ابطال طلسم

ابطال طلسم السحر

ابطال طلسم السحر | شاید حتی لحظاتی را داشته باشید که آرزو داشته باشید آرزو داشته باشید که بتوانید آن حکیم شوید، در کوهستان ناپدید شوید و بقیه روزهایتان را در سکوت و سادگی مراقبه کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | افسوس که امروزه زندگی معمولاً از ما در تحقق چنین خیالاتی حمایت نمی کند! مدیتیشن در طبیعت همانطور که قبلاً متوجه شده اید.

ابطال طلسم السحر

ابطال طلسم السحر | جهان طبیعی ظرفیت بی نظیری برای آرام کردن بدن و آرامش ذهن شما دارد. وقتی کنار اقیانوس نشسته‌اید و به موج‌سواری گوش می‌دهید یا در کوه‌ها در میان صخره‌ها و درختان پیاده‌روی می‌کنید.

استاد | لازم نیست تکنیک مدیتیشن رسمی را تمرین کنید – فقط حواس خود را باز کنید و اجازه دهید طبیعت جادوی خود را انجام دهد.

ابطال طلسم السحر | شاید شما آن نقاشی‌های چینی را دیده باشید که در آن یک حکیم ریش‌دار در ردای روان در حال تفکر عمیق در پایه قله‌ای باشکوه با آبشاری در کنار او نشسته است.

بدون هیچ تلاشی از جانب شما، احساس می‌کنید ذهنتان آرام می‌گیرد، نگرانی‌هایتان از بین می‌رود، نفس عمیق‌تر می‌شود، احساس می‌کنید ذهنتان آرام می‌گیرد.

ابطال طلسم السحر | نگرانی‌هایتان از بین می‌رود، نفس‌هایتان عمیق‌تر و کند می‌شود، تنش‌تان از بین می‌رود، و قلب شما پر از قدردانی و عشق است ما به‌عنوان یک گونه، در دنیای طبیعی تکامل یافته‌ایم.

و گیاهان و حیوانات تا زمانی که پاهای خود را روی هم گذاشته‌ایم، به ما یاد می‌دهند چگونه مراقبه کنیم. وقتی در طبیعت مدیتیشن می‌کنید.

ابطال طلسم السحر | به جایی رسیده‌اید که به آن تعلق دارید، و راحتی و آشنایی که در آنجا احساس می‌کنید.

READ  دعا نویسی حروف ابجد

شما را دعوت می‌کند تا به خانه خود، به درونی‌ترین «طبیعت» خود بازگردید. (چقدر جذاب و مناسب است که کلمات یکسان هستند!)

ابطال طلسم السحر | وارد شدن به یک محیط طبیعی می تواند ذهن شما را در مسیر خود متوقف کند و باعث شود شما وجود چیزی عمیق تر و معنادارتر را احساس کنید.

مدیتیشن در طبیعت را تا جایی که می توانید به طور مرتب انجام دهید و به وضعیت ذهن و قلبی که برمی انگیزد توجه داشته باشید.

ابطال طلسم السحر | حتی اگر در داخل شهر زندگی می کنید، معمولاً می توانید پارک یا باغ یا تکه کوچکی از جنگل یا آب پیدا کنید.

سپس، هنگامی که دوباره در خانه مدیتیشن می‌کنید، می‌توانید طنین لحظات خود را در طبیعت فراخوانی کنید تا به شما کمک کند تمرین خود را عمیق تر کنید.

ابطال طلسم السحر | با این حال، به‌جای تراشیدن سر و رفتن به سمت تپه‌ها، می‌توانید از چند دستورالعمل ساده پیروی کنید، که در بخش‌های بعدی به آنها اشاره می‌کنم.

تا مکانی ویژه برای تمرین مراقبه ایجاد کنید. متوجه خواهید شد که فضایی که کنار گذاشته اید زندگی شما را به گونه ای غنی می کند که نمی توانید تصور کنید.

ابطال طلسم السحر | چرا بهتر است در جای خود بمانید همانطور که به داشتن زمان منظم برای مدیتیشن کمک می کند.

نشستن روز به روز در یک مکان به جای جابجایی از جایی به جای دیگر مزایای مشخصی دارد. این موارد شامل موارد زیر می شود.

ابطال طلسم السحر | حواس پرتی کمتر: به عنوان یک مبتدی، شما در حال حاضر بسیاری از عوامل حواس پرتی را دارید، هم درونی و هم بیرونی. چرا تمام تفاوت های ظریف یک محیط خارجی دائما در حال تغییر را اضافه کنید؟

READ  شکستن طلسم خانه دار شدن

بعد از اینکه به دیدن آن لکه های کوچک روی فرش و آن ترک های رنگ عادت کردید، می توانید توجه خود را برای موضوع مورد نظر آزاد کنید: مدیتیشن.

ابطال طلسم السحر | حال و هوای خوب: هر چه بیشتر در آنجا بنشینید، انرژی تلاش های خود را بیشتر به محل خود و اطراف آن القا می کنید.

در صورت تمایل، حال و هوای خوب خود را. هر زمان که برمی گردید، مدیتیشن شما با انرژی که سرمایه گذاری کرده اید تقویت می شود.

ابطال طلسم السحر | درست همانطور که در صندلی مورد علاقه خود احساس راحتی و آرامش می کنید. خاطرات آرام: وقتی محل خود را انتخاب کردید.

آن را با مدیتیشن مرتبط می کنید، به خصوص اگر محراب یا وسایل نشستن خود را در آنجا نگه دارید. فقط انتقال آن در مسیر فعالیت های دیگر به شما یادآوری می کند که در فرصت بعدی دوباره برای مدیتیشن بازگردید.

ابطال طلسم السحر | و اگر مدیتیشن شما مشتمل بر آرزوهای معنوی باشد، مکان شما به مکانی مقدس تبدیل می شود که عمیق ترین بینش ها و تأملات شما در آن جای می گیرد.

نحوه انتخاب مکان مناسب اگر با شریک یا دوستتان یک آپارتمان کوچک به اشتراک می گذارید، یا خانواده شما هر فوت مربع از فضای قابل استفاده خانه شما را غصب کرده است.

ابطال طلسم السحر | به هر حال تنها گوشه خالی را انتخاب کنید و آن را مال خود کنید. اگر آزادی عمل بیشتری دارید، در اینجا چند دستورالعمل برای انتخاب مکان شما وجود دارد.

و به یاد داشته باشید، حتی یک تکه کف متوسط ​​که این معیارها را برآورده کند، بهتر از یک مجموعه مجلل است که این معیارها را ندارد.

READ  شکستن طلسم گنج ها

ابطال طلسم السحر | خارج از مسیر معمولی: شما بزرگراه های پر ترافیک خانه خود را می شناسید، پس حتما از آنها دوری کنید.

و اگر نمی‌خواهید کسی به طور ناخواسته به شما حمله کند، به هم خانه‌هایتان بگویید که برای مدیتیشن می‌روید – آنها متوجه خواهند شد.

ابطال طلسم السحر | و اگر این کار را نکردند، این مسئله دیگری است که ممکن است در نهایت مجبور شوید با آن روبرو شوید.

دور از محل کار: اگر در خانه کار می کنید یا میزی دارید که به مشاغل شخصی اختصاص داده شده است، هنگام مدیتیشن آن را دور از چشم – و ذهن – دور نگه دارید.

ابطال طلسم السحر | و در صورت امکان، به یاد داشته باشید که تلفن خود را خاموش کنید. هیچ چیز به اندازه این که فکر کنید چه کسی می خواهد به شما برسد.

حواس پرت کننده نیست! (اگر فراموش کردید تلفن را خاموش کنید، به سادگی از زنگ زدن به عنوان بخشی از مدیتیشن خود استقبال کنید و در برابر اصرار برای بلند شدن و پاسخ دادن مقاومت کنید.)

ابطال طلسم السحر | نسبتاً ساکت: به خصوص اگر در شهر زندگی می کنید، احتمالاً نمی توانید آن را حذف کنید. صداهای معمول پس زمینه – پهپاد ترافیک، فریاد و خنده بچه ها در خیابان، زمزمه یخچال.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =