استاد طلسم

استاد خراسانی دعانویس

استاد خراسانی دعانویس | سبزیجات کهنه، غذاهای فاسد، فضولات مدفوع و غیره مواد زائد مضری هستند که هیچ فایده ای برای انسان ندارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آنچه برای انسان مضر، سمی و تهدید کننده حیات است، غذای بسیار مغذی، حیات بخش و گرانبها برای گیاهان است.

استاد | راز پشت این طرح شگفت انگیز این است که گیاهان و انسان ها به یکدیگر کمک می کنند تا بقا و رشد کنند به گونه ای که کمک به یکدیگر بار زیادی بر دوش آنها نباشد.

سایت مپ الخزرا | به همین ترتیب، مراقبه‌گر باید بداند که دریافت کمک از دیگران و کمک به دیگران ویژگی درونی طبیعت است.

استاد خراسانی دعانویس

استاد خراسانی دعانویس | واقعیت نهفته جذاب این است که جدا شدن از چیزی که نمی‌خواهد آسان‌تر از چیزی است که به شدت می‌خواهد.

بنابراین، نیازی نیست که از دریافت کمک از دیگران خجالت بکشد و همچنین نباید هنگام ارائه کمک به دیگران احساس غرور کند. پس از تمرین منظم مراقبه، فرد شروع به شناخت بهتر خود می کند.

استاد خراسانی دعانویس | معمولاً یک مراقبه پس از شناخت خود، می خواهد دانش خود را از مراقبه با دیگران به اشتراک بگذارد. هنگام اشتراک گذاری، او هرگز نباید اجازه دهد که نفسش بیش از حد متورم شود.

در حقیقت، دلیلی وجود ندارد که نسبت به اشتراک‌گذاری احساس خودخواهی کرد، زیرا کسی که اشتراک‌گذاری می‌کند نیز از چنین اشتراک‌گذاری سود می‌برد.

استاد خراسانی دعانویس | از طریق این اشتراک، فضایی در درون خود ایجاد می شود که با دانش تازه پر می شود. علاوه بر این، تنها می توان آنچه را که قبلاً از طریق تجربه شخصی شناخته شده است به اشتراک گذاشت.

READ  شکستن طلسم روغن گرگ

آنچه که فرد از قبل در مورد مدیتیشن می داند به نوعی دیگر برای خودش مفید نیست. طبیعتاً آنچه که شخص با دیگران به اشتراک می گذارد چیزی است که دیگر برای خود نیازی ندارد، بنابراین آنچه انجام می دهیم مطابق با قانون طبیعت است.

استاد خراسانی دعانویس | اگر از چیزی جدا می شوید که برای شما مفید نیست، دلیلی وجود ندارد که به آن احساس غرور کنید. غرور از هر نوعی می تواند به کیفیت تمرین مراقبه ما آسیب برساند.

بنابراین، کمک به یکدیگر یک قانون طبیعت است. عاقلانه تر است که با این قانون مبارزه نکنیم، بلکه با میل با آن همکاری کنیم.

استاد خراسانی دعانویس | بنابراین به نفع ماست که یک نگرش مفید واقعی نسبت به افراد دیگر و موجودات دیگر ایجاد کنیم. استقلال و وابستگی متقابل دیدن همزیستی هماهنگ قانون استقلال و قانون وابستگی متقابل جذاب است.

ظاهراً آنها قطب هایی از هم هستند، اما با این حال مکمل یکدیگر هستند. هر موجودی از طریق قانون استقلال اراده آزاد دارد تا انتخاب های خود را انجام دهد.

استاد خراسانی دعانویس | اما در حین انجام این کار، باید در محدوده قانون وابستگی متقابل باقی بماند. جالب اینجاست که از یک سو دو متضاد مانند استقلال و وابستگی متقابل با هم هماهنگ و از سوی دیگر بر ضد یکدیگر کار می کنند.

با این حال تعادل ظریفی بین این دو وجود دارد. قانون وابستگی متقابل برای همه موجودات و موجودات زنده به طور یکسان اعمال می شود.

استاد خراسانی دعانویس | از کرم کوچکی که زیر پای ما می خزد گرفته تا درختچه های باغچه و درختان جنگل. برای همه چیز، وحشی و اهلی قابل استفاده است.

READ  دعانویس در سیستان و بلوچستان

با نگاهی به همزیستی بزرگ استقلال و وابستگی متقابل، می توانیم درس مهمی بیاموزیم. درست است که ما می‌توانیم از استقلال فردی خود محافظت کنیم و آن را حفظ کنیم.

استاد خراسانی دعانویس | اما در حین انجام این کار باید قدردان باشیم که افراد دیگر نیز همین کار را انجام می‌دهند و ما نیز باید به استقلال آنها احترام بگذاریم.

حرص و آز تهدیدآمیز انسان اگرچه وابستگی متقابل یک قانون اجتناب ناپذیر طبیعت است، اما به نظر می رسد که ما انسان ها نه حاضریم آن را بپذیریم و نه به آن احترام بگذاریم.

استاد خراسانی دعانویس | ما آنقدر حریص و خودخواه شده ایم که با مادر طبیعت به عنوان دارایی شخصی خود رفتار می کنیم. ما به یافتن راه‌ها و ابزارهای جدید برای استثمار او همیشه ادامه می‌دهیم.

ما به هر چیزی که در طبیعت تولید می شود طمع داریم. طمع ما بی حد و مرز است. ما به این همه زمینی که در اختیارمان است راضی نیستیم.

استاد خراسانی دعانویس | ما به حفاری هر چیزی که در زیر زمین است ادامه می دهیم. ما می خواهیم تمام نفت را از مخازن زیرزمینی استخراج کنیم. ما همچنین می خواهیم تمام مواد معدنی، مواد معدنی و فلزات را حفاری کنیم.

ما از اقیانوس ها ماهی، خرچنگ، مروارید – هر چیزی که بتوانیم روی آن بگذاریم بیرون می آوریم. ما نگران برهنه شدن سریع جنگل های غنی نیستیم.

استاد خراسانی دعانویس | ما می‌خواهیم همه چیز را از درختان جدا کنیم: گل‌ها، میوه‌ها، برگ‌ها و تنه‌ها و همچنین ریشه‌هایشان را می‌خواهیم.

ما می‌خواهیم حیوانات را خشک کنیم بدون اینکه شیری برای فرزندانشان باقی بگذاریم که واقعاً برای آنها تولید می‌شود.

READ  طلسم برای ازدواج دختر مجرد

استاد خراسانی دعانویس | ما می خواهیم تخم مرغ و گوشت آنها را بخوریم. پوست آن‌ها را می‌کشیم، دندان‌هایشان را می‌کشیم و از استخوان‌ها و خزشان استفاده می‌کنیم.

طمع ما روز به روز به نسبت تصاعدی در حال افزایش است. به نظر می رسد که ما کاملاً حس تعادل خود را از دست داده ایم و افکار و اعمال ما راه خود را گم کرده اند.

استاد خراسانی دعانویس | ما فقط نگران رفاه انسان ها هستیم که به ضرر رفاه و بقای بقیه جهان و موجودات آن است. ما این کار را با بی توجهی کامل به قانون اساسی وابستگی متقابل انجام می دهیم.

ما همه چیز را از طبیعت می گیریم، اما چیزی را پس نمی دهیم. ما به راحتی فراموش می کنیم که همانطور که ما به چیزهای متفاوت از طبیعت نیاز داریم.

استاد خراسانی دعانویس | طبیعت نیز در ازای آن به چیزهای خاصی از ما نیاز دارد. قرار است به درستی از طبیعت مراقبت کنیم و از رفاه آن نیز اطمینان حاصل کنیم.

 

 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یک =