ابطال طلسم سیاه


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم سیاه | در ذهن مبتدیان، امکانات زیادی وجود دارد. در ذهن متخصص، تعداد کمی وجود دارد.» سوزوکی می آموزد که ذهن مبتدی و ذهن ذن – ذهن بیدار، شفاف و بدون محدودیت استاد ذن روشن فکر – اساساً یکسان هستند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | یا به قول معلم دیگری: «سالک طلب است. نگاه کننده همان چیزی است که به دنبالش است!» نیازی به گفتن نیست، صحبت کردن در مورد ذهن مبتدی آسانتر از حفظ یا حتی تشخیص آن است.

ابطال طلسم سیاه

ابطال طلسم سیاه | اما این دقیقاً نکته است. «ذهن نادان» مبتدی نمی‌تواند ذهن مبتدی را مفهوم‌سازی یا شناسایی کند (همانطور که چشم نمی‌تواند خودش را ببیند، حتی اگر منشأ همه دیدن‌ها باشد.

استاد | مهم نیست که کدام تکنیک مدیتیشن را انتخاب می کنید، سعی کنید آن را با روحیه معصومانه، باز و “نمی دانم” ذهن مبتدی تمرین کنید.

ابطال طلسم سیاه | اگر ذهن شما خالی است، همیشه برای هر چیزی آماده است. سوزوکی در کتاب ذهن ذن، ذهن مبتدی می نویسد.

به یک معنا، ذهن مبتدی غیر نگرش است که زیربنای همه نگرش ها است، غیر تکنیکی که در قلب همه تکنیک های موفق قرار دارد.

ابطال طلسم سیاه | در اینجا ویژگی‌های ذهن مبتدی وجود دارد: گشودگی نسبت به هر چیزی که پیش می‌آید: وقتی از تجربه خود در مدیتیشن بدون تلاش برای تغییر آن استقبال می‌کنید.

خود را با خود بودن هماهنگ می‌کنید که همه چیز را شامل می‌شود – نور و تاریکی، خوب و بد، زندگی و مرگ – بدون آن. ترجیح. رهایی از انتظارات: هنگامی که ذهن مبتدی را تمرین می کنید.

READ  استاد حبیب فتوت دعانویس

ابطال طلسم سیاه | با هر لحظه با چشمان و گوش های تازه روبرو می شوید. به جای مدیتیشن برای رسیدن به هدفی در آینده، با این اطمینان می‌نشینید.

که آگاهی باز و آماده‌ای که به آن می‌دهید، در نهایت شامل تمام ویژگی‌هایی است که به دنبال آن هستید، مانند عشق، آرامش، شادی، شفقت، خرد، و متانت.

ابطال طلسم سیاه | پایان شما آغاز شماست این یکی از اسرار بزرگ مراقبه است که به ناچار به همان جایی که شروع کرده اید ختم می شوید.

مانند سایمون در نوار کناری «کشف گنج در خانه خود» در فصل 1، در نهایت متوجه می‌شوید که گنج در تمام مدت زیر آتشگاه شما پنهان بوده است.

ابطال طلسم سیاه | و مسیری که دنبال می‌کنید فقط به شما کمک می‌کند تا دوباره به خانه برگردید. همانطور که تی. اس. الیوت در شعر خود “چهار کوارتت” می گوید: “پایان همه کاوش های ما / رسیدن به جایی است که شروع کردیم.

و مکان را برای اولین بار بشناسیم.” برای روشن شدن این راز، تبتی ها بین زمین، مسیر و ثمره تمایز قائل می شوند.

ابطال طلسم سیاه | آنها می گویند که ذهن آشفته، مشغول و رنج کشیده، آرامش، عشق و شادی را در درون خود دارد که به دنبال آن هستید – زمینه یا مبنایی برای بیداری.

اما ابرهای منفی (تردید، قضاوت، ترس، خشم، دلبستگی) که این زمین را پنهان می کند – که واقعاً در قلب شما هستید – آنقدر غلیظ و غیر قابل نفوذ شده است که لازم است در مسیر مراقبه قدم بگذارید.

ابطال طلسم سیاه | ابرها را پاک کند و شما را به حقیقت نزدیک کند. هنگامی که سرانجام وجود ضروری خود را تشخیص دادید – لحظه ثمربخشی – متوجه می شوید که همیشه اینجا بوده است.

READ  نوشتن دعای محبت فوری

کجا و چه کسی هستید، نزدیکتر از قلب خود و بی واسطه تر از نفس شما. این موجود ضروری همان چیزی است که مردم ذن آن را ذهن مبتدی می نامند.

ابطال طلسم سیاه | فنجان خود را خالی کنید داستان قدیمی ذن را در مورد محققی در نظر بگیرید که از استاد مشهور ذن بازدید کرد تا معنای ذن را جویا شود. محقق سؤال پشت سؤال می‌پرسید.

اما آن‌قدر سرشار از ایده‌های خودش بود که به ندرت فرصتی برای پاسخ به استاد می‌داد. پس از گذشت حدود یک ساعت از این گفتگوی یک طرفه، استاد از محقق پرسید که آیا شما یک فنجان چای می خواهید؟

ابطال طلسم سیاه | وقتی محقق جام خود را دراز کرد، استاد آن را پر کرد اما به ریختن ادامه داد. محقق فریاد زد: بس است. جام پر است.

دیگر نگه نخواهد داشت.» استاد پاسخ داد: «بله، و ذهن شما هم همینطور است. تا زمانی که فنجان خود را خالی نکنید، نمی‌توانید ذن را یاد بگیرید.

ابطال طلسم سیاه | ذهن فراخ و خودانگیخته: برخی از معلمان ذهن مبتدیان را به آسمان تشبیه می کنند: اگرچه ابرها ممکن است بیایند و بروند، وسعت بی کران آسمان هرگز آسیب نمی بیند یا کاهش نمی یابد.

در مورد خودانگیختگی، عیسی آن را خلاصه کرد که گفت: «شما باید مانند بچه های کوچک باشید تا به ملکوت آسمان وارد شوید.» فارغ از انتظارات و پذیرای هر آنچه پیش می‌آید.

ابطال طلسم سیاه | به طور طبیعی به موقعیت‌ها به روشی خودجوش پاسخ می‌دهید. آگاهی اصیل و اولیه: یک ذن کوان معروف (معمای تحریک آمیز) به این صورت است: “چهره اصلی شما قبل از تولد والدینتان چه بود؟” این کوآن به کیفیت وصف ناپذیر و اولیه ذهن اشاره می کند.

READ  شکستن طلسم قفل

که پیش از شخصیت شما و حتی بدن فیزیکی شماست. شاید واقعاً باید ذهن مبتدی را ذهن بی آغاز نامید! کاوش در مورد آنچه که شما را به مدیتیشن انگیزه می‌دهد.

ابطال طلسم سیاه | اغلب اوقات، مردم زیاد در مورد انگیزه صحبت نمی‌کنند، مگر اینکه آن انگیزه ناقص یا گم شده باشد و نیاز به تقویت داشته باشد.

در زندگی خود، شما ممکن است از آن دسته افرادی باشید که کارهایی را انجام می دهید که به طور طبیعی انجام می شود.

ابطال طلسم سیاه | یا ممکن است کارهایی را به دلیل سرگرم کننده بودن (یا هیجان انگیز یا آموزشی یا صرفاً جالب) انجام دهید.

یا شاید شما آن نوع مسئولیت پذیری هستید که زندگی خود را با تعهدات پر می کند و وقت خود را صرف انجام آنها می کند.

ابطال طلسم سیاه | سبک انگیزشی شما هر چه که باشد، ممکن است با بررسی دقیق تر متوجه شوید که انگیزه یا نگرش شما به یک فعالیت تأثیر چشمگیری بر آن دارد.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =

نوشته های مشابه