ابطال طلسم

ابطال طلسم سردی

ابطال طلسم سردی | شما نمی توانید آن را هضم کنید و نمی توانید آن را تف کنید. شما فقط می توانید آن را از طریق قدرت مدیتیشن خود تغییر دهید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به مراقبه برانگیخته شوید. هیچ چیز کمتر شما را راضی نمی کند! شاید شما با یکی از سوالات معنوی بزرگ، مانند “من کیستم؟” وسواس دارید.

ابطال طلسم سردی

ابطال طلسم سردی | انگیزه تلاش شما ممکن است رنج شخصی باشد، اما شما تمایلی به توقف در خودسازی یا پذیرش خود ندارید و احساس ناچاری برای رسیدن به قله کوهی که در فصل 1 توضیح می‌دهم را ندارید – تجربه‌ای که اساتید بزرگ آن را روشنگری یا ساتوری می‌نامند.

استاد | وقتی متوجه می شوید که اساساً چه کسی هستید، خود مجزا کنار می رود و هویت شما را با خود بودن آشکار می کند.

ابطال طلسم سردی | اگرچه ارزش بهبود یا دوستی با خود را می‌دانید، ممکن است با تمایل به نفوذ در حجاب‌هایی که شما را از منبع واقعی همه معنا، آرامش و عشق جدا می‌کند.

“خدا چیست؟” یا “معنای زندگی چیست؟” استادان بزرگ ذن می گویند که چنین اشتیاق شدید برای حقیقت مانند یک توپ آهنی داغ است که در گودال شکم شما فرو رفته است.

ابطال طلسم سردی | این درک، به نوبه خود، می تواند پیامدهای گسترده ای داشته باشد – از جمله، از قضا، زندگی شادتر و هماهنگ تر و عشق به خود و پذیرش کامل خود.

بیدار کردن دیگران بوداییان تبتی می آموزند که همه مراقبه کنندگان باید مهم ترین انگیزه را در خود پرورش دهند: اینکه دیگران را با خود تفاوتی نداشته باشند و رهایی آنها را بر انگیزه خود ترجیح دهند.

READ  دعا نویسی ثروت

ابطال طلسم سردی | این آرزوی فداکارانه که با نام بودیچیتا (“قلب بیدار”) شناخته می شود، در واقع با ارائه پادزهری برای گرایش طبیعی انسان به احتکار دستاوردها و بینش ها و دفاع از قلمرو روانی و معنوی شخصی، روند مراقبه را تسریع می بخشد.

تبتی‌ها می‌گویند، مگر اینکه مدیتیشن توسط بودیچیتا تقویت شود، فقط می‌تواند شما را در مسیر خودآگاهی ببرد.

ابطال طلسم سردی | بیان کمال ذاتی خود در سنت ذن، بالاترین انگیزه برای مدیتیشن دستیابی به حالت خاصی از ذهن نیست، بلکه بیان “طبیعت واقعی” ذاتاً خالص و بی آلایش شماست – چیزی که قبلاً به عنوان ذهن مبتدی یا در فصل 1 به آن اشاره کردم.

وجود پاک با این انگیزه، هرگز از اجاق خود خارج نمی شوید. در عوض، با این اطمینان می نشینید که از قبل همان آرامش و خوشبختی هستید که به دنبال آن هستید.

ابطال طلسم سردی | این سطح از انگیزه نیاز به بلوغ معنوی فوق‌العاده دارد، اما وقتی نگاهی اجمالی به اینکه واقعاً چه کسی هستید را می‌بینید.

ممکن است متوجه شوید که برای به فعلیت رساندن و عمیق‌تر کردن درک خود به مدیتیشن روی آورده‌اید. هماهنگی با مدیتیشن خود زندگی کنید بعد از اینکه مشخص کردید چه چیزی شما را به مدیتیشن انگیزه می دهد.

