استاد طلسم

استاد دعانویس مشهدی

استاد دعانویس مشهدی | اگر امیال خود را از نزدیک مشاهده کنیم و سعی کنیم بفهمیم که چگونه به وجود می آیند و ما را به بردگی می گیرند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اسارت فوراً از بین می رود. ما نیازی به انجام کاری بیشتر از این نداریم. ما فقط باید ذهن خود را باز نگه داریم و به مطالعه اینکه چگونه هر خواسته ای آشکار می شود و در این فرآیند اسارت ایجاد می کند، ادامه دهیم.

استاد | باید جزئیات بیان آن را نیز مطالعه کنیم. بنابراین، ما می توانیم به وضوح ماهیت برده وار آن را درک کنیم. اگر فقط یک خواسته را به طور کامل و عمیق مطالعه کنیم.

سایت مپ الخزرا | به ما کمک می کند تا بینش خود را نسبت به واقعیت های اساسی زندگی توسعه دهیم. پس از پایان این تمرین، ما عاقل تر و بالغ تر از قبل ظاهر می شویم.

استاد دعانویس مشهدی

استاد دعانویس مشهدی | پدرم استاد روحانی بزرگی بود. او می گفت: “کشف ماهیت الزام آور یک میل به خودی خود رهایی واقعی از اسارت آن است.” من فکر می کنم او کاملاً درست می گفت.

پس از آن، ما به دنبال هر آرزویی نخواهیم دوید. اگر به دلایلی خواسته خاصی ارضا نشود، بی جهت مزاحم نخواهیم شد. به تدریج، با خودآموزی مستمر، در خرد خود رشد می کنیم.

استاد دعانویس مشهدی | این حکمت در زمینه های دیگر زندگی نیز مفید است. در طی یک دوره زمانی، ما می توانیم به وضوح درک کنیم و همچنین کاملاً این حقیقت را بپذیریم که با غرق شدن در خواسته های خود، رضایت واقعی، شادی واقعی و آرامش ذهنی پایدار به دست نمی آوریم.

READ  شماره دعانویسی قوی

در نتیجه، تمام عذاب ها و ناامیدی های مرتبط با برآورده شدن خواسته ها و همچنین آنهایی که آرزوهای برآورده نشده دارند، برای همیشه به پایان می رسد.

استاد دعانویس مشهدی | زمانی که ما هیچ تمایلی برای برآورده کردن خواسته‌های خود نداریم، ممکن است به نظر یک وضعیت ضعیف به نظر برسد.

از نظر ظاهری، شبیه بدبینی معمولی است، اما در واقعیت بسیار متفاوت است. کسی که تمام خواسته هایش را رها کرده است، واقعاً زندگی را با تمام پتانسیل خود زندگی می کند.

استاد دعانویس مشهدی | او از شادی بی اندازه، رضایت عمیق و آرامش مطلق برخوردار است. چنین فردی وقت و انرژی خود را در دویدن به دنبال لذت و شادی تلف نمی کند.

ناخوانده نزد او می آمدند. پس از تجربه این حالت، فرد شروع به زندگی بسیار راحت، بی دغدغه و بدون زحمت می کند.

استاد دعانویس مشهدی | فراتر از خواسته ها رهایی از خواسته ها در واقع به معنای فراتر رفتن از آنها یا فراتر رفتن از محدودیت های درونی آنهاست.

ما گاهی چنین تعالی را با برخی از خواسته های خود به طور طبیعی تجربه می کنیم. به عنوان یک کودک، همه ما باید دوست داشته باشیم که این یا آن بازی را انجام دهیم.

استاد دعانویس مشهدی | من قبلاً عاشق پرواز بادبادک بودم. اما حالا که بزرگ شده‌ام، مجبور نیستم نذر کنم و بگویم: «چه می‌شود، از فردا قرار نیست بادبادک‌بازی کنم.»

