ابطال طلسم با قلیاب


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم با قلیاب | و به صنعت مراقبت‌های بهداشتی میلیارد دلاری دامن می‌زند که گاهی اوقات فقط عمیق‌تر را پنهان می‌کند. مشکلات ترس، استرس و سرگردانی.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که مطالعات علمی متعدد نشان داده اند، تمرین منظم مدیتیشن در واقع می تواند هجوم بسیاری از بیماری های مرتبط با استرس را معکوس کند.

ابطال طلسم با قلیاب

ابطال طلسم با قلیاب | به بخش «چگونگی زنده ماندن در قرن بیست و یکم – با مدیتیشن» در ادامه این فصل مراجعه کنید.) چهار «راه‌حل» محبوب که واقعاً کار نمی‌کنند.

استاد | می‌خواهم نگاهی گذرا به چند رویکرد رایج برای مدیریت استرس و عدم اطمینان ارائه کنم که بیشتر از آن که حل کند، مشکلاتی ایجاد می‌کند.

ابطال طلسم با قلیاب | از سردردهای تنشی و سوء هاضمه اسید گرفته تا بیماری قلبی و سرطان، افزایش مداوم بیماری‌های مرتبط با استرس نشان‌دهنده ناتوانی جمعی ما در مقابله با بی‌ثباتی و از هم گسیختگی زمانه‌مان است.

اعتیاد: با پرت کردن حواس افراد از دردشان، تشویق آن‌ها به کنار گذاشتن نگرانی‌ها و مشغله‌های معمول، و تغییر ساختار شیمیایی مغز، اعتیاد برخی از مزایای مدیتیشن را تقلید می کند.

ابطال طلسم با قلیاب | متأسفانه، اعتیادها همچنین تمایل دارند ذهن را روی یک ماده یا فعالیت اعتیادآور متمرکز کنند – مواد مخدر، الکل، رابطه جنسی، قمار و غیره – و گشودن به شگفتی‌های لحظه یا برقراری ارتباط با افراد عمیق‌تر را برای افراد دشوارتر می‌کند.

بعد بودن علاوه بر این، بیشتر اعتیادها شامل یک سبک زندگی خود ویرانگر است که در نهایت مشکلاتی را که معتاد قصد فرار از آن را داشت تشدید می کند.

READ  دعا نویسی عالی

ابطال طلسم با قلیاب | بنیادگرایی: بنیادگرایی – چه مذهبی و چه سیاسی – با حمایت از پاسخ های ساده و تک بعدی به مسائل پیچیده، ارائه حس معنا و تعلق، و نفی بسیاری از شرارت های ظاهری زندگی پست مدرن، پناهگاهی از ابهام و بیگانگی می کند.

افسوس که اصولگرایان دنیا را به سیاه و سفید، خوب و بد، ما و آنها تقسیم می کنند که فقط آتش بیگانگی، درگیری و استرس را در جهان به طور کلی شعله ور می کند.

ابطال طلسم با قلیاب | سرگرمی: وقتی احساس تنهایی یا بیگانگی می کنید، کافی است تیوب را روشن کنید، یک فیلم دانلود کنید یا به مالتی پلکس محلی خود بروید.

این اضطراب شما را آرام می کند یا درد شما را تسکین می دهد – یا اینطور خواهد بود؟ رسانه ها علاوه بر ارائه سرگرمی، ظاهراً با ارتباط ما با افراد دیگر و رویدادهای اطرافمان، جامعه ایجاد می کنند.

ابطال طلسم با قلیاب | اما نمی توانید با یک سلبریتی تلویزیونی گفتگوی صمیمانه داشته باشید یا ستاره سینمای مورد علاقه خود را در آغوش بگیرید. علاوه بر این، رسانه ها (عمدا یا غیرعمدا) احساسات شما را دستکاری می کنند، ذهن شما را با ایده ها و تصاویر فرهنگ عامه پر می کنند، و توجه خود را به بیرون از خودتان متمرکز می کنند – به جای اینکه به شما فرصتی بدهند تا بفهمید واقعاً چه فکر، چه احساسی و چه چیزی دارید.

ابطال طلسم با قلیاب | دانستن مصرف‌گرایی: این راه‌حل ساختگی برای بیماری‌های زندگی می‌آموزد که خواستن و داشتن بیشتر راه حل است – غذای بیشتر، دارایی‌های بیشتر، تعطیلات بیشتر، بیشتر از هر مزیتی که پلاستیک می‌تواند بخرد.

READ  شکستن طلسم عقرب

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، با این حال، هیجان به سرعت از بین می رود، و شما به سرعت در حال برنامه ریزی برای خرید بعدی خود هستید – یا در تلاش هستید که چگونه صورتحساب کارت اعتباری را که مانند ساعت در پایان ماه می رسد، پرداخت کنید.

ابطال طلسم با قلیاب | نیاز است بیشتر بگویم؟ چگونه در قرن 21 زنده بمانیم – با مدیتیشن اکنون برای اخبار خوب! همانطور که قبلاً در این فصل ذکر کردم، مدیتیشن یک پادزهر قدیمی برای تکه تکه شدن، از خود بیگانگی، انزوا، استرس – حتی بیماری های مرتبط با استرس و افسردگی ارائه می دهد.

ابطال طلسم با قلیاب | اگرچه مشکلات بیرونی زندگی شما را حل نمی‌کند، اما به شما کمک می‌کند تا انعطاف‌پذیری درونی، تعادل و قدرت را برای دست زدن به ضربه‌ها و ارائه راه‌حل‌های خلاقانه ایجاد کنید.

برای اینکه بفهمید مدیتیشن چگونه کار می کند، برای لحظه ای تصور کنید که بدن و ذهن شما یک کامپیوتر پیچیده هستند.

ابطال طلسم با قلیاب | به جای اینکه برای تجربه آرامش درونی، هماهنگی، آرامش و شادی برنامه ریزی شده باشید، برای پاسخگویی به فراز و نشیب های اجتناب ناپذیر زندگی با استرس، اضطراب و نارضایتی برنامه ریزی شده اید. اما شما این قدرت را دارید که برنامه نویسی خود را تغییر دهید.

ابطال طلسم با قلیاب | با کنار گذاشتن همه فعالیت‌های دیگر، ساکت نشستن، و هماهنگ کردن خود با لحظه حال برای حداقل 10 یا 15 دقیقه در هر روز، مجموعه‌ای کاملاً جدید از پاسخ‌های معمولی ایجاد می‌کنید و خود را برای تجربه احساسات مثبت و ذهن برنامه‌ریزی می‌کنید.

READ  نوشتن دعا برای فروش ماشین

ابطال طلسم با قلیاب | ایالت ها. در واقع، تعداد فزاینده‌ای از تحقیقات نشان می‌دهد که مدیتیشن به روش‌های مهمی مغز را به سمت بهتر شدن تغییر می‌دهد.

(برای اطلاعات بیشتر در مورد آخرین تحقیقات در مورد مدیتیشن و مغز، به فصل 4 مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تمرین واقعی مراقبه، به فصل های 7 و 11 مراجعه کنید.

ابطال طلسم با قلیاب | البته، اگر برای شما ناپسند است که خود را یک کامپیوتر تصور کنید، می تواند زندگی را مانند یک اقیانوس تصور کند، با فراز و نشیب های دائمی که شما به عنوان امواجی که روی سطح آب می چرخند و می چرخند، تجربه می کنید.

وقتی مدیتیشن می‌کنید، در زیر سطح به مکانی آرام شیرجه می‌زنید که آب آرام‌تر و یکدست‌تر است. استعاره مورد علاقه شما هر چه باشد، نکته این است که مدیتیشن راهی برای تبدیل استرس و رنج به آرامش و راحتی فراهم می کند.

ابطال طلسم با قلیاب | در این بخش، می‌توانید ببینید که چگونه مراقبه‌کنندگان برای هزاران سال از مزایای قابل‌توجه مدیتیشن بهره‌مند شده‌اند – و شما نیز چگونه می‌توانید!نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

نوشته های مشابه