ابطال طلسم

ابطال طلسم دفینه

ابطال طلسم دفینه | آیا تا به حال متوجه شده اید که وقتی یک سناریو را بارها و بارها به صورت ذهنی تکرار می کنید، حتی زمانی که به ظاهر مثبت است، چقدر تنش و مضطرب می شوید؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در مقابل، یک ذهن هشیار، باز و سیال – که می توانید از طریق تمرین منظم مراقبه ذهن آگاهی (به فصل ۷ مراجعه کنید) ایجاد کنید.

ابطال طلسم دفینه

ابطال طلسم دفینه | به شما امکان می دهد بدون تثبیت یا گیر کردن، از تجربه ای به تجربه دیگر حرکت کنید.

استاد | در نهایت، می‌توانید آگاهی پذیرا را تمرین کنید (به فصل 1 مراجعه کنید)، کیفیت ذهنی فراخ و آسمان‌مانند که از هر چیزی که پیش می‌آید استقبال می‌کند.

ابطال طلسم دفینه | تمایل ذهن متفکر به وسواس یا تثبیت روی برخی از افکار و احساسات باعث می شود بدن در پاسخ منقبض شود.

چسبیدن به خودی مجزا سنت‌های مراقبه‌ای بزرگ می‌آموزند که علت اصلی رنج و استرس، که به داستان‌های شما منجر می‌شود.

ابطال طلسم دفینه | این باور است که شما ذاتاً از دیگران، از بقیه زندگی و از خود بودن جدا هستید. از آنجا که شما احساس جدایی و تنهایی می کنید.

باید از خود محافظت کنید و بقای خود را به هر قیمتی تضمین کنید. اما شما فقط قدرت محدودی دارید و توسط نیروهای خارج از کنترل شما احاطه شده اید.

ابطال طلسم دفینه | تا زمانی که برای دفاع از زمین خود به مبارزه ادامه می‌دهید، هر چقدر هم که تلاش کنید به رنج و عذاب ادامه خواهید داد.

READ  ابطال سحر جادو طلسم

مدیتیشن به شما این فرصت را می دهد که مراقب خود را آرام کنید، آگاهی خود را باز کنید، و در نهایت نگاهی اجمالی به آنچه واقعا هستید.

ابطال طلسم دفینه | فراتر از داستان هایتان و توهم یک خود جدا و منزوی کنید. خبر خوب: چگونه مدیتیشن رنج و استرس را تسکین می دهد اکنون برای خبر خوب!

اگر تمام صحبت‌های قبلی در این فصل را ناامیدکننده می‌دانستید، اجازه دهید به شما اطمینان دهم: داستان یا درام شما ممکن است به شکل واقعی شما ظاهر شود، اما اینطور نیست.

ابطال طلسم دفینه | مهم نیست که داستان شما چقدر پیچیده و قانع کننده باشد، وجود اساسی شما پاک و سالم می ماند.

علاوه بر این، هر چقدر هم که سرسخت و سخت به نظر برسند، ذهن و قلب شما در واقع انعطاف پذیر هستند.

ابطال طلسم دفینه | از طریق تمرین منظم مدیتیشن، می توانید رنج و استرس خود را با سکون و در نهایت از بین بردن تلاطم و سردرگمی درون خود کاهش دهید.

همانطور که یکی از استادان باستانی ذن می گوید: “اگر ذهن شما با چیزهای غیر ضروری تیره نشده است، این لحظه بهترین لحظه زندگی شما است.” برای شروع، می توانید مهارت تمرکز و تمرکز ذهن خود را توسعه دهید که آن را آرام می کند و از تحریک شدن آن جلوگیری می کند.

ابطال طلسم دفینه | همانطور که تمرکز شما عمیق تر می شود، افکار و احساساتی که در درون ایجاد شده اند به طور طبیعی حباب می شوند و تبخیر می شوند.

فرآیندی که من دوست دارم آن را رهاسازی خود به خودی بگذارم. هنگامی که تمرکز قوی دارید، می توانید آگاهی خود را گسترش دهید تا افکار، احساسات و الگوها و داستان های عمیق تری را که زیربنای آنها هستند را در بر گیرد.

READ  دعانویسی در اصفهان

ابطال طلسم دفینه | سپس، از طریق قدرت بینش نافذ، می توانید لایه های مختلف تجربه درونی را کاوش کنید، با نحوه عملکرد آنها آشنا شوید و در نهایت از این درک برای از بین بردن الگوهایی که مدام باعث استرس شما می شوند استفاده کنید.

توسعه تمرکز و تمرکز بنابراین ذهن شما دائماً حرف می زند، شما را می چرخاند و شما را تحت فشار قرار می دهد و به این فکر می کنید که چه کاری می توانید انجام دهید تا آن را آرام کنید.

ابطال طلسم دفینه | خوب، می‌توانید با تمرین یک تکنیک مدیتیشن که بر تمرکز تأکید دارد، شروع کنید، مانند دنبال کردن یا شمارش نفس‌های خود (به فصل 7) یا خواندن یک مانترا (به فصل 3 مراجعه کنید). وقتی مهارت را به دست آوردید.

می توانید از گفتگوی درونی خود به لحظه حال، هر کجا که هستید، تغییر مسیر دهید. و اگر اینقدر تمایل دارید، می توانید ویژگی های مثبتی ایجاد کنید که با برخی از تمایلات منفی ذهن و قلب شما مقابله می کند.

ابطال طلسم دفینه | تثبیت تمرکز اگر تا به حال سعی کرده اید با جلوگیری از تفکر ذهن خود را آرام کنید، می دانید که چقدر می تواند ناامید کننده باشد.

اما هر چه بیشتر انرژی ذهنی خود را در یک تمرکز در طول مدیتیشن سرمایه گذاری کنید، ذهن شما یک نقطه تر می شود و حواس پرتی ها بیشتر به پس زمینه می روند.

ابطال طلسم دفینه | در نهایت، می‌توانید توانایی تثبیت تمرکز خود را بر روی یک تمرکز واحد برای چند دقیقه در یک زمان ایجاد کنید، و زمانی که ذهنتان از بین رفت، به آرامی برگردید.

READ  دعا نویسی شماره

با افزایش یک نقطه‌ای بودن، تجربه‌ای از هماهنگی و سکون درونی به وجود می‌آید، زیرا رسوبات در دریاچه متلاطم ذهن شما به تدریج ته نشین می‌شوند و آب را تمیز و شفاف می‌گذارند.

ابطال طلسم دفینه | این تجربه عموماً با احساس آرامش و آرامش و گهگاه با احساسات لذت‌بخش دیگری مانند عشق، شادی، شادی و سعادت (که اتفاقاً از کف دریاچه در وجود ناب سرچشمه می‌گیرد) همراه است.

در سطوح عمیق تر تمرکز، ممکن است جذب کامل در جسم را تجربه کنید – حالتی که به عنوان سامادی شناخته می شود.

ابطال طلسم دفینه | وقتی این قدرت تمرکز متمرکز مانند پرتو لیزر به سمت فعالیت های روزمره هدایت می شود، می توانید وارد چیزی شوید که روانشناس آن را جریان می نامد – حالتی از لذت عالی که در آن زمان متوقف می شود، خودآگاهی از بین می رود و شما با خود فعالیت یکی می شوید.

ابطال طلسم دفینه | بازگشت به لحظه حال هنگامی که شروع به توسعه تمرکز خود کردید، می توانید از آن برای تغییر در زندگی روزمره و دور از درام درونی خود و بازگشت به لحظه حال استفاده کنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفده =