استاد حبیب دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد حبیب دعانویس | مدیتیشن امروزه به یک موضوع رایج در فکر و درمان در سراسر جهان تبدیل شده است. این امر عمدتاً به دلیل تأکید معلمان بزرگ هندی در سفرهای جهانی خود در قرن گذشته بر مراقبه رخ داده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از سوامی ویوکاناندا در آغاز قرن بیستم تا سری آئوروبیندو، رامانا ماهارشی، پاراماهانسا یوگاناندا، بسیاری از شاگردان سوامی شیواناندا از ریشیکش، و ماهاریشی ماهش یوگی و جنبش مراقبه متعالی او، معلمان هند پیام مراقبه را به ارمغان آورده اند.

استاد | تمام گوشه های کره زمین زندگی بدون مدیتیشن زندگی واقعی نیست. بدون مدیتیشن ما بر سطح وجودمان می مانیم و نمی توانیم با استاد حبیب دعانویس اعماق واقعی حقیقت و زیبایی نهفته در درون همه ما تماس بگیریم.

سایت مپ الخزرا | به همین ترتیب، یک فرهنگ بدون سنت مراقبه، یک فرهنگ ظاهری و ظاهری است که هنوز با چشمه های زندگی و خلاقیت درون تماس نداشته است.

استاد حبیب دعانویس

استاد حبیب دعانویس | در حالی که دنیای مدرن به آموزش افتخار می کند، هنوز در آموزش نحوه استفاده صحیح از ذهن خود ناتوان است.

فاقد علم آگاهی است که بتواند علوم مادی خود را تکمیل کند. نتیجه این است که امروزه بسیاری از مردم به طور غیر ضروری از نظر روانی رنج می‌برند.

استاد حبیب دعانویس : حتی آنهایی که ثروتمند یا تحصیلکرده هستند. آنها قربانی انگیزه‌های ذهنی و عاطفی خود هستند که نمی‌دانند چگونه آن‌ها را مدیریت کنند و افکارشان بر آنها حکومت می‌کند.

آنها طعمه پیشنهادها، نفوذ و تبلیغات هستند و نمی دانند واقعا چه کسانی هستند یا هدف واقعی آنها در زندگی چیست.

READ  نوشتن دعا برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر

استاد حبیب دعانویس : تنها راه حل چنین آشفتگی و آشفتگی درونی، مراقبه است. مراقبه کلید همه شادی های پایدار است زیرا همه شادی های پایدار باید در درون ما ساکن شوند.

اگر از چیزی بیرونی می آید، در نهایت باید آن را از دست بدهیم، هر چقدر هم که سخت تلاش کنیم آن را نگه داریم. هرگز واقعاً مال ما نیست.

استاد حبیب دعانویس : هنگامی که ما شخص یا شیء شادی خود را از دست می دهیم، غم و اندوه و درد برای ما باقی می ماند.

از سوی دیگر، لذت مدیتیشن هرگز نمی تواند از بین برود. حتی پس از مرگ جسد نیز ما را دنبال می کند.

استاد حبیب دعانویس : با این حال، لذت مراقبه به راحتی به دست نمی آید. شادی پاداش درازمدت است اما به ندرت تجربه اولیه مدیتیشن است.

ما ابتدا باید از کسالت و حواس پرتی ذهن عبور کنیم تا به سعادت عمیق تر آن برسیم. ما باید امواج سطحی اقیانوس ذهن را آرام کنیم تا به جریان های عمیق آگاهی در پشت و فراتر از حواس برسیم.

استاد حبیب دعانویس : این نیاز به زمان، صبر و عمق ذهن و شخصیت دارد. اگر این عزم را نداشته باشیم، مدیتیشن به سرعت خشک و بی معنی می شود.

مدیتیشن راهی مستقل برای تغییر آگاهی ما است، تا ما را از حوزه دلخراش نگرانی های خود محوری به قلمرو سعادتمندانه آگاهی بالاتر ببریم.

