ابطال طلسم سحر


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم سحر | گویی روی هم زدن پاهایتان شما را در رودخانه‌ای از آگاهی غوطه‌ور می‌کند که قدمت آن به هزاران سال قبل می‌رسد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در نهایت، نشستن با باسن روی زمین یا نزدیک به آن شما را مستقیماً با گرانش و سایر انرژی‌های زمین ساطع می‌کند – و به مدیتیشن شما یک احساس قابل لمس از پایه و قدرت می‌دهد.

ابطال طلسم سحر

ابطال طلسم سحر | در نهایت، مطمئناً هر کاری که با نیمه پایین بدن خود انجام دهید خوب است، به شرطی که بتوانید راحت بنشینید و کمر خود را با سهولت نسبی صاف نگه دارید.

استاد | اما می‌توانید با کشش تدریجی باسن‌تان، تا حد پایه‌ای نشستن روی پاهای ضربدری کار کنید، تا زمانی که یک روز هر دو زانو زمین را لمس کنند.

ابطال طلسم سحر | همچنین، چیزی در مورد نحوه نشستن مدیتیشن‌گران بزرگ گذشته وجود دارد که قدرت و اقتدار خاصی را به مراقبه شما می‌بخشد.

احساس کنید که ستون فقرات خود را به سمت آسمان آجر به آجر بزرگ می کند، مانند یک آسمان خراش. نشستن مانند کوه یا درخت: بدن خود را مانند یک کوه یا درخت تصور کنید.

ابطال طلسم سحر | تو رسیدی انباشتن مهره‌های خود روی هم: مهره‌های خود را به صورت آجری تصور کنید که یکی را روی دیگری قرار می‌دهید و با مهره اول در پایه ستون فقرات شروع می‌کنید.

که پایه‌ای وسیع دارد که در اعماق زمین و تنه یا قله‌ای که به سمت آسمان می‌رسد (شکل 8-7 را ببینید).

ابطال طلسم سحر | توجه کنید که چقدر احساس ثبات، پایه و خودکفایی می کنید. هنگامی که می دانید عمود نشستن با ستون فقرات کشیده چه احساسی دارد.

READ  باطل کردن طلسم بخت

می توانید بدن خود را از یک طرف به سمت دیگر مانند یک آونگ تکان دهید، ابتدا به صورت پهن و سپس با کمان هایی که به تدریج در حال کاهش هستند تا زمانی که در مرکز استراحت کنید.

ابطال طلسم سحر | در مرحله بعد، می توانید لگن خود را کمی به جلو خم کنید، انحنای طبیعی کمر خود را برجسته کنید و سپس از کمر به جلو و عقب متمایل شوید (کمر خود را صاف نگه دارید) تا زمانی که به مرکز برسید.

در نهایت، چانه خود را جمع کنید و سر خود را به آرامی به سمت عقب بکشید. اکنون آماده اید تا مدیتیشن خود را شروع کنید.

ابطال طلسم سحر | وقتی ستون فقرات خود را دراز می‌کنید چگونه از پهلو به نظر می‌رسید. در ابتدا، ممکن است لازم باشد از این تکنیک ها و تصاویر بارها و بارها استفاده کنید تا به شما کمک کند به وضعیت نشستن راحت و عمودی برگردید.

اما در نهایت، متوجه خواهید شد که صاف نشستن به یک امر بصری‌تر و فوری‌تر تبدیل می‌شود – شما فقط می‌نشینید، کمی تکان می‌خورید، به آرامی ستون فقرات خود را دراز می‌کنید و شروع به مدیتیشن می‌کنید.

ابطال طلسم سحر | زافوس، نیمکت‌ها و سایر لوازم عجیب و غریب بسته به سنت مدیتیشن که کاوش می‌کنید، احتمالاً با طیف وسیعی از وسایل مختلف نشستن مواجه خواهید شد.

برخی از یوگی‌هایی که می‌شناسم دوست دارند یک کیسه مستطیلی کوچک پر از برنج را قبل از اینکه هنرمندانه روی آن بنشینند و پاهایشان را در نیلوفر آبی روی هم بزنند، پایین بیاورند. بسیاری از مردم ذن و دیگر بودایی ها کوسن های گرد چاق و چاق معروف به زفوس (به ژاپنی به معنای “کوسن های نشستن”) را ترجیح می دهند، که اغلب با کوسن های صاف و مربعی پر شده از پنبه برای ارتفاع بیشتر ترکیب می شوند (شکل 8-8 را ببینید).

READ  دعانویس برای محبت و آشتی

ابطال طلسم سحر | شکل 8-8: این ابزار نشیمن را بررسی کنید: زفو، بالشتک پشتیبان، و نیمکت بالشتکی. مدیتیشن در مورد وضعیت خود به عنوان جایگزینی برای دنبال کردن نفس خود، به خصوص زمانی که می خواهید ذهن خود را قبل از روی آوردن به تمرین ذهن آگاهی آرام کنید (به فصل 7 مراجعه کنید)، می توانید تکنیک ذن را تجربه کنید که بر روی یک قسمت خاص از بدن خود تمرکز می کند.

ابطال طلسم سحر | سعی کنید ذهن خود را در کف دست خود قرار دهید، اگر دست هایتان به شکل ذن مودرا جمع شده است (به شکل 8-1 و نوار کناری “با چشم ها، دهان و دستان خود چه کار کنید” در این فصل مراجعه کنید)، یا روی شکم، در نقطه ای حدود 2 اینچ زیر ناف شما (به ژاپنی هارا معروف است).

بعد از اینکه این روش را برای مدتی تمرین کردید و توجه شما تثبیت شد، می توانید تمرکز خود را گسترش دهید تا کل بدن خود را در بر بگیرد و همان سطح تمرکز سبک ذن را حفظ کنید.

ابطال طلسم سحر | با چشم‌ها، دهان و دست‌های خود چه کنم وقتی در دهه 60 شروع به مدیتیشن کردم، تا آخر عمر نمی‌توانستم بفهمم که با چشمانم چه کنم.

آنها مدام عبور می کردند و به طور غیرقابل کنترلی از حالت متمرکز به غیرمتمرکز تغییر می کردند و من با چشمانم.

ابطال طلسم سحر | آن‌ها به طور غیرقابل کنترلی از تمرکز به غیرمتمرکز عبور می‌کردند و تغییر می‌کردند، و من وسواس زیادی به انجام کاری درست کردم که همیشه برای من طبیعت دوم بود.

READ  دعانویس قهار در کرج

منظورم این است که من هرگز نگران این نبودم که با چشمانم چه کنم! در نهایت، من آنها را فراموش کردم، و آنها دیگر هرگز مرا آزار ندادند.

ابطال طلسم سحر | برای جلوگیری از سردرگمی مشابه در مورد چشم‌ها و سایر قسمت‌های برجسته بدن، من دستورالعمل‌های زیر را ارائه می‌دهم: چشم‌ها: در ابتدا، باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید با چشمان بسته، کاملا باز یا نیمه باز بنشینید.

ابطال طلسم سحر | سپس می توانید چشمان خود را فراموش کنید و به آنها اجازه دهید کاری را که انجام می دهند انجام دهند. هر جایگزینی مزایا و معایب خود را دارد.

بسته نگه داشتن چشم ها توجه شما را از حواس پرتی های بیرونی دور می کند و به شما کمک می کند تا روی تجربه درونی خود تمرکز کنید.

ابطال طلسم سحر | متأسفانه، رویاپردازی و تفکر را نیز تشویق می کند. باز نگه داشتن چشمان خود در واقع سخت ترین موقعیت است زیرا آگاهی شما را گسترش می دهد تا طیف کاملی از تجربیات بیرونی و درونی را شامل شود.

ابطال طلسم سحر | خبر خوب این است که این وضعیت به شما کمک می کند تا از حالت نشسته بلند شوید و مدیتیشن خود را به y گسترش دهید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پنج =

نوشته های مشابه