ابطال طلسم عشق


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم عشق | وقتی تلویزیون تماشا می‌کنید، برای امتحان مطالعه می‌کنید، غذا می‌پزید، این برای هر کاری که انجام می‌دهید بسیار مهم است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | وقتی تلویزیون تماشا می‌کنید، برای امتحان مطالعه می‌کنید، غذا می‌پزید، ماشینتان را رانندگی می‌کنید، به موسیقی گوش می‌دهید یا با یک دوست صحبت می‌کنید.

ابطال طلسم عشق

ابطال طلسم عشق | حواس‌تان به این موضوع است. قبل از شروع به مدیتیشن به روش رسمی، ممکن است برای شما مفید باشد که آگاهی خود را کشف کنید. ابتدا، توجه کنید که آگاه بودن چگونه است.

استاد | آیا مواقعی در زندگی شما وجود دارد که از هیچ چیز آگاه نباشید؟ این فکر را کامل کنید: “من از … آگاهم.” این کار را بارها و بارها انجام دهید و متوجه شوید که آگاهی شما را به کجا می برد.

ابطال طلسم عشق | اغلب اوقات، احتمالاً توجه زیادی به آگاهی خود نمی کنید. با این حال حقیقت این است که برای هر کاری که انجام می دهید بسیار مهم است.

آیا تمایل دارید بیشتر از احساسات درونی آگاه شوید یا بیرونی؟ آیا به افکار و خیالات بیشتر از تجربیات حسی لحظه به لحظه خود توجه می کنید؟

ابطال طلسم عشق | توجه داشته باشید که آیا اشتغال ذهنی به فعالیت ذهنی آگاهی شما را از آنچه در اینجا و اکنون در حال وقوع است کاهش می دهد یا خیر.

در مرحله بعد، به این نکته توجه کنید که آیا آگاهی شما بر روی یک شی یا حس خاص متمرکز است یا تمایل به گسترده تر و فراگیرتر بودن دارد. ممکن است متوجه شوید که آگاهی شما شبیه نورافکنی است که از شیئی به شی دیگر جریان دارد.

READ  دعانویس برای قبولی کنکور

ابطال طلسم عشق | توجه کنید که چگونه آگاهی شما بدون تلاش برای تغییر آن جریان می یابد. آیا سریع از یک چیز به چیز دیگر جابجا می شود یا کندتر حرکت می کند و قبل از حرکت با هر جسم تماس برقرار می کند؟ تسریع و کاهش سرعت جریان آگاهی را آزمایش کنید و به احساس آن توجه کنید.

ابطال طلسم عشق | ممکن است متوجه شوید که آگاهی شما بارها و بارها به سمت انواع خاصی از اشیاء و رویدادها کشیده می شود، اما نه به دیگران. آگاهی شما به طور مکرر به کجا می رود؟

به نظر می رسد به طور انتخابی از کدام تجربه اجتناب می کند؟ اکنون به آرامی آگاهی خود را از یک کانون به کانون دیگر هدایت کنید. وقتی به صداها توجه می کنید، ممکن است متوجه شوید که برای لحظه ای دست های خود یا ناراحتی در پشت یا زانو را فراموش می کنید.

ابطال طلسم عشق | سعی کنید تا زمانی که می توانید روی یک موضوع مورد توجه تمرکز کنید. چه مدت می توانید قبل از اینکه ذهنتان به چیز بعدی بپرد، حواس شما پرت نشود؟ البته، شما قرار نیست تمام تلاش و انجام خود را فوراً رها کنید و فقط باشید، حتی زمانی که مدیتیشن می کنید.

شما باید با تمرین مدیتیشن و تمرکز تدریجی و ساده سازی تا زمانی که در حین مدیتیشن کمتر و کمتر انجام دهید – و بیشتر و بیشتر شوید، به آرامی تلاش کنید تا همه چیز را رها کنید.

ابطال طلسم عشق | موارد زیر چند مرحله از مراحلی است که ممکن است در مسیر فقط بودن از آن ها عبور کنید: عادت کردن به یک جا نشستن ایجاد توانایی برای معطوف کردن توجه به درون تلاش برای تمرکز حواس پرت شدن دوباره و دوباره متمرکز شدن بیشتر احساس آرامش در حین شما مراقبه توجه به لحظات زودگذری که ذهن شما آرام می گیرد تجربه اجمالی کوتاه از سکون و آرامش و شاید بزرگترین پارادوکس از همه اینها اینجاست: اگر مراقبه را با پشتکار تمرین کنید.

READ  نوشتن دعا توسط خود شخص

ابطال طلسم عشق | ممکن است در نهایت متوجه شوید که هرگز خانه را ترک نکرده اید، حتی برای یک لحظه. توسعه و هدایت آگاهی: کلید مدیتیشن اگر، به قول قدیمی ها، یک سفر هزار مایلی تنها با یک قدم آغاز می شود.

پس سفر مراقبه با پرورش آگاهی یا توجه آغاز می شود. در واقع، آگاهی عضله ذهنی است که شما را همراهی می کند و در سفرتان حفظ می کند، نه تنها در آغاز، بلکه در هر مرحله از راه. مهم نیست که کدام مسیر یا تکنیک را انتخاب می کنید.

ابطال طلسم عشق | راز مدیتیشن در توسعه، تمرکز و هدایت آگاهی شما نهفته است. (اتفاقاً، توجه فقط آگاهی کمی متمرکز است، و من از این دو اصطلاح کم و بیش به جای یکدیگر در سراسر این کتاب استفاده می کنم. به نوار کناری «آگاه شدن از آگاهی خود» مراجعه کنید.)

برای درک بهتر نحوه عملکرد آگاهی، استعاره طبیعی دیگری را در نظر بگیرید. : سبک. ممکن است نور را بدیهی بدانید.

ابطال طلسم عشق | اما اگر مهارت‌های خاص و حساسیت شدید نابینایان را توسعه ندهید، به سختی می‌توانید بدون آن کار کنید. (آیا تا به حال سعی کرده اید چیزی را در یک اتاق تاریک پیدا کنید؟)

همین امر در مورد آگاهی نیز صدق می کند: ممکن است ندانید که آگاه هستید، اما حتی برای انجام ساده ترین کارها به آگاهی نیاز دارید.

ابطال طلسم عشق | شما می توانید از نور به روش های مختلفی استفاده کنید. شما می توانید نور محیطی ایجاد کنید که اتاق را به آرامی و به طور پراکنده روشن کند.

READ  دعا نویسی قدیمی

می توانید نور را روی پرتو چراغ قوه متمرکز کنید تا به شما کمک کند وقتی اتاق تاریک است چیزهایی را پیدا کنید.

ابطال طلسم عشق | یا می‌توانید همان نور را بگیرید و آن را در یک پرتو لیزر به قدری قوی متمرکز کنید که بتواند فولاد را قطع کند یا به ستاره‌ها پیام بفرستد.

به همین ترتیب، در مدیتیشن، می توانید از آگاهی به روش های مختلف استفاده کنید. شما می توانید با ایجاد تمرکز بر روی یک شی خاص، قدرت آگاهی خود را افزایش دهید.

ابطال طلسم عشق | برای فهرست مختصری از اشیاء مدیتیشن، بخش «مسیرهای مختلف در همان کوه» را در ابتدای این فصل ببینید.

سپس، وقتی تمرکز خود را تثبیت کردید، می‌توانید از طریق تمرین آگاهی پذیرا، آگاهی خود را گسترش دهید – مانند نور محیط – برای روشن کردن طیف کامل تجربه شما.

ابطال طلسم عشق | در مرحله بعد، می توانید حتی بیشتر تمرکز کنید تا احساسات مثبت را پرورش دهیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =

نوشته های مشابه