پس از پایان این تمرین، ما عاقل تر و بالغ تر از قبل ظاهر می شویم.

استاد دعانویس مشهدی

استاد دعانویس مشهدی | پدرم استاد روحانی بزرگی بود. او می گفت: “کشف ماهیت الزام آور یک میل به خودی خود رهایی واقعی از اسارت آن است.” من فکر می کنم او کاملاً درست می گفت.

پس از آن، ما به دنبال هر آرزویی نخواهیم دوید. اگر به دلایلی خواسته خاصی ارضا نشود، بی جهت مزاحم نخواهیم شد. به تدریج، با خودآموزی مستمر، در خرد خود رشد می کنیم.

استاد دعانویس مشهدی | این حکمت در زمینه های دیگر زندگی نیز مفید است. در طی یک دوره زمانی، ما می توانیم به وضوح درک کنیم و همچنین کاملاً این حقیقت را بپذیریم که با غرق شدن در خواسته های خود، رضایت واقعی، شادی واقعی و آرامش ذهنی پایدار به دست نمی آوریم.

READ  طلسم ابطال جمیع الاسحار

در نتیجه، تمام عذاب ها و ناامیدی های مرتبط با برآورده شدن خواسته ها و همچنین آنهایی که آرزوهای برآورده نشده دارند، برای همیشه به پایان می رسد.

استاد دعانویس مشهدی | زمانی که ما هیچ تمایلی برای برآورده کردن خواسته‌های خود نداریم، ممکن است به نظر یک وضعیت ضعیف به نظر برسد.

از نظر ظاهری، شبیه بدبینی معمولی است، اما در واقعیت بسیار متفاوت است. کسی که تمام خواسته هایش را رها کرده است، واقعاً زندگی را با تمام پتانسیل خود زندگی می کند.

استاد دعانویس مشهدی | او از شادی بی اندازه، رضایت عمیق و آرامش مطلق برخوردار است. چنین فردی وقت و انرژی خود را در دویدن به دنبال لذت و شادی تلف نمی کند.

ناخوانده نزد او می آمدند. پس از تجربه این حالت، فرد شروع به زندگی بسیار راحت، بی دغدغه و بدون زحمت می کند.

استاد دعانویس مشهدی | فراتر از خواسته ها رهایی از خواسته ها در واقع به معنای فراتر رفتن از آنها یا فراتر رفتن از محدودیت های درونی آنهاست.

ما گاهی چنین تعالی را با برخی از خواسته های خود به طور طبیعی تجربه می کنیم. به عنوان یک کودک، همه ما باید دوست داشته باشیم که این یا آن بازی را انجام دهیم.

استاد دعانویس مشهدی | من قبلاً عاشق پرواز بادبادک بودم. اما حالا که بزرگ شده‌ام، مجبور نیستم نذر کنم و بگویم: «چه می‌شود، از فردا قرار نیست بادبادک‌بازی کنم.»

مطلقاً نیازی به انجام این کار نیست، زیرا اکنون، به عنوان یک بزرگسالان، بادبادک ها برای من جذابیتی ندارند. علایق من در طول سال ها تغییر کرده است.

READ  آیا دعا نویسی واقعا اثر دارد

استاد دعانویس مشهدی | بنابراین من نیازی به تلاش اضافی برای توقف پرواز بادبادک ندارم. اگر تصمیم بگیرم با پسر یا برادرزاده ام بادبادک بزنم به این دلیل است که کودک به آن علاقه دارد.

برای من جذابیت زیادی نخواهد داشت اما این کار را انجام می دهم زیرا باعث خوشحالی کودک می شود. برآورده شدن خواسته ها پس از تعالی، بین تحقق خواسته ها قبل از فراتر رفتن و بعد از آن، یک دنیا تفاوت وجود دارد.

استاد دعانویس مشهدی | قبل از تعالی، ما نگران تحقق خواسته های خود هستیم، زیرا خوشبختی ما در زندگی تا حد زیادی به چنین تحققی بستگی دارد.

اما پس از تعالی، می‌توانیم با خواسته‌های خود مانند بازی با فرزندانمان «بازی» کنیم. در حین بازی با فرزندانمان، اگر بازی را شروع کنیم، مزاحم نمی شویم.

استاد دعانویس مشهدی | همچنین اگر شروع به پیروزی کنیم، خوشحال نمی شویم. کودک ممکن است در صورت شکست ناراحت و در صورت برد هیجان زده شود. ممکن است در غم شکست و همچنین شادی موفقیت به کودک بپیوندیم.

اما در عمق وجود، نه باخت و نه برد هیچ تاثیری روی ما نخواهد داشت. ما تحت تأثیر قرار نمی گیریم زیرا بزرگ شده ایم و از مرزهای شادی کودکی عبور کرده ایم.

استاد دعانویس مشهدی | نه اینکه از کودکی که با او بازی می کنیم کمتر شاد باشیم، بلکه دلایل و نقاط مرجع ما برای شاد بودن با او کاملاً متفاوت است.

کودکانه بودن بزرگترها اغلب با افرادی روبرو می شویم که از نظر سنی بزرگ شده اند، اما نه از نظر خرد و بلوغ. از نظر فیزیکی، به نظر می رسد که آنها از دوران کودکی خود بزرگ شده اند.

READ  دعانویس گنج یاب

استاد دعانویس مشهدی | اما در اعماق وجود چیزی واقعاً تغییر نکرده است. آنها همان بازی های کودکانه را انجام می دهند، با این تفاوت که نحوه انجام آن بازی ها تغییر کرده است. اکنون نیازهای آنها متفاوت است.

آنها دوست دارند با اسباب بازی های مختلف مانند پول، قدرت و موقعیت بازی کنند. این «بچه های بزرگ» کاملاً جذب بازی با اسباب بازی های خود می شوند.

استاد دعانویس مشهدی | درست مانند بچه های کوچک. در حین بازی با آن اسباب‌بازی‌ها، همه چیزهای دیگری را که در اطرافشان اتفاق می‌افتد فراموش می‌کنند.

مانند بچه های کوچک، بچه های بزرگ وقتی برنده می شوند از هیجان عصبانی می شوند و وقتی می بازند شکسته می شوند. تا زمانی که آنها برنده بازی هستند، همه چیز خوب است.

استاد دعانویس مشهدی | اما لحظه ای که شروع به باخت می کنند، ناراحت می شوند. آنها انواع ترفندها را برای محافظت از نفس کوچک خود در برابر صدمه زدن انجام می دهند.

آنها معمولاً شکست خود را به گردن بازیکنان دیگر، دوستان، زمین بازی، تیم حریف و غیره می اندازند. خلاصه همه و همه چیز را مقصر می‌دانند جز خودشان.

استاد دعانویس مشهدی | رفتار پس از رهایی از امیال اگر یکی از خواسته های خود را به طور کامل و کامل مطالعه کنیم، از اسارت آن رهایی خواهیم یافت.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

نوشته های مشابه