ابطال طلسم دفینه


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم دفینه | آیا تا به حال متوجه شده اید که وقتی یک سناریو را بارها و بارها به صورت ذهنی تکرار می کنید، حتی زمانی که به ظاهر مثبت است، چقدر تنش و مضطرب می شوید؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در مقابل، یک ذهن هشیار، باز و سیال – که می توانید از طریق تمرین منظم مراقبه ذهن آگاهی (به فصل ۷ مراجعه کنید) ایجاد کنید.

ابطال طلسم دفینه

ابطال طلسم دفینه | به شما امکان می دهد بدون تثبیت یا گیر کردن، از تجربه ای به تجربه دیگر حرکت کنید.

استاد | در نهایت، می‌توانید آگاهی پذیرا را تمرین کنید (به فصل 1 مراجعه کنید)، کیفیت ذهنی فراخ و آسمان‌مانند که از هر چیزی که پیش می‌آید استقبال می‌کند.

ابطال طلسم دفینه | تمایل ذهن متفکر به وسواس یا تثبیت روی برخی از افکار و احساسات باعث می شود بدن در پاسخ منقبض شود.

چسبیدن به خودی مجزا سنت‌های مراقبه‌ای بزرگ می‌آموزند که علت اصلی رنج و استرس، که به داستان‌های شما منجر می‌شود.

ابطال طلسم دفینه | این باور است که شما ذاتاً از دیگران، از بقیه زندگی و از خود بودن جدا هستید. از آنجا که شما احساس جدایی و تنهایی می کنید.

باید از خود محافظت کنید و بقای خود را به هر قیمتی تضمین کنید. اما شما فقط قدرت محدودی دارید و توسط نیروهای خارج از کنترل شما احاطه شده اید.

ابطال طلسم دفینه | تا زمانی که برای دفاع از زمین خود به مبارزه ادامه می‌دهید، هر چقدر هم که تلاش کنید به رنج و عذاب ادامه خواهید داد.

READ  برای دعانویسی چه باید کرد

مدیتیشن به شما این فرصت را می دهد که مراقب خود را آرام کنید، آگاهی خود را باز کنید، و در نهایت نگاهی اجمالی به آنچه واقعا هستید.

ابطال طلسم دفینه | فراتر از داستان هایتان و توهم یک خود جدا و منزوی کنید. خبر خوب: چگونه مدیتیشن رنج و استرس را تسکین می دهد اکنون برای خبر خوب!

اگر تمام صحبت‌های قبلی در این فصل را ناامیدکننده می‌دانستید، اجازه دهید به شما اطمینان دهم: داستان یا درام شما ممکن است به شکل واقعی شما ظاهر شود، اما اینطور نیست.

ابطال طلسم دفینه | مهم نیست که داستان شما چقدر پیچیده و قانع کننده باشد، وجود اساسی شما پاک و سالم می ماند.

علاوه بر این، هر چقدر هم که سرسخت و سخت به نظر برسند، ذهن و قلب شما در واقع انعطاف پذیر هستند.

ابطال طلسم دفینه | از طریق تمرین منظم مدیتیشن، می توانید رنج و استرس خود را با سکون و در نهایت از بین بردن تلاطم و سردرگمی درون خود کاهش دهید.

همانطور که یکی از استادان باستانی ذن می گوید: “اگر ذهن شما با چیزهای غیر ضروری تیره نشده است، این لحظه بهترین لحظه زندگی شما است.” برای شروع، می توانید مهارت تمرکز و تمرکز ذهن خود را توسعه دهید که آن را آرام می کند و از تحریک شدن آن جلوگیری می کند.

ابطال طلسم دفینه | همانطور که تمرکز شما عمیق تر می شود، افکار و احساساتی که در درون ایجاد شده اند به طور طبیعی حباب می شوند و تبخیر می شوند.

فرآیندی که من دوست دارم آن را رهاسازی خود به خودی بگذارم. هنگامی که تمرکز قوی دارید، می توانید آگاهی خود را گسترش دهید تا افکار، احساسات و الگوها و داستان های عمیق تری را که زیربنای آنها هستند را در بر گیرد.

READ  ابطال طلسم قفل

ابطال طلسم دفینه | سپس، از طریق قدرت بینش نافذ، می توانید لایه های مختلف تجربه درونی را کاوش کنید، با نحوه عملکرد آنها آشنا شوید و در نهایت از این درک برای از بین بردن الگوهایی که مدام باعث استرس شما می شوند استفاده کنید.

توسعه تمرکز و تمرکز بنابراین ذهن شما دائماً حرف می زند، شما را می چرخاند و شما را تحت فشار قرار می دهد و به این فکر می کنید که چه کاری می توانید انجام دهید تا آن را آرام کنید.

ابطال طلسم دفینه | خوب، می‌توانید با تمرین یک تکنیک مدیتیشن که بر تمرکز تأکید دارد، شروع کنید، مانند دنبال کردن یا شمارش نفس‌های خود (به فصل 7) یا خواندن یک مانترا (به فصل 3 مراجعه کنید). وقتی مهارت را به دست آوردید.

می توانید از گفتگوی درونی خود به لحظه حال، هر کجا که هستید، تغییر مسیر دهید. و اگر اینقدر تمایل دارید، می توانید ویژگی های مثبتی ایجاد کنید که با برخی از تمایلات منفی ذهن و قلب شما مقابله می کند.

ابطال طلسم دفینه | تثبیت تمرکز اگر تا به حال سعی کرده اید با جلوگیری از تفکر ذهن خود را آرام کنید، می دانید که چقدر می تواند ناامید کننده باشد.

اما هر چه بیشتر انرژی ذهنی خود را در یک تمرکز در طول مدیتیشن سرمایه گذاری کنید، ذهن شما یک نقطه تر می شود و حواس پرتی ها بیشتر به پس زمینه می روند.

ابطال طلسم دفینه | در نهایت، می‌توانید توانایی تثبیت تمرکز خود را بر روی یک تمرکز واحد برای چند دقیقه در یک زمان ایجاد کنید، و زمانی که ذهنتان از بین رفت، به آرامی برگردید.

READ  دعانویس محبت شوهر

با افزایش یک نقطه‌ای بودن، تجربه‌ای از هماهنگی و سکون درونی به وجود می‌آید، زیرا رسوبات در دریاچه متلاطم ذهن شما به تدریج ته نشین می‌شوند و آب را تمیز و شفاف می‌گذارند.

ابطال طلسم دفینه | این تجربه عموماً با احساس آرامش و آرامش و گهگاه با احساسات لذت‌بخش دیگری مانند عشق، شادی، شادی و سعادت (که اتفاقاً از کف دریاچه در وجود ناب سرچشمه می‌گیرد) همراه است.

در سطوح عمیق تر تمرکز، ممکن است جذب کامل در جسم را تجربه کنید – حالتی که به عنوان سامادی شناخته می شود.

ابطال طلسم دفینه | وقتی این قدرت تمرکز متمرکز مانند پرتو لیزر به سمت فعالیت های روزمره هدایت می شود، می توانید وارد چیزی شوید که روانشناس آن را جریان می نامد – حالتی از لذت عالی که در آن زمان متوقف می شود، خودآگاهی از بین می رود و شما با خود فعالیت یکی می شوید.

ابطال طلسم دفینه | بازگشت به لحظه حال هنگامی که شروع به توسعه تمرکز خود کردید، می توانید از آن برای تغییر در زندگی روزمره و دور از درام درونی خود و بازگشت به لحظه حال استفاده کنید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 16 =

نوشته های مشابه