استاد حبیب دعانویس : با این حال، در حالی که بسیاری از مردم از مدیتیشن صحبت می‌کنند و بسیاری آن را تمرین می‌کنند، تعداد کمی از آنها پاداش بیشتری کسب می‌کنند.

READ  طلسم‌مرگ

این به این دلیل است که ما اغلب در زندگی و شخصیت خود فاقد پایه ای هستیم که به مدیتیشن اجازه دهیم برای ما کار کند.

استاد حبیب دعانویس : فرهنگ ما نیز تشویق یا حمایتی را برای پیگیری آن فراهم نمی کند.

همانطور که یوگی دکتر سامپراساد وینود خیلی ساده و شیوا اشاره می کند، مدیتیشن ماهیت واقعی ماست.

استاد حبیب دعانویس : این ایده به یوگا سوتراهای پاتانجلی برمی گردد. ویاسا در تفسیر خود بر سوترا اول اشاره می‌کند که سامادی ماهیت (دارمای) ذهن (چیتا) است.

مشکل این است که ذهن دو ماهیت دارد. بخشی از ماهیت آن، جنبه یا پتانسیل بالاتر آن، ظرفیت مراقبه، عشق ذهن به صلح و حقیقت است.

استاد حبیب دعانویس : اما جنبه دیگر، ماهیت پایین آن که در فرهنگ خود تحریک می کنیم، حواس پرتی و تأثیرپذیری است، ظرفیت ذهن برای گم شدن در دنیای بیرون و توهمات آن.

ماهیت عالی ذهن که با نگاه کردن به درون آشکار می شود، مراقبه است، اما ماهیت پایین آن، وقتی به بیرون می نگریم، دلبستگی به اشیاء بیرونی است که به دنبال چیزهای جهان بی پایان می دوند.

استاد حبیب دعانویس : ماهیت واقعی ذهن، زمانی که آن را از تأثیرات خارجی دور نگه داریم، مراقبه است.

اما ماهیت پایین ذهن، زمانی که آن را به روی تأثیرات خارجی باز می کنیم، از دست دادن توجه و انکار مراقبه است.

استاد حبیب دعانویس : ذهن بسیار آسیب پذیر است و به راحتی تحت تأثیر قرار می گیرد. ریشه معنوی دارد اما مانند میوه تازه به راحتی فاسد می شود.

READ  طلسم فلفل سیاه

ما باید تلاش کنیم تا آن را از تأثیرات خارجی که باعث عدم تعادل آن می شود، دور نگه داریم.

استاد حبیب دعانویس : این اهمیت چیتاوریتینیرودای پاتانجالی است که تکانه های ذهن را کنترل می کند.

هنگامی که ذهن تحت تأثیر زیاده‌خواهی‌های حسی قرار می‌گیرد، به راحتی ماهیت خود را از دست می‌دهد و خود را بر روی جهان می‌اندازد.

استاد حبیب دعانویس : مانند کودکی است که تربیت نادرست دارد و با بسیاری از عادات بد غیر ضروری بزرگ می شود.

9 راز مدیتیشن موفق اثر مهمی است که به مشکلات مدیتیشن می پردازد و راه های عملی برای غلبه بر آنها را نشان می دهد.

استاد حبیب دعانویس : دکتر وینود یوگی خاطرنشان می کند که به راحتی می توان در مدیتیشن فشار آورد یا به روشی مصنوعی به آن نزدیک شد.

طبیعی بودن سخت است و تلاش برای طبیعی بودن اغلب جزو ساختگی ترین کارهایی است که می توانیم انجام دهیم.

استاد حبیب دعانویس : مشکل این است که نفس سعی می کند به طور ارادی مدیتیشن کند و مراقبه را به نمایش یا نبرد تبدیل می کند. همیشه باید با مدیتیشن ملایم بود.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 3 =

نوشته های مشابه