ابطال طلسم فلزی


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم فلزی | مشکل این است که رژیم‌های غذایی جواب نمی‌دهند، شما نمی‌توانید خود را مجبور به رعایت رژیم‌های ورزشی کنید، و هر بار که در آینه نگاه می‌کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | احساس می‌کنید که از حال می‌روید. یا شاید تصور شما از نیروانای زمینی یک رابطه عالی باشد. متأسفانه، سال‌ها را تماشا می‌کنید.

ابطال طلسم فلزی

ابطال طلسم فلزی | هنوز آقا یا خانم راست را ندیده‌اید، و نمایه‌ها را در OK Cupid مرور می‌کنید در حالی که مخفیانه می‌ترسید که حتماً یک بیماری اجتماعی وحشتناک داشته باشید.

استاد | نسخه شما از زندگی عالی هر چه باشد – تعطیلات عالی، رابطه جنسی کامل، سلامت کامل، حتی آرامش کامل ذهنی یا رهایی کامل از هر گونه تنش و استرس – بهای زیادی برای داشتن چنین انتظارات بالایی می پردازید.

ابطال طلسم فلزی | یا شاید باور داشته باشید که اگر فقط بتوانید به هیکل (یا هیکل) عالی برسید، خوشبختی نهایی به شما دست خواهد داد.

وقتی زندگی نتواند آن انتظارات را برآورده کند، همانطور که ناگزیر است، در نهایت رنج می برید و خود را سرزنش می کنید.

ابطال طلسم فلزی | آن را از من بگیر – من بارها و بارها در این تله افتاده ام!) فقط اگر پول بیشتری به دست آورده بودی، زمان بیشتری را در خانه سپری می کردی، عاشق بهتری بودی، به مدرسه برگشته بودی، آن پوندهای اضافی را از دست می دادی … لیست این است بی پایان مهم نیست که چگونه آن را برش می دهید، فقط اندازه گیری نمی کنید.

ابطال طلسم فلزی | یا شاید شما جزو معدود نخبگانی هستید که موفق می شوند هر آنچه را که می خواهید بدست آورید. مشکل این است که در نهایت متوجه می‌شوید که خسته می‌شوید و چیزهای بیشتری می‌خواهید – یا هر لحظه خالی را صرف تلاش برای محافظت یا کنترل آنچه دارید می‌کنید.

READ  شکستن طلسم برای بچه دار شدن

سنت های مراقبه بزرگ پیامی انسانی تر برای انتقال دارند. آنها می آموزند که زندگی ایده آل زمینی یک افسانه است.

ابطال طلسم فلزی | همانطور که یک ضرب المثل قدیمی مسیحی می گوید: «انسان پیشنهاد می کند. خدا دفع می کند.» یا به قول یک جوک رایج، “اگر می خواهی خدا را بخندانی، برنامه هایت را به او بگو.” این سنت‌ها به ما یادآوری می‌کنند که نیروهای بسیار قدرتمندتر از من و شما در جهان در کار هستند.

ابطال طلسم فلزی | شما می توانید تصور کنید و قصد داشته باشید و تلاش کنید و تلاش کنید تا همه آنچه را که می خواهید کنترل کنید – و در نهایت حتی به مقدار کمی از موفقیت دست یابید.

اما حقیقت این است که در دراز مدت، من و شما تنها محدودترین کنترل را بر شرایط زندگی خود داریم. (برای اطلاعات بیشتر در مورد رها کردن، به فصل 10 مراجعه کنید.) وقتی همه چیز به هم می‌ریزد.

ابطال طلسم فلزی | زیرا با هر چیزی که تا به حال به شما آموزش داده شده است مغایرت دارد، ممکن است در پذیرش حقیقت روحانی اساسی که من و شما کنترل محدودی روی آن داریم، مشکل داشته باشید.

اتفاقات زندگی ما به هر حال، آیا هدف زندگی بیرون رفتن و “فقط انجامش” نیست، همانطور که تبلیغات قدیمی نایک تاکید داشتند؟

ابطال طلسم فلزی | خوب، بله، شما باید رویاهای خود را دنبال کنید و حقیقت خود را زندگی کنید. این بخش مهمی از معادله است. اما وقتی زندگی برمی گردد و مانند گاهی اوقات به صورت شما سیلی می زند، چگونه پاسخ می دهید؟

READ  دعا نویس طلسم

(به اسکی بازان المپیک نگاه کنید که سال ها در تمرین صرف می کنند تا امیدشان برای کسب مدال در یک لحظه در اثر آب و هوای بد یا تکه ای از یخ از بین برود!

ابطال طلسم فلزی | یا زمانی که شما را کاملاً زمین می زند و شما را از هر چیزی که به دست آورده اید محروم می کند. از جمله اعتماد به نفس و عزت نفسی که به سختی به دست آورده اید، برای کمک و حمایت به کجا می روید؟

چگونه با درد و سردرگمی کنار می آیید؟ از چه منابع درونی استفاده می کنید تا شما را در این زمین ترسناک و ناشناخته راهنمایی کند؟

ابطال طلسم فلزی | داستان زیر را در نظر بگیرید. روزی زنی به دیدن بودا (معلم بزرگ معنوی که چندین هزار سال پیش در هند زندگی می کرد) در حالی که فرزند مرده خود را در آغوش داشت، آمد.

او که غمگین بود، از جایی به جای دیگر سرگردان بود و از مردم برای بازگرداندن او به زندگی دارو می خواست. به عنوان آخرین راه، او از بودا پرسید که آیا می تواند به او کمک کند.

ابطال طلسم فلزی | او گفت: «بله، اما باید ابتدا مقداری دانه خردل از خانه‌ای که هرگز در آن مرده نبوده است، برایم بیاوری». زن پر از امید، از در به در رفت و پرس و جو کرد، اما هیچ کس نتوانست به او کمک کند.

هر خانه ای که وارد می شد شاهد مرگ و میر خود بود. زمانی که به انتهای دهکده رسید، متوجه شد که بیماری و مرگ اجتناب ناپذیر هستند.

READ  شکستن طلسم خرید خانه

ابطال طلسم فلزی | پس از دفن پسرش، او برای آموزش روحانی نزد بودا بازگشت. او توضیح داد: «فقط یک قانون در جهان هرگز تغییر نمی کند.

که همه چیز تغییر می کند و همه چیز ناپایدار است.» زن با شنیدن این سخن، مرید شد و در نهایت، گفته می شود، به روشنگری دست یافت. البته، زندگی بسیار فراتر از بیماری و مرگ است.

ابطال طلسم فلزی | همچنین لحظاتی از عشق، زیبایی، شگفتی و شادی خارق العاده را به ما هدیه می دهد. اما مانند زن داستان، ما در غرب – و مخصوصاً ایالات متحده – تمایل داریم که جنبه تاریک زندگی را انکار کنیم.

ما پیر و در حال مرگ خود را به خانه های سالمندان منتقل می کنیم، بی خانمان های خود را نادیده می گیریم، اقلیت های فقیرمان را به گتوها محدود می کنیم.

ابطال طلسم فلزی | و بیماران روانی و معلولان خود را در بیمارستان ها و آسایشگاه ها حبس می کنیم، در حالی که بیلبوردها و مجلات خود را با چهره های خندان جوانان و رفاه می پوشانیم.

واقعیت این است که زندگی یک تعامل غنی و گیج کننده از نور و تاریکی، موفقیت و شکست، جوانی و سن، لذت و درد – و بله، زندگی و مرگ است.

ابطال طلسم فلزی | شرایط دائماً تغییر می‌کنند، ظاهراً یک لحظه از هم می‌پاشند و لحظه‌ی بعد با هم می‌آیند.

همانطور که معلم معاصر ذن شونریو سوزوکی می گوید، همه چیز دائماً در حال از دست دادن تعادل خود در برابر پس زمینه است.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 12 =

نوشته های مشابه