ابطال طلسم

ابطال طلسم دفن شده

ابطال طلسم دفن شده | زمانی که فاصله خاصی با داستان خود ایجاد می کنید – تا حدی می دانید که این فقط داستان شماست، نه اینکه واقعاً چه کسی هستید – به طور طبیعی کمتر واکنشی نشان می دهید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | مردم به طور متفاوتی به شما پاسخ می دهند و شرایط بر این اساس تغییر می کند. به زودی زندگی شما دیگر همان داستان قدیمی نیست!

ابطال طلسم دفن شده

ابطال طلسم دفن شده | البته، ممکن است در حال حاضر با دستکاری شرایط یا برنامه ریزی مجدد ذهن خود با جملات تاکیدی یا مثبت اندیشی در حال تلاش برای تغییر زندگی خود باشید.

استاد | اما ابتدا باید قدرت بینش نافذ را در الگوها و داستان های همیشگی خود به کار ببرید. در غیر این صورت، دیدگاه‌ها و الگوهای سالم‌تر نمی‌توانند ریشه داشته باشند.

ابطال طلسم دفن شده | همانطور که ممکن است بعد از مدتی مراقبه متوجه شوید، فقط آگاهی از داستان خود می تواند شروع به تغییر آن به روش های ظریف (یا حتی نه چندان ظریف!) کند.

و شما فقط در همان شیارهای قدیمی به دویدن ادامه می‌دهید. فراتر از داستان خود ببینید که واقعاً چه کسی هستید حتی اگر ممکن است از داستان خود آگاه شوید.

ابطال طلسم دفن شده | کمی از آن فاصله بگیرید و شروع به تغییر آن به روش‌های اساسی خاصی کنید، ممکن است همچنان با آن همذات پنداری کنید.

تا زمانی که بتوانید نگاهی اجمالی به شخصیت خود داشته باشید. واقعا فراتر از داستان شما هستند. چنین نگاه‌هایی می‌تواند شکل‌های مختلفی داشته باشد.

ابطال طلسم دفن شده | شاید لحظات غیرمنتظره ای از صلح یا آرامش داشته باشید، زمانی که افکارتان آرام می گیرند – یا حتی به طور کامل متوقف می شوند.

READ  نوشتن دعا برای فروش ماشین

و سکوت شیرینی در ذهن شما نفوذ می کند. یا ممکن است سیلی از عشق بی قید و شرط را تجربه کنید که لحظه ای قلب شما را باز می کند و نگاهی کوتاه به یگانگی فراتر از همه جدایی های ظاهری به شما می دهد.

ابطال طلسم دفن شده | یا شاید شما یک شهود ناگهانی از ارتباط ذاتی خود با همه موجودات یا احساس بودن در حضور چیزی بسیار گسترده تر از خودتان داشته باشید.

بینشی که شما را فراتر از داستانتان می برد، هر چه باشد، می تواند به طور غیرقابل برگشتی تغییر دهد که خودتان را چه کسی می دانید.

ابطال طلسم دفن شده | دیگر هرگز داستان شما، می تواند به طور غیرقابل برگشتی تغییر دهد که خود را چه کسی می دانید.

دیگر هرگز نمی توانید به طور کامل باور کنید که شما فقط شخصیت محدودی هستید که ذهنتان بر شما اصرار دارد.

ابطال طلسم دفن شده | هنوز می توانم به یاد بیاورم که پس از اولین استراحت مراقبه ام چقدر همه چیز تازه و شفاف ظاهر شد – رنگ ها بسیار زنده، چهره های مردم آنقدر درخشان – حتی اگر پنج روز را صرف انجام هیچ کاری نکردم جز اینکه نفس هایم را از یک تا ده بشمارم بدون اینکه راهم را گم کنم.

ابطال طلسم دفن شده | احساس می کردم که بانداژی از چشمانم کنده شده است و به من اجازه می دهد برای اولین بار چیزها را به وضوح ببینم.

به نظر می‌رسید که هر چیزی که با آن روبرو می‌شدم وجود دارد، و من مثل قبل می‌دانستم که به این زمین تعلق دارم. البته، شدت آن پس از چند روز محو شد.

READ  دعا نویسی برای طلاق

ابطال طلسم دفن شده | اما من هرگز اولین نگاه اجمالی از دید واضح را فراموش نکردم، فارغ از فیلترهای ادراکی که یک عمر با خود حمل می کردم.

خود را از داستان خود رها کنید هنگامی که فراتر از ذهن خود (و حتی بدنتان) نگاهی اجمالی به اینکه واقعاً چه کسی هستید، گرفتید، می توانید به ارتباط مجدد با این سطح عمیق تر از بودن در مراقبه های خود و همچنین در زندگی روزمره خود ادامه دهید.

ابطال طلسم دفن شده | برای احیای استعاره دریاچه که قبلاً در فصل توضیح دادم، می‌توانید بارها و بارها به پایین شیرجه بزنید زیرا می‌دانید که چگونه به نظر می‌رسد و چگونه آن را پیدا کنید.

حتی اگر داستان شما ممکن است همچنان در صفحه ویدیوی مغز شما پخش شود، می‌توانید ظرفیت رها شدن از آن یا حتی به طور کامل از آن جدا شوید.

ابطال طلسم دفن شده | همانطور که یکی از دوستانم می گوید، متوجه می شوید که شخصیت یک مورد هویت اشتباه است و آنچه شما هستید، گستره وسیعی از خود هستی است که در آن افکار و احساسات شخصی شما پدید می آیند و از بین می روند.

ابطال طلسم دفن شده | دستیابی به چنین درک عمیقی ممکن است سالها مدیتیشن طول بکشد، با این حال، صرف نظر از مدت زمانی که مدیتیشن کرده اید، همیشه در دسترس شما است.

در واقع، خواه اصلاً مدیتیشن کرده باشید! بسیاری از مردم گزارش می دهند که وقتی می بینند که ماهیت واقعی آنها در تمام طول مدت وجود داشته است.

ابطال طلسم دفن شده | به شدت می خندند، مثل بینی ضرب المثل روی صورتشان. متوقف کردن ذهن بسیاری از مردم بر این باورند که هدف از مراقبه متوقف کردن ذهن است.

READ  نوشتن دعا برای حرف شنوی شوهر

برای به دست آوردن یک حس درونی از بیهودگی چنین تلاش هایی، می توانید سعی کنید ذهن خود را متوقف کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

ابطال طلسم دفن شده | تمرین زیر را امتحان کنید: 1. آرام بنشینید و چند نفس آرام و عمیق بکشید. 2. برای پنج دقیقه آینده سعی کنید فکر نکنید.

درست است. هر کاری که می توانید انجام دهید تا ذهن خود را از ایجاد افکار بیشتر دور نگه دارید. سعی کنید برای خودتان زمزمه کنید یا روی انگشت شست پا تمرکز کنید یا یک روز زیبا در طبیعت را به یاد بیاورید.

ابطال طلسم دفن شده | یا فقط سعی کنید تا جایی که ممکن است بی حرکت باشید. هر کاری که فکر می کنید برای شما مفید است انجام دهید.

در پایان پنج دقیقه، به تجربه خود فکر کنید. چقدر موفق بودید؟ آیا واقعاً می توانید برای مدت طولانی فکر نکنید؟ آیا متوجه شدید که مبارزه برای توقف فکر کردن باعث ایجاد افکار بیشتر شده است؟

ابطال طلسم دفن شده | اگر متوجه نشده بودید، این تمرین نشان می دهد که ذهن متفکر شما چقدر می تواند سرسخت و سرسخت باشد.

برخلاف تصور رایج، افرادی که یاد می گیرند این درک را یکپارچه کنند و درک خود را لحظه به لحظه زندگی کنند، بیشتر از زندگی جدا نمی شوند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =