ابطال طلسم

ابطال طلسم چشم زخم

ابطال طلسم چشم زخم | اگر نتوانید قلب خود را باز کنید – یا احساسات دشوار هنگام انجام این کار به وجود می آیند، چه؟ اگر در حین انجام تمرینات این فصل هیچ چیز زیادی در قلب خود احساس نمی کنید، نگران نباشید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | درست مثل شما. او همان میل به خوشبختی و رفاه، همان ترس از رنج، همان نیاز به عشق را دارد. توجه داشته باشید که چگونه این مراقبه احساسات شما را نسبت به او تغییر می دهد و بر مشکلات شما تأثیر می گذارد.

ابطال طلسم چشم زخم

ابطال طلسم چشم زخم | همانطور که ممکن است قبل از گرفتن آب از یک چاه زیرزمینی نیاز به پمپاژ برای مدتی داشته باشید، ممکن است متوجه شوید که قبل از اینکه به هر نتیجه قابل توجهی برسید.

استاد | نیاز دارید که خواسته ها و نیات خود را برای رفاه دیگران بارها و بارها تکرار کنید – و اینکه احساسات شما روز به روز در نوسان است. فقط به راه خود ادامه دهید.

ابطال طلسم چشم زخم | در اینجا چند مراقبه کوتاه برای پرورش شفقت آورده شده است. آنها از کتاب تبتی زندگی و مردن توسط سوگیال رینپوچه، معلم مراقبه تبتی، اقتباس شده اند، که می نویسد: “قدرت شفقت هیچ مرزی نمی شناسد.” درک اینکه دیگران مانند شما هستند وقتی با یکی از دوستان یا عزیزانتان مشکل دارید، فراتر از تضاد خود و نقشی که این شخص در زندگی شما ایفا می کند نگاه کنید و مدتی را صرف فکر کردن به این واقعیت کنید که این شخص یک انسان است.

READ  دعانویس خوب در ایلام

ابطال طلسم چشم زخم | با این اطمینان که در نهایت عشق را در قلبتان احساس خواهید کرد. و اگر این کار را نکنید، این نیز اشکالی ندارد. باز کردن قلب و باز نگه داشتن آن حتی برای دوست داشتنی ترین افراد در میان ما نیز چالشی ایجاد می کند، و مهم نیست که چه احساسی دارید.

آرزوهای خوب شما برای همه، از جمله خودتان، سود بی اندازه خواهد داشت. برخی از افراد متوجه می شوند که این شیوه های باز کردن قلب، احساسات منفی مانند غم، ناامیدی، ترس، رنجش یا خشم را به چالش می کشد. بر اساس ضررها و اشتباهاتی که در گذشته تجربه کرده ایم.

ابطال طلسم چشم زخم | این احساسات قوی ممکن است پوسته ای بر روی قلب ایجاد کند که مانع از جریان عشق و شفقت شود. برای نرم کردن این پوسته و باز کردن جریان، می توانید مراقبه هایی را تمرین کنید که برای پرورش بخشش و قدردانی طراحی شده اند (به فصل 16 مراجعه کنید).

مهمترین چیز این است که شما احساسات حل نشده و ادغام نشده ای را که قلب شما را بسته نگه داشته است آگاه کنید.

ابطال طلسم چشم زخم | فقط محبت خود را نسبت به خود و خود احساسات ابراز کنید و تا جایی که می توانید از آنها در قلب خود استقبال کنید.

همانطور که عشق Beauty، هیولا را به یک شاهزاده تبدیل کرد، شما در نهایت می توانید زشت ترین اعضای خود را از طریق قدرت مهربانی تغییر دهید.

ابطال طلسم چشم زخم | قرار دادن خود به جای دیگری هنگامی که با کسی روبرو می شوید که رنج می برد و نمی دانید چگونه کمک کنید، کمی وقت بگذارید تا خود را در موقعیت این شخص تصور کنید.

READ  طلسم مرگ واقعی

اگر شما هم همین مشکلات را داشتید برای شما چگونه بود؟ چه احساسی خواهید داشت؟ چه چیزی نیاز دارید؟ دوست دارید دیگران چگونه پاسخ دهند؟

ابطال طلسم چشم زخم | توجه داشته باشید که آیا اکنون درک واضح تری از نحوه کمک به این شخص دارید. تصور کردن یک عزیز به جای دیگری به جای اینکه خود را به جای کسی که رنج می‌کشد قرار دهید.

اگر تصور کنید کسی که عمیقاً دوستش دارید همان مشکلات را تجربه می‌کند، ممکن است ایجاد شفقت برای شما آسان‌تر باشد. چه احساسی خواهید داشت؟

ابطال طلسم چشم زخم | برای کمک به آنها چه کاری انجام می دهید؟ اکنون این احساسات را به فردی که واقعاً رنج می‌برد منتقل کنید و متوجه شوید که چگونه درک شما از موقعیت را تغییر می‌دهد.

سوگیال رینپوچه اطمینان می دهد که این مدیتیشن نه تنها آسیبی به عزیزانتان وارد نمی کند، بلکه ممکن است آنها واقعاً از این که شفقت در مسیر آنها باشد سود ببرند.

ابطال طلسم چشم زخم | اختصاص دادن به شایستگی ها وقتی می دانید دلسوزی چه احساسی دارد، می توانید وقف ارزش را تمرین کنید.

از تمام اقدامات مثبت شما برای رفاه دیگران. به طور خاص، ممکن است بخواهید از روش سنتی وقف هر فضیلت یا شایستگی که ممکن است از مراقبه های شما به همه موجودات در همه جا حاصل شود، پیروی کنید.

ابطال طلسم چشم زخم | شما می توانید این کار را به سادگی با بیان نیت با کلماتی که خودتان انتخاب می کنید، همراه با آرزوی قلبی که همه موجودات شاد و عاری از رنج باشند، انجام دهید.

READ  دعانویس ضمانتی

تغییر درد و رنج با قدرت قلب همانطور که ممکن است با انجام تمرین زیر متوجه شوید، قلب در واقع اندامی قدرتمند است.

ابطال طلسم چشم زخم | البته منظور من قلب فیزیکی نیست، بلکه یک مرکز پرانرژی است که در وسط قفسه سینه، درست نزدیک قلب آناتومیک قرار دارد.

با این حال، این دو ارتباط صمیمی دارند، همانطور که کار دکتر دین اورنیش تأیید می کند: برای التیام قلب خود، باید قلب خود را باز کنید.

ابطال طلسم چشم زخم | با انجام منظم این مراقبه، در واقع می توانید ظرفیت تبدیل رنج خود و دیگران را به آرامش، شادی و عشق ایجاد کنید.

نکته شگفت‌انگیز این است که این روند شما را تضعیف نمی‌کند یا غلبه نمی‌کند، همانطور که ممکن است ترس داشته باشید.

ابطال طلسم چشم زخم | برعکس، به شما کمک می کند تا به قدرت و انعطاف قلب خود و توانایی خود در لمس زندگی دیگران اعتماد کنید.

اگر من را باور ندارید، این مدیتیشن را امتحان کنید. به محض اینکه مهارت را به دست آوردید، آن را به طور منظم به مدت چندین هفته تمرین کنید و متوجه شوید که چه اتفاقی می افتد.

ابطال طلسم چشم زخم | صرف نظر از اینکه افراد زندگی شما کمتر رنج می برند یا نه (و ممکن است)، من می توانم تضمین کنم که شما در نهایت احساس خواهید کرد


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =