ابطال طلسم

ابطال طلسم زبان بند

ابطال طلسم زبان بند | کشف کنید که چگونه می توانید موانع را در سفر مراقبه خود طی کنید تا از گیر نکردن جلوگیری کنید. قطعات پازل را کنار هم قرار دهید تا تمرین مدیتیشنی را بسازید که برای شما مفید است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | فضیلت های مدیتیشن با دیگران را در گروه ها یا خلوت ها کشف کنید. فصل 12 مدیتیشن با احساسات چالش برانگیز و الگوهای معمولی در این فصل درمان تجربیات خود با مهربانی، مراقبت و کنجکاوی برداشتن چند نکته برای مقابله با ترس، خشم و اندوه.

ابطال طلسم زبان بند

ابطال طلسم زبان بند | حرکت دادن انرژی و اجرای آنها – آگاهانه دریابید که آیا مدیتیشن برای شما مناسب است یا خیر. انتخاب یک درمانگر برای کمک در صورت گیر افتادن شما به آهنگ های صوتی در دسترسی داشته باشید مدیتیشن باعث آرامش شما می شود.

استاد | جادارتر و آرام تر – حداقل بیشتر اوقات. وقتی نفس خود را دنبال می‌کنید، یک مانترا را تکرار می‌کنید یا هر روز تکنیک‌های اساسی دیگر را تمرین می‌کنید.

ابطال طلسم زبان بند | در مدیتیشن با الگوهای عادتی چالش برانگیز تفکر و احساس، راهنمایی های متخصص دریافت کنید.

ذهن شما به طور طبیعی شروع به آرام شدن می‌کند در حالی که افکار و احساسات به طور خود به خود حباب می‌شوند و مانند گاز در یک بطری نوشابه آزاد می‌شوند.

ابطال طلسم زبان بند | این روند آنقدر آرامش بخش است که افراد حاضر در مراقبه متعالی آن را بدون استرس می نامند. با این حال، هنگامی که به طور منظم برای مدتی مدیتیشن می‌کنید.

READ  دعانویس در زینبیه اصفهان

ممکن است متوجه شوید که برخی از احساسات یا حالات ذهنی مدام برمی‌گردند و حواس‌تان را پرت می‌کنند یا مزاحمتان می‌شوند.

ابطال طلسم زبان بند | به جای پراکندگی، همان خیالات جنسی، افکار غم انگیز یا ترسناک، یا خاطرات دردناک ممکن است مانند یک سی دی که در همان شیار گیر کرده است.

در آگاهی شما پخش شوند. یا ممکن است در حال مراقبه در مورد مهربانی باشید (به فصل 11 مراجعه کنید) اما همچنان با خشم یا خشم حل نشده روبرو شوید.

ابطال طلسم زبان بند | به جای تماشای غباری که از دریاچه بلند می شود، فرود خود را در آب های گل آلود و گاهی متلاطم تجربه درونی خود آغاز کرده اید.

برای کاوش دقیق تر در مورد این آب ها به فصل 6 مراجعه کنید. در ابتدا ممکن است از آنچه با آن روبرو می شوید شگفت زده، ناامید یا حتی بترسید و ممکن است به این نتیجه برسید که کار اشتباهی انجام می دهید. اما نترس!

ابطال طلسم زبان بند | حقیقت این است که مدیتیشن شما در واقع شروع به عمیق‌تر شدن کرده است و شما آماده هستید تا دامنه تکنیک‌های مدیتیشن خود را گسترش دهید تا به شما در حرکت در این زمین جدید کمک کند.

در این مرحله، ممکن است برای شما مفید باشد که تمرین تمرکز حواس را گسترش دهید (به فصل 7 مراجعه کنید) از تنفس و احساسات بدنی خود به افکار و احساسات خود.

ابطال طلسم زبان بند | همانطور که نور آگاهی خود را به آرامی بر این بعد از تجربه خود متمرکز می کنید، می توانید شروع کنید به مرتب کردن آنچه در درون شما می گذرد.

READ  دعانویس برای جلب محبت قوی

در این فرآیند، می توانید خودتان را بهتر بشناسید – حتی با خودتان دوست شوید. اگر به آن ادامه دهید، در نهایت می توانید شروع به نفوذ کنید و حتی برخی از الگوهای عادتی قدیمی تفکر، احساس و رفتار را باز کنید – الگوهایی که باعث رنج و استرس شما شده اند و شما را برای مدت طولانی درگیر نگه داشته اند.

ابطال طلسم زبان بند | با تجربه خود دوست پیدا کنید اگر شما مانند اکثر افرادی هستید که من می شناسم (از جمله من!)، به شدت نسبت به خودتان سخت گیری می کنید.

در واقع، احتمالاً به گونه‌ای با خودتان رفتار می‌کنید که نمی‌خواهید با هیچ یک از عزیزان یا دوستانتان رفتار کنید.

ابطال طلسم زبان بند | وقتی مرتکب اشتباه می‌شوید، ممکن است خودتان را نام‌گذاری کنید یا قضاوت‌ها و انتقادات تند را از جمله فهرستی از تمام اشتباهات دیگری که در طول این سال‌ها مرتکب شده‌اید، انجام دهید.

وقتی احساس لطیف یا آسیب‌پذیری می‌کنید، ممکن است آن را ضعیف یا ضعیف تلقی کنید و سعی کنید به جای اینکه به خودتان زمان بدهید تا آن را کاملاً احساس کنید، از آن عبور کنید.

ابطال طلسم زبان بند | مثلاً یک روز دیگر، وقتی کلیدهایم را پیدا نکردم، از شنیدن این صدای تحریک‌پذیر و بی‌صبر درون سرم که مرا به خاطر احمق و فراموشکار بودن سرزنش می‌کرد، تعجب کردم!

آشنا بنظر رسیدن؟ بسیاری از ما تصوری از نحوه عمل، فکر و احساس خود داریم و دائماً در تلاش هستیم تا تجربیات و رفتار خود را با آن مطابقت دهیم.

ابطال طلسم زبان بند | و در صورتی که آنها این کار را نمی کنند، خود را سرزنش می کنیم. در مدیتیشن، شما این فرصت را دارید که این روند را معکوس کنید و تجربه خود را دقیقاً همانطور که هست بدون تلاش برای قضاوت یا تغییر آن کشف کنید.

READ  طلسم ازدواج دختر

برای جایگزینی استرس، درگیری و آشفتگی درونتان با آرامش و هماهنگی، باید با خودتان دوست شوید، به این معنی که با خودتان با همان مهربانی و مراقبت رفتار کنید.

ابطال طلسم زبان بند | و کنجکاوی که به یک دوست نزدیک می دهید. می توانید با ایجاد آگاهی ملایم و بدون قضاوت به افکار و احساسات خود شروع کنید.

در آغوش گرفتن افکار و احساسات خود وقتی با دنبال کردن نفس خود و گسترش آگاهی خود تا شامل احساسات آشنا هستید.

ابطال طلسم زبان بند | می توانید آگاهی خود را حتی بیشتر گسترش دهید تا افکار، تصاویر، خاطرات و احساسات را در بر گیرد. مانند احساسات، با دنبال کردن نفس خود شروع کنید.

سپس به خود اجازه دهید یک فکر یا احساس را زمانی که آنقدر قوی می شود که توجه شما را به آن جلب می کند کشف کنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 9 =