ابطال طلسم دفن شده


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم دفن شده | زمانی که فاصله خاصی با داستان خود ایجاد می کنید – تا حدی می دانید که این فقط داستان شماست، نه اینکه واقعاً چه کسی هستید – به طور طبیعی کمتر واکنشی نشان می دهید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مردم به طور متفاوتی به شما پاسخ می دهند و شرایط بر این اساس تغییر می کند. به زودی زندگی شما دیگر همان داستان قدیمی نیست!

ابطال طلسم دفن شده

ابطال طلسم دفن شده | البته، ممکن است در حال حاضر با دستکاری شرایط یا برنامه ریزی مجدد ذهن خود با جملات تاکیدی یا مثبت اندیشی در حال تلاش برای تغییر زندگی خود باشید.

استاد | اما ابتدا باید قدرت بینش نافذ را در الگوها و داستان های همیشگی خود به کار ببرید. در غیر این صورت، دیدگاه‌ها و الگوهای سالم‌تر نمی‌توانند ریشه داشته باشند.

ابطال طلسم دفن شده | همانطور که ممکن است بعد از مدتی مراقبه متوجه شوید، فقط آگاهی از داستان خود می تواند شروع به تغییر آن به روش های ظریف (یا حتی نه چندان ظریف!) کند.

و شما فقط در همان شیارهای قدیمی به دویدن ادامه می‌دهید. فراتر از داستان خود ببینید که واقعاً چه کسی هستید حتی اگر ممکن است از داستان خود آگاه شوید.

ابطال طلسم دفن شده | کمی از آن فاصله بگیرید و شروع به تغییر آن به روش‌های اساسی خاصی کنید، ممکن است همچنان با آن همذات پنداری کنید.

تا زمانی که بتوانید نگاهی اجمالی به شخصیت خود داشته باشید. واقعا فراتر از داستان شما هستند. چنین نگاه‌هایی می‌تواند شکل‌های مختلفی داشته باشد.

ابطال طلسم دفن شده | شاید لحظات غیرمنتظره ای از صلح یا آرامش داشته باشید، زمانی که افکارتان آرام می گیرند – یا حتی به طور کامل متوقف می شوند.

READ  دعا نویسی خوب است یا بد

و سکوت شیرینی در ذهن شما نفوذ می کند. یا ممکن است سیلی از عشق بی قید و شرط را تجربه کنید که لحظه ای قلب شما را باز می کند و نگاهی کوتاه به یگانگی فراتر از همه جدایی های ظاهری به شما می دهد.

ابطال طلسم دفن شده | یا شاید شما یک شهود ناگهانی از ارتباط ذاتی خود با همه موجودات یا احساس بودن در حضور چیزی بسیار گسترده تر از خودتان داشته باشید.

بینشی که شما را فراتر از داستانتان می برد، هر چه باشد، می تواند به طور غیرقابل برگشتی تغییر دهد که خودتان را چه کسی می دانید.

ابطال طلسم دفن شده | دیگر هرگز داستان شما، می تواند به طور غیرقابل برگشتی تغییر دهد که خود را چه کسی می دانید.

دیگر هرگز نمی توانید به طور کامل باور کنید که شما فقط شخصیت محدودی هستید که ذهنتان بر شما اصرار دارد.

ابطال طلسم دفن شده | هنوز می توانم به یاد بیاورم که پس از اولین استراحت مراقبه ام چقدر همه چیز تازه و شفاف ظاهر شد – رنگ ها بسیار زنده، چهره های مردم آنقدر درخشان – حتی اگر پنج روز را صرف انجام هیچ کاری نکردم جز اینکه نفس هایم را از یک تا ده بشمارم بدون اینکه راهم را گم کنم.

ابطال طلسم دفن شده | احساس می کردم که بانداژی از چشمانم کنده شده است و به من اجازه می دهد برای اولین بار چیزها را به وضوح ببینم.

به نظر می‌رسید که هر چیزی که با آن روبرو می‌شدم وجود دارد، و من مثل قبل می‌دانستم که به این زمین تعلق دارم. البته، شدت آن پس از چند روز محو شد.

READ  نوشتن دعا برای بخت گشایی دختر

ابطال طلسم دفن شده | اما من هرگز اولین نگاه اجمالی از دید واضح را فراموش نکردم، فارغ از فیلترهای ادراکی که یک عمر با خود حمل می کردم.

خود را از داستان خود رها کنید هنگامی که فراتر از ذهن خود (و حتی بدنتان) نگاهی اجمالی به اینکه واقعاً چه کسی هستید، گرفتید، می توانید به ارتباط مجدد با این سطح عمیق تر از بودن در مراقبه های خود و همچنین در زندگی روزمره خود ادامه دهید.

ابطال طلسم دفن شده | برای احیای استعاره دریاچه که قبلاً در فصل توضیح دادم، می‌توانید بارها و بارها به پایین شیرجه بزنید زیرا می‌دانید که چگونه به نظر می‌رسد و چگونه آن را پیدا کنید.

حتی اگر داستان شما ممکن است همچنان در صفحه ویدیوی مغز شما پخش شود، می‌توانید ظرفیت رها شدن از آن یا حتی به طور کامل از آن جدا شوید.

ابطال طلسم دفن شده | همانطور که یکی از دوستانم می گوید، متوجه می شوید که شخصیت یک مورد هویت اشتباه است و آنچه شما هستید، گستره وسیعی از خود هستی است که در آن افکار و احساسات شخصی شما پدید می آیند و از بین می روند.

ابطال طلسم دفن شده | دستیابی به چنین درک عمیقی ممکن است سالها مدیتیشن طول بکشد، با این حال، صرف نظر از مدت زمانی که مدیتیشن کرده اید، همیشه در دسترس شما است.

در واقع، خواه اصلاً مدیتیشن کرده باشید! بسیاری از مردم گزارش می دهند که وقتی می بینند که ماهیت واقعی آنها در تمام طول مدت وجود داشته است.

ابطال طلسم دفن شده | به شدت می خندند، مثل بینی ضرب المثل روی صورتشان. متوقف کردن ذهن بسیاری از مردم بر این باورند که هدف از مراقبه متوقف کردن ذهن است.

READ  برای ابطال طلسم چه باید کرد

برای به دست آوردن یک حس درونی از بیهودگی چنین تلاش هایی، می توانید سعی کنید ذهن خود را متوقف کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

ابطال طلسم دفن شده | تمرین زیر را امتحان کنید: 1. آرام بنشینید و چند نفس آرام و عمیق بکشید. 2. برای پنج دقیقه آینده سعی کنید فکر نکنید.

درست است. هر کاری که می توانید انجام دهید تا ذهن خود را از ایجاد افکار بیشتر دور نگه دارید. سعی کنید برای خودتان زمزمه کنید یا روی انگشت شست پا تمرکز کنید یا یک روز زیبا در طبیعت را به یاد بیاورید.

ابطال طلسم دفن شده | یا فقط سعی کنید تا جایی که ممکن است بی حرکت باشید. هر کاری که فکر می کنید برای شما مفید است انجام دهید.

در پایان پنج دقیقه، به تجربه خود فکر کنید. چقدر موفق بودید؟ آیا واقعاً می توانید برای مدت طولانی فکر نکنید؟ آیا متوجه شدید که مبارزه برای توقف فکر کردن باعث ایجاد افکار بیشتر شده است؟

ابطال طلسم دفن شده | اگر متوجه نشده بودید، این تمرین نشان می دهد که ذهن متفکر شما چقدر می تواند سرسخت و سرسخت باشد.

برخلاف تصور رایج، افرادی که یاد می گیرند این درک را یکپارچه کنند و درک خود را لحظه به لحظه زندگی کنند، بیشتر از زندگی جدا نمی شوند.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =

نوشته های مشابه