ابطال طلسم

ابطال طلسم از راه دور

ابطال طلسم از راه دور | بگویید و آنچه را که احساس می کنید درست است انجام دهید؟ اما آنچه در لحظه احساس درستی می‌کند ممکن است با آنچه در درازمدت احساس درستی به نظر می‌رسد، نباشد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | خویشتن داری استعدادی است که به شما کمک می کند بین این دو تمایز قائل شوید. به عنوان مثال، ممکن است وسوسه شوید که آن بلیط هواپیما به هاوایی را شارژ کنید زیرا این کار درست است.

ابطال طلسم از راه دور

ابطال طلسم از راه دور | اما ممکن است هنگام دریافت صورت‌حساب کارت اعتباری خود، احساسات متفاوتی داشته باشید. به همین ترتیب، ممکن است احساس خوبی داشته باشید که مدیتیشن خود را صرف افراط در فانتزی کنید.

استاد | اما فقط تا زمانی که یک یا دو ماه دیگر به این فکر کنید که چرا هنوز نمی توانید نفس های خود را از یک تا ده بشمارید، سرگرم کننده است. مهمتر از همه، به یاد داشته باشید.

ابطال طلسم از راه دور | مانند خود انضباطی، خویشتن داری در فرهنگ امروزی رپ بدی دارد. از این گذشته، آیا قرار نیست آنچه را که فکر می کنید.

که با خودتان مهربان باشید! نوع درست تلاش: نه خیلی سفت و نه خیلی سست اگر نظم و انضباط ظرفیتی است برای ادامه دادن به انجام کاری دوباره و دوباره، تلاش کیفیت انرژی و تلاشی است که برای خود فعالیت به ارمغان می آورید.

ابطال طلسم از راه دور | اگرچه ممکن است برای هر روز حضور در ورزشگاه نظم و انضباط لازم باشد، اما انجام آن ایروبیک، بلند کردن وزنه ها یا شلیک به آن حلقه ها نیاز به تلاش دارد.

مطمئنم میدونی چی میگم! مانند نظم و انضباط شخصی، ممکن است برای شما مفید باشد که تلاش را به سه بخش راحت تقسیم کنید.

READ  باطل شدن طلسم چقدر طول میکشد

ابطال طلسم از راه دور | انرژی، جدیت و تلاش بی‌دردسر. 100 درصد انرژی خود را بدهید یک “قانون انرژی” مخفی به همان اندازه که در ورزش (و به طور کلی زندگی) در مدیتیشن صدق می کند.

این قانون بیان می‌کند که هر چه بیشتر خرج کنید، در ازای آن بیشتر برمی‌گردید. شما می توانید در مورد انرژی خود خسیس باشید و آن را از یک فعالیت به فعالیت دیگر تقسیم کنید.

ابطال طلسم از راه دور | به گونه ای که انگار چیزهای زیادی برای دادن دارید و نه بیشتر. اما اگر چیزی را دوست داشته باشید و خود را از صمیم قلب به آن بسپارید.

ممکن است متوجه شوید که انرژی فقط از خودش تغذیه می کند و به رشد و رشد ادامه می دهد. در یک بازی افسانه‌ای در فینال NBA سال‌ها پیش، مایکل جردن از آنفولانزای روده‌ای رنج می‌برد که به قدری شدید بود که نیاز به تزریق مایعات داشت و به سختی می‌توانست بایستد.

ابطال طلسم از راه دور | با این حال او که با فداکاری خودش (آنچه او آن را «قلب» می نامید) و با انرژی که به نظر می رسید از منبعی بسیار گسترده تر از بدن خسته خودش گرفته شده بود، برای تیمش مناسب بود و 38 امتیاز کسب کرد. جردن مظهر کیفیت صمیمیت بود.

ابطال طلسم از راه دور | در مدیتیشن نیز، هر چه از صمیم قلب بیشتر تمرین کنید، بیشتر از یک منبع انرژی به ظاهر نامحدود بهره می برید.

گویی شعله درون قلب شما شروع به هدایت انرژی همجوشی می کند که خورشید را هدایت می کند. اما صمیمیت را با مبارزه اشتباه نگیرید.

READ  نوشتن دعای محبت روی کاغذ

ابطال طلسم از راه دور | هنگامی که مدیتیشن می کنید، به یاد داشته باشید که آرام باشید و در حالی که ذهن خود را متمرکز می کنید، باز باشید.

این تعادل منحصر به فرد فعال و پذیرا، یانگ و یین است که تمرین مدیتیشن را مشخص می کند. (برای اطلاعات بیشتر در مورد این تعادل، به بخش «تلاش بی‌دردسر» مراجعه کنید.

ابطال طلسم از راه دور | به‌کارگیری جدی خود در جایی که خویشتنداری شما را از انجام کارهایی که ممکن است مضر یا ناسالم باشد باز می‌دارد و صمیمیت جرقه‌ای را فراهم می‌کند که مراقبه شما را شعله‌ور می‌کند.

جدیت مدام ذهن شما را به ارمغان می‌آورد. به تمرکز خود برگردید مهم نیست که چه افکار یا احساساتی برای فریفتن شما به وجود می آیند.

ابطال طلسم از راه دور | شما فقط به دنبال نفس های خود ادامه می دهید، شعار خود را می خوانید یا در زندگی روزمره توجه آگاهانه دارید.

همانطور که برای بازگشت به نشستن روزانه به ثبات نیاز است، برای بازگشت به تمرکز مراقبه لحظه به لحظه، بدون تقلا یا تسلیم شدن، نیاز به برنامه جدی است.

ابطال طلسم از راه دور | جدیت سکسی یا هیجان انگیز نیست – فقط ضروری است! (شاید منظور اسکار وایلد از اهمیت جدی بودن همین باشد.)

تلاش بی دردسر زمانی که من یک مراقبه نوپا بودم، یکی از معلمان من، استاد ذن شونریو سوزوکی، به طرز مرموزی می گفت: «موج را دنبال کنید. موج را بران.» اما تا زمانی که شروع به موج‌سواری نکردم، هرگز متوجه منظور او نشدم.

ابطال طلسم از راه دور | حالا فهمیدم! وقتی در اقیانوسی که روی تخته ام شناور هستم، تنها با باد و آسمان هستم، به طرز وحشتناکی متوجه می شوم که در مقایسه با قدرت شگفت انگیز آب چقدر کوچک و ناچیز هستم.

READ  طلسم خوش شانسی

از من متکبرانه خواهد بود که بگویم من موج سواری می کنم – در واقع، امواج در من موج می زنند! انجام کاری که دوست دارید فعالیتی را انتخاب کنید که مخصوصاً از آن لذت می برید.

ابطال طلسم از راه دور | شاید رقصیدن، آشپزی، نقاشی کردن، عشق ورزی یا بازی کردن با بچه هایتان باشد. دفعه بعد که وارد آن فعالیت شدید، از صمیم قلب خود را به آن بسپارید.

به هیچ وجه انرژی خود را نگه ندارید یا حفظ نکنید. با از دست دادن کامل خود در این فعالیت به روشی که کودکان انجام می دهند، آزمایش کنید.

ابطال طلسم از راه دور | مدام به ساعت خود نگاه نکنید یا فکر نکنید که وضعیت شما چگونه است. فقط آن را بدون رزرو انجام دهید تا زمانی که شما و فعالیت به نظر ادغام شده و یکی شوید.

چگونه می دانید چه زمانی فعالیت را متوقف کنید؟ آیا ناگهان متوجه می شوید که در حال جدا شدن هستید؟ یا چگونه می دانید چه زمانی فعالیت را متوقف کنید؟

ابطال طلسم از راه دور | آیا ناگهان متوجه می شوید که در حال جدا شدن هستید؟ یا زمانی که به طور شهودی می دانید زمان آن فرا رسیده است به یک نقطه توقف طبیعی می رسید؟

و وقتی کارتان تمام شد چه احساسی دارید؟ آیا احساس تخلیه و خستگی می کنید؟ یا احساس انرژی و هیجان می کنید؟

ابطال طلسم از راه دور | دفعه بعد که برای مدیتیشن می نشینید به این تمرین فکر کنید. حفاری راه خود به سوی آزادی یکی از بزرگان


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 10 =