استاد خراسانی دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد خراسانی دعانویس | سبزیجات کهنه، غذاهای فاسد، فضولات مدفوع و غیره مواد زائد مضری هستند که هیچ فایده ای برای انسان ندارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنچه برای انسان مضر، سمی و تهدید کننده حیات است، غذای بسیار مغذی، حیات بخش و گرانبها برای گیاهان است.

استاد | راز پشت این طرح شگفت انگیز این است که گیاهان و انسان ها به یکدیگر کمک می کنند تا بقا و رشد کنند به گونه ای که کمک به یکدیگر بار زیادی بر دوش آنها نباشد.

سایت مپ الخزرا | به همین ترتیب، مراقبه‌گر باید بداند که دریافت کمک از دیگران و کمک به دیگران ویژگی درونی طبیعت است.

استاد خراسانی دعانویس

استاد خراسانی دعانویس | واقعیت نهفته جذاب این است که جدا شدن از چیزی که نمی‌خواهد آسان‌تر از چیزی است که به شدت می‌خواهد.

بنابراین، نیازی نیست که از دریافت کمک از دیگران خجالت بکشد و همچنین نباید هنگام ارائه کمک به دیگران احساس غرور کند. پس از تمرین منظم مراقبه، فرد شروع به شناخت بهتر خود می کند.

استاد خراسانی دعانویس | معمولاً یک مراقبه پس از شناخت خود، می خواهد دانش خود را از مراقبه با دیگران به اشتراک بگذارد. هنگام اشتراک گذاری، او هرگز نباید اجازه دهد که نفسش بیش از حد متورم شود.

در حقیقت، دلیلی وجود ندارد که نسبت به اشتراک‌گذاری احساس خودخواهی کرد، زیرا کسی که اشتراک‌گذاری می‌کند نیز از چنین اشتراک‌گذاری سود می‌برد.

استاد خراسانی دعانویس | از طریق این اشتراک، فضایی در درون خود ایجاد می شود که با دانش تازه پر می شود. علاوه بر این، تنها می توان آنچه را که قبلاً از طریق تجربه شخصی شناخته شده است به اشتراک گذاشت.

READ  دعانویس استاد عرب

آنچه که فرد از قبل در مورد مدیتیشن می داند به نوعی دیگر برای خودش مفید نیست. طبیعتاً آنچه که شخص با دیگران به اشتراک می گذارد چیزی است که دیگر برای خود نیازی ندارد، بنابراین آنچه انجام می دهیم مطابق با قانون طبیعت است.

استاد خراسانی دعانویس | اگر از چیزی جدا می شوید که برای شما مفید نیست، دلیلی وجود ندارد که به آن احساس غرور کنید. غرور از هر نوعی می تواند به کیفیت تمرین مراقبه ما آسیب برساند.

بنابراین، کمک به یکدیگر یک قانون طبیعت است. عاقلانه تر است که با این قانون مبارزه نکنیم، بلکه با میل با آن همکاری کنیم.

استاد خراسانی دعانویس | بنابراین به نفع ماست که یک نگرش مفید واقعی نسبت به افراد دیگر و موجودات دیگر ایجاد کنیم. استقلال و وابستگی متقابل دیدن همزیستی هماهنگ قانون استقلال و قانون وابستگی متقابل جذاب است.

ظاهراً آنها قطب هایی از هم هستند، اما با این حال مکمل یکدیگر هستند. هر موجودی از طریق قانون استقلال اراده آزاد دارد تا انتخاب های خود را انجام دهد.

استاد خراسانی دعانویس | اما در حین انجام این کار، باید در محدوده قانون وابستگی متقابل باقی بماند. جالب اینجاست که از یک سو دو متضاد مانند استقلال و وابستگی متقابل با هم هماهنگ و از سوی دیگر بر ضد یکدیگر کار می کنند.

با این حال تعادل ظریفی بین این دو وجود دارد. قانون وابستگی متقابل برای همه موجودات و موجودات زنده به طور یکسان اعمال می شود.

استاد خراسانی دعانویس | از کرم کوچکی که زیر پای ما می خزد گرفته تا درختچه های باغچه و درختان جنگل. برای همه چیز، وحشی و اهلی قابل استفاده است.

READ  دعا نویسی و طلسم برای ازدواج

با نگاهی به همزیستی بزرگ استقلال و وابستگی متقابل، می توانیم درس مهمی بیاموزیم. درست است که ما می‌توانیم از استقلال فردی خود محافظت کنیم و آن را حفظ کنیم.

استاد خراسانی دعانویس | اما در حین انجام این کار باید قدردان باشیم که افراد دیگر نیز همین کار را انجام می‌دهند و ما نیز باید به استقلال آنها احترام بگذاریم.

حرص و آز تهدیدآمیز انسان اگرچه وابستگی متقابل یک قانون اجتناب ناپذیر طبیعت است، اما به نظر می رسد که ما انسان ها نه حاضریم آن را بپذیریم و نه به آن احترام بگذاریم.

استاد خراسانی دعانویس | ما آنقدر حریص و خودخواه شده ایم که با مادر طبیعت به عنوان دارایی شخصی خود رفتار می کنیم. ما به یافتن راه‌ها و ابزارهای جدید برای استثمار او همیشه ادامه می‌دهیم.

ما به هر چیزی که در طبیعت تولید می شود طمع داریم. طمع ما بی حد و مرز است. ما به این همه زمینی که در اختیارمان است راضی نیستیم.

استاد خراسانی دعانویس | ما به حفاری هر چیزی که در زیر زمین است ادامه می دهیم. ما می خواهیم تمام نفت را از مخازن زیرزمینی استخراج کنیم. ما همچنین می خواهیم تمام مواد معدنی، مواد معدنی و فلزات را حفاری کنیم.

ما از اقیانوس ها ماهی، خرچنگ، مروارید – هر چیزی که بتوانیم روی آن بگذاریم بیرون می آوریم. ما نگران برهنه شدن سریع جنگل های غنی نیستیم.

استاد خراسانی دعانویس | ما می‌خواهیم همه چیز را از درختان جدا کنیم: گل‌ها، میوه‌ها، برگ‌ها و تنه‌ها و همچنین ریشه‌هایشان را می‌خواهیم.

ما می‌خواهیم حیوانات را خشک کنیم بدون اینکه شیری برای فرزندانشان باقی بگذاریم که واقعاً برای آنها تولید می‌شود.

READ  طلسم رزق و روزی فراوان

استاد خراسانی دعانویس | ما می خواهیم تخم مرغ و گوشت آنها را بخوریم. پوست آن‌ها را می‌کشیم، دندان‌هایشان را می‌کشیم و از استخوان‌ها و خزشان استفاده می‌کنیم.

طمع ما روز به روز به نسبت تصاعدی در حال افزایش است. به نظر می رسد که ما کاملاً حس تعادل خود را از دست داده ایم و افکار و اعمال ما راه خود را گم کرده اند.

استاد خراسانی دعانویس | ما فقط نگران رفاه انسان ها هستیم که به ضرر رفاه و بقای بقیه جهان و موجودات آن است. ما این کار را با بی توجهی کامل به قانون اساسی وابستگی متقابل انجام می دهیم.

ما همه چیز را از طبیعت می گیریم، اما چیزی را پس نمی دهیم. ما به راحتی فراموش می کنیم که همانطور که ما به چیزهای متفاوت از طبیعت نیاز داریم.

استاد خراسانی دعانویس | طبیعت نیز در ازای آن به چیزهای خاصی از ما نیاز دارد. قرار است به درستی از طبیعت مراقبت کنیم و از رفاه آن نیز اطمینان حاصل کنیم.

 

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 20 =

نوشته های مشابه