ابطال طلسم سردی | ممکن است از چند دستورالعمل برای ایجاد یک طرز فکر و سبک زندگی که از تمرین شما حمایت می کند بهره مند شوید.

به عبارت دیگر، مراقبه‌گران در طول قرن‌ها کشف کرده‌اند که نحوه عمل شما، آنچه در مورد آن فکر می‌کنید و ویژگی‌هایی که پرورش می‌دهید می‌تواند تأثیر فوری بر عمق و ثبات مراقبه شما داشته باشد.

READ  دعانویس خوب در خوزستان

ابطال طلسم سردی | هر سنت معنوی به نوعی بر رفتار «درست» تأکید دارد – و نه لزوماً بر اساس تصورات سفت و سخت از درست و نادرست.

وقتی اعمال شما با دلایل مدیتیشن شما همخوانی ندارد – برای مثال، زمانی که برای کاهش استرس مدیتیشن می کنید اما اعمال شما باعث تشدید تعارض می شود.

ابطال طلسم سردی | زندگی روزمره شما ممکن است با زمانی که برای بالشتک خود صرف می کنید با اهداف متقابل کار کند. (لغت عبری گناه در اصل به معنای «خارج از علامت» بود.) هر چه بیشتر مراقبه کنید.

نسبت به اینکه چگونه برخی از فعالیت ها از مراقبه شما حمایت می کنند یا حتی آن را تقویت می کنند و برخی دیگر آن را مزاحم یا دلسرد می کنند، حساس تر می شوید.

ابطال طلسم سردی | البته، یک حلقه بازخورد بی پایان بین مدیتیشن رسمی و زندگی روزمره وجود دارد: نحوه زندگی شما بر نحوه مراقبه شما تأثیر می گذارد.

و نحوه مراقبه شما بر نحوه زندگی شما تأثیر می گذارد. با در نظر گرفتن این افکار، در اینجا ده دستورالعمل اساسی برای زندگی در هماهنگی با روحیه مراقبه آورده شده است: مراقب علت و معلول باشید.

ابطال طلسم سردی | توجه داشته باشید که چگونه اعمال شما – و احساسات و افکار همراه با آنها – بر دیگران و وضعیت ذهنی شما تأثیر می گذارد.

هنگامی که از خشم شدید می شوید یا از ترس تند می زنید، مشاهده کنید که چگونه می توان این امواج را برای ساعت ها یا حتی روزها در پاسخ های دیگران، در بدن خود و در مدیتیشن شما احساس کرد.

READ  شکستن طلسم برای خرید خانه

ابطال طلسم سردی | همین کار را با اعمالی که بیانگر مهربانی یا شفقت است انجام دهید. همانطور که کتاب مقدس می گوید: “همانطور که بکارید، درو خواهید کرد.” به ناپایداری و ارزشمندی زندگی فکر کنید. تبتی ها می گویند مرگ واقعی است.

می تواند بدون هشدار بیاید و این بدن نیز روزی غذای کرم ها و دیگر موجودات زمینی خواهد بود. با تأمل در مورد اینکه چقدر نادر است که انسان بودن در زمانی که آسایش فیزیکی نسبتاً فراوان است و تمرین مدیتیشن و روش‌های دیگر برای کاهش استرس و تسکین رنج بسیار آسان است.

ابطال طلسم سردی | ممکن است انگیزه بیشتری برای استفاده از این مزیت داشته باشید. فرصت هایی که دارید محدودیت های موفقیت دنیوی را درک کنید.

افرادی را که می شناسید و به موفقیت دنیوی شما دست یافته اند، بررسی کنید. آیا آنها واقعاً شادتر از شما هستند؟

ابطال طلسم سردی | آیا آنها عشق بیشتری در زندگی خود دارند یا آرامش بیشتری دارند؟ از طریق مدیتیشن، می توانید به سطحی از موفقیت درونی دست یابید که بر اساس شادی و آرامش است تا سود مادی.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 11 =