مطلقاً نیازی به انجام این کار نیست، زیرا اکنون، به عنوان یک بزرگسالان، بادبادک ها برای من جذابیتی ندارند. علایق من در طول سال ها تغییر کرده است.

READ  طلسم ثروت

استاد دعانویس مشهدی | بنابراین من نیازی به تلاش اضافی برای توقف پرواز بادبادک ندارم. اگر تصمیم بگیرم با پسر یا برادرزاده ام بادبادک بزنم به این دلیل است که کودک به آن علاقه دارد.

برای من جذابیت زیادی نخواهد داشت اما این کار را انجام می دهم زیرا باعث خوشحالی کودک می شود. برآورده شدن خواسته ها پس از تعالی، بین تحقق خواسته ها قبل از فراتر رفتن و بعد از آن، یک دنیا تفاوت وجود دارد.

استاد دعانویس مشهدی | قبل از تعالی، ما نگران تحقق خواسته های خود هستیم، زیرا خوشبختی ما در زندگی تا حد زیادی به چنین تحققی بستگی دارد.

اما پس از تعالی، می‌توانیم با خواسته‌های خود مانند بازی با فرزندانمان «بازی» کنیم. در حین بازی با فرزندانمان، اگر بازی را شروع کنیم، مزاحم نمی شویم.

استاد دعانویس مشهدی | همچنین اگر شروع به پیروزی کنیم، خوشحال نمی شویم. کودک ممکن است در صورت شکست ناراحت و در صورت برد هیجان زده شود. ممکن است در غم شکست و همچنین شادی موفقیت به کودک بپیوندیم.

اما در عمق وجود، نه باخت و نه برد هیچ تاثیری روی ما نخواهد داشت. ما تحت تأثیر قرار نمی گیریم زیرا بزرگ شده ایم و از مرزهای شادی کودکی عبور کرده ایم.

استاد دعانویس مشهدی | نه اینکه از کودکی که با او بازی می کنیم کمتر شاد باشیم، بلکه دلایل و نقاط مرجع ما برای شاد بودن با او کاملاً متفاوت است.

کودکانه بودن بزرگترها اغلب با افرادی روبرو می شویم که از نظر سنی بزرگ شده اند، اما نه از نظر خرد و بلوغ. از نظر فیزیکی، به نظر می رسد که آنها از دوران کودکی خود بزرگ شده اند.

READ  شکستن طلسم قورباغه

استاد دعانویس مشهدی | اما در اعماق وجود چیزی واقعاً تغییر نکرده است. آنها همان بازی های کودکانه را انجام می دهند، با این تفاوت که نحوه انجام آن بازی ها تغییر کرده است. اکنون نیازهای آنها متفاوت است.

آنها دوست دارند با اسباب بازی های مختلف مانند پول، قدرت و موقعیت بازی کنند. این «بچه های بزرگ» کاملاً جذب بازی با اسباب بازی های خود می شوند.

استاد دعانویس مشهدی | درست مانند بچه های کوچک. در حین بازی با آن اسباب‌بازی‌ها، همه چیزهای دیگری را که در اطرافشان اتفاق می‌افتد فراموش می‌کنند.

مانند بچه های کوچک، بچه های بزرگ وقتی برنده می شوند از هیجان عصبانی می شوند و وقتی می بازند شکسته می شوند. تا زمانی که آنها برنده بازی هستند، همه چیز خوب است.

استاد دعانویس مشهدی | اما لحظه ای که شروع به باخت می کنند، ناراحت می شوند. آنها انواع ترفندها را برای محافظت از نفس کوچک خود در برابر صدمه زدن انجام می دهند.

آنها معمولاً شکست خود را به گردن بازیکنان دیگر، دوستان، زمین بازی، تیم حریف و غیره می اندازند. خلاصه همه و همه چیز را مقصر می‌دانند جز خودشان.

استاد دعانویس مشهدی | رفتار پس از رهایی از امیال اگر یکی از خواسته های خود را به طور کامل و کامل مطالعه کنیم، از اسارت آن رهایی خواهیم یافت.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =