ابطال طلسم

ابطال طلسم و سحر

ابطال طلسم و سحر | با توجه و در عین حال آرام، شما مستقیماً با هر لحظه و با هر موقعیتی روبرو می شوید، با بیانی که نشان می دهد: «من برای هر چیزی که پیش بیاید باز هستم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | من حاضرم و آماده هستم که مستقیماً انجام دهم، با توجهی که نشان می دهد: «من برای هر چیزی که پیش بیاید باز هستم.

ابطال طلسم و سحر

ابطال طلسم و سحر | من حاضرم و آماده پاسخگویی هستم.» یکی از معلمان من، استاد مدیتیشن تبتی چوگیام ترونگپا رینپوچه، این را “حفظ سر و شانه های خوب” می نامید.

استاد | اگر ساعت زنگ دار دارید، در بقیه روز آن را روی صدای بوق تنظیم کنید. (اگر این کار را نمی کنید، فقط این تمرین را در زمان های تصادفی انجام دهید.)

ابطال طلسم و سحر | در ذن، وضعیت خوب به چیزی بیشتر از نحوه قرارگیری پشت و پاها اشاره دارد. به نگرش به زندگی به طور کلی اشاره دارد.

وقتی ساعت شما بوق می زند، لحظه ای به بدن خود توجه کنید. در حال حاضر چگونه ایستاده یا نشسته ام؟ آیا من خمیده ام یا خمیده ام؟

ابطال طلسم و سحر | و اگر چنین است، چه حسی به شما دست می دهد که به آرامی ستون فقرات خود را دراز کنم و خودم را با جاذبه هماهنگ کنم؟

توجه داشته باشید که چگونه این تغییر ظریف بر روحیه و دیدگاه شما نسبت به زندگی در طول روز تأثیر می گذارد.

ابطال طلسم و سحر | فصل 9 کجا بنشینیم، چه بپوشیم، و سایر چیزهای عملی در این فصل گرم نگه داشتن، راحت بودن و پیروی از «شیک مدیتیشن» یافتن زمان‌های مدیتیشن متناسب با برنامه‌های پر مشغله‌تان زمان‌بندی مدیتیشن‌هایتان: طولانی و کوتاه بودن آن مقابله با غذا، نوشیدنی، و اعتیادهای مورد علاقه شما ایجاد جایگاه مدیتیشن که از تمرین شما پشتیبانی می کند به آهنگ های صوتی در دسترسی پیدا کنید.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج سریع

ابطال طلسم و سحر | وقتی که مدیتیشن را در کالج شروع کردم، هفته ای یک بار از سمت غرب خود سوار اتوبوس و مترو شدم.

آپارتمان به مرکز ذن کوچک در سمت بالا شرقی منهتن. هر بار که وارد در ورودی می‌شدم، بوی عود، حصیرهای نی ژاپنی، محراب ساده و لباس‌های تیره اعضا، همه به من یادآوری می‌کرد که وارد مکان خاصی شده‌ام – مکانی که به تمرین مراقبه اختصاص داده شده بود.

ابطال طلسم و سحر | می‌توانستم عمیق‌تر شدن نفس‌ها و کند شدن ذهنم را احساس کنم، و از اینکه متوجه شدم نمی‌توانم کیفیت مراقبه‌ای را که در آنجا تجربه کردم.

به آپارتمان کوچک تنگی که با سه دوستم تقسیم کردم، ناامید شدم. در طول سال‌ها، آموخته‌ام که محیط فیزیکی اطراف مدیتیشن شما – کجا، چه زمانی و چه مدت می‌نشینید.

ابطال طلسم و سحر | آنچه می پوشید؛ چه نوع انرژی سرمایه گذاری می کنید – می تواند تأثیر قدرتمندی بر کیفیت مدیتیشن شما داشته باشد.

تلاش برای شمارش نفس های خود در یک فرودگاه شلوغ یا یک دفتر پر سر و صدا، البته می تواند یک چالش لذت بخش باشد.

ابطال طلسم و سحر | اما در مکانی آرام که به طور خاص به مدیتیشن اختصاص دارد، سریع تر به عمق خواهید رفت.

