ابطال طلسم سردی


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم سردی | شما نمی توانید آن را هضم کنید و نمی توانید آن را تف کنید. شما فقط می توانید آن را از طریق قدرت مدیتیشن خود تغییر دهید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به مراقبه برانگیخته شوید. هیچ چیز کمتر شما را راضی نمی کند! شاید شما با یکی از سوالات معنوی بزرگ، مانند “من کیستم؟” وسواس دارید.

ابطال طلسم سردی

ابطال طلسم سردی | انگیزه تلاش شما ممکن است رنج شخصی باشد، اما شما تمایلی به توقف در خودسازی یا پذیرش خود ندارید و احساس ناچاری برای رسیدن به قله کوهی که در فصل 1 توضیح می‌دهم را ندارید – تجربه‌ای که اساتید بزرگ آن را روشنگری یا ساتوری می‌نامند.

استاد | وقتی متوجه می شوید که اساساً چه کسی هستید، خود مجزا کنار می رود و هویت شما را با خود بودن آشکار می کند.

ابطال طلسم سردی | اگرچه ارزش بهبود یا دوستی با خود را می‌دانید، ممکن است با تمایل به نفوذ در حجاب‌هایی که شما را از منبع واقعی همه معنا، آرامش و عشق جدا می‌کند.

“خدا چیست؟” یا “معنای زندگی چیست؟” استادان بزرگ ذن می گویند که چنین اشتیاق شدید برای حقیقت مانند یک توپ آهنی داغ است که در گودال شکم شما فرو رفته است.

ابطال طلسم سردی | این درک، به نوبه خود، می تواند پیامدهای گسترده ای داشته باشد – از جمله، از قضا، زندگی شادتر و هماهنگ تر و عشق به خود و پذیرش کامل خود.

بیدار کردن دیگران بوداییان تبتی می آموزند که همه مراقبه کنندگان باید مهم ترین انگیزه را در خود پرورش دهند: اینکه دیگران را با خود تفاوتی نداشته باشند و رهایی آنها را بر انگیزه خود ترجیح دهند.

READ  نوشتن دعا روی کاغذ خط دار

ابطال طلسم سردی | این آرزوی فداکارانه که با نام بودیچیتا (“قلب بیدار”) شناخته می شود، در واقع با ارائه پادزهری برای گرایش طبیعی انسان به احتکار دستاوردها و بینش ها و دفاع از قلمرو روانی و معنوی شخصی، روند مراقبه را تسریع می بخشد.

تبتی‌ها می‌گویند، مگر اینکه مدیتیشن توسط بودیچیتا تقویت شود، فقط می‌تواند شما را در مسیر خودآگاهی ببرد.

ابطال طلسم سردی | بیان کمال ذاتی خود در سنت ذن، بالاترین انگیزه برای مدیتیشن دستیابی به حالت خاصی از ذهن نیست، بلکه بیان “طبیعت واقعی” ذاتاً خالص و بی آلایش شماست – چیزی که قبلاً به عنوان ذهن مبتدی یا در فصل 1 به آن اشاره کردم.

وجود پاک با این انگیزه، هرگز از اجاق خود خارج نمی شوید. در عوض، با این اطمینان می نشینید که از قبل همان آرامش و خوشبختی هستید که به دنبال آن هستید.

ابطال طلسم سردی | این سطح از انگیزه نیاز به بلوغ معنوی فوق‌العاده دارد، اما وقتی نگاهی اجمالی به اینکه واقعاً چه کسی هستید را می‌بینید.

ممکن است متوجه شوید که برای به فعلیت رساندن و عمیق‌تر کردن درک خود به مدیتیشن روی آورده‌اید. هماهنگی با مدیتیشن خود زندگی کنید بعد از اینکه مشخص کردید چه چیزی شما را به مدیتیشن انگیزه می دهد.

ابطال طلسم سردی | ممکن است از چند دستورالعمل برای ایجاد یک طرز فکر و سبک زندگی که از تمرین شما حمایت می کند بهره مند شوید.

به عبارت دیگر، مراقبه‌گران در طول قرن‌ها کشف کرده‌اند که نحوه عمل شما، آنچه در مورد آن فکر می‌کنید و ویژگی‌هایی که پرورش می‌دهید می‌تواند تأثیر فوری بر عمق و ثبات مراقبه شما داشته باشد.

READ  دعا نویسی ثروت

ابطال طلسم سردی | هر سنت معنوی به نوعی بر رفتار «درست» تأکید دارد – و نه لزوماً بر اساس تصورات سفت و سخت از درست و نادرست.

وقتی اعمال شما با دلایل مدیتیشن شما همخوانی ندارد – برای مثال، زمانی که برای کاهش استرس مدیتیشن می کنید اما اعمال شما باعث تشدید تعارض می شود.

ابطال طلسم سردی | زندگی روزمره شما ممکن است با زمانی که برای بالشتک خود صرف می کنید با اهداف متقابل کار کند. (لغت عبری گناه در اصل به معنای «خارج از علامت» بود.) هر چه بیشتر مراقبه کنید.

نسبت به اینکه چگونه برخی از فعالیت ها از مراقبه شما حمایت می کنند یا حتی آن را تقویت می کنند و برخی دیگر آن را مزاحم یا دلسرد می کنند، حساس تر می شوید.

ابطال طلسم سردی | البته، یک حلقه بازخورد بی پایان بین مدیتیشن رسمی و زندگی روزمره وجود دارد: نحوه زندگی شما بر نحوه مراقبه شما تأثیر می گذارد.

و نحوه مراقبه شما بر نحوه زندگی شما تأثیر می گذارد. با در نظر گرفتن این افکار، در اینجا ده دستورالعمل اساسی برای زندگی در هماهنگی با روحیه مراقبه آورده شده است: مراقب علت و معلول باشید.

ابطال طلسم سردی | توجه داشته باشید که چگونه اعمال شما – و احساسات و افکار همراه با آنها – بر دیگران و وضعیت ذهنی شما تأثیر می گذارد.

هنگامی که از خشم شدید می شوید یا از ترس تند می زنید، مشاهده کنید که چگونه می توان این امواج را برای ساعت ها یا حتی روزها در پاسخ های دیگران، در بدن خود و در مدیتیشن شما احساس کرد.

READ  علائم ابطال طلسم

ابطال طلسم سردی | همین کار را با اعمالی که بیانگر مهربانی یا شفقت است انجام دهید. همانطور که کتاب مقدس می گوید: “همانطور که بکارید، درو خواهید کرد.” به ناپایداری و ارزشمندی زندگی فکر کنید. تبتی ها می گویند مرگ واقعی است.

می تواند بدون هشدار بیاید و این بدن نیز روزی غذای کرم ها و دیگر موجودات زمینی خواهد بود. با تأمل در مورد اینکه چقدر نادر است که انسان بودن در زمانی که آسایش فیزیکی نسبتاً فراوان است و تمرین مدیتیشن و روش‌های دیگر برای کاهش استرس و تسکین رنج بسیار آسان است.

ابطال طلسم سردی | ممکن است انگیزه بیشتری برای استفاده از این مزیت داشته باشید. فرصت هایی که دارید محدودیت های موفقیت دنیوی را درک کنید.

افرادی را که می شناسید و به موفقیت دنیوی شما دست یافته اند، بررسی کنید. آیا آنها واقعاً شادتر از شما هستند؟

ابطال طلسم سردی | آیا آنها عشق بیشتری در زندگی خود دارند یا آرامش بیشتری دارند؟ از طریق مدیتیشن، می توانید به سطحی از موفقیت درونی دست یابید که بر اساس شادی و آرامش است تا سود مادی.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 19 =

نوشته های مشابه