ابطال طلسم

ابطال طلسم رزق

ابطال طلسم رزق | دیوانه‌وار دنبال شخص دیگری می‌گردیم تا آن را به ما بدهد و سعی می‌کنیم با بهبود ظاهر یا کسب درآمد بیشتر خودمان را دوست‌داشتنی‌تر کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما حقیقت این است که آهنگ بیتلز درست می گوید: عشقی که می گیری برابر با عشقی است که می کنی. به عبارت دیگر، موثرترین راه برای به دست آوردن عشق این است که خودتان آن را ایجاد کنید.

ابطال طلسم رزق

ابطال طلسم رزق | با پرورش احساسات محبت آمیز و مراقبتی، در واقع می توانید غذایی را که به دنبال آن هستید فراهم کنید.

استاد | در عین حال، با تابش آن احساسات به بیرون به دیگران، می توانید قلب لطیف آنها را لمس کنید و طبیعتاً همان احساسات را در آنها ایجاد کنید.

ابطال طلسم رزق | به جای اینکه خودمان آن را در ماشین عشق کوچک درون سینه‌مان بسازیم، از کمبود آن شکایت می‌کنیم.

و جریانی از عشق را ایجاد کنید که مدام در گردش است و بر روی خود بنا می شود. اگر خودتان هرگز چنین جریانی را با کسی تجربه نکرده‌اید.

ابطال طلسم رزق | شاید با افرادی آشنا شده باشید که به این شکل زندگی می‌کنند. چشمان آنها از نگاه مثبت برق می زند، کلماتشان از همه خوب صحبت می کند و هر جا که می روند عشق را برمی انگیزند.

از طریق اعمالی که در اینجا توضیح داده شده است، شما نیز می توانید شروع به ایجاد جریانی از احساسات عاشقانه کنید. همه اش به تو بستگی دارد.

ابطال طلسم رزق | در اینجا چند مورد از فواید بی‌شمار یادگیری عشق ورزیدن آورده شده است: انرژی و انبساط: اگر تا به حال عاشق شده‌اید (شاید همین الان هستید)، می‌دانید که وقتی قلبتان کاملاً باز است چقدر حیاتی و زنده هستید.

READ  نوشتن دعا روی موم

به جای حس معمول محدودیتی که معمولاً تجربه می کنید، احساس می کنید هیچ حد و مرزی ندارید، گویی نمی توانید واقعاً بگویید کجا رها کرده اید و دنیای بیرون (یا معشوق شما) شروع می شود.

ابطال طلسم رزق | آرامش و رفاه: وقتی قلب شما پر از عشق است، بدون دلیل خارجی احساس شادی و آرامش می کنید.

در واقع، عشق، شادی، شادی، آرامش و رفاه فقط نسخه های متفاوتی از همان انرژی اولیه هستند، یعنی انرژی محبت آمیز و حیات بخش قلب. (برای اطلاعات بیشتر در مورد شادی، به فصل 16 مراجعه کنید.)

ابطال طلسم رزق | سلامتی خوب: بله، عشق حیات بخش و تقویت کننده زندگی است. اولاً، مردم را گرد هم می آورد تا نوزادان بیافریند، و به طور کلی، عشق با ارائه یک جرقه حیاتی بی اندازه به سلامتی بهینه کمک می کند که نه تنها اندام های داخلی را تغذیه می کند.

بلکه به بدن (و شخص) دلیلی برای زندگی می دهد. . دکتر دین اورنیش، نویسنده برنامه دکتر دین اورنیش برای معکوس کردن بیماری قلبی، دریافت که عشق بیش از هر عامل دیگری در روند درمان، از جمله رژیم غذایی و ورزش، اهمیت دارد.

ابطال طلسم رزق | او کشف کرد که برای التیام قلب خود باید قلب خود را باز کنید. تعلق و به هم پیوستگی: همانطور که یکی دیگر از آهنگ های قدیمی می گوید، عشق دنیا را می چرخاند – و مطمئناً مردم را به هم نزدیک می کند و آنها را متصل نگه می دارد.

