ابطال طلسم

ابطال طلسم قفل

ابطال طلسم قفل | که به دلیل علاقه روزافزون به مراقبه متعالی (TM)، ذن، ویپاسانا و سایر تکنیک‌های مدیتیشن شرقی شکل گرفت.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از آن زمان، هزاران مطالعه منتشر شده است، با افزایش تصاعدی در تحقیقات در 10 تا 15 سال گذشته، زیرا فناوری تصویربرداری مغز به طور فزاینده ای پیچیده شده است.

ابطال طلسم قفل

ابطال طلسم قفل | برای بحث مفصل در مورد تحقیقات مدیتیشن، به فصل 4 مراجعه کنید. در حال حاضر، در اینجا خلاصه ای کوتاه از مهمترین فواید مدیتیشن آورده شده است.

استاد | مدیتیشن زیر که مشابهی در یوگا و بودیسم دارد، با جلب توجه ملایم از یک قسمت به قسمت دیگر به برقراری مجدد تماس با بدن کمک می کند.

ابطال طلسم قفل | اگرچه اولین مطالعات علمی در مورد مدیتیشن به دهه‌های 1930 و 1940 برمی‌گردد، اما تحقیقات در مورد اثرات روان‌فیزیولوژیکی مدیتیشن در دهه 1970 آغاز شد.

فواید فیزیولوژیکی: کاهش ضربان قلب کاهش فشار خون بهبود سریعتر از استرس کاهش بتا (امواج مغزی مرتبط با تفکر) و افزایش آلفا، دلتا و گاما (امواج مغزی مرتبط با آرامش عمیق و فعالیت ذهنی بالاتر) افزایش هماهنگی (یعنی عملکرد همزمان) نیمکره راست و چپ مغز (که ارتباط مثبتی با خلاقیت دارد) حملات قلبی کمتر و سکته های مغزی افزایش طول عمر کاهش سطح کلسترول کاهش مصرف انرژی و نیاز به اکسیژن تنفس عمیق تر و آهسته تر آرامش عضلانی کاهش شدت درد فواید روانی: شادی و آرامش بیشتر لذت بیشتر از لحظه حال واکنش عاطفی کمتر. احساسات منفی شدید کمتر و نوسانات خلقی دراماتیک بیشتر روابط عاشقانه و هماهنگ افزایش همدلی افزایش خلاقیت و خودشکوفایی افزایش وضوح و حساسیت ادراکی کاهش در اضطراب حاد و مزمن مکمل روان درمانی و سایر رویکردها در درمان اعتیاد YOURING IN Like آقای دافی در رمان اولیس جیمز جویس، اکثر ما “در فاصله کوتاهی” از بدن خود زندگی می کنیم.

READ  دعانویس برای جلب معشوق

ابطال طلسم قفل | از آنجا که آگاهی را پرورش می دهد و همچنین عضلات و اندام های داخلی را آرام می کند، مقدمه ای عالی برای تمرین مدیتیشن رسمی تر است.

حداقل 20 دقیقه زمان بگذارید تا کامل شود. (برای دستورالعمل های صوتی کامل، به آهنگ 3 گوش دهید.) 1. به پشت روی یک سطح راحت دراز بکشید.

ابطال طلسم قفل | اما نه خیلی راحت، مگر اینکه قصد خوابیدن داشته باشید. 2. چند لحظه وقت بگذارید تا بدن خود را به عنوان یک کل حس کنید.

از جمله مکان هایی که با سطح تخت یا زمین تماس پیدا می کند. 3. توجه خود را به انگشتان پا جلب کنید. به خودتان اجازه دهید تا تمام احساسات را در این زمینه احساس کنید.

ابطال طلسم قفل | اگر چیزی را احساس نمی کنید، فقط احساس کنید “هیچ چیزی را احساس نمی کنید”. در حین نفس کشیدن، تصور کنید که در حال تنفس به داخل و خارج از انگشتان پا هستید.

اگر این احساس عجیب یا ناراحت کننده است، فقط به روش معمول خود نفس بکشید.) 4. وقتی کار با انگشتان پا تمام شد، به نوبه خود به سمت کف پا، پاشنه، بالای پاها و مچ پا حرکت کنید و هر قسمت را احساس کنید. به همان شکلی که انگشتان پای خود را احساس کردید.

ابطال طلسم قفل | راحت باش. هدف این تمرین رسیدن به چیزی نیست، حتی آرامش، بلکه این است که در هر کجا که هستید تا حد امکان حضور کامل داشته باشید.

به تدریج بدن خود را به سمت بالا حرکت دهید، حداقل سه یا چهار نفس با هر قسمت نگه دارید. این ترتیب تقریبی را دنبال کنید: ساق پا، زانو، ران، باسن، لگن، پایین شکم، کمر، شبکه خورشیدی، بالای پشت، سینه، شانه ها.

READ  شکستن طلسم تنهاییست

ابطال طلسم قفل | اکنون روی انگشتان، دست ها و بازوهای هر دو طرف تمرکز کنید. و سپس روی گردن و گلو، چانه، آرواره ها، صورت، پشت سر و بالای سر.

وقتی به بالای سر خود برسید، ممکن است احساس کنید که مرزهای بین شما و بقیه جهان سیال تر شده اند – یا کاملاً از بین رفته اند.

ابطال طلسم قفل | در عین حال، ممکن است احساس سکوت و بی حرکتی داشته باشید – از بی قراری یا آشفتگی معمول خود رها شوید. 6. چند لحظه در آنجا استراحت کنید.

سپس به تدریج توجه خود را به کل بدن خود برگردانید. 7. انگشتان پا را تکان دهید، انگشتان خود را حرکت دهید، چشمان خود را باز کنید، از این طرف به سمت دیگر تکان دهید و به آرامی بنشینید.

ابطال طلسم قفل | قبل از اینکه بایستید و به انجام کارهای روزانه خود بپردازید، چند لحظه را به کشش خود اختصاص دهید و خود را دوباره با دنیای اطراف خود آشنا کنید.

دوجین دلیل عالی دیگر برای مدیتیشن شما مجبور نیستید به یک فرقه بپیوندید یا غسل تعمید بگیرید یا بار میتزوهه شوید تا از مزایای مدیتیشن لذت ببرید.

ابطال طلسم قفل | و شما مجبور نیستید زندگی روزمره خود را بررسی کنید و به صومعه ای در هیمالیا فرار کنید.

شما فقط باید مدیتیشن را به طور منظم بدون تلاش برای رسیدن به جایی یا رسیدن به چیزی انجام دهید. مانند بهره در حساب بازار پول، مزایا به خودی خود حاصل می شوند.

ابطال طلسم قفل | بیداری تا لحظه حال هنگامی که از لحظه ای به لحظه دیگر بدون نفس عجله می کنید و مشکل دیگری را پیش بینی می کنید یا تشنه لذت دیگری هستید.

READ  شکستن طلسم همزاد

زیبایی و بی واسطه بودن زمان حال را که دائماً در مقابل چشمان شما آشکار می شود از دست می دهید. مدیتیشن به شما می آموزد که سرعت خود را کم کنید.

ابطال طلسم قفل | هر لحظه را همانطور که می آید در نظر بگیرید – صداهای ترافیک، بوی لباس های نو، خنده بچه ها، نگاه نگران صورت یک پیرزن، آمدن و رفتن نفس شما.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 8 =