ممکن است در مورد رفتن به آشرام یا یک جامعه معنوی دیگر خیال پردازی کنید که در آن همه چیز به راحتی مراقبت می شود و تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراقبه، غذا خوردن و خوابیدن باشد.

ابطال طلسم و سحر | البته چنین مکان هایی وجود دارند و شما ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشید که یکی را پیدا کنید.

READ  نوشتن دعا برای قبولی در کنکور

اما اگر شرایط زندگی شما اجازه نمی دهد به اندازه کافی خوش شانس باشید که یکی را پیدا کنید. اما اگر شرایط زندگی‌تان اجازه نمی‌دهد که وقتتان را دور کنید.

ابطال طلسم و سحر | ممکن است مجبور شوید زمان و مکان را برای مدیتیشن از مواد خام زندگی پرمشغله‌تان جدا کنید. به همین دلیل این فصل را گنجانده ام.

در این صفحات، نحوه انتخاب مکان مناسب برای مدیتیشن خود را پیدا می‌کنید، دستورالعمل‌هایی را برای تعیین زمان و مدت زمان نشستن دریافت می‌کنید.

ابطال طلسم و سحر | و چند نکته را برای برپایی یک محراب انتخاب می‌کنید که الهام‌بخش تلاش‌های شما باشد. ایجاد و حفظ طاقچه مراقبه خود بهترین چیز بعدی برای مراقبه در صومعه است.

چه بپوشیم: انتخاب راحتی به جای مد این لباس ممکن است بیهوده به نظر برسد، اما تعجب خواهید کرد که چه تعداد از افراد با پوشیدن شلوار جین زیبا یا تنگ برای مدیتیشن حاضر می شوند.

ابطال طلسم و سحر | دامن هایی که عملاً نفس کشیدن یا روی پاهایشان را غیرممکن می کند. نکته کلیدی برای نشستن راحت این است: لباس را گشاد و جادار نگه دارید و به هیچ وجه از تنگ کردن تنفس یا گردش خون خودداری کنید.

لباس های عرق گیر به طور کلی وسیله ای عالی برای نشستن هستند. اگر اهل مدیتیشن شیک هستید، می‌توانید یک لباس یوگا شیک اما راحت در رنگ‌ها و مواد مختلف آنلاین بخرید.

ابطال طلسم و سحر | از آنجایی که دمای بدن و فشار خون در طول مدیتیشن کاهش می‌یابد، ممکن است سردتر از حد معمول شوید.

READ  طلسم محبت

بنابراین حتماً یک ژاکت یا پتوی پشمی در نزدیکی خود داشته باشید. چه زمانی باید مدیتیشن کرد: هر زمانی زمان مناسبی است اگر به طور باورنکردنی مشغول هستید، هر زمان که فرصت پیدا کردید، در دوره های رسمی مدیتیشن مداد کنید.

ابطال طلسم و سحر | اما اگر لوکس داشتن چندین گزینه را دارید، در بخش‌های زیر برخی از بهترین زمان‌ها را برای نشستن در اختیار شما قرار می‌دهم.

در نهایت، هر لحظه و هر فعالیتی می‌تواند فرصتی برای داشتن ذهنیت فراهم کند. (برای اطلاعات بیشتر در مورد تمرکز حواس در زندگی روزمره، به فصل 17 مراجعه کنید.)

ابطال طلسم و سحر | اول صبح به طور سنتی، یک یا دو ساعت درست پس از بیدار شدن – ترجیحا حوالی طلوع خورشید – بهترین زمان برای مدیتیشن در نظر گرفته می شود.

ذهن و بدن شما با خواب عمیق سرحال و پرانرژی می شوند و هنوز شروع به وسواس در مورد نگرانی ها و نگرانی های معمول خود نکرده اید.

ابطال طلسم و سحر | در نتیجه، ممکن است برای شما راحت‌تر تمرکز کنید و حضور داشته باشید. با مدیتیشن اول صبح، لحن را برای بقیه روز نیز تنظیم می کنید و می توانید هر چیزی را گسترش دهید


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − ده =