هنگامی که قلب خود را به روی دیگران باز می کنید، به طور طبیعی احساس می کنید که به شیوه ای معنادار با آنها ملحق می شوید.

READ  شکستن طلسم مشتری

در عمیق ترین معنا، عشق سرچشمه همه معناها و تعلقات است. بیداری معنوی: از آنجایی که به تدریج احساس جدایی شما از دیگران را از بین می برند.

ابطال طلسم رزق | احساسات دوست داشتنی در نهایت می توانند ماهیت اساسی زندگی را آشکار کنند، که به طور متناقض، عشق نیز هست.

ابطال طلسم رزق | در نهایت، صوفیان می آموزند، ما به سادگی عاشق جستجوی خود هستیم. کشف “نقطه نرم” خود، یکی از معلمان من، استاد مراقبه تبتی سوگیال رینپوچه، به محلی که در آن احساس لطیف و دوست داشتنی می کنید به عنوان نقطه نرم خود اشاره می کرد.

ابطال طلسم رزق | نقطه نرم را می توان در قلب شما پیدا کرد، زیر تمام سختی ها و حالت های دفاعی. برای رسیدن به آن، باید با احساساتی روبرو شوید که ممکن است بخواهید از آنها اجتناب کنید، مانند ترس، اندوه، خشم و سایر مواردی که قبلا در این فصل در مورد آنها صحبت شد.

هنگامی که به آنجا برسید، آن نقطه نرم را خواهید شناخت زیرا شیرینی لطیفی در آن وجود دارد که اغلب با غم و اندوه خاصی در مورد وضعیت انسان همراه است. (در واقع، ممکن است در ابتدا کمی دردناک باشد که قلب خود را باز کنید، صرفاً به خاطر این غم و اندوه، که در واقع یکی از دانه های شفقت است.)  برای همه شما بچه های سرسخت (و دختران) که معتقد هستید.

ابطال طلسم رزق | این که باز کردن قلب بهتر است برای خواهرزاده ها و احمق ها باشد، در اینجا چند توصیه عاقلانه از استاد مراقبه تبتی Chogyam Trungpa وجود دارد. (ترونگپا مانند دالایی لاما و هزاران تبتی دیگر با صلابت غریبه نیست، زمانی که چینی ها به آن حمله کردند و از هیمالیا عبور کردند، از سرزمین خود گریختند و از طریق یک رشته کوه های پرشتاب به هند رفتند.) در کتاب خود Shambhala: The Sacred Path. از جنگجو، او توضیح می دهد که مواجهه با ترس و منفی گرایی و تمایل به باز نگه داشتن قلب خود، حتی در چالش برانگیزترین شرایط، شجاعت فوق العاده ای می خواهد.

READ  ابطال هرگونه طلسم

ابطال طلسم رزق | اگرچه احتمالاً شما جنگجویان را غیرقابل نفوذ، بی احساس و به شدت دفاع شده می‌دانید، اما Trungpa دیدگاه مخالفی دارد.

ابطال طلسم رزق | او پیشنهاد می‌کند که جنگجوی مقدسی که مدیتیشن را تمرین می‌کند، نمی‌ترسد که احساس لطافت کند – یا اینکه این حساسیت را به دیگران منتقل کند. نکته این است که شما می توانید بدون اینکه قلب خود را ببندید، از خود مراقبت کنید، حتی در صورت لزوم از خود در برابر آسیب دفاع کنید. قلب باز شما را ناتوان یا بی اثر نمی کند.

ابطال طلسم رزق | برعکس، به شما این امکان را می‌دهد که به موقعیت‌ها عاقلانه و ماهرانه پاسخ دهید، زیرا رنج دیگران را هم احساس می‌کنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =