ابطال طلسم سحر


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم سحر | گویی روی هم زدن پاهایتان شما را در رودخانه‌ای از آگاهی غوطه‌ور می‌کند که قدمت آن به هزاران سال قبل می‌رسد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در نهایت، نشستن با باسن روی زمین یا نزدیک به آن شما را مستقیماً با گرانش و سایر انرژی‌های زمین ساطع می‌کند – و به مدیتیشن شما یک احساس قابل لمس از پایه و قدرت می‌دهد.

ابطال طلسم سحر

ابطال طلسم سحر | در نهایت، مطمئناً هر کاری که با نیمه پایین بدن خود انجام دهید خوب است، به شرطی که بتوانید راحت بنشینید و کمر خود را با سهولت نسبی صاف نگه دارید.

استاد | اما می‌توانید با کشش تدریجی باسن‌تان، تا حد پایه‌ای نشستن روی پاهای ضربدری کار کنید، تا زمانی که یک روز هر دو زانو زمین را لمس کنند.

ابطال طلسم سحر | همچنین، چیزی در مورد نحوه نشستن مدیتیشن‌گران بزرگ گذشته وجود دارد که قدرت و اقتدار خاصی را به مراقبه شما می‌بخشد.

احساس کنید که ستون فقرات خود را به سمت آسمان آجر به آجر بزرگ می کند، مانند یک آسمان خراش. نشستن مانند کوه یا درخت: بدن خود را مانند یک کوه یا درخت تصور کنید.

ابطال طلسم سحر | تو رسیدی انباشتن مهره‌های خود روی هم: مهره‌های خود را به صورت آجری تصور کنید که یکی را روی دیگری قرار می‌دهید و با مهره اول در پایه ستون فقرات شروع می‌کنید.

که پایه‌ای وسیع دارد که در اعماق زمین و تنه یا قله‌ای که به سمت آسمان می‌رسد (شکل 8-7 را ببینید).

ابطال طلسم سحر | توجه کنید که چقدر احساس ثبات، پایه و خودکفایی می کنید. هنگامی که می دانید عمود نشستن با ستون فقرات کشیده چه احساسی دارد.

READ  طلسم ذهن

می توانید بدن خود را از یک طرف به سمت دیگر مانند یک آونگ تکان دهید، ابتدا به صورت پهن و سپس با کمان هایی که به تدریج در حال کاهش هستند تا زمانی که در مرکز استراحت کنید.

ابطال طلسم سحر | در مرحله بعد، می توانید لگن خود را کمی به جلو خم کنید، انحنای طبیعی کمر خود را برجسته کنید و سپس از کمر به جلو و عقب متمایل شوید (کمر خود را صاف نگه دارید) تا زمانی که به مرکز برسید.

در نهایت، چانه خود را جمع کنید و سر خود را به آرامی به سمت عقب بکشید. اکنون آماده اید تا مدیتیشن خود را شروع کنید.

ابطال طلسم سحر | وقتی ستون فقرات خود را دراز می‌کنید چگونه از پهلو به نظر می‌رسید. در ابتدا، ممکن است لازم باشد از این تکنیک ها و تصاویر بارها و بارها استفاده کنید تا به شما کمک کند به وضعیت نشستن راحت و عمودی برگردید.

اما در نهایت، متوجه خواهید شد که صاف نشستن به یک امر بصری‌تر و فوری‌تر تبدیل می‌شود – شما فقط می‌نشینید، کمی تکان می‌خورید، به آرامی ستون فقرات خود را دراز می‌کنید و شروع به مدیتیشن می‌کنید.

ابطال طلسم سحر | زافوس، نیمکت‌ها و سایر لوازم عجیب و غریب بسته به سنت مدیتیشن که کاوش می‌کنید، احتمالاً با طیف وسیعی از وسایل مختلف نشستن مواجه خواهید شد.

برخی از یوگی‌هایی که می‌شناسم دوست دارند یک کیسه مستطیلی کوچک پر از برنج را قبل از اینکه هنرمندانه روی آن بنشینند و پاهایشان را در نیلوفر آبی روی هم بزنند، پایین بیاورند. بسیاری از مردم ذن و دیگر بودایی ها کوسن های گرد چاق و چاق معروف به زفوس (به ژاپنی به معنای “کوسن های نشستن”) را ترجیح می دهند، که اغلب با کوسن های صاف و مربعی پر شده از پنبه برای ارتفاع بیشتر ترکیب می شوند (شکل 8-8 را ببینید).

READ  دعانویس استاد بجستانی

ابطال طلسم سحر | شکل 8-8: این ابزار نشیمن را بررسی کنید: زفو، بالشتک پشتیبان، و نیمکت بالشتکی. مدیتیشن در مورد وضعیت خود به عنوان جایگزینی برای دنبال کردن نفس خود، به خصوص زمانی که می خواهید ذهن خود را قبل از روی آوردن به تمرین ذهن آگاهی آرام کنید (به فصل 7 مراجعه کنید)، می توانید تکنیک ذن را تجربه کنید که بر روی یک قسمت خاص از بدن خود تمرکز می کند.

ابطال طلسم سحر | سعی کنید ذهن خود را در کف دست خود قرار دهید، اگر دست هایتان به شکل ذن مودرا جمع شده است (به شکل 8-1 و نوار کناری “با چشم ها، دهان و دستان خود چه کار کنید” در این فصل مراجعه کنید)، یا روی شکم، در نقطه ای حدود 2 اینچ زیر ناف شما (به ژاپنی هارا معروف است).

بعد از اینکه این روش را برای مدتی تمرین کردید و توجه شما تثبیت شد، می توانید تمرکز خود را گسترش دهید تا کل بدن خود را در بر بگیرد و همان سطح تمرکز سبک ذن را حفظ کنید.

ابطال طلسم سحر | با چشم‌ها، دهان و دست‌های خود چه کنم وقتی در دهه 60 شروع به مدیتیشن کردم، تا آخر عمر نمی‌توانستم بفهمم که با چشمانم چه کنم.

آنها مدام عبور می کردند و به طور غیرقابل کنترلی از حالت متمرکز به غیرمتمرکز تغییر می کردند و من با چشمانم.

ابطال طلسم سحر | آن‌ها به طور غیرقابل کنترلی از تمرکز به غیرمتمرکز عبور می‌کردند و تغییر می‌کردند، و من وسواس زیادی به انجام کاری درست کردم که همیشه برای من طبیعت دوم بود.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج دختر

منظورم این است که من هرگز نگران این نبودم که با چشمانم چه کنم! در نهایت، من آنها را فراموش کردم، و آنها دیگر هرگز مرا آزار ندادند.

ابطال طلسم سحر | برای جلوگیری از سردرگمی مشابه در مورد چشم‌ها و سایر قسمت‌های برجسته بدن، من دستورالعمل‌های زیر را ارائه می‌دهم: چشم‌ها: در ابتدا، باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید با چشمان بسته، کاملا باز یا نیمه باز بنشینید.

ابطال طلسم سحر | سپس می توانید چشمان خود را فراموش کنید و به آنها اجازه دهید کاری را که انجام می دهند انجام دهند. هر جایگزینی مزایا و معایب خود را دارد.

بسته نگه داشتن چشم ها توجه شما را از حواس پرتی های بیرونی دور می کند و به شما کمک می کند تا روی تجربه درونی خود تمرکز کنید.

ابطال طلسم سحر | متأسفانه، رویاپردازی و تفکر را نیز تشویق می کند. باز نگه داشتن چشمان خود در واقع سخت ترین موقعیت است زیرا آگاهی شما را گسترش می دهد تا طیف کاملی از تجربیات بیرونی و درونی را شامل شود.

ابطال طلسم سحر | خبر خوب این است که این وضعیت به شما کمک می کند تا از حالت نشسته بلند شوید و مدیتیشن خود را به y گسترش دهید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 14 =

نوشته های مشابه