ابطال طلسم

ابطال طلسم صبی

ابطال طلسم صبی | همانطور که ذهن در طول مدیتیشن مستقر می‌شود، آرام می‌شود و باز می‌شود، بدن نیز باز می‌شود – و هر چه مدت بیشتری مدیتیشن کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هم بر حسب دقیقه‌های ثبت‌شده در هر روز و هم در روزها و هفته‌ها تمرین منظم اندازه‌گیری می‌شود این آرامش و آرامش بیشتر در هر فرد موج می‌زند. حوزه زندگی شما، از جمله سلامتی شما.

ابطال طلسم صبی

ابطال طلسم صبی | روشن شدن! شاید متوجه شده باشید که فکر کردن و نگرانی بی وقفه باعث ایجاد نوعی کلاستروفوبیا درونی می شود – ترس ها از یکدیگر تغذیه می کنند.

استاد | مشکلات به طور تصاعدی بزرگ می شوند، و نکته بعدی که می دانید، احساس غرق شدن و وحشت می کنید.

ابطال طلسم صبی | همانطور که محققان سلامت معاصر کشف کرده اند – و متون سنتی نیز موافق هستند – ذهن و بدن جدایی ناپذیر هستند و یک ذهن آشفته به ناچار بدنی پر استرس تولید می کند.

مدیتیشن فضای ذهنی درونی را تشویق می‌کند که در آن مشکلات و نگرانی‌ها دیگر چندان تهدیدآمیز به نظر نمی‌رسند، و راه‌حل‌های سازنده به طور طبیعی می‌توانند به وجود بیایند – و همچنین جدایی خاصی که امکان عینیت، دیدگاه، و بله، شوخ طبعی را فراهم می‌کند.

ابطال طلسم صبی | آن کلمه اسرارآمیز روشنگری در واقع به عالی ترین “روشن شدن” اشاره دارد! لذت بردن از شادی بیشتر تحقیقات نشان می دهد که تمرین روزانه مدیتیشن فقط برای چند ماه در واقع افراد را شادتر می کند.

همانطور که نه تنها با گزارشات ذهنی آنها، بلکه با فناوری نقشه برداری مغز اندازه گیری می شود. (برای اطلاعات بیشتر در مورد مراقبه و شادی، به فصل 16 مراجعه کنید.)

READ  طلسم طلاق

ابطال طلسم صبی | در واقع، مدیتیشن ظاهراً یکی از تنها چیزهایی است که می تواند به طور دائم نقطه تنظیم عاطفی شما را تغییر دهد.

سطح اولیه شادی نسبی شما که دانشمندان می گویند در طول زندگی شما یکسان می ماند. مهم است که چه چیزی را تجربه می کنید اگر خوشبختی پایدار می‌خواهید.

ابطال طلسم صبی | علم پیشرو و خرد معنوی توصیه‌های مشابهی دارند: برنده شدن در لاتاری یا یافتن شغل عالی را فراموش کنید.

و به جای آن مراقبه را شروع کنید! تجربه تمرکز و جریان وقتی آنقدر درگیر یک فعالیت هستید که تمام حس خودآگاهی، جدایی و حواس‌پرتی از بین می‌رود، وارد چیزی شده‌اید که روان‌شناس آن را حالت جریان می‌نامد (به فصل 1 مراجعه کنید).

ابطال طلسم صبی | برای انسان‌ها، این غوطه‌ور شدن کامل، لذت نهایی را تشکیل می‌دهد – و پادزهر نهایی برای تکه تکه شدن و بیگانگی زندگی پست مدرن را فراهم می‌کند.

بدون شک شما هم چنین لحظاتی را تجربه کرده اید – خلق یک اثر هنری، ورزش کردن، کار در باغ، عشق ورزی. ورزشکاران آن را “منطقه” می نامند.

ابطال طلسم صبی | از طریق مدیتیشن، می توانید کشف کنید که چگونه به هر فعالیتی توجه متمرکز داشته باشید – و لذت یکسانی را از آن بگیرید.

احساس تمرکز، پایه و تعادل بیشتر برای مقابله با ناامنی فزاینده زندگی در زمان‌هایی که به سرعت در حال تغییر هستند، مدیتیشن یک پایه و تعادل درونی را ارائه می‌کند.

ابطال طلسم صبی | که شرایط بیرونی نمی‌تواند آن را از بین ببرد. وقتی بارها و بارها بازگشت به خانه را تمرین می کنید.

READ  باطل کردن طلسم بخت بستن

به بدن، نفس، احساسات، احساساتتان – در نهایت متوجه می شوید که همیشه در خانه هستید، مهم نیست کجا می روید.

ابطال طلسم صبی | و وقتی با خود دوست می‌شوید – با در آغوش کشیدن تاریکی و روشنایی، ضعیف و قوی – هر روز کمتر از مرکز پرتاب می‌شوید، ضعیف‌ها و قوی‌ها – کمتر و کمتر از مرکز پرتاب می‌شوید.

“فلاخه ها و تیرهای” زندگی. افزایش عملکرد خود در محل کار و در بازی مطالعات نشان داده اند که تمرین مدیتیشن اولیه به تنهایی می تواند وضوح ادراکی، خلاقیت، خودشکوفایی و بسیاری از عوامل دیگری را که به عملکرد برتر کمک می کنند، افزایش دهد.

ابطال طلسم صبی | علاوه بر این، مراقبه های خاصی برای افزایش عملکرد در انواع فعالیت ها، از ورزش گرفته تا کسب و کار و تکالیف مدرسه ابداع شده اند (به فصل 18 مراجعه کنید).

افزایش قدردانی، قدردانی و عشق همانطور که بدون قضاوت یا بیزاری شروع به باز شدن روی تجربه خود می کنید، قلب شما نیز به تدریج باز می شود.

ابطال طلسم صبی | به سمت خود و دیگران. شما می توانید مراقبه های خاصی را برای پرورش قدردانی، قدردانی و عشق تمرین کنید (به فصل 11 مراجعه کنید).

یا ممکن است مانند بسیاری از مراقبه‌گران قبل از شما متوجه شوید که این ویژگی‌ها به‌طور طبیعی زمانی پدید می‌آیند که بتوانید با چشمانی تازه و فارغ از فرافکنی‌ها و انتظارات معمول به جهان نگاه کنید.

ابطال طلسم صبی | همسو شدن با احساس عمیق‌تر هدف وقتی تمرین تغییر از انجام دادن و تفکر به بودن را انجام می‌دهید (به فصل 1 مراجعه کنید)، درمی‌یابید که چگونه خود را با جریان عمیق‌تری از معنا و تعلق هماهنگ کنید.

READ  جادو و دعانویس

ممکن است با احساسات و آرزوهای شخصی که مدت ها از آگاهی آگاهانه شما پنهان مانده است، در تماس باشید. یا ممکن است با یک منبع جهانی تر از هدف و جهت ارتباط برقرار کنید.

ابطال طلسم صبی | چیزی که برخی افراد آن را خود برتر یا هدایت درونی می نامند. بیداری در بعد معنوی هستی همانطور که مدیتیشن شما به تدریج شما را به ظرافت و غنای هر لحظه زودگذر اما غیرقابل جایگزینی باز می کند.

ممکن است به طور طبیعی شروع به دیدن واقعیت مقدس در دل چیزها از طریق پرده ظواهر کنید – و در نهایت ممکن است متوجه شوید (و این ممکن است عمرها طول بکشد!) که همان واقعیت مقدس در واقع همان چیزی است که شما در قلب خود هستید.

ابطال طلسم صبی | این بینش عمیق – چیزی که حکیمان و استادان آن را “بیداری از توهم جدایی” می نامند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =