استاد طلسم

استاد دعانویس برگی

استاد دعانویس برگی | اکنون ما باید راه حل هایی را انتخاب کنیم که برای مشکلی که با آن روبرو هستیم مناسب تر هستند. ما باید راه حل ها را بیشتر بررسی کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تصمیم بگیریم که کدام یک از آنها بهترین راه حل است، کدام دومین بهترین است، و به همین ترتیب تا زمانی که یک لیست اولویت بندی شده از راه حل ها داشته باشیم.

استاد | سپس قبل از پایان جلسه طوفان فکری باید مرحله ای از آرامش کامل را طی کنیم. بازی رایگان تخیل و واقعیت قدرت تخیل زمانی که به درستی برای یافتن راه حل های خلاقانه برای مشکلات خود به کار گرفته شود دارایی قدرتمندی است.

سایت مپ الخزرا | اما اگر ما را به طرز تفکر منفی سوق دهد، احتمالاً برای رشد و رفاه ما بسیار مضر خواهد بود. اگر جلسه ما در مورد تخیل آزاد با خیال پردازی همراه شود، برای ما بسیار مضر است.

استاد دعانویس برگی

استاد دعانویس برگی | پس از پایان جلسه، فهرستی طولانی از راه‌حل‌های ممکن برای مشکل خود به دست می‌آوریم.

ذهن ما ممکن است غرق در افکاری مانند “اگر این کار را انجام دهم چه اتفاقی می افتد؟”، “اگر این کار را انجام دهم چه اتفاقی می افتد؟”، “اگر موفق نشدم چه کار خواهم کرد؟” یا “چگونه از خودم جشن بگیرم” غرق شود. موفقیت؟» مانند ساختن قلعه های شگفت انگیز در هوا است.

استاد دعانویس برگی | اگر چنین قلعه هایی بر پایه ای محکم از واقعیت ساخته نشده باشند، چه فایده ای دارند؟ آنها هیچ ارزش یا استفاده ای نخواهند داشت.

READ  شکستن طلسم طلاق

با این حال، اگر وقت خود را در رویاپردازی تلف نکنیم و از قدرت تخیل خود به درستی استفاده نکنیم، به ما کمک می کند تا راه حل های خلاقانه ای برای مشکلات خود پیدا کنیم.

استاد دعانویس برگی | آبراهام لینکلن زمانی گفت: «اگر می‌خواهید موفق باشید، سر خود را بالای ابرها نگه دارید و پاها را محکم روی زمین قرار دهید.» این بدان معناست که فرد باید آنقدر جسور باشد که در مورد بالا رفتن از بالاترین قله‌های موفقیت در زندگی فکر کند.

اما در حین انجام این کار، هرگز نباید واقعیت های اساسی زندگی را فراموش کرد. به عبارت دیگر، قدرت تخیل ما باید همراه با کار سخت واقعی باشد که برای رسیدن به موفقیت بزرگ در زندگی باید انجام دهیم.

استاد دعانویس برگی | اگر بخواهیم رویاهای خود را محقق کنیم، خیال پردازی صرف کافی نخواهد بود. ما باید اطمینان حاصل کنیم که رویاهای ما با واقعیت های واقعی زندگی مطابقت دارد.

اگر ارتباط خود را با زمین از دست بدهیم، هر امکانی وجود دارد که بی‌پایان در دنیای رویایی تخیل دریفت شویم. علاوه بر این، اگر همیشه در مورد چیزی رویاپردازی کنیم.

استاد دعانویس برگی | قدرت تخیل یا خلاقیت روانی نمی تواند بهبود یابد. در خاتمه، ممکن است بگوییم که رویاپردازی با کارگردانی خوب، متمرکز و آگاهانه به عنوان بازی آزاد تخیل شناخته می شود.

در مقابل، نوع معمول رویا، نمایش وحشیانه، کنترل نشده و ناخودآگاه قدرت تخیل است. رؤیاپردازی مناسب در درجه اول در زندگی دنیوی و به طور غیرمستقیم در مراقبه مفید است.

استاد دعانویس برگی | خودانگیختگی خلاقیت معنوی منحصر به فرد بودن خلاقیت معنوی تمرین منظم مراقبه خلاقیت روانی را بهبود می بخشد.

READ  نوشتن دعای گشایش کار و افزایش روزی

خلاقیت روانشناختی به ما کمک می کند تا بسیاری از مشکلات را در زندگی روزمره درک و حل کنیم. زندگی دنیوی ما کمتر استرس زا و کمتر مشکل می شود.

استاد دعانویس برگی | کیفیت مدیتیشن متناسب با بهبود خلاقیت روانی و بهبود زندگی روزمره بهبود می یابد. هنگامی که کیفیت مراقبه بهبود یافت، بیان خود به خودی خلاقیت معنوی آغاز می شود.

تعمق و تأمّل فلسفی بینندگان و حکیمان را می‌توان از برجسته‌ترین مظاهر خلاقیت معنوی دانست. ارتفاعات بلند ادبیات معنوی تولید شده توسط بینندگان اساساً اثر ترکیبی قدرت تخیل و دانش تجربی از دنیای درون است.

استاد دعانویس برگی | هر دوی این قوا در حکما و بینندگان به بالاترین حد کمال می رسند. دنیانشوار، یکی از بزرگترین پیشگویان ایالت ماهاراشترا در هند، تفسیری کلاسیک بر باگاواد گیتا به نام دنیانشواری نوشت.

باگاواد گیتا گفت و گوی روشنگرانه ای است بین جنگجوی آرجونا و لرد کریشنا در طول نبرد بین کائوراواس، به عنوان آدم های بد در یک طرف و پانداواس در نقش آدم های خوب در طرف دیگر.

استاد دعانویس برگی | رساله اصلی به زبان سانسکریت نوشته شده است که درک آن برای مردم عادی دشوار است.

با توجه به این مشکل، پیشگوی بزرگ دنیانشوار، که به دلیل همدلی با مردم عام بود، تفسیری به زبان محلی بر باگاواد گیتا نوشت که به نام دنیانشواری معروف است.

استاد دعانویس برگی | پس از تجربه الهی از بالاترین حالت آگاهی یا سامادی، او عشق و علاقه عمیقی به سعادت کل هستی پیدا کرد.

شفقت عمیق در قالب خلاقیت معنوی جاری شد و به عنوان کتاب مقدس برجسته ای که عموماً به نام دنیانشواری شناخته می شود بیان شد.

READ  طلسم جدایی هفت میخ

استاد دعانویس برگی | این یکی از عمیق ترین، شفاف ترین و زیباترین تفسیرهای گیتا است. هجوم خلاقیت معنوی پس از اتمام دنیاشواری ادامه یافت و در چندین رساله شگفت انگیز دیگر درباره فلسفه یوگا و زندگی معنوی که بعداً نوشت بیان شد.

این مرد بزرگ بیش از 700 سال پیش در حالی که در حالت عمیق سمادی نشسته بود، بدن فانی خود را ترک کرد. مردم هنوز او و ادبیاتش را به یاد می آورند.

استاد دعانویس برگی | می پرستند و می ستایند: صدها هزار نفر هنوز از تعالیم او پیروی می کنند و از آن بهره های فراوان می برند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یک =