استاد امانی دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد امانی دعانویس | یک فرد معمولی با دیدن یک گدای فقیر و فرسوده در خیابان احساس دفع می‌کند، اما فردی دلسوز مانند مادر ترزا او را به خانه می‌برد تا حمام کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | لباس بپوشد و به او غذا بدهد. نگاه کردن به یک لباس زیبا در فروش در یک مغازه گران قیمت، حالات روحی متفاوتی را در مرد و همسرش ایجاد می کند.

استاد | ممکن است شوهر تمایل داشته باشد آن را برای همسرش بخرد، اما با نگاه کردن به قیمت لباس، ممکن است احساس کند که آن پول را برای همسر و فرزندانش خرج کند.

سایت مپ الخزرا | یک ضرب المثل زیبا در سانسکریت وجود دارد: “گناهان توسط بدن ما انجام نمی شود، بلکه توسط ذهن ما انجام می شود.” هنگامی که با یک دوست عزیز، همسر عزیز یا دختری با در آغوش گرفتن و یک بوسه سلام می کنیم.

استاد امانی دعانویس

استاد امانی دعانویس | بدن ما به همان شکل باقی می ماند. در هر مورد، اما احساسات و حالات درونی ما هر بار کاملاً متفاوت است. عمل فیزیکی در آغوش گرفتن و بوسیدن ثابت می ماند، اما حالت درونی وجود هر بار متفاوت است.

به عنوان یک مراقبه، ما باید تفاوت های ظریف بین تجربیات دنیای بیرون و دنیای درون را درک کنیم. به این ترتیب، ما می توانیم یاد بگیریم که آنها را بر اساس ارزش واقعی و شایستگی فردی آنها مدیریت کنیم.

استاد امانی دعانویس | بنابراین، ما می توانیم تعادل شگفت انگیزی بین زندگی دنیوی و زندگی معنوی خود برقرار کنیم. رویکرد بنیادین به زندگی انسان ها با یکدیگر متفاوت هستند زیرا آنها به زندگی متفاوت برخورد می کنند.

READ  طلسم افسون برای ازدواج سریع

برای مثال، کسانی که «زندگی می‌کنند تا بخورند» با کسانی که «می‌خورند تا زندگی کنند» بسیار متفاوت هستند.

استاد امانی دعانویس | کسانی که برای خوردن غذای خوب زندگی می کنند به آن وابسته می شوند و از نظر ذهنی در طعم آن غرق می شوند.

آنها دائماً درگیر افکاری هستند که در مورد غذایی که خورده اند یا در شرف خوردن هستند. طبیعتاً به سختی جایی در آگاهی آنها برای مسائل مهم دیگری مانند مدیتیشن باقی می ماند.

استاد امانی دعانویس | در مقابل، کسانی که غذا می خورند تا زنده بمانند، هرگز اجازه نمی دهند که فکر غذا یا طعم آن برای مدت طولانی ذهنشان را به خود مشغول کند.

هر دو دسته از افراد می توانند غذای مشابهی بخورند، اما به دلیل اینکه طرز فکر متفاوتی دارند، طعم آن برای آنها متفاوت است.

استاد امانی دعانویس | کسی که فقط به غذا و طعم آن علاقه دارد، آن را برای طعم می خورد. هر وقت غذا می خورد، می خواهد کامش را با طعمش سیر کند.

چنین فردی نمی تواند واقعاً از غذایی که می خورد لذت ببرد، زیرا ذهن او درگیر انتظارات در مورد طعم است. از سوی دیگر، فردی که چندان نگران طعم غذایی که می‌خورد.

استاد امانی دعانویس | از نظر ذهنی آزاد می‌ماند تا از طعم آن لذت ببرد و قدر آن را بیشتر بداند. برای لذت خوردن آن را می خورد. چیزهای دیگر برای او مهم نیست.

از هر غذایی که می خورد فارغ از طعم آن لذت می برد و در نتیجه بیشتر از آن لذت می برد. بین نگرش کسی که چیزی را به خاطر عشق فدا کرده و کسی که چیزی را با عشق فدا کرده یک دنیا تفاوت است.

READ  طلسم رزق و روزی مغازه

استاد امانی دعانویس | کسی که به خاطر عشق فداکاری کرده است بعداً برای ارضای منافع شخصی خودخواهانه از آن سوء استفاده می کند.

او مدام بر طبل خودش می‌کوبد تا از این قربانی‌ها سود ببرد. از سوی دیگر، کسانی که با عشق چیزی را قربانی می کنند، آن را از صمیم قلب انجام می دهند.

استاد امانی دعانویس | آنها آنقدر این کار را با خوشحالی انجام می دهند که بدون اینکه واقعاً برای آن تلاش کنند، پاداشی طبیعی از رضایت درونی دریافت می کنند.

نتایج اقدامات آنها در خود فداکاری آنها ساخته می شود. در مورد آدمی که برای شادی غذا می خورد و کسی که با لذت غذا می خورد همین اتفاق می افتد.

استاد امانی دعانویس | کسی که با لذت غذا می خورد از غذایش بیشتر لذت می برد، زیرا دلبستگی به طعم آن ندارد.

از سوی دیگر، کسی که غذا را به خاطر لذتی که از خوردنش به دست می‌آورد می‌خورد، در حین خوردن غذا و همچنین پس از خوردن آن، از نظر ذهنی به آن وابسته می‌ماند.

استاد امانی دعانویس | اگر ذهن ما به غذا وابسته باشد، دائماً به سمت طعم، طعم و غیره جذب می شود. طبیعتاً نمی توانیم مراقبه را به درستی تمرین کنیم.

نظافت یک امر ضروری است آراستن ذهن ما برای سفر درونی مدیتیشن می تواند کمی دشوار باشد. اگر ذهن ما در افکار مربوط به اشیاء مختلف از دنیای بیرون غرق شود.

استاد امانی دعانویس | این سفر دشوارتر از آنچه باید باشد می شود. اگر نتوانیم ذهن خود را کنار هم نگه داریم و به آرامی آن را به درون هدایت کنیم.

READ  شکستن انواع طلسم

تمرین مراقبه برای ما بسیار دشوار خواهد بود. اگر از مدیتیشن برایمان خیلی سخت باشد، نمی‌توانیم لذت ببریم، و اگر از آن لذت نبریم، نمی‌توانیم آن را به صورت طولانی‌مدت انجام دهیم.

استاد امانی دعانویس | تا زمانی که مدیتیشن را مداوم و صبورانه برای مدت طولانی تمرین نکنیم، نمی‌توانیم در مسیر تکامل معنوی پیشرفت زیادی داشته باشیم.

کسی که «می خورد تا زندگی کند» و «با عشق فداکاری می کند» آدم دیگری است. او می تواند ذهن خود را راحت تر و خیلی سریع تر تثبیت کند.

استاد امانی دعانویس | او مطمئناً اهمیت و سودمندی اشیاء مختلفی را که در دنیای بیرون در دسترس او هستند می داند، اما هرگز اجازه نمی دهد که تحت تأثیر آن اشیاء قرار گیرد.

او می داند که غذا برای بقا ضروری است، اما بیشتر بر درک سایر مسائل مهم زندگی متمرکز است. به غذایی که می خورد اهمیت زیادی نمی دهد و از اهمیت آن می کاهد.

استاد امانی دعانویس | طبیعتاً ذهن او هرگز درگیر افکاری در مورد غذایی که دیروز خورده یا امروز می خورد یا فردا خواهد خورد، نمی شود.

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نوزده =

نوشته های مشابه