ابطال طلسم فلزی


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم فلزی | مشکل این است که رژیم‌های غذایی جواب نمی‌دهند، شما نمی‌توانید خود را مجبور به رعایت رژیم‌های ورزشی کنید، و هر بار که در آینه نگاه می‌کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | احساس می‌کنید که از حال می‌روید. یا شاید تصور شما از نیروانای زمینی یک رابطه عالی باشد. متأسفانه، سال‌ها را تماشا می‌کنید.

ابطال طلسم فلزی

ابطال طلسم فلزی | هنوز آقا یا خانم راست را ندیده‌اید، و نمایه‌ها را در OK Cupid مرور می‌کنید در حالی که مخفیانه می‌ترسید که حتماً یک بیماری اجتماعی وحشتناک داشته باشید.

استاد | نسخه شما از زندگی عالی هر چه باشد – تعطیلات عالی، رابطه جنسی کامل، سلامت کامل، حتی آرامش کامل ذهنی یا رهایی کامل از هر گونه تنش و استرس – بهای زیادی برای داشتن چنین انتظارات بالایی می پردازید.

ابطال طلسم فلزی | یا شاید باور داشته باشید که اگر فقط بتوانید به هیکل (یا هیکل) عالی برسید، خوشبختی نهایی به شما دست خواهد داد.

وقتی زندگی نتواند آن انتظارات را برآورده کند، همانطور که ناگزیر است، در نهایت رنج می برید و خود را سرزنش می کنید.

ابطال طلسم فلزی | آن را از من بگیر – من بارها و بارها در این تله افتاده ام!) فقط اگر پول بیشتری به دست آورده بودی، زمان بیشتری را در خانه سپری می کردی، عاشق بهتری بودی، به مدرسه برگشته بودی، آن پوندهای اضافی را از دست می دادی … لیست این است بی پایان مهم نیست که چگونه آن را برش می دهید، فقط اندازه گیری نمی کنید.

ابطال طلسم فلزی | یا شاید شما جزو معدود نخبگانی هستید که موفق می شوند هر آنچه را که می خواهید بدست آورید. مشکل این است که در نهایت متوجه می‌شوید که خسته می‌شوید و چیزهای بیشتری می‌خواهید – یا هر لحظه خالی را صرف تلاش برای محافظت یا کنترل آنچه دارید می‌کنید.

READ  ابطال طلسم قفل

سنت های مراقبه بزرگ پیامی انسانی تر برای انتقال دارند. آنها می آموزند که زندگی ایده آل زمینی یک افسانه است.

ابطال طلسم فلزی | همانطور که یک ضرب المثل قدیمی مسیحی می گوید: «انسان پیشنهاد می کند. خدا دفع می کند.» یا به قول یک جوک رایج، “اگر می خواهی خدا را بخندانی، برنامه هایت را به او بگو.” این سنت‌ها به ما یادآوری می‌کنند که نیروهای بسیار قدرتمندتر از من و شما در جهان در کار هستند.

ابطال طلسم فلزی | شما می توانید تصور کنید و قصد داشته باشید و تلاش کنید و تلاش کنید تا همه آنچه را که می خواهید کنترل کنید – و در نهایت حتی به مقدار کمی از موفقیت دست یابید.

اما حقیقت این است که در دراز مدت، من و شما تنها محدودترین کنترل را بر شرایط زندگی خود داریم. (برای اطلاعات بیشتر در مورد رها کردن، به فصل 10 مراجعه کنید.) وقتی همه چیز به هم می‌ریزد.

ابطال طلسم فلزی | زیرا با هر چیزی که تا به حال به شما آموزش داده شده است مغایرت دارد، ممکن است در پذیرش حقیقت روحانی اساسی که من و شما کنترل محدودی روی آن داریم، مشکل داشته باشید.

اتفاقات زندگی ما به هر حال، آیا هدف زندگی بیرون رفتن و “فقط انجامش” نیست، همانطور که تبلیغات قدیمی نایک تاکید داشتند؟

ابطال طلسم فلزی | خوب، بله، شما باید رویاهای خود را دنبال کنید و حقیقت خود را زندگی کنید. این بخش مهمی از معادله است. اما وقتی زندگی برمی گردد و مانند گاهی اوقات به صورت شما سیلی می زند، چگونه پاسخ می دهید؟

READ  نوشتن دعا بدون نقطه

(به اسکی بازان المپیک نگاه کنید که سال ها در تمرین صرف می کنند تا امیدشان برای کسب مدال در یک لحظه در اثر آب و هوای بد یا تکه ای از یخ از بین برود!

ابطال طلسم فلزی | یا زمانی که شما را کاملاً زمین می زند و شما را از هر چیزی که به دست آورده اید محروم می کند. از جمله اعتماد به نفس و عزت نفسی که به سختی به دست آورده اید، برای کمک و حمایت به کجا می روید؟

چگونه با درد و سردرگمی کنار می آیید؟ از چه منابع درونی استفاده می کنید تا شما را در این زمین ترسناک و ناشناخته راهنمایی کند؟

ابطال طلسم فلزی | داستان زیر را در نظر بگیرید. روزی زنی به دیدن بودا (معلم بزرگ معنوی که چندین هزار سال پیش در هند زندگی می کرد) در حالی که فرزند مرده خود را در آغوش داشت، آمد.

او که غمگین بود، از جایی به جای دیگر سرگردان بود و از مردم برای بازگرداندن او به زندگی دارو می خواست. به عنوان آخرین راه، او از بودا پرسید که آیا می تواند به او کمک کند.

ابطال طلسم فلزی | او گفت: «بله، اما باید ابتدا مقداری دانه خردل از خانه‌ای که هرگز در آن مرده نبوده است، برایم بیاوری». زن پر از امید، از در به در رفت و پرس و جو کرد، اما هیچ کس نتوانست به او کمک کند.

هر خانه ای که وارد می شد شاهد مرگ و میر خود بود. زمانی که به انتهای دهکده رسید، متوجه شد که بیماری و مرگ اجتناب ناپذیر هستند.

READ  طلسم زبان بند شوهر سوزاندنی

ابطال طلسم فلزی | پس از دفن پسرش، او برای آموزش روحانی نزد بودا بازگشت. او توضیح داد: «فقط یک قانون در جهان هرگز تغییر نمی کند.

که همه چیز تغییر می کند و همه چیز ناپایدار است.» زن با شنیدن این سخن، مرید شد و در نهایت، گفته می شود، به روشنگری دست یافت. البته، زندگی بسیار فراتر از بیماری و مرگ است.

ابطال طلسم فلزی | همچنین لحظاتی از عشق، زیبایی، شگفتی و شادی خارق العاده را به ما هدیه می دهد. اما مانند زن داستان، ما در غرب – و مخصوصاً ایالات متحده – تمایل داریم که جنبه تاریک زندگی را انکار کنیم.

ما پیر و در حال مرگ خود را به خانه های سالمندان منتقل می کنیم، بی خانمان های خود را نادیده می گیریم، اقلیت های فقیرمان را به گتوها محدود می کنیم.

ابطال طلسم فلزی | و بیماران روانی و معلولان خود را در بیمارستان ها و آسایشگاه ها حبس می کنیم، در حالی که بیلبوردها و مجلات خود را با چهره های خندان جوانان و رفاه می پوشانیم.

واقعیت این است که زندگی یک تعامل غنی و گیج کننده از نور و تاریکی، موفقیت و شکست، جوانی و سن، لذت و درد – و بله، زندگی و مرگ است.

ابطال طلسم فلزی | شرایط دائماً تغییر می‌کنند، ظاهراً یک لحظه از هم می‌پاشند و لحظه‌ی بعد با هم می‌آیند.

همانطور که معلم معاصر ذن شونریو سوزوکی می گوید، همه چیز دائماً در حال از دست دادن تعادل خود در برابر پس زمینه است.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

نوشته های مشابه