ابطال طلسم

ابطال طلسم

ابطال طلسم | این رویکرد با فانتزی صرف، که تمایل به داشتن کیفیتی وسواسی و ناخودآگاه دارد، متفاوت است. در عوض، با توجه به این که این احساس یا الگو را آزاد می‌کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | متوجه می‌شوید که آنقدرها هم که فکر می‌کردید قدرتمند نیست. در عین حال، شما این فرصت را دارید که محدودیت‌های آن و آسیب یا دردی که می‌تواند ایجاد کند را مشاهده کنید.

ابطال طلسم

ابطال طلسم | چگونه بر سایر افراد درگیر تأثیر می گذارد؟ آیا واقعاً تحققی را که به دنبالش هستید برای شما به ارمغان می آورد؟

استاد | برای مثال، می‌توانید تصور کنید که خشم یا میل خود را با دقت به تصویر می‌کشید و متوجه آنچه اتفاق می‌افتد باشید. آیا کاملاً شما را تحت تأثیر قرار می دهد؟

ابطال طلسم | هنگامی که یک احساس یا انگیزه برای تغییر یا حرکت خیلی شدید به نظر می رسد، می توانید آن را در مدیتیشن خود با تصور اغراق آمیز بودن آن و سپس اجازه دادن به آن به طور کامل با توجه آگاهانه عمل کنید.

اجرا کردن آن در زندگی واقعی – آگاهانه هنگامی که الگویی برای مقاومت بسیار قدرتمند به نظر می‌رسد، می‌توانید آن را در زندگی انجام دهید.

ابطال طلسم | همانطور که معمولاً انجام می‌دهید، اما این بار با تمرکز حواس. به احساسی که در بدن خود دارید توجه کنید که تا پایان اجرای آن را دنبال می کنید.

به عنوان مثال، ممکن است شجاعانه سعی کنید در مقابل میل خود برای یک خورش فوج داغ مقاومت کنید اما به سرعت اراده خود را از دست می دهید.

ابطال طلسم | درعوض، ممکن است در حالی که متوجه هر گاز گرفتن و هر احساسی، چه در حین و چه بعد از آن، باشید، آن را دنبال کنید.

READ  شکستن طلسم در خواب

در واقع، شما حتی می توانید سعی کنید هر چقدر که می خواهید غذا بخورید. اگر این کار را با آگاهی انجام دهید، ممکن است متوجه شوید که آنقدر از غذا خوردن لذت می برید که زودتر احساس سیری کنید و کمتر غذا بخورید.

ابطال طلسم | در این فرآیند، حتی ممکن است رابطه خود را به غذا تبدیل کنید. با این حال مراقب باشید الگوهایی را که به طور بالقوه برای خود یا دیگران خطرناک هستند، اجرا نکنید.

تمرکز: مدیتیشن غربی برای گیر افتادن در اینجا یک تکنیک مراقبه به نام تمرکز وجود دارد که توسط یوجین گندلین، استاد روانشناسی در دانشگاه شیکاگو، توسعه یافته است تا به افرادی مانند من و شما کمک کند تا بفهمیم کجا گیر کرده ایم و تغییرات لازم را چه درونی و چه درونی اعمال کنیم.

ابطال طلسم | بیرونی اگرچه این تکنیک از همان اصطلاح استفاده می کند، اما با توجه متمرکز توضیح داده شده در جای دیگر این کتاب متفاوت است.

با تمرکز بر حس احساسی خود در مورد یک مشکل – جایی در بدن که آن را در دست گرفته اید و آن را می شناسید – می توانید اطلاعات ارزشمندی را کشف کنید.

ابطال طلسم | در مورد اینکه چه کسی هستید و واقعا به چه چیزی می خواهید و نیاز دارید. (برای دستورالعمل‌های دقیق‌تر، من کتاب Gendlin’s Focusing را توصیه می‌کنم. با صرف چند لحظه شروع کنید تا راحت بخوابید و استراحت کنید.

با آن جایی که در آن چیزها را احساس می کنید بررسی کنید و بپرسید: «حالم چطور است؟ چه چیزی کاملاً درست به نظر نمی رسد؟

READ  نوشتن دعا رزق و روزی

ابطال طلسم | الان باید به چه چیزی توجه کنم؟» شما به دنبال یک احساس شدید نیستید، بلکه به دنبال چیزی ظریف تر و دست نیافتنی تر هستید: یک حس احساسی. (به عنوان مثال، یک حس احساسی جایی است که در درون شما با آن مشورت می کنید.

وقتی کسی از شما می پرسد: “احساس شما از آن شخص یا موقعیت چیست؟” این دقیقاً یک احساس نیست و قطعاً یک فکر نیست، بلکه بیشتر شبیه یک شناخت بدنی است.

ابطال طلسم | هر چیزی را که به دست می آورید بردارید، آن را کنار بگذارید و دوباره همان سؤالات را بپرسید تا زمانی که فهرستی از سه یا چهار موردی که می توانید در حال حاضر روی آنها تمرکز کنید داشته باشید.

یکی را انتخاب کنید، اما داخل آن نروید. در عوض، کمی فضای اطراف آن را در نظر بگیرید. هر فکر و تحلیلی را که ممکن است داشته باشید کنار بگذارید و فقط با احساس خود از این یک چیز، به طور کامل، باشید.

ابطال طلسم | از خود بپرسید: “مشکل این مشکل چیست؟” هیچ نتیجه گیری عجولانه ای نداشته باشید و سعی نکنید آن را درک کنید. فقط اجازه دهید این محور در سکوت ظاهر شود.

ممکن است متوجه شوید که آنچه به دست می آورید با آنچه ذهن شما انتظار داشت متفاوت است. آن را در بدن خود خواهید شناخت. 6. یک دقیقه یا بیشتر با هسته این حس احساسی بنشینید و اجازه دهید کلمه، تصویر یا احساسی از آن بیرون بیاید.

ابطال طلسم | سعی نکنید آن را درک کنید. فقط با کنجکاوی ملایم از موضوع آگاه باشید و منتظر باشید تا دانش عمیق‌تری خودش را آشکار کند.

READ  دعانویس برای پولدار شدن

این کلمه، تصویر یا احساس را با حس احساس شده در بدن خود مقایسه کنید و بپرسید «آیا این درست است؟

ابطال طلسم | آیا این واقعاً مناسب است؟» اگر اینطور باشد، متوجه یک جابجایی احساس خواهید شد: نفس عمیق، آه تسکین یا استراحت جزئی در درون.

اگر نه، از حس احساسی بپرسید: «پس چه چیزی درست است؟» و منتظر جواب باشید به یاد داشته باشید: شما از بدن خود، نه از ذهن خود، اطلاعات می خواهید.

ابطال طلسم | وقتی پاسخی دریافت کردید که احساس درستی داشت، چند لحظه با آن در سکوت بنشینید و اجازه دهید بدنتان پاسخ دهد.

تغییر احساس ممکن است به آشکار شدن ادامه دهد، یا ممکن است آزاد شدن انرژی یا برخی طنین قابل توجه دیگر را در بدن خود تجربه کنید.

ابطال طلسم | در اینجا نمونه ای از تمرکز وجود دارد. بگویید که در مورد مکالمه ای که دیروز با یکی از دوستانتان داشتید وسواس داشتید و بارها و بارها آن را بدون حل و فصل در ذهن خود پخش می کنید.

بنابراین تصمیم می گیرید افکار خود را کنار بگذارید و به حس درونی خود از گفتگو توجه کنید. وقتی به سمت داخل چرخید، متوجه می‌شوید که حس احساسی در قلب شما جای گرفته است و نقطه اصلی آن چیزی در مورد لحن صدای دوستتان است.

ابطال طلسم | همانطور که با حس احساسی می نشینید، متوجه می شوید که اصل مشکل دقیقاً لحن صدای او نیست، بلکه چیزی است که در شما ایجاد شده است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =