ابطال طلسم از راه دور


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

ابطال طلسم از راه دور | بگویید و آنچه را که احساس می کنید درست است انجام دهید؟ اما آنچه در لحظه احساس درستی می‌کند ممکن است با آنچه در درازمدت احساس درستی به نظر می‌رسد، نباشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | خویشتن داری استعدادی است که به شما کمک می کند بین این دو تمایز قائل شوید. به عنوان مثال، ممکن است وسوسه شوید که آن بلیط هواپیما به هاوایی را شارژ کنید زیرا این کار درست است.

ابطال طلسم از راه دور

ابطال طلسم از راه دور | اما ممکن است هنگام دریافت صورت‌حساب کارت اعتباری خود، احساسات متفاوتی داشته باشید. به همین ترتیب، ممکن است احساس خوبی داشته باشید که مدیتیشن خود را صرف افراط در فانتزی کنید.

استاد | اما فقط تا زمانی که یک یا دو ماه دیگر به این فکر کنید که چرا هنوز نمی توانید نفس های خود را از یک تا ده بشمارید، سرگرم کننده است. مهمتر از همه، به یاد داشته باشید.

ابطال طلسم از راه دور | مانند خود انضباطی، خویشتن داری در فرهنگ امروزی رپ بدی دارد. از این گذشته، آیا قرار نیست آنچه را که فکر می کنید.

که با خودتان مهربان باشید! نوع درست تلاش: نه خیلی سفت و نه خیلی سست اگر نظم و انضباط ظرفیتی است برای ادامه دادن به انجام کاری دوباره و دوباره، تلاش کیفیت انرژی و تلاشی است که برای خود فعالیت به ارمغان می آورید.

ابطال طلسم از راه دور | اگرچه ممکن است برای هر روز حضور در ورزشگاه نظم و انضباط لازم باشد، اما انجام آن ایروبیک، بلند کردن وزنه ها یا شلیک به آن حلقه ها نیاز به تلاش دارد.

مطمئنم میدونی چی میگم! مانند نظم و انضباط شخصی، ممکن است برای شما مفید باشد که تلاش را به سه بخش راحت تقسیم کنید.

READ  نوشتن دعا روی قلع

ابطال طلسم از راه دور | انرژی، جدیت و تلاش بی‌دردسر. 100 درصد انرژی خود را بدهید یک “قانون انرژی” مخفی به همان اندازه که در ورزش (و به طور کلی زندگی) در مدیتیشن صدق می کند.

این قانون بیان می‌کند که هر چه بیشتر خرج کنید، در ازای آن بیشتر برمی‌گردید. شما می توانید در مورد انرژی خود خسیس باشید و آن را از یک فعالیت به فعالیت دیگر تقسیم کنید.

ابطال طلسم از راه دور | به گونه ای که انگار چیزهای زیادی برای دادن دارید و نه بیشتر. اما اگر چیزی را دوست داشته باشید و خود را از صمیم قلب به آن بسپارید.

ممکن است متوجه شوید که انرژی فقط از خودش تغذیه می کند و به رشد و رشد ادامه می دهد. در یک بازی افسانه‌ای در فینال NBA سال‌ها پیش، مایکل جردن از آنفولانزای روده‌ای رنج می‌برد که به قدری شدید بود که نیاز به تزریق مایعات داشت و به سختی می‌توانست بایستد.

ابطال طلسم از راه دور | با این حال او که با فداکاری خودش (آنچه او آن را «قلب» می نامید) و با انرژی که به نظر می رسید از منبعی بسیار گسترده تر از بدن خسته خودش گرفته شده بود، برای تیمش مناسب بود و 38 امتیاز کسب کرد. جردن مظهر کیفیت صمیمیت بود.

ابطال طلسم از راه دور | در مدیتیشن نیز، هر چه از صمیم قلب بیشتر تمرین کنید، بیشتر از یک منبع انرژی به ظاهر نامحدود بهره می برید.

گویی شعله درون قلب شما شروع به هدایت انرژی همجوشی می کند که خورشید را هدایت می کند. اما صمیمیت را با مبارزه اشتباه نگیرید.

READ  نوشتن سحر جادو

ابطال طلسم از راه دور | هنگامی که مدیتیشن می کنید، به یاد داشته باشید که آرام باشید و در حالی که ذهن خود را متمرکز می کنید، باز باشید.

این تعادل منحصر به فرد فعال و پذیرا، یانگ و یین است که تمرین مدیتیشن را مشخص می کند. (برای اطلاعات بیشتر در مورد این تعادل، به بخش «تلاش بی‌دردسر» مراجعه کنید.

ابطال طلسم از راه دور | به‌کارگیری جدی خود در جایی که خویشتنداری شما را از انجام کارهایی که ممکن است مضر یا ناسالم باشد باز می‌دارد و صمیمیت جرقه‌ای را فراهم می‌کند که مراقبه شما را شعله‌ور می‌کند.

جدیت مدام ذهن شما را به ارمغان می‌آورد. به تمرکز خود برگردید مهم نیست که چه افکار یا احساساتی برای فریفتن شما به وجود می آیند.

ابطال طلسم از راه دور | شما فقط به دنبال نفس های خود ادامه می دهید، شعار خود را می خوانید یا در زندگی روزمره توجه آگاهانه دارید.

همانطور که برای بازگشت به نشستن روزانه به ثبات نیاز است، برای بازگشت به تمرکز مراقبه لحظه به لحظه، بدون تقلا یا تسلیم شدن، نیاز به برنامه جدی است.

ابطال طلسم از راه دور | جدیت سکسی یا هیجان انگیز نیست – فقط ضروری است! (شاید منظور اسکار وایلد از اهمیت جدی بودن همین باشد.)

تلاش بی دردسر زمانی که من یک مراقبه نوپا بودم، یکی از معلمان من، استاد ذن شونریو سوزوکی، به طرز مرموزی می گفت: «موج را دنبال کنید. موج را بران.» اما تا زمانی که شروع به موج‌سواری نکردم، هرگز متوجه منظور او نشدم.

ابطال طلسم از راه دور | حالا فهمیدم! وقتی در اقیانوسی که روی تخته ام شناور هستم، تنها با باد و آسمان هستم، به طرز وحشتناکی متوجه می شوم که در مقایسه با قدرت شگفت انگیز آب چقدر کوچک و ناچیز هستم.

READ  طلسم مرگ خود

از من متکبرانه خواهد بود که بگویم من موج سواری می کنم – در واقع، امواج در من موج می زنند! انجام کاری که دوست دارید فعالیتی را انتخاب کنید که مخصوصاً از آن لذت می برید.

ابطال طلسم از راه دور | شاید رقصیدن، آشپزی، نقاشی کردن، عشق ورزی یا بازی کردن با بچه هایتان باشد. دفعه بعد که وارد آن فعالیت شدید، از صمیم قلب خود را به آن بسپارید.

به هیچ وجه انرژی خود را نگه ندارید یا حفظ نکنید. با از دست دادن کامل خود در این فعالیت به روشی که کودکان انجام می دهند، آزمایش کنید.

ابطال طلسم از راه دور | مدام به ساعت خود نگاه نکنید یا فکر نکنید که وضعیت شما چگونه است. فقط آن را بدون رزرو انجام دهید تا زمانی که شما و فعالیت به نظر ادغام شده و یکی شوید.

چگونه می دانید چه زمانی فعالیت را متوقف کنید؟ آیا ناگهان متوجه می شوید که در حال جدا شدن هستید؟ یا چگونه می دانید چه زمانی فعالیت را متوقف کنید؟

ابطال طلسم از راه دور | آیا ناگهان متوجه می شوید که در حال جدا شدن هستید؟ یا زمانی که به طور شهودی می دانید زمان آن فرا رسیده است به یک نقطه توقف طبیعی می رسید؟

و وقتی کارتان تمام شد چه احساسی دارید؟ آیا احساس تخلیه و خستگی می کنید؟ یا احساس انرژی و هیجان می کنید؟

ابطال طلسم از راه دور | دفعه بعد که برای مدیتیشن می نشینید به این تمرین فکر کنید. حفاری راه خود به سوی آزادی یکی از بزرگان


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

نوشته های مشابه