ابطال طلسم و دعا


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم و دعا | علاوه بر شکستن یکنواختی نشستن بی وقفه، این یک مدیتیشن عالی به خودی خود است – و یک روش فوق العاده برای تمرین تمرکز حواس که روی کوسن یا صندلی خود یاد می گیرید به دنیای عادی حرکت و فعالیت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در برخی از صومعه‌های ذن، مدیتیشن پیاده‌روی بیشتر به نوعی دویدن محدود و آگاهانه شباهت دارد. در بخش‌هایی از آسیای جنوب شرقی، حرکت ممکن است تقریباً به‌طور نامحسوس کند باشد.

ابطال طلسم و دعا

ابطال طلسم و دعا | در اینجا یک رویکرد معتدل‌تر وجود دارد که می‌توانید نه تنها بین دوره‌های مدیتیشن نشسته، بلکه هر زمانی که می‌خواهید کمی سرعت خود را کاهش دهید و در حین راه رفتن توجه کنید، تمرین کنید.

استاد | اگر آب و هوا اجازه می دهد، حتماً بیرون بروید. یا فقط می توانید در خانه خود به این طرف و آن طرف بروید. (برای دستورالعمل های صوتی دقیق، به آهنگ 6 گوش دهید.)

ابطال طلسم و دعا | بین دوره‌های نشستن رسمی، مدیتیشن‌کنندگان در سراسر جهان مدت‌هاست که با آگاهی ذهنی راه رفتن را تمرین می‌کنند.

با راه رفتن با سرعت معمول خود شروع کنید، و در حین راه رفتن، دم و بازدم خود را دنبال کنید. 2. تنفس خود را با قدم هایتان هماهنگ کنید.

ابطال طلسم و دعا | به عنوان مثال، شما می توانید برای هر دم سه قدم و برای هر بازدم سه قدم بردارید – همانطور که ممکن است متوجه شوید، بسیار کندتر از راه رفتن بیشتر مردم است.

اگر می خواهید سرعت راه رفتن خود را تغییر دهید، فقط تعداد قدم ها را در هر نفس تغییر دهید. اما هر بار که راه می روید همان سرعت را حفظ کنید. (اگر طول دم و بازدم شما متفاوت است، کافیست راه رفتن خود را مطابق با آن تطبیق دهید.)

READ  دعانویس کاربلد

ابطال طلسم و دعا | علاوه بر تنفس، حواستان به پاها و پاهایتان نیز باشد که آنها را بلند و حرکت می دهید. به تماس پاهای خود با زمین یا زمین توجه کنید.

با زاویه 45 درجه به جلو نگاه کنید. در مقابل وسوسه نگاه کردن به اطراف و «دیدن مناظر» مقاومت کنید. هنگام راه رفتن آرام، آسان و راحت باشید.

ابطال طلسم و دعا | تا زمانی که می خواهید از راه رفتن مداوم و آگاهانه خود لذت ببرید. اگر توجه شما از بین رفت یا شروع به عجله کردید، به آرامی توجه خود را به راه رفتن خود برگردانید.

پیاده روی. در حالی که منتظر بچه‌هایتان هستید و در زمان‌های غیرقابل پیش‌بینی دیگر، اگر مانند بسیاری از والدین هستید.

ابطال طلسم و دعا | ممکن است هر هفته ساعت‌ها وقت بگذارید تا بچه‌هایتان را از یک فعالیت یا بازی به دیگری بفرستید – و در ماشین بنشینید یا کارهایتان را انجام دهید در حالی که منتظر اتمام کار هستید.

به جای برداشتن یک مجله یا گوش دادن به اخبار، سعی کنید مراقبه کنید. (شما می توانید همین رویکرد را برای منتظر ماندن برای پزشک یا دندانپزشک خود در نظر بگیرید.)

ابطال طلسم و دعا | اگرچه ممکن است در بهترین محیط نباشید و وضعیت بدنی شما ایده آل نباشد، اینگونه به آن نگاه کنید: این مدت زمان بیکاری گرانبهایی است.

عاقلانه از آن استفاده کنید. مدت مدیتیشن: از مدیتیشن از جهات مختلفی شبیه رابطه جنسی است، و این یکی از آنهاست: ممکن است آن را کوتاه و سریع یا طولانی و آهسته ترجیح دهید.

READ  نوشتن دعا برای رزق و روزی خانه

ابطال طلسم و دعا | اما تمایلات شما هر چه که باشد، احتمالاً موافقید که برخی از تماس های جنسی با معشوقتان بهتر از عدم رابطه جنسی است.

خوب، این دستور را در مدیتیشن به کار ببرید، و دریفت خواهید شد. اگر نمی توانید نیم ساعت برنامه ریزی کنید، چند دقیقه مدیتیشن کنید.

ابطال طلسم و دعا | هر روز پنج یا ده دقیقه نشستن بسیار بهتر از یک ساعت نشستن در هفته است – اگرچه ممکن است بخواهید هر دو را انجام دهید.

مانند تمام دستورالعمل های این کتاب، گزینه های مختلف را آزمایش کنید تا زمانی که بهترین گزینه را پیدا کنید.

ابطال طلسم و دعا | ساعت‌های زنگ دیجیتال، تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها راه‌های خوبی برای زمان‌بندی مراقبه‌های شما بدون تماشای ساعت ارائه می‌کنند.

و برخی صداهای دلپذیر مختلفی را برای هشدار به شما ارائه می‌دهند. یا ممکن است بخواهید شروع و پایان مراقبه خود را با صدای یک زنگ کوچک نشان دهید.

ابطال طلسم و دعا | همانطور که در بسیاری از فرهنگ های سنتی انجام می شود. فرقی نمی‌کند پنج دقیقه یا یک ساعت برای مدیتیشن وقت داشته باشید.

در اینجا، من به شما نشان می‌دهم که چگونه از زمان خود بهترین استفاده را ببرید: برای استفاده بهینه از زمان: پنج دقیقه: اگر مبتدی هستید، چند دقیقه ممکن است به نظر برسد.

ابطال طلسم و دعا | ابدیت، بنابراین به آرامی شروع کنید و طول نشستن خود را همانطور که علاقه و لذت شما حکم می کند، افزایش دهید.

ممکن است متوجه شوید که زمانی که بدن خود را آرام می کنید و شروع به تمرکز بر نفس خود می کنید، زمان شما تمام شده است.

READ  طلسم عشق از راه دور

ابطال طلسم و دعا | اگر جلسه خیلی کوتاه به نظر می رسد، همیشه می توانید دفعه بعد کمی بیشتر بنشینید. همانطور که تمرین شما توسعه می یابد، متوجه خواهید شد که حتی پنج دقیقه نیز می تواند بی اندازه با طراوت باشد.

اگر مانند اکثر مردم هستید، در شروع مدیتیشن به چند دقیقه نیاز دارید تا به آرامش برسید، چند دقیقه دیگر برای درگیر شدن در این فرآیند، و چند دقیقه در پایان برای تغییر جهت دادن نیاز دارید.

ابطال طلسم و دعا | به این معنی که 10 دقیقه یا 15 دقیقه شما را کمی در وسط می گذارد تا تمرکز خود را عمیق تر کنید یا آگاهی خود را گسترش دهید.

وقتی تا این حد پیش رفتید، سعی کنید به مدت چند هفته، 15 دقیقه در روز سطح خود را حفظ کنید و تماشا کنید که چگونه قدرت تمرکز شما افزایش می یابد.

ابطال طلسم و دعا | بیست دقیقه تا یک ساعت: هر چه بیشتر بنشینید، زمان بیشتری بین مقدمات و پایان ها خواهید داشت تا در یک حالت ذهنی متمرکز و آرام قرار بگیرید.

اگر انگیزه دارید و می توانید زمان خود را اختصاص دهید، هر روز 20 دقیقه، 40 دقیقه یا یک ساعت را به مدیتیشن اختصاص دهید.

ابطال طلسم و دعا | متوجه تفاوت خواهید شد – و خواهید فهمید که چرا اکثر معلمان مدیتیشن نشستن طولانی مدت را توصیه می کنند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 12 =

نوشته های مشابه