ابطال طلسم رزق و روزی


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم رزق و روزی | در واقع، عشقی که من در مورد آن صحبت می کنم متعلق به کسی نیست؛ بلکه فقط از یک منبع مرموز و پایان ناپذیر حباب می زند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هرچند ممکن است لازم باشد پمپ را آماده کنید. به همین دلیل منبع پایان ناپذیر است. هرچند ممکن است لازم باشد پمپ را پر کنید.

ابطال طلسم رزق و روزی

ابطال طلسم رزق و روزی | به همین دلیل است که دستورالعمل های سنتی به شما توصیه می کنند که هر مراقبه در مورد عشق و شفقت را با تمرکز بر خود شروع کنید.

استاد | وقتی چاه خود را تا لبه پر کردید، می توانید شروع به گسترش سرریز کنید تا دیگران را نیز شامل شود. همانطور که تا زمانی که خود را تا حدی شفا نداده باشید نمی‌توانید دیگران را واقعاً شفا دهید.

ابطال طلسم رزق و روزی | مراقبه های ارائه شده در این فصل چاهی را در اعماق نقطه نرم شما حفر می کنند، جایی که آب عشق هرگز خشک نمی شود.

تا زمانی که عمیقاً خود را دوست نداشته باشید نمی‌توانید دیگران را دوست داشته باشید. علاوه بر این، شما حداقل به اندازه دیگران لایق عشق هستید.

در غرب، ما اغلب انکار خود را تمرین می کنیم در حالی که عشق به خود را با خودخواهی یکی می دانیم. با این حال، به طور کلی عکس این موضوع صادق است: افرادی که خود را دوست دارند، آزادانه تر و سخاوتمندانه تر از کسانی که دوست ندارند عشق می ورزند.

ابطال طلسم رزق و روزی | سنت‌های مراقبه‌ای به‌عنوان درمانی برای بیماری گسترده غرب یعنی خودانتقادی و انکار خود، تمرین عشق به خود را ارائه می‌کنند.

READ  دعانویس عالی در کرج

به ویژه، هنگامی که با باز کردن قلب خود کار می کنید، می توانید به یاد داشته باشید که قلب خود را به روی خود باز نگه دارید، حتی، به طور متناقضی، زمانی که قلب شما بسته است.

ابطال طلسم رزق و روزی | احساس چهار بعد عشق مانند آب، عشق در اشکال و اندازه های مختلفی می آید. همانطور که یک دریاچه کوهستانی شفاف، یک استخر جنگلی ساکن، یک نهر چکان و یک رودخانه خروشان همه از آب تشکیل شده است.

احساسات لطیفی مانند مهربانی، شفقت، شادی، قدردانی، بخشش، فداکاری، سخاوت، و صلح یا متانت. در دل پدید می آید و در نهایت از عشق تشکیل می شود.

ابطال طلسم رزق و روزی | به یاد داشته باشید: اینها انتزاع نیستند – آنها ویژگی های طبیعی انسانی هستند که می توانید یاد بگیرید چگونه آنها را پرورش دهید و با دیگران ارتباط برقرار کنید.

در میان تمام این احساسات لطیف، بودایی ها بر چهار مورد زیر به عنوان سنگ بنای یک زندگی شاد و رضایت بخش تأکید می کنند (برای اطلاعات بیشتر در مورد عشق و شادی، به فصل 16 مراجعه کنید): مهربانی: به طور خود به خود در پاسخ به مهربانی دیگران به وجود می آید و شامل گرمی، احساسات محبت آمیز و مراقبتی که می توانند عمداً افزایش یابند.

ابطال طلسم رزق و روزی | محبت در شکل کاملاً تحقق یافته خود، احساس حسن نیت نسبت به همه موجودات بدون استثنا است. شفقت: عشق را یک قدم جلوتر می برد. علاوه بر اهمیت دادن به دیگران، رنج آنها را احساس می کنید و طبیعتاً برای کمک به تسکین آن انگیزه دارید. (کلمه شفقت در لغت به معنای “در رنج کشیدن با” است.) شادی همدردی: طرف دیگر شفقت است.

