ابطال طلسم چشم زخم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم چشم زخم | اگر نتوانید قلب خود را باز کنید – یا احساسات دشوار هنگام انجام این کار به وجود می آیند، چه؟ اگر در حین انجام تمرینات این فصل هیچ چیز زیادی در قلب خود احساس نمی کنید، نگران نباشید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | درست مثل شما. او همان میل به خوشبختی و رفاه، همان ترس از رنج، همان نیاز به عشق را دارد. توجه داشته باشید که چگونه این مراقبه احساسات شما را نسبت به او تغییر می دهد و بر مشکلات شما تأثیر می گذارد.

ابطال طلسم چشم زخم

ابطال طلسم چشم زخم | همانطور که ممکن است قبل از گرفتن آب از یک چاه زیرزمینی نیاز به پمپاژ برای مدتی داشته باشید، ممکن است متوجه شوید که قبل از اینکه به هر نتیجه قابل توجهی برسید.

استاد | نیاز دارید که خواسته ها و نیات خود را برای رفاه دیگران بارها و بارها تکرار کنید – و اینکه احساسات شما روز به روز در نوسان است. فقط به راه خود ادامه دهید.

ابطال طلسم چشم زخم | در اینجا چند مراقبه کوتاه برای پرورش شفقت آورده شده است. آنها از کتاب تبتی زندگی و مردن توسط سوگیال رینپوچه، معلم مراقبه تبتی، اقتباس شده اند، که می نویسد: “قدرت شفقت هیچ مرزی نمی شناسد.” درک اینکه دیگران مانند شما هستند وقتی با یکی از دوستان یا عزیزانتان مشکل دارید، فراتر از تضاد خود و نقشی که این شخص در زندگی شما ایفا می کند نگاه کنید و مدتی را صرف فکر کردن به این واقعیت کنید که این شخص یک انسان است.

READ  نوشتن دعا برای فروش کالا

ابطال طلسم چشم زخم | با این اطمینان که در نهایت عشق را در قلبتان احساس خواهید کرد. و اگر این کار را نکنید، این نیز اشکالی ندارد. باز کردن قلب و باز نگه داشتن آن حتی برای دوست داشتنی ترین افراد در میان ما نیز چالشی ایجاد می کند، و مهم نیست که چه احساسی دارید.

آرزوهای خوب شما برای همه، از جمله خودتان، سود بی اندازه خواهد داشت. برخی از افراد متوجه می شوند که این شیوه های باز کردن قلب، احساسات منفی مانند غم، ناامیدی، ترس، رنجش یا خشم را به چالش می کشد. بر اساس ضررها و اشتباهاتی که در گذشته تجربه کرده ایم.

ابطال طلسم چشم زخم | این احساسات قوی ممکن است پوسته ای بر روی قلب ایجاد کند که مانع از جریان عشق و شفقت شود. برای نرم کردن این پوسته و باز کردن جریان، می توانید مراقبه هایی را تمرین کنید که برای پرورش بخشش و قدردانی طراحی شده اند (به فصل 16 مراجعه کنید).

مهمترین چیز این است که شما احساسات حل نشده و ادغام نشده ای را که قلب شما را بسته نگه داشته است آگاه کنید.

ابطال طلسم چشم زخم | فقط محبت خود را نسبت به خود و خود احساسات ابراز کنید و تا جایی که می توانید از آنها در قلب خود استقبال کنید.

همانطور که عشق Beauty، هیولا را به یک شاهزاده تبدیل کرد، شما در نهایت می توانید زشت ترین اعضای خود را از طریق قدرت مهربانی تغییر دهید.

ابطال طلسم چشم زخم | قرار دادن خود به جای دیگری هنگامی که با کسی روبرو می شوید که رنج می برد و نمی دانید چگونه کمک کنید، کمی وقت بگذارید تا خود را در موقعیت این شخص تصور کنید.

READ  شکستن طلسم گرفتاری

اگر شما هم همین مشکلات را داشتید برای شما چگونه بود؟ چه احساسی خواهید داشت؟ چه چیزی نیاز دارید؟ دوست دارید دیگران چگونه پاسخ دهند؟

ابطال طلسم چشم زخم | توجه داشته باشید که آیا اکنون درک واضح تری از نحوه کمک به این شخص دارید. تصور کردن یک عزیز به جای دیگری به جای اینکه خود را به جای کسی که رنج می‌کشد قرار دهید.

اگر تصور کنید کسی که عمیقاً دوستش دارید همان مشکلات را تجربه می‌کند، ممکن است ایجاد شفقت برای شما آسان‌تر باشد. چه احساسی خواهید داشت؟

ابطال طلسم چشم زخم | برای کمک به آنها چه کاری انجام می دهید؟ اکنون این احساسات را به فردی که واقعاً رنج می‌برد منتقل کنید و متوجه شوید که چگونه درک شما از موقعیت را تغییر می‌دهد.

سوگیال رینپوچه اطمینان می دهد که این مدیتیشن نه تنها آسیبی به عزیزانتان وارد نمی کند، بلکه ممکن است آنها واقعاً از این که شفقت در مسیر آنها باشد سود ببرند.

ابطال طلسم چشم زخم | اختصاص دادن به شایستگی ها وقتی می دانید دلسوزی چه احساسی دارد، می توانید وقف ارزش را تمرین کنید.

از تمام اقدامات مثبت شما برای رفاه دیگران. به طور خاص، ممکن است بخواهید از روش سنتی وقف هر فضیلت یا شایستگی که ممکن است از مراقبه های شما به همه موجودات در همه جا حاصل شود، پیروی کنید.

ابطال طلسم چشم زخم | شما می توانید این کار را به سادگی با بیان نیت با کلماتی که خودتان انتخاب می کنید، همراه با آرزوی قلبی که همه موجودات شاد و عاری از رنج باشند، انجام دهید.

READ  طلسم برای ازدواج نکردن دختر

تغییر درد و رنج با قدرت قلب همانطور که ممکن است با انجام تمرین زیر متوجه شوید، قلب در واقع اندامی قدرتمند است.

ابطال طلسم چشم زخم | البته منظور من قلب فیزیکی نیست، بلکه یک مرکز پرانرژی است که در وسط قفسه سینه، درست نزدیک قلب آناتومیک قرار دارد.

با این حال، این دو ارتباط صمیمی دارند، همانطور که کار دکتر دین اورنیش تأیید می کند: برای التیام قلب خود، باید قلب خود را باز کنید.

ابطال طلسم چشم زخم | با انجام منظم این مراقبه، در واقع می توانید ظرفیت تبدیل رنج خود و دیگران را به آرامش، شادی و عشق ایجاد کنید.

نکته شگفت‌انگیز این است که این روند شما را تضعیف نمی‌کند یا غلبه نمی‌کند، همانطور که ممکن است ترس داشته باشید.

ابطال طلسم چشم زخم | برعکس، به شما کمک می کند تا به قدرت و انعطاف قلب خود و توانایی خود در لمس زندگی دیگران اعتماد کنید.

اگر من را باور ندارید، این مدیتیشن را امتحان کنید. به محض اینکه مهارت را به دست آوردید، آن را به طور منظم به مدت چندین هفته تمرین کنید و متوجه شوید که چه اتفاقی می افتد.

ابطال طلسم چشم زخم | صرف نظر از اینکه افراد زندگی شما کمتر رنج می برند یا نه (و ممکن است)، من می توانم تضمین کنم که شما در نهایت احساس خواهید کرد


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =

نوشته های مشابه