استاد اللهیاری دعانویس


نظرات

مقاله علمی

استاد طلسم

استاد اللهیاری دعانویس | وقتی فردی که دائماً دنبال لذت می دود، به مدیتیشن روی می آورد، به ندرت این کار را انجام می دهد زیرا به یادگیری مراقبه علاقه مند است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | او می خواهد مدیتیشن را بیاموزد زیرا کاملاً از لذت های معمول خود خسته شده است. برای اکثر افرادی مانند آن، مدیتیشن یک تغییر خوشایند در روال زندگی آنها ایجاد می کند.

استاد | آنها علاقه مند هستند که نوع متفاوتی از لذت را از طریق مدیتیشن دنبال کنند. برخی از آنها این کار را انجام می دهند زیرا “آرامش” ذهنی می خواهند.

سایت مپ الخزرا | برخی این کار را انجام می دهند زیرا می خواهند با افتخار در مهمانی ها با دوستان خود در مورد آن صحبت کنند.

استاد اللهیاری دعانویس

استاد اللهیاری دعانویس | در هند، بسیاری از مردم یا یک بار در هفته یا حداقل یک بار در هر دو هفته روزه می گیرند. شما می توانید هر روز از هفته را انتخاب کنید.

زیرا هر روز یک روز مبارک برای فدائیان یک یا آن خداست. شما نیز انتخاب گسترده ای دارید، زیرا صدها خدا برای پرستش در دسترس هستند.

استاد اللهیاری دعانویس | اما در چنین روزهایی مردم واقعاً به معنای واقعی روزه نمی گیرند. آنها فقط غذای مخصوص تهیه شده می خورند که قرار است فقط در روزه ها خورده شود.

این غذای مخصوص روزه داران به قدری لذیذ است که مشتاقان در آن روزها بیشتر از آنچه معمولاً می خورند غذا می خورند.

استاد اللهیاری دعانویس | بنابراین، به طرز متناقضی، بسیاری از کسانی که یک روز روزه می گیرند، روز بعد از سوء هاضمه یا بد معده رنج می برند.

READ  دعای ابطال طلسم امیرالمومنین

آیا می توانیم بگوییم روزه شرعی در صورتی موفق است که سوء هاضمه به دنبال آن باشد؟ نه، نمی‌توانیم، زیرا اگر به سوء هاضمه منجر شود.

استاد اللهیاری دعانویس | هدف روزه از بین می‌رود. روزه واقعی شامل استراحت کامل دستگاه گوارش برای بازیابی و احیای قدرت گوارشی آن است.

هدف و اهمیت فیزیولوژیکی مشخصی دارد. مدیتیشن برای “تغییر” نیست به طور سنتی در هند، همه اعمال سالم به نحوی با مناسک مذهبی مرتبط هستند.

استاد اللهیاری دعانویس | مطمئناً این یک روش بسیار هوشمندانه برای تلقین عادات سالم در ذهن عموم مردم است.

روزه داری مذهبی یکی از این اعمال است. اساتید بزرگ دینی از گذشته بر این باورند که بهتر است از مردم بخواهند که کاری را به عنوان یک فعالیت مذهبی و همچنین یک فعالیت بدنی انجام دهند.

استاد اللهیاری دعانویس | وقتی روزه داری دینی می کنی، انتظار می رود که جدا از نخوردن چیزی، تمام وقت خود را صرف نماز و تفکر فلسفی کنی.

اما در طول سال ها، بسیاری از چیزها به طور کامل تغییر کرده است. به نظر می رسد افرادی که روزه های مذهبی را انجام می دهند معنای واقعی و اهمیت واقعی آن را به کلی فراموش کرده اند.

استاد اللهیاری دعانویس | بنابراین، اگر به قصد لذت بردن از لذتی متفاوت از حد معمول، تمرین مراقبه را شروع کنیم، اشتباه خواهد بود. با این کار فقط خودمان را گول می زنیم.

اما هرگز نمی دانیم مدیتیشن واقعی چیست. اسارت لذت های دنیوی اگر محدودیت های چیزهای دنیوی مختلفی را که در اطراف ما اتفاق می افتد با دقت مشاهده و مطالعه کنیم.

READ  بهترین دعانویس در ایلام

استاد اللهیاری دعانویس | به راحتی می توانیم محدودیت های ذاتی لذت های دنیوی را درک کنیم. لذت های دنیوی خواسته های ما را به طور کامل برآورده نمی کند.

برعکس، تحقق یک خواسته، مجموعه جدیدی از خواسته ها را ایجاد می کند که نیاز به برآورده شدن دارند. و چرخه مدام تکرار می شود.

استاد اللهیاری دعانویس | مهم ترین محدودیت هر آرزو، ماهیت کوتاه مدت یا «گذرا» آن است. اگرچه هر لذتی گذرا است، اما میل فرد به لذت «بی نهایت» است.

بنابراین، یک جنگ درونی مداوم بین گذرا و بی نهایت وجود دارد. پس از درک این فرآیند، می‌توانیم خواسته‌های خود را در محدوده نگه داریم و سپس می‌توانیم مدیتیشن را به طور مؤثرتری تمرین کنیم و از آن لذت بیشتری نیز ببریم.

استاد اللهیاری دعانویس | نه تنها این، بلکه می دانیم که چگونه از لذت های دنیوی لذت ببریم و همچنان از اسارت آنها رها شویم. با این کار، ذهن ما در دنیای بیرون معطل نمی شود.

طبیعتاً برای رفتن به دنیای درون در دسترس خواهد بود. زمانی که بدانیم ورود به دنیای درون به چه معناست، کیفیت تمرین مراقبه ما به طور قابل توجهی بهبود خواهد یافت.

استاد اللهیاری دعانویس | بعد از اینکه مدیتیشن را به درستی شروع کردیم، مدتی طول می کشد تا بتوانیم ذائقه واقعی آن را ایجاد کنیم.

این سخت ترین قسمت سفر است. ما باید به تلاش ادامه دهیم و بسیار صبور باشیم. تمرین مداوم مراقبه بدون از دست دادن صبر تنها زمانی امکان پذیر است که نگرش ذهنی درستی داشته باشیم.

استاد اللهیاری دعانویس | عاری بودن از جاذبه ها برای اینکه بتوانیم توجه خود را به درون معطوف کنیم، نیازی به دست کشیدن از لذت ها نداریم.

READ  ابطال طلسم سحر

کاری که باید انجام دهیم این است که از هوس چنین لذت هایی رها شویم. و تا زمانی که این کار را انجام ندهیم، نمی توانیم مدیتیشن را به درستی تمرین کنیم یا علاقه ای به آن داشته باشیم.

استاد اللهیاری دعانویس | عاری بودن از جاذبه ها نیز به این معنا نیست که هرگز از لذت های دنیوی لذت نبریم یا سطحی از آنها دست برداریم یا به آنها پشت کنیم.

کاری که ما باید انجام دهیم این است که تأثیر الزام آور چنین لذت هایی را در ذهن خود کشف و درک کنیم. به محض درک رنجی که با چنین اسارتی همراه است.

استاد اللهیاری دعانویس | از شر آن رهایی خواهیم یافت. هنگامی که از رنج و اسارت رهایی یافتیم، از جاذبه این گونه لذت ها رها می شویم.

هنگامی که جاذبه بیش از حد برای لذت های دنیوی به حداقل برسد، ذهن ما از افکار مزاحم مربوط به این لذت ها خلاص می شود و بنابراین به سمت آنها کشیده نمی شود.

 


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 3 =

نوشته های مشابه