استاد الیاس دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد الیاس دعانویس | گفته می شود زمانی که شنکر ماهاراج به حالت خلسه عمیق می رفت، بزاق به معنای واقعی کلمه از دهانش می ریخت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او بارها از افرادی که به ملاقاتش می رفتند سوء استفاده می کرد. گاهی اوقات هنگام صحبت با آنها از الفاظ نامفهوم و الفاظ کثیف استفاده می کرد.

استاد | سیگار هم می کشید. اما کسانی که او را خوب می‌شناختند می‌گفتند که او واقعاً فردی عاقل و آزاده بود. ممکن است فرد متحیر شود که چگونه آن افراد می توانستند حکمت او را تشخیص دهند.

سایت مپ الخزرا | اما پاسخ آسان است: آنها کسانی بودند که می توانستند ظاهر بیرونی او را کاملاً نادیده بگیرند و از اقتدار روحانی نهفته در زیر چنین ظاهری قدردانی کنند.

استاد الیاس دعانویس

استاد الیاس دعانویس | اگر به عارفی مانند شانکار ماهاراج برخورد کنید، احتمالاً در ظاهر او چیزی جذاب یا ارزش پسندیدن پیدا نمی کنید.

ماهارشی وینود، پدرم، بسیار به شانکار ماهاراج نزدیک بود. ماهارشی مراسم معنوی خاصی را برای احیای جسد شنکر مهاراج انجام داد تا آخرین پیام را برای شاگردانش دریافت کند.

استاد الیاس دعانویس | اوپاسانی مهاراج یکی دیگر از عارفانی بود که استاد روحانی اصیل نیز بود. او قبلاً در یک زباله دانی زندگی می کرد و به سمت افرادی که برای دیدن او می آمدند سنگ پرتاب می کرد.

اما او در وداها، کهن ترین ادبیات معنوی شناخته شده برای بشر، یک مرجع بزرگ بود. یک حکیم واقعی نگران این نیست که آیا مردم اقتدار معنوی خود را می پذیرند یا نه.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج دختر مجرد

استاد الیاس دعانویس | برای چنین افرادی فرقی نمی کند که دیگران تحت تأثیر خرد آنها قرار بگیرند یا نه. آنها نگران این نیستند که دیگران چه برداشتی از آنها دارند. راماکریشنا پاراماهانسا در زمان خود به عنوان یک “کشیش دیوانه” شناخته می شد.

هر جا، در هر زمان، به هر دلیل جزئی، او به حالت خلسه عمیق ماورایی می رفت. ویوکاناندا شاگرد مورد علاقه او بود که توجه زیادی به جنون ظاهری این کشیش نداشت.

استاد الیاس دعانویس | اما سعی کرد این نوع خاص جنون را برای کشف اقتدار معنوی این شخص شگفت انگیز درک کند و او را مرشد خود قرار داد.

تاریخ ثابت می کند که او تصمیم درستی گرفت، زیرا این تصمیم تحولی اساسی در زندگی او به ارمغان آورد. این امکان پذیر بود زیرا ویوکاناندا می‌توانست با راماکریشنا در قلمرو خود واقعی، که زیرلایه همه هستی است، ارتباط برقرار کند.

استاد الیاس دعانویس | در این مرحله، ما باید در مورد برخی موارد شفاف باشیم. این درست است که یک فرد کثیف لزوماً در درون “کثیف” نیست.

او در واقع می تواند یک فرد آزاد شده باشد. اما این هم درست نیست که هر آدم کثیفی که از مردم سوء استفاده می کند و کتک می زند یک استاد واقعی است.

استاد الیاس دعانویس | به طور مشابه، یک فرد ساده به نظر ممکن است از درون آنقدرها هم ساده نباشد. این اشتباه است که فرض کنیم کسی که لباس های گرانقیمت به تن دارد.

احتمالاً فردی آزاده نیست. یک چیز مسلم است – بینایی فیزیکی ما به اندازه کافی خوب نیست که بتوانیم به طور دقیق ارزیابی کنیم که آیا یک فرد آزاد شده است یا نه.

READ  استاد طلسم صبی

استاد الیاس دعانویس | یک دید درونی کاملاً توسعه یافته چیزی است که برای این منظور به آن نیاز داریم. آنچه که بینش درونی ما در مورد یک شخص به ما می گوید مهم تر از این است که او به چشمان فانی ما چگونه می نگرد.

چگونه دید درونی را توسعه دهیم یاد بگیرید چگونه وارد ذهن شوید ما باید درک کنیم که چگونه بینش درونی خود را توسعه دهیم تا فرد مناسبی را پیدا کنیم که باید مراقبه را از او بیاموزیم.

استاد الیاس دعانویس | بدون شک نمی توان آن را در کلاس درس آموخت. امروزه می دانیم که تقریباً برای همه چیز کلاس هایی وجود دارد: «چگونه دوست داشته باشیم»، «چگونه مردم را جذب کنیم»، «چگونه در شغل خود ارتقا پیدا کنیم» و غیره.

تحت چنین شرایطی، نباید از یافتن آگهی برای کلاس «توسعه دید درونی» تعجب کرد. بهترین راه برای توسعه دید درونی ما این است که چشمانمان را برای مشاهده اتفاقات اطرافمان باز نگه داریم.

استاد الیاس دعانویس | هر تجربه ای را با ذهنی بی طرف پشت سر بگذاریم. ما نباید کسی را از روی ظاهرشان قضاوت کنیم، بلکه سعی کنیم لایه های عمیق تر ذهن او را درک کنیم.

برای اعتماد به احساسات درونی خود نیز باید تلاش ویژه ای انجام دهیم. در دنیای امروز، در اکثر مؤسسات آموزشی و احتمالاً در کل سیستم آموزشی، می‌بینیم که بیشتر بر نحوه ارائه خود به دیگران تأکید می‌شود.

استاد الیاس دعانویس | تا احساسات و برداشت‌های واقعی فردی. به همین دلیل است که ما هرگز یاد نمی گیریم به احساسات واقعی خود احترام بگذاریم.

READ  شکستن طلسم ازدواج نکردن

ما تصور می کنیم که هر آنچه در قلب خود احساس می کنیم احتمالاً اشتباه یا نادرست است. وقتی این به طور منظم و طولانی مدت اتفاق می افتد.

استاد الیاس دعانویس | ما شروع به از دست دادن ایمان به احساسات درونی خود می کنیم. فقدان ایمان در نهایت باعث می شود به هر چیزی که فرد با شک و تردید نگاه می کند، تمایل پیدا کند. این دقیقاً همان چیزی است که برای اکثر مردم اتفاق می افتد.

 

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =

نوشته های مشابه