ابطال طلسم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم | این رویکرد با فانتزی صرف، که تمایل به داشتن کیفیتی وسواسی و ناخودآگاه دارد، متفاوت است. در عوض، با توجه به این که این احساس یا الگو را آزاد می‌کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | متوجه می‌شوید که آنقدرها هم که فکر می‌کردید قدرتمند نیست. در عین حال، شما این فرصت را دارید که محدودیت‌های آن و آسیب یا دردی که می‌تواند ایجاد کند را مشاهده کنید.

ابطال طلسم

ابطال طلسم | چگونه بر سایر افراد درگیر تأثیر می گذارد؟ آیا واقعاً تحققی را که به دنبالش هستید برای شما به ارمغان می آورد؟

استاد | برای مثال، می‌توانید تصور کنید که خشم یا میل خود را با دقت به تصویر می‌کشید و متوجه آنچه اتفاق می‌افتد باشید. آیا کاملاً شما را تحت تأثیر قرار می دهد؟

ابطال طلسم | هنگامی که یک احساس یا انگیزه برای تغییر یا حرکت خیلی شدید به نظر می رسد، می توانید آن را در مدیتیشن خود با تصور اغراق آمیز بودن آن و سپس اجازه دادن به آن به طور کامل با توجه آگاهانه عمل کنید.

اجرا کردن آن در زندگی واقعی – آگاهانه هنگامی که الگویی برای مقاومت بسیار قدرتمند به نظر می‌رسد، می‌توانید آن را در زندگی انجام دهید.

ابطال طلسم | همانطور که معمولاً انجام می‌دهید، اما این بار با تمرکز حواس. به احساسی که در بدن خود دارید توجه کنید که تا پایان اجرای آن را دنبال می کنید.

به عنوان مثال، ممکن است شجاعانه سعی کنید در مقابل میل خود برای یک خورش فوج داغ مقاومت کنید اما به سرعت اراده خود را از دست می دهید.

ابطال طلسم | درعوض، ممکن است در حالی که متوجه هر گاز گرفتن و هر احساسی، چه در حین و چه بعد از آن، باشید، آن را دنبال کنید.

READ  شکستن طلسم کهنه

در واقع، شما حتی می توانید سعی کنید هر چقدر که می خواهید غذا بخورید. اگر این کار را با آگاهی انجام دهید، ممکن است متوجه شوید که آنقدر از غذا خوردن لذت می برید که زودتر احساس سیری کنید و کمتر غذا بخورید.

ابطال طلسم | در این فرآیند، حتی ممکن است رابطه خود را به غذا تبدیل کنید. با این حال مراقب باشید الگوهایی را که به طور بالقوه برای خود یا دیگران خطرناک هستند، اجرا نکنید.

تمرکز: مدیتیشن غربی برای گیر افتادن در اینجا یک تکنیک مراقبه به نام تمرکز وجود دارد که توسط یوجین گندلین، استاد روانشناسی در دانشگاه شیکاگو، توسعه یافته است تا به افرادی مانند من و شما کمک کند تا بفهمیم کجا گیر کرده ایم و تغییرات لازم را چه درونی و چه درونی اعمال کنیم.

ابطال طلسم | بیرونی اگرچه این تکنیک از همان اصطلاح استفاده می کند، اما با توجه متمرکز توضیح داده شده در جای دیگر این کتاب متفاوت است.

با تمرکز بر حس احساسی خود در مورد یک مشکل – جایی در بدن که آن را در دست گرفته اید و آن را می شناسید – می توانید اطلاعات ارزشمندی را کشف کنید.

ابطال طلسم | در مورد اینکه چه کسی هستید و واقعا به چه چیزی می خواهید و نیاز دارید. (برای دستورالعمل‌های دقیق‌تر، من کتاب Gendlin’s Focusing را توصیه می‌کنم. با صرف چند لحظه شروع کنید تا راحت بخوابید و استراحت کنید.

با آن جایی که در آن چیزها را احساس می کنید بررسی کنید و بپرسید: «حالم چطور است؟ چه چیزی کاملاً درست به نظر نمی رسد؟

READ  دعا نویسی برای پولدار شدن

ابطال طلسم | الان باید به چه چیزی توجه کنم؟» شما به دنبال یک احساس شدید نیستید، بلکه به دنبال چیزی ظریف تر و دست نیافتنی تر هستید: یک حس احساسی. (به عنوان مثال، یک حس احساسی جایی است که در درون شما با آن مشورت می کنید.

وقتی کسی از شما می پرسد: “احساس شما از آن شخص یا موقعیت چیست؟” این دقیقاً یک احساس نیست و قطعاً یک فکر نیست، بلکه بیشتر شبیه یک شناخت بدنی است.

ابطال طلسم | هر چیزی را که به دست می آورید بردارید، آن را کنار بگذارید و دوباره همان سؤالات را بپرسید تا زمانی که فهرستی از سه یا چهار موردی که می توانید در حال حاضر روی آنها تمرکز کنید داشته باشید.

یکی را انتخاب کنید، اما داخل آن نروید. در عوض، کمی فضای اطراف آن را در نظر بگیرید. هر فکر و تحلیلی را که ممکن است داشته باشید کنار بگذارید و فقط با احساس خود از این یک چیز، به طور کامل، باشید.

ابطال طلسم | از خود بپرسید: “مشکل این مشکل چیست؟” هیچ نتیجه گیری عجولانه ای نداشته باشید و سعی نکنید آن را درک کنید. فقط اجازه دهید این محور در سکوت ظاهر شود.

ممکن است متوجه شوید که آنچه به دست می آورید با آنچه ذهن شما انتظار داشت متفاوت است. آن را در بدن خود خواهید شناخت. 6. یک دقیقه یا بیشتر با هسته این حس احساسی بنشینید و اجازه دهید کلمه، تصویر یا احساسی از آن بیرون بیاید.

ابطال طلسم | سعی نکنید آن را درک کنید. فقط با کنجکاوی ملایم از موضوع آگاه باشید و منتظر باشید تا دانش عمیق‌تری خودش را آشکار کند.

READ  طلسم طلا

این کلمه، تصویر یا احساس را با حس احساس شده در بدن خود مقایسه کنید و بپرسید «آیا این درست است؟

ابطال طلسم | آیا این واقعاً مناسب است؟» اگر اینطور باشد، متوجه یک جابجایی احساس خواهید شد: نفس عمیق، آه تسکین یا استراحت جزئی در درون.

اگر نه، از حس احساسی بپرسید: «پس چه چیزی درست است؟» و منتظر جواب باشید به یاد داشته باشید: شما از بدن خود، نه از ذهن خود، اطلاعات می خواهید.

ابطال طلسم | وقتی پاسخی دریافت کردید که احساس درستی داشت، چند لحظه با آن در سکوت بنشینید و اجازه دهید بدنتان پاسخ دهد.

تغییر احساس ممکن است به آشکار شدن ادامه دهد، یا ممکن است آزاد شدن انرژی یا برخی طنین قابل توجه دیگر را در بدن خود تجربه کنید.

ابطال طلسم | در اینجا نمونه ای از تمرکز وجود دارد. بگویید که در مورد مکالمه ای که دیروز با یکی از دوستانتان داشتید وسواس داشتید و بارها و بارها آن را بدون حل و فصل در ذهن خود پخش می کنید.

بنابراین تصمیم می گیرید افکار خود را کنار بگذارید و به حس درونی خود از گفتگو توجه کنید. وقتی به سمت داخل چرخید، متوجه می‌شوید که حس احساسی در قلب شما جای گرفته است و نقطه اصلی آن چیزی در مورد لحن صدای دوستتان است.

ابطال طلسم | همانطور که با حس احساسی می نشینید، متوجه می شوید که اصل مشکل دقیقاً لحن صدای او نیست، بلکه چیزی است که در شما ایجاد شده است.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 6 =

نوشته های مشابه