READ  طلسم ازدواج مردان

ابطال طلسم رزق و روزی | این شامل احساسات شادی است که در پاسخ به شادی و خوشبختی دیگران ایجاد می شود. آرامش: را می توان از طریق تمرینات مدیتیشن اولیه آموزش داده شده در این کتاب پرورش داد. همچنین به عنوان ثبات قلب شناخته می شود.

ابطال طلسم رزق و روزی | مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، شما آن را گسترش می دهید بدون اینکه اجازه دهید شما را ناراحت یا ناراحت کند. در بخش‌های بعدی، بر عشق و شفقت و تکنیک‌های پرورش آنها تمرکز می‌کنم. ایجاد عشق برای خود و دیگران همانطور که قبلاً اشاره کردم.

ابطال طلسم رزق و روزی | شما یک کارخانه عشق درست اینجا در سینه خود دارید. اکنون می خواهید نحوه استفاده از آن را کشف کنید! به عنوان یک کودک، احتمالاً توصیه های زیادی در مورد نحوه استفاده از ذهن خود دریافت کرده اید.

ابطال طلسم رزق و روزی | معلمان شما به شما یاد دادند که چگونه مسائل ریاضی را حل کنید و حقایق را به خاطر بسپارید. ممکن است والدینتان در انجام تکالیف به شما کمک کرده باشند. شاید شما حتی چند کتاب در مورد تندخوانی یا بهبود عادات مطالعه خود بخوانید.

ابطال طلسم رزق و روزی | اما آیا کسی تا به حال به شما بنشیند و نحوه عشق ورزیدن را برای شما توضیح دهد؟ مطمئناً، شما الگوهایی داشتید.

اما آیا آنها به شما یاد دادند که چگونه کاری را انجام دهید؟ در این بخش، می‌خواهید مهارت‌هایی را که هرگز در خانه یا مدرسه مطالعه نکرده‌اید، بیاموزید.

ابطال طلسم رزق و روزی | باز کردن دروازه ها مراحل زیر مراقبه ای برای ارتباط با نقطه نرم شما و آغاز جریان عشق بی قید و شرط است که به آن مهربانی نیز می گویند. برای تشخیص این نوع عشق از عشق مشروط، عشق یک مادر خوب را به نوزادش تصور کنید.

READ  نوشتن دعای بچه دار شدن

او آزادانه و بدون قید و شرط عشق خود را می بخشد، بدون اینکه انتظاری جز خوشبختی و خوشبختی کودکش داشته باشد.

ابطال طلسم رزق و روزی | مانند تمام مراقبه ها. ممکن است بخواهید با پنج یا ده دقیقه تمرین تمرکز حواس مانند شمارش یا دنبال کردن نفس های خود (به فصل 7 یا گوش دادن به آهنگ 4) شروع کنید تا تمرکز خود را عمیق تر و تثبیت کنید.

با این حال، پس از به دست آوردن مهارت، پرورش محبت به خودی خود می تواند راهی عالی برای توسعه تمرکز باشد. (برای دستورالعمل‌های صوتی دقیق در مراقبه محبت‌آمیز، آهنگ 7 را بررسی کنید.) 1. با بستن چشم‌هایتان، چند نفس عمیق و آرام کردن بدنتان با هر بازدم شروع کنید.

ابطال طلسم رزق و روزی | چهره شخصی را تصور کنید که در کودکی شما را بسیار دوست داشته و عشق او عمیقاً شما را تحت تأثیر قرار داده است.

اگر هیچ کس به راحتی به ذهن نمی رسد، یک شخصیت روحانی دوست داشتنی مانند بودا یا مادر مریم را تصور کنید.

ابطال طلسم رزق و روزی | زمانی را به خاطر بیاورید که این شخص عشق خود را به شما نشان داد و شما واقعاً آن را پذیرفتید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 10 =

نوشته های مشابه