ابطال هر طلسم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال هر طلسم | یا ممکن است برای شما الهام گرفته شود که به سمت ارتفاعات بالاتری که مراقبان بزرگ توصیف می کنند، حرکت کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | طعم آب ناب کوه برای کمی توضیح این استعاره کوهستانی، تصور کنید که چشمه ای در قله، آب پاک وجود را فوران می کند و هرگز خشک نمی شود.

ابطال هر طلسم

ابطال هر طلسم | بسته به جهت گیری خود، ممکن است ترجیح دهید آن را آب فیض یا روح یا عشق بی قید و شرط بنامید. کسانی که به قله می رسند می توانند در استخری که چشمه را احاطه کرده است شیرجه بزنند و کاملاً در آب غوطه ور شوند.

استاد | برای اطلاعات بیشتر در مورد فواید مدیتیشن، به فصل 2 مراجعه کنید. ممکن است پس از کاهش استرس، بهبود سلامتی و تجربه رفاه کلی بیشتر، از توقف در نیمه کوه راضی باشید.

ابطال هر طلسم | همانطور که می بینید، این ایستگاه های راه در واقع به خودی خود مقاصد اصلی هستند و همه آنها ارزش رسیدن به آنها را دارند.

در واقع، برخی حتی با آب ادغام می شوند و با خود هستی یکسان می شوند. (نگران نباشید. اگر نخواهید با هم ادغام نمی شوید!) اما برای لذت بردن از طعم ناب بودن، لازم نیست تا قله بالا بروید.

ابطال هر طلسم | آب به صورت جویبارها و جویبارها از کوه سرازیر می شود و مزارع و شهرهای زیرین را تغذیه می کند. به عبارت دیگر، شما می توانید طعم وجود را در همه جا، در همه چیز بچشید، زیرا بودن جوهره ای است که زندگی را در هر سطحی ادامه می دهد.

READ  باطل کردن طلسم بخت بستن

ابطال هر طلسم | با این حال، تا زمانی که مدیتیشن را شروع نکنید، ممکن است ندانید که چه طعمی دارد. ریشه‌های معنوی مدیتیشن اگرچه این روزها بسیاری از افراد عادی مدیتیشن می‌کنند (از جمله، بدون شک، افرادی که می‌شناسید)، این تمرین همیشه به این راحتی در دسترس نبود.

برای قرن‌ها راهبان، راهبه‌ها، عارفان و زاهدان سرگردان آن را در خفا حفظ می‌کردند و از آن برای ورود به حالت‌های بالاتر آگاهی و در نهایت برای رسیدن به اوج مسیرهای خاص خود استفاده می‌کردند.

ابطال هر طلسم | افراد غیرعادی با انگیزه بالا با صرف زمان در دستان خود همیشه می توانند چند تکنیک را یاد بگیرند. اما تمرین دقیق مدیتیشن به عنوان یک پیگیری مقدس باقی ماند که محدود به تعداد کمی از نخبگان بود که مایل بودند دنیا را کنار بگذارند و زندگی خود را وقف آن کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه مدیتیشن به فصل 3 مراجعه کنید.) زمان چقدر تغییر کرده است! از بیت ذن در دهه 50 و هجوم یوگی ها و سوامی های هندی در دهه 60 گرفته تا شیفتگی فعلی به ذهن آگاهی، مدیتیشن به جریان اصلی تبدیل شده است.

ابطال هر طلسم | مزایای عملی آن در هر رسانه، چه واقعی و چه مجازی مورد تحسین قرار می گیرد. (برای برخی از وب سایت های اختصاص داده شده به مدیتیشن، به ضمیمه A مراجعه کنید.)

مدیتیشن به طور گسترده در آزمایشگاه های روانشناسی مورد مطالعه قرار گرفته است، با دستگاه های fMRI اندازه گیری شده و به فرمول هایی مانند (یک تکنیک ساده برای کاهش استرس) کاهش یافته است.

READ  دعا نویسی طلسم

ابطال هر طلسم | با این حال هرگز ریشه های معنوی خود را به طور کامل از دست نداده است. در واقع، دلیل این که مدیتیشن تا این حد مؤثر عمل می کند این است که شما را با یک بعد معنوی مرتبط می کند، که مفسران مختلف نام های مختلفی می گذارند، اما من دوست دارم آن را به سادگی وجود بدانم.

ابطال هر طلسم | هنگامی که مدیتیشن می کنید، به منبع آب نزدیک می شوید و یاد می گیرید که چگونه طعم آن را تشخیص دهید. (بسته به شخصیت آنها و جایی که در کوه هستند، افراد از اصطلاحات مختلفی برای توصیف طعم آب استفاده می کنند، مانند آرامش، صلح، رفاه، تمامیت، شفافیت و شفقت.)

فرقی نمی کند کجا باشید. به سمت یا جایی که در مسیر صعود به کوه توقف می کنید. هنوز هم می توانی دست هایت را در آب هستی فرو کنی و آن را برای خودت بچشی.

ابطال هر طلسم | سپس می توانید طعم حضور را در هر کجا که می روید پیدا کنید! هیچ جایی مانند خانه وجود ندارد – و شما قبلاً وارد شده اید!

در طول این فصل من استعاره کوه را ساخته‌ام، اما اکنون می‌خواهم آن را با یک حرکت دستم خراب کنم – مثل موجی که قلعه‌ای را در شن‌ها می‌شوید.

ابطال هر طلسم | بله، سفر مراقبه نیاز به تلاش و به کارگیری مداوم دارد، مانند بالا رفتن از یک کوه. (برای اطلاعات بیشتر در مورد تلاش و انضباط، به فصل 10 مراجعه کنید.)

اما این استعاره برخی از پارادوکس های مهم را پنهان می کند: کشف گنج در خانه خود در سنت یهودی، آنها داستانی را روایت می کنند که همتاهای خود را در تمام آموزه های مراقبه بزرگ جهان دارد.

READ  نوشتن دعای رزق و روزی برای مغازه

ابطال هر طلسم | سایمون، یک خیاط ساده، شب و روز در مورد گنج بزرگی که روزی وقتی روستای کوچکش و خانه خانوادگی اش را ترک می کند و به دنیا می رود، پیدا خواهد کرد، خیال پردازی می کند.

اواخر یک شب در حالی که چند وسائل به پشت دارد راهی سفر می شود. سایمون سال‌ها از شهری به شهر دیگر سرگردان می‌شود و لباس‌های خود را درست می‌کند و به دنبال گنجی می‌گردد که می‌داند متعلق به اوست.

ابطال هر طلسم | اما همه افرادی که او درباره گنج می پرسد مشکلات خودشان را دارند و نمی توانند به او کمک کنند.

یک روز او به روانی می رسد که در همه جا به دلیل توانایی های خارق العاده اش شناخته شده است. او می‌گوید: «بله، واقعاً گنج عظیمی وجود دارد که متعلق به تو و تنها توست.»

ابطال هر طلسم | او با شنیدن این سخن گفت: «در واقع گنج عظیمی وجود دارد که متعلق به شما و تنها شماست.» با شنیدن این حرف، چشمان سایمون از هیجان برق می زند.

او ادامه می دهد: “من به شما خواهم گفت که چگونه آن را پیدا کنید.” وقتی او به پایان دستورات خود می رسد و همان خیابان و خانه ای را که گفته می شود این گنج در آن دفن شده است، توصیف می کند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

نوشته های مشابه