استاد طلسم

استاد حبیب فتوت دعانویس

استاد حبیب فتوت دعانویس | ما معمولاً در حین گذراندن تجربیات خوشایند مشکلات زیادی نداریم، اما اگر واکنش‌های شخصی نسبت به فقدان چنین تجربیاتی داشته باشیم، ظاهر می‌شوند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | لحظه ای که شروع به نگه داشتن یک تجربه خوشایند برای مدت طولانی می کنیم، یا انتظار داریم بارها و بارها همان تجربه را داشته باشیم، مشکلات شروع به ظهور می کنند.

استاد | بنابراین، مشکلات ما بیشتر به نحوه پاسخ ما به لذت ها بستگی دارد تا خود لذت های واقعی. پس از تجربه مکرر لذت ها، ما به آنها میل می کنیم.

سایت مپ الخزرا | بعداً اگر همین لذت ها از ما دریغ شود، با مشکلاتی مواجه می شویم. داستان یک گدا در این زمینه کاملاً مناسب است. یک بانوی پارسا از یک شهر مرتباً به یک گدا مقداری غذا می داد.

استاد حبیب فتوت دعانویس

استاد حبیب فتوت دعانویس | هر بار که برای صدقه به خانه اش می آمد، به او غذای فراوان می داد. بعد از چند روز او شروع کرد به حساب او در هنگام آشپزی برای خانواده اش. این تمرین برای چند هفته ادامه یافت.

حالا گدا مجبور نبود به دنبال غذا بدود. هر روز به همان خانه می رفت و به مقدار کافی غذای تازه تهیه می کرد تا اشتهایش سیر شود. کم کم گدا به آن عادت کرد.

استاد حبیب فتوت دعانویس | او احساس می کرد که اکنون همه چیز برای او تضمین شده است. او فکر می کرد که اکنون در “حرفه” خود مستقر شده است. روی صورتش شروع به نشان دادن کرد.

READ  نوشتن دعا برای سر به راه شدن فرزند

او هم کمی وزن اضافه کرد. پس از چند هفته، او کاملاً فراموش کرد که یک گدا است و احساس کرد که این «حق» اوست که از آن خانه غذا بگیرد.

استاد حبیب فتوت دعانویس | یک روز پس از دریافت سهمیه صدقه روزانه به خانم خانه گفت: «دوست دارم برای فردا یک کیک شکلاتی بزرگ بخورم.» از او پرسید: «چرا؟ موضوع چیه؟

چرا کیک می‌خواهی؟» وقتی شنید که او گفت: «از غذای معمولی خسته شده‌ام، شوکه شد. من یک تغییر می خواهم. فردا تولد من است و من انتظار دارم چند گدا بیایند و آن را جشن بگیرند!»

استاد حبیب فتوت دعانویس | ممکن است به این گدا بخندیم. اما آیا همه ما در یک قایق دریانوردی نمی کنیم؟ در ابتدا، گدا برای زنده ماندن خود تقاضای غذا می کرد، اما بعداً آن را بدیهی می دانست.

آیا وقتی به دنبال لذت هستیم، همین کار را نمی کنیم؟ آیا ما به لذت ها عادت نمی کنیم و مشتاق به داشتن آنها بیشتر و بیشتر نمی شویم؟ آیا ما مدام به آنها نمی چسبیم؟

استاد حبیب فتوت دعانویس | به آنها وابسته شوید؟ مدیتیشن به ما کمک می کند تا محیط و خودمان را درک کنیم به طور کلی، مدیتیشن نوشدارویی برای همه مشکلات ما است.

با تمرین صحیح یوگا و مدیتیشن، ابتدا یاد می گیریم که چگونه با خود و سپس با محیط خود رابطه خوبی برقرار کنیم. با انجام این کار، دیدگاهی واقع بینانه و عملی از زندگی ایجاد می کنیم.

استاد حبیب فتوت دعانویس | حالا دیگر نباید نگران مشکلاتمان باشیم. ما می توانیم هر زمان که ظاهر می شوند به خوبی با آنها رفتار کنیم. واقعاً چه زمانی می توانیم بگوییم که یک مشکل خاص حل شده است؟

READ  طلسم‌مرگ

اولاً وقتی واقعاً حل شد. ثانیاً وقتی متوجه می شویم که قابل حل نیست. و ثالثاً وقتی از آن مشکل فراتر می رویم یا از آن فراتر می رویم.

استاد حبیب فتوت دعانویس | مشکلات قابل حل بیکاری می تواند مشکل بزرگی برای جوانان باشد. مدیتیشن می تواند به حل این مشکل کمک کند. مدیتیشن اساساً شامل مشاهده خود و خودآموزی است.

با تمرین منظم مدیتیشن، جوان علایق و ناخوشایندها، قابلیت ها و ضعف های خود را بهتر درک می کند. علاوه بر این، مدیتیشن به او کمک می‌کند تا در خودآگاهی رشد کند.

استاد حبیب فتوت دعانویس | که برای انتخاب‌های خوب از گزینه‌های شغلی در دسترس او مفید خواهد بود. او ممکن است مجبور شود تصمیمات شغلی قبلی خود را در پرتو این مطالعه خود بررسی کند و تصمیم بگیرد که واقعاً می‌خواهد چه کاری انجام دهد، آیا ممکن است بخواهد خودش یک کسب‌وکار را اداره کند یا به دنبال شغلی برود.

اگر به انجام کاری بسنده کند، باید به مسائل مربوطه فکر کند، مثلاً کدام شغل، کجا، آیا چنین مشاغلی به راحتی در دسترس هستند یا نه، با چه دستمزدی و غیره. پس از ارزیابی موقعیت و برنامه ریزی مناسب، او باید در مکانی مناسب که دوست دارد آن را انجام دهد.

استاد حبیب فتوت دعانویس | به جستجوی شغل مناسب بپردازد. اگر او به طور منظم مدیتیشن را تمرین کند، می تواند این تمرین را بهتر انجام دهد و در مورد شغل نیز انتخاب درستی داشته باشد.

 

 


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =